Sylpheed 2.1.8 - en to uk translation catalogue (1384 entries)

en: 	Setting summary from message data...
uk: 	Формуємо список з даних листів...

en:   --attach file1 [file2]...
                             open composition window with specified files
                             attached
uk:   --attach file1 [file2]...
                             відкрити вікно створення з приєднанням вказаних
                             файлів

en:   --compose [address]    open composition window
uk:   --compose [address]    відкрити вікно для нового листа

en:   --configdir dirname    specify directory which stores configuration files
uk:   --configdir ім'я папки     вказати папку для файлів налаштувань

en:   --debug                debug mode
uk:   --debug                режим відлагодження

en:   --exit                 exit Sylpheed
uk:   --exit                 вийти з Sylpheed

en:   --help                 display this help and exit
uk:   --help                 показати цю довідку і вийти

en:   --receive              receive new messages
uk:   --receive              отримати нові листи

en:   --receive-all          receive new messages of all accounts
uk:   --receive-all          отримати нові листи для всіх записів

en:   --send                 send all queued messages
uk:   --send                 відіслати всі відкладені листи

en:   --status [folder]...   show the total number of messages
uk:   --status [folder]...   показати загальну кількість листів

en:   --status-full [folder]...
                             show the status of each folder
uk:   --status-full [folder]...
                             показати стан кожної папки

en:   --version              output version information and exit
uk:   --version              видати інформацію про версію і вийти

en:   Issuer: %s
uk:   Видав: %s

en:   Subject: %s
uk:   Суб'єкт  %s

en:  Check File
uk:  Перевірити файл

en:  Check Server
uk:  Перевірити сервер

en:  Delete
uk: Видалити

en:  Description of symbols
uk:  Опис символів

en:  Edit...
uk:  Редагувати...

en:  Replace
uk: Замінити

en:  Reset
uk:  Перезапуск

en:  Revert to default
uk:  Повернутись до стандартних

en:  Search
uk:  Пошук

en:  Select...
uk:  Обрати...

en:  Send
uk: Послати

en:  Set display item of summary...
uk:  Показувати наступні поля...

en:  Set key bindings...
uk:  Встановити гарячі клавіші...

en:  Substitute
uk:  Підставити

en:  Symbols
uk:  Символи

en:  Syntax help
uk: Синтаксична довідка

en:  _Set as default account
uk: Встановити як запис за замовчуванням

en:  item(s) selected
uk:  записів обрано

en: %d deleted
uk: %d видалено

en: %d message(s) have been filtered.
uk: %d листів відфільтровано.

en: %d messages found.
uk: знайдено %d листів.

en: %d new, %d unread, %d total
uk: %d нових, %d непрочитаних, %d загалом

en: %d new, %d unread, %d total (%s)
uk: %d нових, %d непрочитаних, %d загалом (%s)

en: %d newsgroups received (%s read)
uk: %d конференцій отримано (%s прочитано)

en: %s - Compose%s
uk: %s - Створити лист%s

en: %s - Source
uk: %s - Вихідний текст

en: %s%d copied
uk: %s%d скопійовано

en: %s%d moved
uk: %s%d переміщено

en: %s%s%s from "%s"
uk: %s%s%s від "%s"

en: %s: Retrieving new messages
uk: %s: Отримання нових листів

en: %s: file not exist
uk: %s: файл не існує

en: %sPlease enter the passphrase for:
    
      %.*s  
    (%.*s)
uk: %sБудь-ласка, введіть пароль для:
    
      %.*s  
    (%.*s)

en: (Default browser)
uk: (Браузер за замовчуванням)

en: (Default print command)
uk: (Команда друку за замовчуванням)

en: (New)
uk: (Новий)

en: (No Date)
uk: (Без дати)

en: (No From)
uk: (Без відправника)

en: (No Subject)
uk: (Без теми)

en: (Select preset)
uk: (Обрати стандартне налаштування)

en: (Untitled)
uk: (БезНазви)

en: (sending file...)
uk: (посилаємо файл...)

en: --- Ended: %s
uk: --- Закінчено: %s

en: --- Running: %s
uk: --- Виконується: %s

en: /Add sender to address boo_k...
uk: /Додати відправника до адресної книги

en: /Color la_bel
uk: /Кольорова позначка

en: /Create _new folder...
uk: /Створити нову папку...

en: /Create f_ilter rule
uk: /Створити правило фільтрування

en: /Create f_ilter rule/_Automatically
uk: /Створити правило фільтрування/Автоматично

en: /Create f_ilter rule/by _From
uk: /Створити правило фільтрування/За полем `Від'

en: /Create f_ilter rule/by _Subject
uk: //Створити правило фільтрування/За полем `Тема'

en: /Create f_ilter rule/by _To
uk: /Створити правило фільтрування/За полем `Кому'

en: /Down_load
uk: /Завантажити

en: /Empty _trash
uk: /Спорожнити кошик

en: /For_ward as attachment
uk: /Переслати далі як вкладення

en: /M_ove...
uk: Перемістити

en: /New _Address
uk: /Нова адреса

en: /New _Folder
uk: /Нова папка

en: /New _Group
uk: /Нова група

en: /Open _with...
uk: /Відкрити з

en: /R_ebuild folder tree
uk: /Перебудувати дерево папок

en: /Re-_edit
uk: Змінити

en: /Redirec_t
uk: /Переспрямувати

en: /Repl_y to
uk: /Відповісти

en: /Repl_y to/_all
uk: /Відповісти/всім

en: /Repl_y to/_sender
uk: /Відповісти/відправникові

en: /Repl_y to/mailing _list
uk: /Відповісти/конференції

en: /Reply to _all
uk: /Відповісти всім

en: /Reply to _sender
uk: /Відповісти відправникові

en: /Reply to mailing _list
uk: /Відповісти конференції

en: /Save _all...
uk: /Зберегти все...

en: /Su_bscribe to newsgroup...
uk: /Передплатити конференцію

en: /_Add...
uk: /Додати...

en: /_Address
uk: /Адреса

en: /_Address/---
uk: /Адреса/---

en: /_Address/New _Address
uk: /Адреса/Нова адреса

en: /_Address/New _Folder
uk: /Адреса/Нова папка

en: /_Address/New _Group
uk: /Адреса/Нова група

en: /_Address/_Delete
uk: /Адреса/Видалити

en: /_Address/_Edit
uk: /Адреса/Редагувати

en: /_Check for new messages
uk: /Перевірити за новими листами

en: /_Check signature
uk: /Перевірити підпис

en: /_Configuration
uk: /Конфігурація

en: /_Configuration/---
uk: /Конфігурація/---

en: /_Configuration/C_hange current account
uk: /Конфігурація/Змінити поточний запис

en: /_Configuration/Create _new account...
uk: /Конфігурація/Створити новий обліковий запис...

en: /_Configuration/_Actions...
uk: /Конфігурація/Дії...

en: /_Configuration/_Common preferences...
uk: /Конфігурація/Спільні налаштування...

en: /_Configuration/_Edit accounts...
uk: /Конфігурація/Редагувати облікові записи...

en: /_Configuration/_Filter setting...
uk: /Конфігурація/Налаштування фільтра...

en: /_Configuration/_Preferences for current account...
uk: /Конфігурація/Налаштування поточного запису...

en: /_Configuration/_Template...
uk: /Конфігурація/Шаблон...

en: /_Copy...
uk: /Копіювати

en: /_Delete
uk: /Видалити

en: /_Delete folder
uk: /Видалити папку

en: /_Display as text
uk: /Показати як текст

en: /_Edit
uk: /Редагувати

en: /_Edit/---
uk: /Редагувати/---

en: /_Edit/Aut_o wrapping
uk: /Редагувати/Автозгортання

en: /_Edit/Cu_t
uk: /Редагувати/Вирізати

en: /_Edit/Paste as _quotation
uk: /Редагувати/Вставити як цитату

en: /_Edit/Select _all
uk: /Редагувати/Виділити все

en: /_Edit/Select _thread
uk: /Редагувати/Виділити обговорення

en: /_Edit/Wrap all long _lines
uk: /Редагувати/Згорнути всі довгі рядки

en: /_Edit/_Copy
uk: /Редагувати/Копіювати

en: /_Edit/_Find in current message...
uk: /Редагувати/Шукати в поточному листі

en: /_Edit/_Paste
uk: /Редагувати/Вставити

en: /_Edit/_Redo
uk: /Редагувати/Redo

en: /_Edit/_Search messages...
uk: /Редагувати/Пошук листів...

en: /_Edit/_Undo
uk: /Редагувати/Undo

en: /_Edit/_Wrap current paragraph
uk: /Редагувати/Згорнути поточний абзац

en: /_File
uk: /Файл

en: /_File/---
uk: /Файл/---

en: /_File/E_xit
uk: /Файл/Вийти

en: /_File/Empty all _trash
uk: /Файл/Спорожнити весь кошик

en: /_File/Insert si_gnature
uk: /Файл/Вставити підпис

en: /_File/New _Book
uk: /Файл/Нова книга

en: /_File/New _JPilot
uk: /Файл/Новий JPilot

en: /_File/New _Server
uk: /Файл/Новий сервер

en: /_File/New _vCard
uk: /Файл/Нова vCard

en: /_File/Save and _keep editing
uk: /Файл/Зберегти і редагувати далі

en: /_File/Save to _draft folder
uk: /Файл/Зберегти в папці чернеток

en: /_File/Send _later
uk: /Файл/Послати пізніше

en: /_File/_Attach file
uk: /Файл/Приєднати файл

en: /_File/_Close
uk: /Файл/Закрити

en: /_File/_Delete
uk: /Файл/Видалити

en: /_File/_Edit
uk: /Файл/Редагувати

en: /_File/_Export to mbox file...
uk: /Файл/Експортувати в файл mbox...

en: /_File/_Folder
uk: /Файл/Папка

en: /_File/_Folder/Create _new folder...
uk: /Файл/Папка/Створити нову...

en: /_File/_Folder/_Delete folder
uk: /Файл/Папка/Видалити папку

en: /_File/_Folder/_Move folder...
uk: /Файл/Папка/Перенести...

en: /_File/_Folder/_Rename folder...
uk: /Файл/Папка/Перейменувати...

en: /_File/_Import mbox file...
uk: /Файл/Імпортувати файл mbox

en: /_File/_Insert file
uk: /Файл/Вставити файл

en: /_File/_Mailbox
uk: /Файл/Скринька

en: /_File/_Mailbox/---
uk: /Файл/Скринька/---

en: /_File/_Mailbox/Add _mailbox...
uk: /Файл/Скринька/Додати скриньку...

en: /_File/_Mailbox/Check for new messages in _all mailboxes
uk: /Файл/Скринька/Перевірити за новими листами у всіх скриньках

en: /_File/_Mailbox/R_ebuild folder tree
uk: /Файл/Скринька/Перебудувати дерево папок

en: /_File/_Mailbox/_Check for new messages
uk: /Файл/Скринька/Перевірити за новими листами

en: /_File/_Mailbox/_Remove mailbox
uk: /Файл/Скринька/Видалити скриньку

en: /_File/_Print...
uk: /Файл/Друкувати...

en: /_File/_Save
uk: /Файл/Зберегти

en: /_File/_Save as...
uk: /Файл/Зберегти як...

en: /_File/_Send
uk: /Файл/Послати

en: /_File/_Work offline
uk: /Файл/Працювати без з'єднання

en: /_Forward
uk: /Переслати далі

en: /_Help
uk: /Допомога

en: /_Help/---
uk: /Довідка/---

en: /_Help/_About
uk: /Допомога/Про програму

en: /_Help/_FAQ
uk: /Довідка/FAQ

en: /_Help/_FAQ/_English
uk: /Довідка/FAQ/Англійський

en: /_Help/_FAQ/_French
uk: /Довідка/FAQ/Французький

en: /_Help/_FAQ/_German
uk: /Довідка/FAQ/Німецький

en: /_Help/_FAQ/_Italian
uk: /Довідка/FAQ/Італійський

en: /_Help/_FAQ/_Spanish
uk: /Довідка/FAQ/Іспанський

en: /_Help/_Manual
uk: /Довідка/Посібник

en: /_Help/_Manual/_English
uk: /Довідка/Посібник/Англійський

en: /_Help/_Manual/_Japanese
uk: /Довідка/Посібник/Японський

en: /_Mark
uk: /Позначити

en: /_Mark/---
uk: /Позначити/---

en: /_Mark/Mark all _read
uk: /Позначити/Позначити все як прочитане

en: /_Mark/Mark as rea_d
uk: /Позначити/Позначити як прочитане

en: /_Mark/Mark as unr_ead
uk: /Позначити/Позначити як непрочитане

en: /_Mark/_Mark
uk: /Позначити/Позначити

en: /_Mark/_Unmark
uk: /Позначити/Зняти виділення

en: /_Message
uk: /Лист

en: /_Message/---
uk: /Лист/---

en: /_Message/Compose _new message
uk: /Лист/Написати новий лист

en: /_Message/For_ward as attachment
uk: /Лист/Переслати як вкладення

en: /_Message/M_ove...
uk: /Лист/Перемістити

en: /_Message/Re-_edit
uk: /Лист/Змінити

en: /_Message/Recei_ve
uk: /Лист/Отримати

en: /_Message/Recei_ve/---
uk: /Лист/Отримати/---

en: /_Message/Recei_ve/Cancel receivin_g
uk: /Лист/Отримати/Скасувати отримання

en: /_Message/Recei_ve/Get from _all accounts
uk: /Лист/Отримати/Для всіх записів

en: /_Message/Recei_ve/Get from _current account
uk: /Лист/Отримати/Для поточного запису

en: /_Message/Redirec_t
uk: /Лист/Переспрямувати

en: /_Message/Repl_y to
uk: /Лист/Відповісти

en: /_Message/Repl_y to/_all
uk: /Лист/Відповісти/всім

en: /_Message/Repl_y to/_sender
uk: /Лист/Відповісти/відправнику

en: /_Message/Repl_y to/mailing _list
uk: /Лист/Відповісти/конференції

en: /_Message/Set as _junk mail
uk: /Лист/Вважати мотлохом

en: /_Message/Set as not j_unk mail
uk: /Лист/Не вважати мотлохом

en: /_Message/_Copy...
uk: /Лист/Копіювати

en: /_Message/_Delete
uk: /Лист/Видалити

en: /_Message/_Forward
uk: /Лист/Переслати

en: /_Message/_Mark
uk: /Лист/Позначка

en: /_Message/_Mark/---
uk: /Лист/Позначка/---

en: /_Message/_Mark/Mark all _read
uk: /Лист/Позначка/Позначити всі як прочитані

en: /_Message/_Mark/Mark as rea_d
uk: /Лист/Позначка/Позначити як прочитаний

en: /_Message/_Mark/Mark as unr_ead
uk: /Лист/Позначка/Позначити як непрочитаний

en: /_Message/_Mark/_Mark
uk: /Лист/Позначка/Зробити

en: /_Message/_Mark/_Unmark
uk: /Лист/Позначка/Зняти

en: /_Message/_Reply
uk: /Лист/Відповісти

en: /_Message/_Send queued messages
uk: /Лист/Відіслати відкладені листи

en: /_Move folder...
uk: /Перенести папку...

en: /_Open
uk: /Відкрити

en: /_Print...
uk: /Друк...

en: /_Properties...
uk: /Властивості...

en: /_Remove
uk: /Видалити

en: /_Remove newsgroup
uk: /Видалити конференцію

en: /_Rename folder...
uk: /Перейменувати папку...

en: /_Reply
uk: /Відповісти

en: /_Save as...
uk: /Зберегти як...

en: /_Search messages...
uk: /Шукати листи...

en: /_Tools
uk: /Інструменти

en: /_Tools/---
uk: /Інструменти/---

en: /_Tools/Actio_ns
uk: /Інструменти/Дії

en: /_Tools/Add sender to address boo_k
uk: /Інструменти/Додати відправника до адресної книги

en: /_Tools/Add sender to address boo_k...
uk: /Інструменти/Додати відправника до адресної книги

en: /_Tools/Delete du_plicated messages
uk: /Інструменти/Видалити повторювані листи

en: /_Tools/E_xecute
uk: /Інструменти/Виконати

en: /_Tools/Edit with e_xternal editor
uk: /Інструменти/Редагувати зовнішнім редактором

en: /_Tools/Filter _junk mails in folder
uk: /Інструменти/Фільтрувати мотлох в папці

en: /_Tools/Filter _selected messages
uk: /Інструменти/Фільтрувати виділені листи

en: /_Tools/Filter junk _mails in selected messages
uk: /Інструменти/Фільтрувати мотлох у виділених листах

en: /_Tools/Import _LDIF file
uk: /Інструменти/Імпортувати файл LDIF

en: /_Tools/PGP Si_gn
uk: /Інструменти/Підпис PGP

en: /_Tools/PGP _Encrypt
uk: /Інструменти/Шифрування PGP

en: /_Tools/_Address book
uk: /Інструменти/Адресна книга

en: /_Tools/_Check spell
uk: /Інструменти/Перевірка правопису

en: /_Tools/_Create filter rule
uk: /Інструменти/Створити правило фільтрування

en: /_Tools/_Create filter rule/_Automatically
uk: /Інструменти/Створити правило фільтрування/Автоматично

en: /_Tools/_Create filter rule/by _From
uk: /Інструменти/Створити правило фільтрування/За полем `Від'

en: /_Tools/_Create filter rule/by _Subject
uk: /Інструменти/Створити правило фільтрування/За полем `Тема'

en: /_Tools/_Create filter rule/by _To
uk: /Інструменти/Створити правило фільтрування/За полем `Кому'

en: /_Tools/_Filter all messages in folder
uk: /Інструменти/Фільтрувати всі листи в папці

en: /_Tools/_Log window
uk: /Інструменти/Вікно журналу

en: /_Tools/_Set spell language
uk: /Інструменти/Обрати мову для перевірки правопису

en: /_Tools/_Template
uk: /Інструменти/Шаблон

en: /_View
uk: /Вигляд

en: /_View/---
uk: /Вигляд/---

en: /_View/All _header
uk: /Вигляд/Весь заголовок

en: /_View/Character _encoding
uk: /Вигляд/Кодова таблиця

en: /_View/Character _encoding/---
uk: /Вигляд/Кодова таблиця/---

en: /_View/Character _encoding/7bit ascii (US-ASC_II)
uk: /Вигляд/Кодова таблиця/7bit ascii (US-ASC_II)

en: /_View/Character _encoding/Baltic (ISO-8859-_4)
uk: /Вигляд/Кодова таблиця/Балтійська (ISO-8859-_4)

en: /_View/Character _encoding/Central European (ISO-8859-_2)
uk: /Вигляд/Кодова таблиця/Західноєвропейська (ISO-8859-_2)

en: /_View/Character _encoding/Chinese (ISO-2022-_CN)
uk: /Вигляд/Кодова таблиця/Китайська (ISO-2022-_CN)

en: /_View/Character _encoding/Cyrillic (ISO-8859-_5)
uk: /Вигляд/Кодова таблиця/Кирилиця (ISO-8859-_5)

en: /_View/Character _encoding/Cyrillic (KOI8-U)
uk: /Вигляд/Кодова таблиця/Кирилиця (KOI8-_U)

en: /_View/Character _encoding/Cyrillic (KOI8-_R)
uk: /Вигляд/Кодова таблиця/Кирилиця (KOI8-_R)

en: /_View/Character _encoding/Cyrillic (Windows-1251)
uk: /Вигляд/Кодова таблиця/Кирилиця (_Windows-1251)

en: /_View/Character _encoding/Greek (ISO-8859-_7)
uk: /Вигляд/Кодова таблиця/Грецька (ISO-8859-_7)

en: /_View/Character _encoding/Hebrew (ISO-8859-_8)
uk: /Вигляд/Кодова таблиця/Єврейська (ISO-8859-_8)

en: /_View/Character _encoding/Hebrew (Windows-1255)
uk: /Вигляд/Кодова таблиця/Єврейська (_Windows-1255)

en: /_View/Character _encoding/Japanese (ISO-2022-JP-2)
uk: /Вигляд/Кодова таблиця/Японська (ISO-2022-JP-2)

en: /_View/Character _encoding/Japanese (ISO-2022-_JP)
uk: /Вигляд/Кодова таблиця/Японська (ISO-2022-_JP)

en: /_View/Character _encoding/Japanese (_EUC-JP)
uk: /Вигляд/Кодова таблиця/Японська (_EUC-JP)

en: /_View/Character _encoding/Japanese (_Shift__JIS)
uk: /Вигляд/Кодова таблиця/Японська (_Shift__JIS)

en: /_View/Character _encoding/Korean (EUC-_KR)
uk: /Вигляд/Кодова таблиця/Корейська (EUC-_KR)

en: /_View/Character _encoding/Korean (ISO-2022-KR)
uk: /Вигляд/Кодова таблиця/Корейська (ISO-2022-KR)

en: /_View/Character _encoding/Simplified Chinese (GBK)
uk: /Вигляд/Кодова таблиця/Спрощена китайська (_GBK)

en: /_View/Character _encoding/Simplified Chinese (_GB2312)
uk: /Вигляд/Кодова таблиця/Спрощена китайська (_GB2312)

en: /_View/Character _encoding/Thai (TIS-620)
uk: /Вигляд/Кодова таблиця/Тайська (TIS-620)

en: /_View/Character _encoding/Thai (Windows-874)
uk: /Вигляд/Кодова таблиця/Тайська (Windows-874)

en: /_View/Character _encoding/Traditional Chinese (EUC-_TW)
uk: /Вигляд/Кодова таблиця/Традиційна китайська (EUC-_TW)

en: /_View/Character _encoding/Traditional Chinese (_Big5)
uk: /Вигляд/Кодова таблиця/Традиційна китайська (_Big5)

en: /_View/Character _encoding/Turkish (ISO-8859-_9)
uk: /Вигляд/Кодова таблиця/Турецька (ISO-8859-_9)

en: /_View/Character _encoding/Unicode (_UTF-8)
uk: /Вигляд/Кодова таблиця/Unicode (UT_F-8)

en: /_View/Character _encoding/Western European (ISO-8859-15)
uk: /Вигляд/Кодова таблиця/Західноєвропейська (ISO-8859-15)

en: /_View/Character _encoding/Western European (ISO-8859-_1)
uk: /Вигляд/Кодова таблиця/Західноєвропейська (ISO-8859-_1)

en: /_View/Character _encoding/_Auto detect
uk: /Вигляд/Кодова таблиця/_Aвтовизначення

en: /_View/Character _encoding/_Automatic
uk: /Вигляд/Кодова таблиця/_Aвтоматична

en: /_View/Character _encoding/_Baltic (ISO-8859-13)
uk: /Вигляд/Кодова таблиця/Балтійська (ISO-8859-1_3)

en: /_View/Co_llapse all threads
uk: /Вигляд/Згорнути всі обговорення

en: /_View/E_xpand all threads
uk: /Вигляд/Розгортати всі обговорення

en: /_View/Mess_age source
uk: /Вигляд/Вихідний текст листа

en: /_View/Open in new _window
uk: /Вигляд/Відкрити в новому вікні

en: /_View/R_uler
uk: /Вигляд/Лінійка

en: /_View/Separate _message view
uk: /Вигляд/Окрема область перегляду змісту

en: /_View/Separate f_older tree
uk: /Вигляд/Окреме дерево папок

en: /_View/Set display _item...
uk: /Вигляд/Встановити поля для показу...

en: /_View/Show all _header
uk: /Вигляд/Показати весь заголовок

en: /_View/Show or hi_de
uk: /Вигляд/Показати чи приховати

en: /_View/Show or hi_de/Status _bar
uk: /Вигляд/Показати чи приховати/Панель стану

en: /_View/Show or hi_de/_Folder tree
uk: /Вигляд/Показати чи приховати/Дерево папок

en: /_View/Show or hi_de/_Message view
uk: /Вигляд/Показати чи приховати/Зміст листа

en: /_View/Show or hi_de/_Toolbar
uk: /Вигляд/Показати чи приховати/Панель інструментів

en: /_View/Show or hi_de/_Toolbar/Icon _and text
uk: /Вигляд/Показати чи приховати/Панель інструментів/Іконка і текст

en: /_View/Show or hi_de/_Toolbar/_Icon
uk: /Вигляд/Показати чи приховати/Панель інструментів/Іконка

en: /_View/Show or hi_de/_Toolbar/_None
uk: /Вигляд/Показати чи приховати/Панель інструментів/Немає

en: /_View/Show or hi_de/_Toolbar/_Text
uk: /Вигляд/Показати чи приховати/Панель інструментів/Текст

en: /_View/Th_read view
uk: /Вигляд/Перегляд обговорення

en: /_View/_Attachment
uk: /Вигляд/Вкладення

en: /_View/_Bcc
uk: /Вигляд/Приховано

en: /_View/_Cc
uk: /Вигляд/Копія

en: /_View/_Followup to
uk: /Вигляд/Конференції для відповіді

en: /_View/_Go to
uk: /Вигляд/Перейти до

en: /_View/_Go to/---
uk: /Вигляд/Перейти до/---

en: /_View/_Go to/N_ext unread message
uk: /Вигляд/Перейти до/Наступного непрочитаного листа

en: /_View/_Go to/Ne_xt new message
uk: /Вигляд/Перейти до/Наступного нового листа

en: /_View/_Go to/Next la_beled message
uk: /Вигляд/Перейти до/Наступного листа, виділеного кольором

en: /_View/_Go to/Next m_arked message
uk: /Вигляд/Перейти до/Наступного позначеного листа

en: /_View/_Go to/Other _folder...
uk: /Вигляд/Перейти до/Іншої папки

en: /_View/_Go to/P_rev unread message
uk: /Вигляд/Перейти до/Попереднього непрочитаного листа

en: /_View/_Go to/Prev _labeled message
uk: /Вигляд/Перейти до/Попереднього листа, виділеного кольором

en: /_View/_Go to/Prev _marked message
uk: /Вигляд/Перейти до/Попереднього позначеного листа

en: /_View/_Go to/Prev ne_w message
uk: /Вигляд/Перейти до/Попереднього нового листа

en: /_View/_Go to/_Next message
uk: /Вигляд/Перейти до/Попереднього листа

en: /_View/_Go to/_Prev message
uk: /Вигляд/Перейти до/Наступного листа

en: /_View/_Reply to
uk: /Вигляд/Зворотня адреса

en: /_View/_Sort
uk: /Вигляд/Сортувати

en: /_View/_Sort/---
uk: /Вигляд/Сортувати/---

en: /_View/_Sort/Ascending
uk: /Вигляд/Сортувати/За зростанням

en: /_View/_Sort/D_on't sort
uk: /Вигляд/Сортувати/Непотрібно

en: /_View/_Sort/Descending
uk: /Вигляд/Сортувати/За спаданням

en: /_View/_Sort/_Attract by subject
uk: /Вигляд/Сортувати/Групувати за темою

en: /_View/_Sort/by _color label
uk: /Вигляд/Сортувати/За виділенням кольором

en: /_View/_Sort/by _date
uk: /Вигляд/Сортувати/За датою

en: /_View/_Sort/by _from
uk: /Вигляд/Сортувати/За відправником

en: /_View/_Sort/by _mark
uk: /Вигляд/Сортувати/За позначкою

en: /_View/_Sort/by _number
uk: /Вигляд/Сортувати/За номером

en: /_View/_Sort/by _recipient
uk: /Вигляд/Сортувати/За одержувачем

en: /_View/_Sort/by _subject
uk: /Вигляд/Сортувати/За темою

en: /_View/_Sort/by _unread
uk: /Вигляд/Сортувати/Окремо непрочитані

en: /_View/_Sort/by a_ttachment
uk: /Вигляд/Сортувати/За вкладенням

en: /_View/_Sort/by s_ize
uk: /Вигляд/Сортувати/За розміром

en: /_View/_Sort/by t_hread date
uk: /Вигляд/Сортувати/За датою нитки обговорення

en: /_View/_Source
uk: /Вигляд/Вихідний текст

en: /_View/_To
uk: /Вигляд/Кому

en: /_View/_Update summary
uk: /Вигляд/Оновити список

en: A Group Name must be supplied.
uk: Потрібно вказати назву групи.

en: A Name and Value must be supplied.
uk: Потрібно надати ім'я та значення.

en: Abbreviate newsgroups longer than
uk: Скорочувати назви конференцій, довші ніж

en: Abort
uk: Перервати

en: About
uk: Про програму

en: Account
uk: Обліковий запис

en: Account for sending mail is not specified.
    Please select a mail account before sending.
uk: Обліковий запис для відсилання пошти не вказано.
    Оберіть, будь-ласка, запис перед відправкою.

en: Account name is not entered.
uk: Назву запису не вказано.

en: Account preferences
uk: Налаштування запису

en: Account setting
uk: Налаштування запису

en: Account%d
uk: Запис%d

en: Action not exist.
uk: Дія не існує.

en: Action's hidden user argument
uk: Прихований аргумент користувача

en: Action's input/output
uk: Ввід/вивід дії

en: Action's user argument
uk: Аргумент користувача

en: Actions configuration
uk: Конфігурування дій

en: Add
uk: Додати

en: Add Address to Book
uk: Додати адресу до книги

en: Add Date header field
uk: Додати поле дати заголовка

en: Add New Addressbook
uk: Додати нову адресну книгу

en: Add New Group
uk: Додати нову групу

en: Add New JPilot Entry
uk: Додати новий запис JPilot

en: Add New LDAP Server
uk: Додати новий сервер LDAP

en: Add New Person
uk: Додати нову особу

en: Add New vCard Entry
uk: Додати новий запис vCard

en: Add address to destination when double-clicked
uk: Додати адресу до призначення, коли клацнути двічі

en: Add key
uk: Додати ключ

en: Add mailbox
uk: Додати скриньку

en: Add to address _book...
uk: Додати до адресної книги

en: Add user-defined header
uk: Вживати заголовок, визначений користувачем

en: Additional e-Mail address item(s)
uk: Додаткові пункти адреси e-mail

en: Address
uk: Адреса

en: Address Book
uk: Адресна книга

en: Address Book :
uk: Адресна книга :

en: Address book
uk: Адресна книга

en: Address book name must be supplied.
uk: Потрібно вказати назву адресної книги.

en: Addressbook Conversion
uk: Конвертування адресної книги

en: Addressbook Conversion Error
uk: Помилка при конвертуванні адресної книги

en: Addressbook Error
uk: Помилка в адресній книзі

en: Addressbook conversion
uk: Конвертування адресної книги

en: Addressbook conversion error
uk: Помилка при конвертуванні адресної книги

en: Addresses in Group
uk: Адреси в групі

en: Age
uk: Давність

en: Alias
uk: Синонім

en: Always
uk: Завжди

en: Always open messages in summary when selected
uk: Завжди відкривати листи у списку при виділенні

en: An E-Mail address must be supplied.
uk: Адреса e-mail обов'язкова.

en: Any header
uk: Кожен заголовок

en: Appending messages to %s (%d / %d)
uk: Приєднуємо листи до %s (%d / %d)

en: Apply filter rules to sent messages
uk: Застосувати правила фільтрування до відісланих листів

en: Apply template
uk: Застосувати шаблон

en: Apply to subfolders
uk: Застосувати до підпапок

en: Ask before emptying
uk: Питати перед очищенням

en: Attach
uk: Приєднати

en: Attach file
uk: Приєднати файл

en: Attachment
uk: Вкладення

en: Attachments
uk: Вкладення

en: Attracting messages by subject...
uk: Групування листів за темами...

en: Attribute
uk: Атрибут

en: Attribute Name
uk: Ім'я атрибута

en: Attributes
uk: Атрибути

en: Auth failed
uk: Невдача автентифікації

en: Authenticate with POP3 before sending
uk: Аутентифікація POP3 перед відсиланням

en: Authenticating
uk: Аутентифікація

en: Authenticating...
uk: Автентифікація...

en: Authentication
uk: Аутентифікація

en: Authentication failed.
uk: Невдача аутентифікації.

en: Authentication failed:
    %s
uk: Невдача аутентифікації:
    %s

en: Authentication method
uk: Метод аутентифікації

en: Auto-check new mail
uk: Автоматично перевіряти нову пошту

en: Auto-save to draft
uk: Автоматично зберігати в папці чернеток

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Automatic (Recommended)
uk: Автоматична (рекомендовано)

en: Automatically check signatures
uk: Автоматично перевіряти підписи

en: Automatically launch the external editor
uk: Автоматично запускати зовнішній редактор

en: Automatically select account for replies
uk: Автоматично вибирати запис для відповідей

en: Automatically set the following addresses
uk: Автоматично встановлювати наступні адреси

en: Available Addresses
uk: Наявні адреси

en: Available Search Base(s)
uk: Наявна(і) база(и) пошуку

en: Available items
uk: Можливі поля

en: BAD signature
uk: ПОГАНИЙ підпис

en: BAD signature from "%s"
uk: ПОГАНИЙ підпис від "%s"

en: Bad passphrase! Try again...
uk: Поганий пароль! Пробуємо знову...

en: Baltic (ISO-8859-13)
uk: Балтійська (ISO-8859-13)

en: Baltic (ISO-8859-4)
uk: Балтійська (ISO-8859-4)

en: Basic
uk: Основні

en: Basic Data
uk: Основні дані

en: Bcc
uk: Приховано

en: Bcc:
uk: Приховано:

en: Beginning of message reached; continue from end?
uk: Досягнуто початку листа; продовжити з кінця?

en: Bind DN
uk: Повне ім'я для підключення

en: Bind Password
uk: Пароль для підключення

en: Blue
uk: Синій

en: Brown
uk: Коричневий

en: Building threads...
uk: Будуємо нитки обговорення...

en: Can't connect to IMAP4 server: %s:%d
uk: Не вдалось з'єднатись з сервером IMAP4: %s:%d

en: Can't connect to NNTP server: %s:%d
uk: Не вдалось з'єднатись з сервером NNTP: %s:%d

en: Can't connect to POP3 server: %s:%d
uk: Не вдалось з'єднатись з сервером POP3: %s:%d

en: Can't convert the character encoding of the message body from %s to %s.
    
    Send it as %s anyway?
uk: Не вдалось конвертувати кодування літер цього листа з
    %s на %s.
    Все ж послати як %s?

en: Can't create '%s'
uk: Не вдалось створити '%s'

en: Can't create '%s' under INBOX
uk: Не вдалось створити '%s' всередині INBOX

en: Can't create the folder `%s'.
uk: Не вдалось створити папку `%s'.

en: Can't establish IMAP4 session with: %s:%d
uk: Не вдалось встановити сесію IMAP4 з: %s:%d

en: Can't execute command: %s
uk: Не вдалось виконати команду: %s

en: Can't get file size of %s
uk: Не вдалось отримати розмір %s

en: Can't get part of multipart message
uk: Не вдалось отримати одну з частин листа

en: Can't get text part
uk: Не вдалось отримати текстову частину

en: Can't get the part of multipart message.
uk: Не вдалось отримати одну з частин листа.

en: Can't load the image.
uk: Не вдалось завантажити зображення.

en: Can't move the folder `%s'.
uk: Не вдалось перенести папку `%s'.

en: Can't open mark file.
uk: Не вдалось відкрити файл позначок.

en: Can't queue the message.
uk: Не вдалось поставити лист в чергу.

en: Can't read %s.
uk: Не вдалось прочитати %s.

en: Can't retrieve newsgroup list.
uk: Не вдалось отримати список конференцій

en: Can't save the attachments.
uk: Не вдалось зберегти приєднані файли.

en: Can't save the file `%s'.
uk: Не вдалось зберегти файл `%s'.

en: Can't save the message to outbox.
uk: Не вдалось зберегти лист в outbox.

en: Can't save the part of multipart message.
uk: Не вдалось зберегти одну з частин листа.

en: Can't start TLS session.
uk: Не вдалось почати сесію TLS.

en: Can't write file.
uk: Не вдалось писати в файл.

en: Can't write to file.
uk: Не вдалось писати в файл.

en: Cancelled
uk: Скасовано

en: Cannot find user ID for this key.
uk: Не вдалось знайти ID користувача для цього ключа

en: Case sensitive
uk: Враховувати регістр

en: Cc
uk: Копія

en: Cc:
uk: Копія:

en: Central European (ISO-8859-2)
uk: Цнтральноєвропейська (ISO-8859-2)

en: Changing window separation type from %d to %d
uk: Зміна типу розділення вікна з %d на %d

en: Check new mail on startup
uk: Перевіряти нову пошту при запуску

en: Checking for new messages in all folders...
uk: Перевірити за новими листами у всіх папках...

en: Checking signature
uk: Перевіряємо підпис

en: Chinese (ISO-2022-CN)
uk: Китайська (ISO-2022-CN)

en: Classifying command
uk: Класифікувати команду

en: Clear
uk: Очистити

en: Close _without saving
uk: Закрити без збереження

en: Close receive dialog when finished
uk: Закрити діалог отримання після завершення

en: Code conversion error
uk: Помилка при перетворенні кодування

en: Collecting info for `%s' ... %c
uk: Збираємо інформацію про `%s' ... %c

en: Colon ':' is not allowed in the menu name.
uk: Двокрапка ':' заборонена в назві меню.

en: Colors
uk: Кольори

en: Command
uk: Команда

en: Command could not be started. Pipe creation failed.
    %s
uk: Команду не запущено. Не вдалось створити канал.
    %s

en: Command is not specified.
uk: Не задано команду.

en: Command line not set.
uk: Не задано командний рядок.

en: Command line:
uk: Командний рядок:

en: Command output
uk: Вивід команди

en: Common Preferences
uk: Загальні налаштування

en: Common address
uk: Адреса організації

en: Common preferences
uk: Спільні налаштування

en: Compose
uk: Створення листа

en: Compose _new message
uk: Створити новий лист

en: Compose new message
uk: Новий лист

en: Composing message exists. Really quit?
uk: Є незавершені листи. Справді вийти?

en: Condition not exist.
uk: Умова не існує.

en: Configuration is saved.
uk: Конфігурацію збережено.

en: Confirm on exit
uk: Підтвердити при виході

en: Connected successfully to server
uk: Успішне з'єднання з сервером

en: Connecting
uk: З'єднуємось

en: Connecting to POP3 server: %s...
uk: З'єднуємось з сервером POP3: %s ...

en: Connecting to SMTP server: %s ...
uk: З'єднання з сервером SMTP: %s ...

en: Connection closed by the remote host.
uk: З'єднання закрито віддаленим хостом.

en: Connection failed
uk: Невдача з'єднання

en: Connection failed.
uk: Невдача з'єднання.

en: Copy this _link
uk: Скопіювати посилання

en: Copy this add_ress
uk: Копіювати цю адресу

en: Copy to
uk: Копіювати в

en: Copying message %s%c%d to %s ...
uk: Копіюємо лист %s%c%d в %s ...

en: Copying messages %s to %s ...
uk: Копіюємо листи %s в %s ...

en: Could not connect to server
uk: Не вдалось з'єднатись з сервером

en: Could not convert address book
    and could not create new address book files.
uk: Не вдалось ні конвертувати адресну книгу,
    ні створити нові файли адресної книги.

en: Could not convert address book and could not create new address book files.
uk: Не вдалось ні конвертувати адресну книгу, ні створити нову.

en: Could not convert address book,
    but created empty new address book files.
uk: Не вдалось конвертувати адресну книгу,
    але створено нову (порожню).

en: Could not convert address book,
    could not create new address book files.
uk: Не вдалось ні конвертувати адресну книгу,
    ні створити нові файли адресної книги.

en: Could not convert address book, but created empty new address book files.
uk: Не вдалось конвертувати адресну книгу, але створено нову (порожню).

en: Could not convert address book, could not create new address book files.
uk: Не вдалось ні конвертувати адресну книгу, ні створити нову.

en: Could not find any key associated with currently selected key id `%s'.
uk: Не вдалось знайти ключа, відповідного обраному ідентифікатору `%s'.

en: Could not fork to execute the following command:
    %s
    %s
uk: Не вдалось здійснити "fork", щоб виконати команду:
    %s
    %s

en: Could not get message file %d
uk: Не вдалось отримати файл листа %d

en: Could not get message part.
uk: Не вдалось отримати частину листа.

en: Could not read Search Base(s) from server - please set manually
uk: Не вдалось прочитати базу пошуку з сервера - встановіть власноручно

en: Could not read address index
uk: Не вдалось прочитати покажчик адрес

en: Could not read file.
uk: Не вдалось прочитати файл.

en: Creating MIME view...
uk: Створюємо область перегляду MIME...

en: Creating account edit window...
uk: Створюємо вікно редагування облікового запису...

en: Creating account preferences window...
uk: Створення вікна опцій запису...

en: Creating alert panel dialog...
uk: Створення діалогу термінового попередження...

en: Creating common preferences window...
uk: Створюємо вікно загальних опцій...

en: Creating compose window...
uk: Відкриваємо вікно створення листа...

en: Creating display header setting window...
uk: Створюємо вікно налаштування заголовка...

en: Creating folder view...
uk: Створення області перегляду папок...

en: Creating header view...
uk: Створюємо область перегляду заголовка...

en: Creating image view...
uk: Створюємо область перегляду зображення...

en: Creating main window...
uk: Створюємо головне вікно...

en: Creating message view...
uk: Створюємо область перегляду листа...

en: Creating progress dialog...
uk: Створюємо діалогове вікно прогресу...

en: Creating source window...
uk: Створюємо вікно перегляду вихідного тексту листа...

en: Creating summary column setting window...
uk: Створюємо вікно налаштування вигляду списка повідомлень...

en: Creating summary view...
uk: Створюємо область перегляду списка...

en: Creating text view...
uk: Створюємо область перегляду тексту...

en: Creation of the mailbox failed.
    Maybe some files already exist, or you don't have the permission to write there.
uk: Невдача у створенні скриньки.
    Можливо, деякі файли вже існують, або Ви не маєте
    права запису тут.

en: Custom header setting
uk: Власні налаштування заголовка

en: Custom headers
uk: Власні заголовки

en: Cyrillic (ISO-8859-5)
uk: Кирилиця (ISO-8859-5)

en: Cyrillic (KOI8-R)
uk: Кирилиця (KOI8-R)

en: Cyrillic (KOI8-U)
uk: Кирилиця (KOI8-U)

en: Cyrillic (Windows-1251)
uk: Кирилиця (Windows-1251)

en: Date
uk: Дата

en: Date format
uk: Формат дати

en: Default
uk: За замовчуванням

en: Default character encoding
uk: Кодова таблиця за замовчуванням

en: Default inbox
uk: Вхідна папка за замовчуванням

en: Default language:
uk: Мова за замовчуванням

en: Delete
uk: Видалити

en: Delete IMAP4 account
uk: Видалити обліковий запис IMAP4

en: Delete [...] or (...) at the beginning of subject on reply
uk: Видаляти [...] чи (...) на початку теми при відповіді

en: Delete account
uk: Видалити обліковий запис

en: Delete action
uk: Видалити дію

en: Delete address(es)
uk: Видалити адресу(и)

en: Delete all messages in the trash folder?
uk: Видалити всі листи з кошика?

en: Delete all messages in trash folders?
uk: Видалити всі листи з усіх папок кошика?

en: Delete folder
uk: Видалити папку

en: Delete from server
uk: Видалити з сервера

en: Delete header
uk: Видалити заголовок

en: Delete junk mails from server on receiving
uk: Видаляти мотлох з сервера після отримання

en: Delete message(s)
uk: Видалити лист(и)

en: Delete news account
uk: Видалити обліковий запис конференції

en: Delete newsgroup
uk: Видалити конференцію

en: Delete rule
uk: Видалити правило

en: Delete template
uk: Видалити шаблон

en: Delete the message
uk: Видалити лист

en: Deleting duplicated messages...
uk: Видаляємо повторювані листи...

en: Deleting message %d
uk: Видаляємо лист %d

en: Description
uk: Опис

en: Description of symbols
uk: Опис символів

en: Destination dir:
uk: Папка призначення:

en: Destination folder is not specified.
uk: Папку призначення не вказано.

en: Destination for copy is same as current folder.
uk: Пропонується копіювання з папки в неї ж.

en: Destination is same as current folder.
uk: Призначення збігається з поточною папкою.

en: Details
uk: Подробиці

en: Directory name
    '%s' is not a valid UTF-8 string.
    Maybe the locale encoding is used for filename.
    If that is the case, you must set the following environmental variable
    (see README for detail):
    
    	G_FILENAME_ENCODING=@locale
uk: Назва папки
    '%s'
    не є придатним рядком UTF-8.
    
    Якщо для імен файлів вживається кодування
    локалі, Ви повинні встановити змінну
    середовища (див. README щодо подробиць):
    
    	G_FILENAME_ENCODING=@locale

en: Display
uk: Відображення

en: Display Name
uk: Ім'я для списку

en: Display cursor in message view
uk: Показувати курсор при відображенні папок

en: Display header pane above message view
uk: Показувати панель заголовка над листом

en: Display header setting
uk: Налаштування відображення заголовка

en: Display images as inline
uk: Відображати зображення в тілі листа

en: Display message number columns in the folder view
uk: Показувати колонки номера листа при відображенні папок

en: Display multi-byte alphabet and numeric as
    ASCII character (Japanese only)
uk: Відображати 2-байтний алфавіт і числа
    однобайтним символом (для японської мови)

en: Display recipient on `From' column if sender is yourself
uk: Показувати отримувача в колонці `Від', якщо відправник - Ви

en: Display short headers on message view
uk: Показувати скорочені заголовки при перегляді листів

en: Display unread number next to folder name
uk: Показувати кількість непрочитаного після назви папки

en: Display warning on startup if GnuPG doesn't work
uk: Попереджати при запуску, якщо GnuPG не працює

en: Displayed Headers
uk: Показані заголовки

en: Displayed items
uk: Показані поля

en: Displaying the source of %s ...
uk: Показуємо вихідний текст %s ...

en: Do you really want to delete message(s) from the trash?
uk: Справді видалити лист(и) з кошика?

en: Do you really want to delete the account '%s'?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити запис '%s'?

en: Do you really want to delete the rule '%s'?
uk: Справді бажаєте видалити правило '%s'?

en: Do you really want to delete this action?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити цю дію?

en: Do you really want to delete this header?
uk: Справді бажаєте видалити цей заголовок?

en: Do you really want to delete this template?
uk: Справді видалити цей шаблон?

en: Do you want to apply the template `%s' ?
uk: Чи бажаєте Ви застосувати шаблон `%s' ?

en: Do you want to delete the folder AND all addresses in `%s' ?
    If deleting the folder only, addresses will be moved into parent folder.
uk: Чи бажаєте Ви видалити папку ТА всі адреси в `%s' ? 
    Якщо видалити тільки папку, адреси буде перенесено в охоплюючу папку.

en: Don't display [...] or (...) at the beginning of subject in summary
uk: Не показувати [...] чи (...) на початку теми у списку

en: Don't popup error dialog on receive error
uk: Не видавати діалог при помилці отримання

en: Don't receive
uk: Не отримувати

en: Don't use SSL
uk: Не вживати SSL

en: Done (%d message(s) (%s) received)
uk: Виконано (%d лист(ів) (%s) отримано)

en: Done (no new messages)
uk: Виконано (немає нових листів)

en: Done.
uk: Виконано.

en: Down
uk: Вниз

en: Download all messages on server
uk: Завантажити всі листи на сервері

en: Downloading messages in %s ...
uk: Завантажуємо листи у %s ...

en: Draft
uk: Чернетка

en: Drafts
uk: Чернетки

en: E-Mail Address
uk: Адреса e-mail

en: E-Mail address
uk: Адреса e-mail

en: EMail Address
uk: Адреса e-mail

en: Edit
uk: Редагувати

en: Edit Addressbook
uk: Редагувати адресну книгу

en: Edit Group Data
uk: Редагувати дані групи

en: Edit Group Details
uk: Редагувати подробиці про групу

en: Edit JPilot Entry
uk: Редагувати запис JPilot

en: Edit LDAP - Select Search Base
uk: Налаштування LDAP - вибір бази пошуку

en: Edit LDAP Server
uk: Налаштування сервера LDAP

en: Edit Person Data
uk: Редагувати особисті дані

en: Edit Person Details
uk: Редагувати подробиці про особу

en: Edit accounts
uk: Редагуємо облікові записи

en: Edit address
uk: Редагувати адресу

en: Edit folder
uk: Редагувати папку

en: Edit header list
uk: Редагувати список заголовків

en: Edit header...
uk: Редагувати заголовок...

en: Edit vCard Entry
uk: Редагувати запис vCard

en: Edit with external editor
uk: Редагувати зовнішнім редактором

en: Editor
uk: Редактор

en: Empty all trash
uk: Спорожнити весь кошик

en: Empty subject
uk: Порожня тема

en: Empty trash
uk: Спорожнити кошик

en: Empty trash on exit
uk: При виході очищати кошик

en: Enable Junk mail control
uk: Ввімкнути контроль мотлоху

en: Enable Spell checking
uk: Ввімкнути перевірку правопису

en: Enable coloration of message
uk: Дозволити розфарбування листів

en: Enable strict checking of the integrity of summary caches
uk: Ввімкнути строгу перевірку цілісності кешів

en: Enable this if the contents of folders have the possibility of modification by other applications.
    This option will degrade the performance of displaying summary.
uk: Ввімкнути, якщо вміст папок може змінюватись іншими програмами.
    Ця опція погіршить відображення списка повідомлень.

en: Enabled
uk: Ввімкнено

en: Encoding
uk: Кодування

en: Encrypt message by default
uk: Шифрувати лист за замовчуванням

en: Encrypt when replying to encrypted message
uk: Помилка при відповіді на шифрований лист

en: End of message reached; continue from beginning?
uk: Досягнуто кінця листа; продовжити з початку?

en: Enter another user or key ID:
uk: Введіть іншого користувача або ідентифікатор ключа:

en: Enter the argument for the following action:
    (`%%h' will be replaced with the argument)
      %s
uk: Введіть аргумент наступної дії:
    (`%%h' буде замінено аргументом)
      %s

en: Enter the argument for the following action:
    (`%%u' will be replaced with the argument)
      %s
uk: Введіть аргумент наступної дії:
    (`%%u' буде замінено аргументом)
      %s

en: Enter the command line to open file:
    (`%s' will be replaced with file name)
uk: Введіть команду для відкриття файла:
    (`%s' буде замінено на його ім'я)

en: Error
uk: Помилка

en: Error creating ssl context
uk: Помилка у створенні контексту ssl

en: Error occurred while downloading messages in `%s'.
uk: Трапилась помилка при завантаженні листів у `%s'.

en: Error occurred while executing command: %s
uk: При виконанні команди '%s' трапилась помилка

en: Error occurred while posting
uk: Трапилась помилка при відсиланні

en: Error occurred while posting the message to %s .
uk: Трапилась помилка при відсиланні листа до %s .

en: Error occurred while processing mail.
uk: При обробці пошти трапилась помилка.

en: Error occurred while processing mail:
    %s
uk: При обробці пошти трапилась помилка:
    %s

en: Error occurred while processing messages.
uk: При обробці пошти трапилась помилка.

en: Error occurred while sending command
uk: При відсиланні команди трапилась помилка

en: Error occurred while sending the message.
uk: При відсиланні листа трапилась помилка.

en: Error occurred while sending the message:
    %s
uk: При відсиланні листа трапилась помилка:
    %s

en: Error reading LDIF fields.
uk: Помилка при читанні полів LDIF.

en: Error verifying the signature
uk: Помилка при перевірці підпису

en: Example
uk: Приклад

en: Execute
uk: Виконати

en: Execute command
uk: Виконати команду

en: Execute command when new messages arrived
uk: Виконувати команду після прибуття нових листів

en: Execute immediately when moving or deleting messages
uk: Виконувати негайно після видалення чи переміщення листів

en: Execute marked process
uk: Виконати позначений процес

en: Exit
uk: Вихід

en: Exit this program?
uk: Вийти з цієї програми?

en: Expand threads
uk: Розгортати обговорення

en: Expired after
uk: Недійсний після

en: Export
uk: Експортувати

en: Exporting file:
uk: Експорт файла:

en: Exporting messages from %s into %s...
uk: Експортуємо листи з %s в %s...

en: Extended
uk: Розширені

en: External commands
uk: Зовнішні команди

en: External commands (%s will be replaced with file name / URI)
uk: Зовнішні команди (%s буде замінено на ім'я файлу / URI)

en: External editor command line is invalid: `%s'
uk: Командний рядок зовнішнього редактора неправильний: `%s'

en: Fake URL warning
uk: Попередження: підміна URL

en: File
uk: Файл

en: File %s doesn't exist
uk: Файл %s не існує

en: File %s is empty.
uk: Файл %s порожній.

en: File Info
uk: Інформація про файл

en: File Name
uk: Назва файла

en: File Name :
uk: Назва файла :

en: File `%s' already exists.
    Can't create folder.
uk: Файл `%s' вже існує.
    Неможливо створити папку.

en: File appears to be Ok.
uk: Здається, з файлом все OK.

en: File does not appear to be JPilot format.
uk: Файл не схожий на формат JPilot.

en: File does not appear to be a valid address book format.
uk: Файл не скидається на придатний формат адресної книги.

en: File does not appear to be vCard format.
uk: Файл не схожий на формат vCard.

en: File doesn't exist or is empty.
uk: Файл не існує або порожній.

en: File imported.
uk: Файл імпортовано.

en: File name
uk: Ім'я файлу

en: Filename encoding
uk: Кодова таблиця для імен файлів

en: Filter messages classified as junk on receiving
uk: Фільтрувати листи, класифіковані як мотлох, при отриманні

en: Filter messages on receiving
uk: Фільтрувати листи при отриманні

en: Filter on incorporation
uk: Фільтрувати при прийомі

en: Filter rule
uk: Правило фільтрування

en: Filter setting
uk: Налаштування фільтра

en: Filtering...
uk: Фільтрування...

en: Find groups:
uk: Знайти конференції:

en: Find in current message
uk: Знайти в поточному листі

en: Find text:
uk: Знайти текст:

en: Finish
uk: Закінчити

en: Finished (%d new message(s))
uk: Закінчено (%d нових листів)

en: Finished (no new messages)
uk: Закінчено (немає нових листів)

en: First Name
uk: Ім'я

en: Folder
uk: Папка

en: Folder %s is selected
uk: Папку %s обрано

en: Folder View
uk: Відображення папок

en: Folder and _addresses
uk: Папку та адреси

en: Folder properties
uk: Властивості папки

en: Format
uk: Формат

en: Forward
uk: Переслати

en: Forward as attachment
uk: Переслати далі як вкладення

en: Forward format
uk: Формат пересилання

en: Forward the message
uk: Переслати лист

en: Found %s
uk: Знайдено %s

en: From
uk: Від

en: From:
uk: Від:

en: Full name
uk: Повне ім'я

en: GPGME is copyright 2001 by Werner Koch <dd9jn@gnu.org>
uk: Copyright на GPGME, 2001 належить Werner Koch <dd9jn@gnu.org>

en: General
uk: Загальні

en: Generate Message-ID
uk: Генерувати Message-ID

en: Get
uk: Отримати

en: Get all
uk: Отримати всі

en: Getting message %d
uk: Отримуємо лист %d

en: Getting message headers (%d / %d)
uk: Отримуємо заголовки листів (%d / %d)

en: Getting messages from %s into %s...
uk: Отримуємо листи від %s в %s...

en: Getting new messages from %s into %s...
uk: Отримуємо нові листи від %s в %s...

en: Getting the number of new messages (LAST)...
uk: Отримуємо кількість нових листів (LAST)...

en: Getting the number of new messages (STAT)...
uk: Отримуємо кількість нових листів (STAT)...

en: Getting the number of new messages (UIDL)...
uk: Отримуємо кількість нових листів (UIDL)...

en: Getting the size of messages (LIST)...
uk: Отримуємо розмір листів (LIST)...

en: GnuPG is not installed properly, or its version is too old.
    OpenPGP support disabled.
uk: GnuPG не встановлено належно, або надто стара версія.
    Відключено підтримку OpenPGP.

en: Go to inbox after receiving new mail
uk: Переходити у папку `Вхідні', отримавши нову пошту

en: Good signature
uk: Гарний підпис

en: Good signature from "%s"
uk: Гарний підпис від "%s"

en: Grab input while entering a passphrase
uk: Захопити ввід при введенні паролю

en: Greek (ISO-8859-7)
uk: Грецька (ISO-8859-7)

en: Green
uk: Зелений

en: Group
uk: Група

en: Group Name
uk: Назва групи

en: Half page
uk: Півсторінки

en: Header
uk: Заголовок

en: Header name
uk: Назва заголовка

en: Header name is not set.
uk: Назву заголовка не задано.

en: Header:
uk: Заголовок:

en: Headers
uk: Заголовки

en: Hebrew (ISO-8859-8)
uk: Єврейська (ISO-8859-8)

en: Hebrew (Windows-1255)
uk: Єврейська (Windows-1255)

en: Hidden headers
uk: Приховані заголовки

en: Hostname
uk: Ім'я вузла

en: IMAP server directory
uk: Каталог сервера IMAP

en: IMAP4 authentication failed.
uk: Невдача авторизації IMAP4.

en: IMAP4 connection to %s has been disconnected. Reconnecting...
uk: З'єднання IMAP4 до %s втрачено. Відновлюємо...

en: IMAP4 login failed.
uk: Невдача авторизації IMAP4.

en: IMAP4 server disables LOGIN.
uk: Сервер IMAP4 відключив LOGIN.

en: IMAP4 server is not entered.
uk: Не вказано сервер IMAP4.

en: Identifier
uk: Ідентифікатор

en: If `Automatic' is selected, the optimal encoding for the current locale will be used.
uk: Якщо включено `Автоматична', буде обрано оптимальне кодування для діючої locale.

en: If all of the following conditions match
uk: Якщо виконано всі умови

en: If any of the following condition matches
uk: Якщо виконано будь-яку з умов

en: If x is set, displays expr
uk: якщо встановлено x, показує expr

en: If you leave these entries empty, the same user ID and password as receiving will be used.
uk: Якщо Ви залишите ці поля порожніми, буде вжито ті ж ID користувача та пароль, що й для отримання.

en: Images
uk: Зображення

en: Import
uk: Імпортувати

en: Import LDIF file into Address Book
uk: Імпортувати файл LDIF в адресну книгу

en: Importing file:
uk: Імпортуємо файл:

en: Inbox
uk: Вхідні

en: Incorporate from local spool
uk: Отримувати з локального спулу

en: Incorporate new mail
uk: Отримати нові листи

en: Incorporate new mail of all accounts
uk: Отримати нові листи для всіх записів

en: Incorporation cancelled
uk: Включення скасовано

en: Input new name for `%s':
uk: Введіть нову назву для `%s':

en: Input password
uk: Введіть пароль

en: Input password for %s on %s:
uk: Введіть пароль для %s на %s:

en: Input the name of new folder:
uk: Введіть назву нової папки:

en: Input the name of new folder:
    (if you want to create a folder to store subfolders,
     append `/' at the end of the name)
uk: Введіть назву нової папки:
    (якщо бажаєте створити папку, яка містить підпапки,
     додайте `/' в кінці назви)

en: Input the new name of folder:
uk: Введіть нову назву папки:

en: Insert
uk: Вставити

en: Insert automatically
uk: Вставити автоматично

en: Insert file
uk: Вставити файл

en: Interface
uk: Інтерфейс

en: Invalid MIME type.
uk: Неправильний тип MIME.

en: Invalid action exists.
uk: Існує непридатна дія.

en: Invalid condition exists.
uk: Існує непридатна умова.

en: It's not recommended to use the old style ASCII-armored
    mode for encrypted messages. It doesn't comply with the
    RFC 3156 - MIME Security with OpenPGP.
uk: Не рекомендовано вживати старий "ASCII-armored"
    режим для шифрованих листів. Він не відповідає
    RFC 3156 - MIME Security with OpenPGP.

en: Japanese (EUC-JP)
uk: Японська (EUC-JP)

en: Japanese (ISO-2022-JP)
uk: Японська (ISO-2022-JP)

en: Japanese (Shift_JIS)
uk: Японська (Shift_JIS)

en: Junk
uk: Мотлох

en: Junk folder
uk: Папка мотлоху

en: Junk mail
uk: Мотлох

en: Junk mail filter
uk: фільтр мотлоху

en: KB
uk: Кб

en: Key ID
uk: Ідентифікатор ключа

en: Key bindings
uk: Гарячі клавіші

en: Korean (EUC-KR)
uk: Корейська (EUC-KR)

en: LDAP Server
uk: Сервер LDAP

en: LDIF Field
uk: Поле LDIF

en: LDIF file imported successfully.
uk: Успішно імпортовано файл LDIF.

en: Last Name
uk: Прізвище

en: Last number in dir %s = %d
uk: Останній номер в каталозі %s = %d

en: Learning command:
uk: Вивчення команди:

en: Line %d exceeds the line length limit (998 bytes).
    The contents of the message might be broken on the way to the delivery.
    
    Send it anyway?
uk: Довжина %d рядка перевищує дозволену (до 998 байтів).
    Вміст може бути пошкоджено під час доставки.
    
    Все ж відіслати?

en: Line length limit
uk: Максимальна довжина рядка

en: Line space
uk: Міжрядковий інтервал

en: Linewrap
uk: Згортання рядків

en: Literal backslash
    Literal question mark
    Literal opening curly brace
    Literal closing curly brace
uk: Буквальний backslash
    Буквальний знак запитання
    Буквальна відкриваюча фігурна дужка
    Буквальна закриваюча фігурна дужка

en: Locked
uk: Заблоковано

en: Lookup
uk: Пошук

en: MIME Type
uk: Тип MIME

en: MIME type
uk: тип MIME

en: MIME viewer command line is invalid: `%s'
uk: Командний рядок переглядача MIME невірний: `%s'

en: Mail address
uk: Поштова адреса

en: Mail address is not entered.
uk: Не вказано поштову адресу.

en: Mailbox
uk: Скринька

en: Mailbox is locked.
uk: Скриньку заблоковано.

en: Mailbox is locked:
    %s
uk: Скриньку заблоковано:
    %s

en: Mailbox setting
uk: Налаштування скриньки

en: MainWindow: color allocation %d failed
uk: Головне Вікно: невдача розміщення кольору %d

en: Make the order of buttons comply with GNOME HIG
uk: Узгоджувати порядок кнопок з GNOME HIG

en: Mark
uk: Позначка

en: Mark as read
uk: Позначити як прочитане

en: Mark filtered junk mails as read
uk: Позначити відфільтрований мотлох як прочитане

en: Match all of the following
uk: Якщо виконано всі умови

en: Match any of the following
uk: Якщо виконано будь-яку з умов

en: Maximum Entries
uk: Максимальний розмір результату

en: Maximum number of articles to download
uk: Максимальна кількість статей для завантаження

en: Menu name and command are too long.
uk: Надто довгі назва меню і команда.

en: Menu name is not set.
uk: Назву меню не задано.

en: Menu name is too long.
uk: Надто довга назва меню.

en: Menu name:
uk: Назва меню:

en: Menu name:
     Use / in menu name to make submenus.
    Command line:
     Begin with:
       | to send message body or selection to command
       > to send user provided text to command
       * to send user provided hidden text to command
     End with:
       | to replace message body or selection with command output
       > to insert command's output without replacing old text
       & to run command asynchronously
     Use:
       %f for message file name
       %F for the list of the file names of selected messages
       %p for the selected message part
       %u for a user provided argument
       %h for a user provided hidden argument
       %s for the text selection
uk: Назва меню:
     Вживайте / в назві меню, щоб отримати підменю.
    Командний рядок:
     Починайте з:
       | щоб послати тіло листа або виділення команді
       > щоб послати команді текст, наданий користувачем
       * щоб послати команді прихований текст, наданий користувачем
     Закінчуйте:
       | щоб замінити тіло листа чи виділення виводом команди
       > щоб вставити вивід команди без заміни старого тексту
       & щоб запустити команду асинхронно
     Вживайте:
       %f для імені файла листа
       %F для списку імен файлів обраних листів
       %p для обраної частини листа
       %u для аргументу, наданого користувачем
       %h для прихованого аргументу, наданого користувачем
       %s для текстового виділення

en: Message
uk: Повідомлення

en: Message %d is marked
uk: Лист %d позначено

en: Message %d is marked as being read
uk: Лист %d позначено як прочитаний

en: Message %d is marked as unread
uk: Лист %d позначено як непрочитаний

en: Message %d is set to copy to %s
uk: Лист %d призначено до копіювання в %s

en: Message %d is set to move to %s
uk: Лист %d призначено до переміщення в %s

en: Message %s/%d is set to delete
uk: Лист %s/%d призначено до видалення

en: Message %s/%d is unmarked
uk: З листа %s/%d знято позначки

en: Message View - Sylpheed
uk: Зміст листа - Sylpheed

en: Message body
uk: Тіло повідомлення

en: Message body
    Quoted message body
    Message body without signature
    Quoted message body without signature
    Literal %
uk: Тіло повідомлення
    Тіло цитованого повідомлення
    Тіло повідомлення без підпису
    Тіло цитованого повідомлення без підпису
    Буквально %

en: Message reply/forward format error.
uk: Помилка у форматі message reply/forward.

en: Message: %s
uk: Лист: %s

en: Messages
uk: Статтей

en: Messages will be marked until execution if this is turned off.
uk: Листи буде позначено до виконання, якщо це вимкнути.

en: Migration of configuration
uk: Перенесення налаштувань

en: Modify
uk: Змінити

en: Move Down
uk: Вниз

en: Move E-Mail Addresses to or from Group with arrow buttons
uk: Перемістити адреси e-mail з чи в групу кнопкою з стрілкою

en: Move Up
uk: Вгору

en: Move to
uk: Перенести у

en: Moving messages %s to %s ...
uk: Переносимо листи %s в %s ...

en: NNTP connection to %s:%d has been disconnected. Reconnecting...
uk: З'єднання NNTP до %s:%d було розірвано. Відновлюємо...

en: NNTP server is not entered.
uk: Не вказано сервер NNTP.

en: Name
uk: Ім'я

en: Name of this account
uk: Назва цього запису

en: Name:
uk: Ім'я:

en: Never
uk: Ніколи

en: New
uk: Нові

en: New folder
uk: Нова папка

en: New messages will be checked in this order. Check the boxes
    on the `G' column to enable message retrieval by `Get all'.
uk: Порядок перевірки нових листів. Позначте в колонці `G'
    account'и, які поповнюються через `Отримати всі'.

en: New user, could not save address book files.
uk: Новий користувач, не вдалось зберегти адресну книгу.

en: New user, could not save index file.
uk: Новий користувач, не вдалось зберегти покажчик.

en: NewFolder
uk: НоваПапка

en: News
uk: Новини

en: News (NNTP)
uk: Новини (NNTP)

en: News server
uk: Сервер новин

en: Newsgroup name
uk: Назва конференції

en: Newsgroups:
uk: Конференції:

en: Next
uk: Далі

en: Next unread message
uk: Наступний непрочитаний лист

en: Nick Name
uk: Прізвисько

en: No disk space left.
uk: Немає вільного місця на диску.

en: No labeled message found. Search from the beginning?
uk: Не знайдено виділених листів. Шукати з початку?

en: No labeled message found. Search from the end?
uk: Не знайдено виділених листів. Шукати з кінця?

en: No labeled messages.
uk: Немає виділених листів

en: No limit if 0 is specified.
uk: Без обмежень, якщо вказано 0.

en: No marked message found. Search from the beginning?
uk: Не знайдено позначених листів. Шукати з початку?

en: No marked message found. Search from the end?
uk: Не знайдено позначених листів. Шукати з кінця?

en: No marked messages.
uk: Немає позначених листів.

en: No more labeled messages
uk: Більше немає виділених листів

en: No more marked messages
uk: Більше немає позначених листів

en: No more new messages
uk: Більше немає нових листів

en: No more unread messages
uk: Більше немає непрочитаних листів

en: No new message found. Go to next folder?
uk: Не знайдено нових листів. Перейти до наступної папки?

en: No new message found. Search from the end?
uk: Не знайдено нових листів. Шукати з кінця?

en: No new messages.
uk: Немає нових листів

en: No public key to verify the signature
uk: Немає публічного ключа для перевірки підпису

en: No signature found
uk: Підпису не знайдено

en: No unread message found. Go to next folder?
uk: Не знайдено непрочитаних листів. Перейти до наступної папки?

en: No unread message found. Search from the end?
uk: Не знайдено непрочитаних листів. Шукати з кінця?

en: No unread messages.
uk: Немає непрочитаних листів

en: No.
uk: Номер

en: None
uk: Ніякий

en: None (local)
uk: Нема (локально)

en: Normal
uk: Нормальний

en: Not Junk
uk: Не мотлох

en: Notice
uk: Примітка

en: Number
uk: Номер

en: Offline
uk: Без з'єднання

en: Old Sylpheed
uk: Старий Sylpheed

en: Old address book converted successfully.
uk: Стару адресну книгу успішно конвертовано.

en: Old address book converted,
    could not save new address index file
uk: Стару адресну книгу конвертовано,
    не вдалось зберегти новий покажчик адрес

en: Old address book converted, could not save new address index file
uk: Стару адресну книгу конвертовано, не вдалось зберегти новий покажчик адрес

en: On exit
uk: При виході

en: Only mark message as read when opened in new window
uk: Позначати як прочитаний тільки лист, відкритий у новому вікні

en: Only on manual receiving
uk: Тільки при ручному отриманні

en: Open _with...
uk: Відкрити з

en: Open first unread message when entering a folder
uk: Відкривати перший непрочитаний лист, входячи в папку

en: Open with
uk: Відкрити з

en: Opening account edit window...
uk: Відкриваємо вікно редагування облікового запису...

en: Opening account preferences window...
uk: Відкриття вікна опцій account'а...

en: Opening executable file
uk: Відкриваємо виконуваний файл

en: Orange
uk: Оранжевий

en: Organization
uk: Організація

en: Other
uk: Інше

en: Outgoing character encoding
uk: Кодова таблиця для вихідної пошти

en: Overwrite
uk: Переписати

en: Overwrite existing file?
uk: Писати поверх існуючого файла?

en: PGP Encrypt
uk: Шифрування PGP

en: PGP Sign
uk: Підпис PGP

en: POP3 protocol error
uk: Помилка протоколу POP3

en: POP3 server is not entered.
uk: Не вказано сервер POP3.

en: POP3: Deleting expired message %d
uk: POP3: Вилучаємо застарілий лист %d

en: POP3: Skipping message %d (%d bytes)
uk: POP3: Пропускаємо лист %d (%d байтів)

en: Passphrase
uk: Пароль

en: Password
uk: Пароль

en: Path
uk: Шлях

en: Perform the following actions:
uk: Виконати такі дії:

en: Person
uk: Особа

en: Personal address
uk: Особиста адреса

en: Personal information
uk: Особиста інформація

en: Pick color for URI
uk: Обрати колір для URI

en: Pick color for quotation level 1
uk: Обрати колір для цитування рівня 1

en: Pick color for quotation level 2
uk: Обрати колір для цитування рівня 2

en: Pick color for quotation level 3
uk: Обрати колір для цитування рівня 3

en: Pink
uk: Рожевий

en: Please select a file.
uk: Оберіть, будь-ласка, файл.

en: Please select key for `%s'
uk: Оберіть, будь-ласка, ключ для `%s'

en: Please specify address book name and file to import.
uk: Вкажіть, будь-ласка, назву адресної книги і імпортований файл.

en: Port
uk: Порт

en: Preferences for new account
uk: Налаштування для нового запису

en: Prefs
uk: Налаштування

en: Prev
uk: Назад

en: Print
uk: Друк

en: Print command line is invalid:
    `%s'
uk: Командний рядок друку непридатний:
    `%s'

en: Print command line is invalid: `%s'
uk: Невірна команда друку: `%s'

en: Process mark
uk: Обробка позначок

en: Properties
uk: Властивості

en: Protocol
uk: Протокол

en: Protocol log
uk: Журнал протоколу

en: Put deleted messages in
uk: Зберігати видалені листи в

en: Put draft messages in
uk: Зберігати чернетки листів в

en: Put into queue folder and send later
uk: Покласти в папку черги і послати пізніше

en: Put sent messages in
uk: Зберігати відіслані листи в

en: Queue
uk: Черга

en: Queued message header is broken.
uk: Заголовок листа з черги зіпсовано.

en: Queued messages
uk: Листи в черзі

en: Quitting
uk: Виходимо

en: Quitting...
uk: Виходимо...

en: Quotation mark
uk: Знак цитати

en: Quote mark format error.
uk: Помилка у форматі цитування.

en: Quote message when replying
uk: Цитувати лист при відповіді

en: Quoted Text - First Level
uk: Цитований текст - перший рівень

en: Quoted Text - Second Level
uk: Цитований текст - другий рівень

en: Quoted Text - Third Level
uk: Цитований текст - третій рівень

en: Reading all config for each account...
uk: Читаємо конфігурацію для кожного запису...

en: Reading configuration for displaying headers...
uk: Читаємо конфігурацію показу заголовків...

en: Really delete IMAP4 account `%s'?
uk: Справді видалити обліковий запис IMAP4 `%s'?

en: Really delete `%s' ?
uk: Дійсно видалити `%s' ?

en: Really delete news account `%s'?
uk: Дійсно видалити обліковий запис конференції `%s'?

en: Really delete newsgroup `%s'?
uk: Дійсно видалити конференцію `%s'?

en: Really delete the address(es)?
uk: Дійсно видалити адресу(и)?

en: Really remove the mailbox `%s' ?
    (The messages are NOT deleted from the disk)
uk: Справді видалити скриньку `%s' ?
    (Листи НЕ видаляються з диска)

en: Rebuild folder tree
uk: Перебудувати дерево папок

en: Rebuilding folder tree...
uk: Перебудовуємо дерево папок...

en: Rebuilding of the folder tree failed.
uk: Не вдалось перебудувати дерево папок.

en: Receive
uk: Отримання

en: Receive dialog
uk: Діалог отримання

en: Receive size limit
uk: Обмеження розміру отриманих листів

en: Recipient is not specified.
uk: Не вказано отримувача.

en: Records :
uk: Записи :

en: Recycle quote colors
uk: Повторно використати кольори цитування

en: Red
uk: Червоний

en: Redirect
uk: Переспрямувати

en: Register
uk: Реєструвати

en: Registered actions
uk: Зареєстровані дії

en: Registered templates
uk: Зареєстровані шаблони

en: Remarks
uk: Нотатки

en: Remove after
uk: Видалити через

en: Remove mailbox
uk: Видалити скриньку

en: Remove messages on server when received
uk: Видаляти листи на сервері після отримання

en: Removing all messages in %s
uk: Видаляємо всі листи у %s

en: Removing messages %s
uk: Видаляємо листи від %s

en: Rename folder
uk: Перейменувати папку

en: Render HTML messages as text
uk: Зображати HTML-листи як текст

en: Reply
uk: Відповісти

en: Reply all
uk: Відповісти всім

en: Reply button invokes mailing list reply
uk: Кнопка відповіді запускає відповідь конференції

en: Reply format
uk: Формат відповіді

en: Reply to all
uk: Відповісти всім

en: Reply to the message
uk: Відповісти на лист

en: Reply-To
uk: Зворотня адреса

en: Reply-To:
uk: Зворотня:

en: Required APOP timestamp not found in greeting
uk: У привітанні не знайдено обов'язкового APOP timestamp

en: Resize attached large images to fit in the window
uk: Масштабувати приєднані картинки відповідно до вікна

en: Result of command
uk: Результат команди

en: Retrieving
uk: Отримання

en: Retrieving (%d message(s) (%s) received)
uk: Отримуємо лист (%d лист(ів) (%s) отримано)

en: Retrieving message (%d / %d) (%s / %s)
uk: Отримуємо лист (%d / %d) (%s / %s)

en: Retrieving messages from %s...
uk: Отримуємо листи від %s...

en: Retrieving new messages
uk: Отримання нових листів

en: Rule name is not specified.
uk: Не вказано назву правила.

en: SMTP AUTH not available
uk: SMTP AUTH недоступна

en: SMTP Authentication (SMTP AUTH)
uk: Аутентифікація SMTP (SMTP AUTH)

en: SMTP server (send)
uk: Сервер SMTP (відсилання)

en: SMTP server is not entered.
uk: Не вказано сервер SMTP.

en: SSL connect failed (%s)
uk: Збій контексту SSL (%s)

en: SSL connection using %s
uk: З'єднання SSL з вживанням %s

en: SSL method not available
uk: Метод SSL недоступний

en: SSLv23 available
uk: SSLv23 доступний

en: SSLv23 not available
uk: SSLv23 недоступний

en: Sa_ve this image as...
uk: Зберегти зображення як...

en: Save as
uk: Зберегти як

en: Save message
uk: Зберегти лист

en: Save sent messages to outbox
uk: Зберігати відіслані листи в outbox

en: Save to draft folder
uk: Зберегти в папці чернеток

en: Scanning folder %s ...
uk: Перечитуємо папку %s ...

en: Scanning folder %s%c%s ...
uk: Перечитуємо папку %s%c%s ...

en: Scanning folder (%s)...
uk: Перечитуємо папку (%s)...

en: Scroll
uk: Прокрутка

en: Search Base
uk: База пошуку

en: Search Criteria
uk: Критерії пошуку

en: Search failed
uk: Невдача пошуку

en: Search finished
uk: Пошук закінчено

en: Search messages
uk: Шукати повідомлення

en: Search string not found.
uk: Шуканий рядок не знайдено

en: Select
uk: Обрати

en: Select "Check signature" to check
uk: Оберіть "Перевірити підпис", щоб зробити це

en: Select Address Book Folder
uk: Обрати папку адресної книги

en: Select JPilot File
uk: Обрати файл JPilot

en: Select Keys
uk: Обрати ключі

en: Select LDIF File
uk: Оберіть файл LDIF

en: Select an action for the attached file:
uk: Оберіть дію для приєднаного файла:

en: Select and rename LDIF field names to import.
uk: Виберіть поля LDIF для імпорту і вкажіть імена атрибутів.

en: Select directory
uk: Обрати папку

en: Select exporting file
uk: Оберіть файл для експорту

en: Select file
uk: Обрати файл

en: Select files
uk: Обрати файли

en: Select folder
uk: Обрати папку

en: Select importing file
uk: Обрати імпортований файл

en: Select items to be displayed on the summary view. You can modify
    the order by using the Up / Down button, or dragging the items.
uk: Оберіть поля, які буде показано при відображенні списка. Ви можете
    змінити їх порядок з допомогою кнопок Вгору / Вниз чи перетягуючи поля.

en: Select key by your email address
uk: Обрати ключ за Вашою адресою e-mail

en: Select newsgroups to subscribe.
uk: Обрати конференцію для передплати.

en: Select the preset of key bindings.
uk:  Обрати попередньо означені гарячі клавіші.

en: Select vCard File
uk: Оберіть файл vCard

en: Send
uk: Послати

en: Send (SMTP)
uk: Відсилка (SMTP)

en: Send later
uk: Послати пізніше

en: Send message
uk: Послати лист

en: Send queued message(s)
uk: Відіслати лист(и) з черги

en: Sending
uk: Посилаємо

en: Sending DATA...
uk: Посилаємо DATA...

en: Sending EHLO...
uk: Посилаємо EHLO...

en: Sending HELO...
uk: Посилаємо HELO...

en: Sending MAIL FROM...
uk: Посилаємо MAIL FROM...

en: Sending RCPT TO...
uk: Посилаємо RCPT TO...

en: Sending message
uk: Посилаємо лист

en: Sending message (%d / %d bytes)
uk: Посилаємо лист (%d / %d байтів)

en: Sending message using command: %s
uk: Посилаємо лист з допомогою команди: %s

en: Sending message...
uk: Посилаємо лист...

en: Sent
uk: Відіслані

en: Server
uk: Сервер

en: Server certificate:
uk: Сертифікат сервера:

en: Server for receiving
uk: Сервер для отримання

en: Server information
uk: Інформація про сервер

en: Session timed out.
uk: Таймаут сесії.

en: Set as default
uk: Встановити як default

en: Set as junk mail
uk: Вважати мотлохом

en: Set color
uk: Встановити колір

en: Set mark
uk: Встановити позначку

en: Set message colors
uk: Встановити кольори листа

en: Setting folder info...
uk: Встановлюємо інформацію папки...

en: Setting folder info...
uk: Встановлюємо інформацію папки...

en: Setting summary from message data...
uk: Формуємо список з даних листів...

en: Setting to '0' will store the passphrase for the whole session.
uk: Присвоєння '0' зберігає пароль протягом всієї сесії.

en: Show all unspecified headers
uk: Показати всі неперераховані заголовки

en: Show receive dialog
uk: Показувати діалог отримання

en: Show signature check result in a popup window
uk: Показувати результат перевірки підпису у спливаючому вікні

en: Show this message next time
uk: Показати це повідомлення наступного разу

en: Sign key
uk: Ключ підпису

en: Sign message by default
uk: Підписувати лист за замовчуванням

en: Signature
uk: Підпис

en: Signature check result
uk: Результат перевірки підпису

en: Signature made at %s
uk: Підпис створений %s

en: Signature separator
uk: Розділювач підпису

en: Signature valid but expired
uk: Підпис придатний, але застарілий

en: Signature valid but expired for "%s"
uk: Належний, але застарілий підпис для "%s"

en: Signature valid but the signing key for "%s" has been revoked
uk: Належний підпис, але ключ для "%s" відкликано

en: Signature valid but the signing key for "%s" has expired
uk: Належний підпис, але ключ для "%s" застарів

en: Signature valid but the signing key has been revoked
uk: Належний підпис, але ключ відкликано

en: Signature valid but the signing key has expired
uk: Належний підпис, але ключ застарів

en: Simplified Chinese (GB2312)
uk: Спрощена китайська (GB2312)

en: Simplified Chinese (GBK)
uk: Спрощена китайська (GBK)

en: Size
uk: Розмір

en: Sky blue
uk: Блакитний

en: Smooth scroll
uk: Плавна прокрутка

en: Socket I/O timeout:
uk: Таймаут сокета вводу/виводу

en: Socket error.
uk: Помилка сокета.

en: Some composing windows are open.
    Please close all the composing windows before editing the accounts.
uk: Відкрито деякі вікна з новими листами.
    Закрийте їх, будь-ласка, перш ніж редагувати облікові записи.

en: Some errors occurred while getting mail.
uk: При отриманні пошти трапились деякі помилки.

en: Some marks are left. Process it?
uk: Залишились деякі позначки. Опрацювати?

en: Some unsent messages are queued. Exit now?
uk: Деякі невідіслані листи - в черзі. Вийти зараз?

en: Sorting summary...
uk: Сортуємо список...

en: Source dir:
uk: Вихідна папка:

en: Source of the message
uk: Вихідний текст листа

en: Specifier
uk: Специфікатор

en: Specify Content-Transfer-Encoding used when message body contains non-ASCII characters.
uk: Вкажіть Content-Transfer-Encoding для вживання, якщо тіло листа містить не-ASCII символи.

en: Specify IMAP4 port
uk: Вказати порт IMAP4

en: Specify NNTP port
uk: Вказати порт NNTP

en: Specify POP3 port
uk: Вказати порт POP3

en: Specify SMTP port
uk: Вказати порт SMTP

en: Specify domain name
uk: Вказати ім'я домена

en: Specify key manually
uk: Визначити ключ власноручно

en: Specify target folder and mbox file.
uk: Визначте папку і файл mbox для запису

en: Specify target mbox file and destination folder.
uk: Визначте цільовий файл mbox і папку призначення.

en: Specify the location of mailbox.
    If the existing mailbox is specified, it will be
    scanned automatically.
uk: Введіть розташування скриньки.
    Якщо вона вже існує, її буде перечитано
    автоматично.

en: Specify the location of mailbox.
    If you are unsure, just select OK.
uk: Введіть розташування скриньки.
    Якщо не впевнені, просто оберіть ОК.

en: Spell checking
uk: Перевірка правопису

en: Spool path
uk: Шлях до спулу

en: Standby
uk: Очікування

en: Status
uk: Стан

en: Step
uk: Крок

en: Stop rule evaluation
uk: Припинити обчислення правила

en: Store passphrase in memory temporarily
uk: Тимчасово зберігати пароль в пам'яті

en: Subject
uk: Тема

en: Subject is empty. Send it anyway?
uk: Поле Subject порожнє. Все ж послати?

en: Subject:
uk: Тема:

en: Subscribe to newsgroup
uk: Передплатити конференцію

en: Summary View
uk: Список повідомлень

en: Summary display item setting
uk: Вибір полів для показу

en: Sylpheed - Folder View
uk: Sylpheed - Папки

en: Sylpheed - Message View
uk: Sylpheed - Листи

en: Sylpheed: %d new messages
uk: Sylpheed: %d нових листів

en: TLSv1 available
uk: TLSv1 доступний

en: TLSv1 not available
uk: TLSv1 недоступний

en: Template
uk: Шаблон

en: Template format error.
uk: Помилка формату шаблону.

en: Template name
uk: Назва шаблону

en: Templates
uk: Шаблони

en: Text
uk: Текст

en: Text font
uk: Шрифт тексту

en: Thai (TIS-620)
uk: Тайська (TIS-620)

en: Thai (Windows-874)
uk: Тайська (Windows-874)

en: The command
    %s
    has a syntax error.
uk: В команді
    %s
    - синтаксична помилка.

en: The external editor is still working.
    Force terminating the process (pid: %d)?
uk: Зовнішній редактор досі працює.
    Примусово обірвати процес (pid: %d)?

en: The folder `%s' already exists.
uk: Папка `%s' вже існує.

en: The folder tree will be rebuilt. Continue?
uk: Дерево папок буде перебудовано. Продовжити?

en: The locale encoding is not UTF-8, but the environmental variable G_FILENAME_ENCODING is not set.
    If the locale encoding is used for file name or directory name, it will not work correctly.
    In that case, you must set the following environmental variable (see README for detail):
    
    	G_FILENAME_ENCODING=@locale
    
    Continue?
uk: Кодування локалі - не UTF-8, але змінну середовища G_FILENAME_ENCODING не встановлено.
    Якщо для назв файлів чи папок вжито кодування локалі, вони зображатимуться некоректно.
    У цьому випадку Ви повинні встановити змінну середовища (див. README щодо подробиць):
    
    	G_FILENAME_ENCODING=@locale
    
    Продовжити?

en: The mailbox `%s' already exists.
uk: Скринька `%s' вже існує.

en: The message will be printed with the following command:
uk: Лист буде надруковано наступною командою:

en: The messages which are set as junk mail will be moved to this folder.
uk: Листи, позначені як мотлох, складаємо у цій папці.

en: The previous version of configuration found.
    Do you want to migrate it?
uk: Знайдено налаштування для попередньої
    версії. Перенести їх у нову версію?

en: The real URL (%s) is different from
    the apparent URL (%s).
    
    Open it anyway?
uk: Справжня адреса (%s) відрізняється
    від відображеної (%s).
    
    Все ж відкрити?

en: The selected action cannot be used in the compose window
    because it contains %%f, %%F or %%p.
uk: Обрану дію не можна вживати у вікні створення,
    оскільки вона містить %%f, %%F або %%p.

en: The selected key is not fully trusted.
    If you choose to encrypt the message with this key you don't
    know for sure that it will go to the person you mean it to.
    Do you trust it enough to use it anyway?
uk: Обраний ключ не цілком перевірений.
    Якщо Ви зашифруєте ним лист, Ви не знатимете
    напевно, що він потрапить до відповідної людини.
    Все ж вживати?

en: This header is already in the list.
uk: Заголовок вже в списку.

en: This is an executable file. Opening executable file is restricted for security.
    If you want to launch it, save it to somewhere and make sure it is not an virus or something like a malicious program.
uk: Це виконуваний файл. Відкриття виконуваних файлів обмежене з міркувань безпеки.
    Якщо бажаєте запустити цей файл, збережіть його і переконайтесь, що це не вірус чи щось шкідливе.

en: This is used when displaying messages with missing character encoding.
uk: Вживається для показу листів без вказаного кодування.

en: This message can't be displayed.
uk: Цей лист неможливо відобразити.

en: This message has been modified. Save it to draft folder?
uk: Цей лист було змінено. Зберегти в папці чернеток?

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE. See the GNU General Public License for more details.
uk: Ця програма поширюється з надією стати Вам у пригоді, але БЕЗ ЖОДНОЇ ГАРАНТІЇ; навіть без неявних гарантій ТОВАРНОГО СТАНУ або ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ПЕВНОЇ МЕТИ. Дивіться Загальну Публічну Ліцензію GNU щодо подробиць.

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2, or (at your option) any later version.
uk: Ця програма є вільнорозповсюджуваною; Ви можете поширювати і/або модифікувати її на умовах Загальної Публічної Ліцензії GNU у вигляді, в якому вона опублікована Free Software Foundation; або версії 2, або (на Ваш розсуд) будь-якої з пізніших версій.

en: This server requires authentication
uk: Цей сервер вимагає аутентифікації

en: This signature has not been checked yet.
uk: Підпис ще не перевірено.

en: Timeout
uk: Таймаут

en: Timeout (secs)
uk: Таймаут (с)

en: Timestamp syntax error in greeting
uk: Синтаксична помилка в timestamp у привітанні

en: To classify junk mails automatically, both junk and not junk mails must be learned manually to a certain extent.
uk: Щоб автоматично класифікувати мотлох, доведеться навчати програму відрізняти його від нормальних листів.

en: To or Cc
uk: Кому або Копія

en: To:
uk: Кому:

en: Traditional Chinese (Big5)
uk: Традиційна китайська (Big5)

en: Traditional Chinese (EUC-TW)
uk: Традиційна китайська (EUC-TW)

en: Transfer encoding
uk: Кодування пересилки

en: Trash
uk: Кошик

en: Trust key
uk: Довіряти ключу

en: Turkish (ISO-8859-9)
uk: Турецька (ISO-8859-9)

en: Turn this off if you have problems in SSL connection.
uk: Вимкніть це, якщо стикаєтесь з проблемами при з'єднанні SSL.

en: Type
uk: Тип

en: Undo level
uk: Рівень Undo

en: Unfiltered messages will be stored in this folder.
uk: У цій папці складаємо невідфільтровані листи.

en: Unknown SSL method *PROGRAM BUG*
uk: Невідомий метод SSL *ПОМИЛКА В ПРОГРАМІ*

en: Unread
uk: Непрочитані

en: Unthreading...
uk: Скасування ниток обговорення...

en: Untitled
uk: БезНазви

en: Up
uk: Вгору

en: Update all local folders after incorporation
uk: Оновлювати всі локальні папки після прийому

en: Usage: %s [OPTION]...
uk: Вживання: %s [ОПЦІЇ]...

en: Use ASCII-armored format for encryption
uk: Вживати "ASCII-armored" формат для шифрування

en: Use SSL for IMAP4 connection
uk: Вживати SSL для з'єднання IMAP4

en: Use SSL for NNTP connection
uk: Вживати SSL для з'єднання NNTP

en: Use SSL for POP3 connection
uk: Вживати SSL для з'єднання POP3

en: Use SSL for SMTP connection
uk: Вживати SSL для з'єднання SMTP

en: Use STARTTLS command to start SSL session
uk: Вживати команду STARTTLS для початку сесії SSL

en: Use clear text signature
uk: Вживати підпис відкритим текстом

en: Use default GnuPG key
uk: Вживати ключ GnuPG за замовчуванням

en: Use external program for incorporation
uk: Вживати зовнішню програму для прийому

en: Use external program for sending
uk: Вживати зовнішню програму для відсилання

en: Use non-blocking SSL
uk: Вживати неблокуючий SSL

en: Use secure authentication (APOP)
uk: Вживати безпечну аутентифікацію (APOP)

en: User Attributes
uk: Атрибути користувача

en: User ID
uk: ID користувача

en: User ID is not entered.
uk: Не вказано ID користувача.

en: User or key ID:
uk: Користувач або ідентифікатор ключа:

en: Valid signature (untrusted key)
uk: Належний підпис (неперевірений ключ)

en: Valid signature but the key for "%s" is not trusted
uk: Належний підпис, але ключ для  "%s"  не перевірений

en: Value
uk: Значення

en: Warn if there are queued messages
uk: Попереджати, якщо є листи в черзі

en: Warning
uk: Попередження

en: Web browser
uk: Web-браузер

en: Western European (ISO-8859-1)
uk: Західноєвропейська (ISO-8859-1)

en: Western European (ISO-8859-15)
uk: Західноєвропейська (ISO-8859-15)

en: Wrap all long lines
uk: Згорнути всі довгі рядки

en: Wrap messages at
uk: Згортати рядки листів після

en: Wrap on input
uk: Згорнути при вводі

en: Wrap quotation
uk: Згортати цитування

en: Writing configuration for displaying headers...
uk: Пишемо конфігурацію показу заголовків...

en: Writing summary cache (%s)...
uk: Пишемо кеш списка (%s)...

en: You are offline. Click the icon to go online.
uk: З'єднання немає. Клацніть на іконці, щоб під'єднатись.

en: You are offline. Go online?
uk: З'єднання немає. Під'єднатись?

en: You are online. Click the icon to go offline.
uk: Ви під'єднані. Клацніть на іконці, щоб від'єднатись.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307, USA.
uk: Ви мали б отримати копію Загальної Публічної Ліцензії GNU разом з цією програмою; якщо це не так, пишіть у Free Software Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307, USA.

en: [no user id]
uk: [нема id користувача]

en: _Check signature
uk: Перевірити підпис

en: _Display as text
uk: Показати як текст

en: _Folder only
uk: Тільки папку

en: _Insert
uk: Вставити

en: _Open with Web browser
uk: Відкрити Web-браузером

en: _Replace
uk: Замінити

en: _Save as...
uk: Зберегти як...

en: _Search again
uk: Шукати знову

en: `%c' can't be included in folder name.
uk: `%c' не може міститись в назві папки.

en: `%d' will be replaced with the number of new messages.
uk: `%d' буде замінено на кількість нових листів.

en: `Get all' checks for new messages on this account
uk: Перевіряти за командою `Отримати всі'

en: address:
uk: адреса:

en: another Sylpheed is already running.
uk: вже запущено інший Sylpheed.

en: article %d has been already cached.
uk: статтю %d вже кешовано.

en: bad SMTP response
uk: погана відпоідь SMTP

en: can't append %s to %s
uk: не вдалось додати %s до %s

en: can't append message to %s
uk: не вдалось приєднати лист до %s

en: can't change file mode
uk: не вдалось змінити права доступу файла

en: can't close folder
uk: не вдалось закрити папку

en: can't copy %s to %s
uk: не вдалось скопіювати %s в %s

en: can't copy message %s to %s
uk: не вдалось копіювати %s в %s

en: can't create %s
uk: не вдалось створити %s

en: can't create lock file %s
uk: не вдалось створити lock-файл %s

en: can't create mailbox
uk: не вдалось створити скриньку

en: can't create mailbox: LIST failed
uk: не вдалось створити скриньку: невдача LIST

en: can't delete mailbox
uk: не вдалось видалити скриньку

en: can't expunge
uk: не вдалось очистити папку від видалених листів

en: can't fetch message %d
uk: не вдалось стягти лист %d

en: can't find queue folder
uk: не вдалось знайти папку черги

en: can't get envelope
uk: не вдалось отримати конверт

en: can't get namespace
uk: не вдалось отримати простір імен

en: can't get recipient list.
uk: не вдалось отримати список отримувачів.

en: can't get xhdr
uk: не вдалось отримати xhdr

en: can't get xover
uk: не вдалось отримати xover

en: can't lock %s
uk: не вдалось заблокувати %s

en: can't open mark file
uk: не вдалось відкрити файл позначок

en: can't open temporary file
uk: неможливо відкрити тимчасовий файл

en: can't parse envelope: %s
uk: не вдалось розібрати конверт: %s

en: can't post article.
uk: не вдалось послати статтю.

en: can't queue the message
uk: не вдалось поставити лист в чергу

en: can't read article %d
uk: не вдалось прочитати статтю %d

en: can't read mbox file.
uk: не вдалось прочитати файл mbox.

en: can't remove the old message
uk: не вдалось видалити старий лист

en: can't rename mailbox: %s to %s
uk: не вдалось перейменувати скриньку: %s на %s

en: can't retrieve article %d
uk: не вдалось отримати статтю %d

en: can't select folder: %s
uk: не вдалось отримати папку: %s

en: can't select group: %s
uk: не вдалось обрати конференцію: %s

en: can't set deleted flags: %s
uk: не вдалось встановити прапорець видалення: %s

en: can't set deleted flags: 1:*
uk: не вдалось встановити прапорець видалення: 1:*

en: can't start TLS session
uk: не вдалось почати сесію TLS

en: can't truncate mailbox to zero.
uk: не вдалось обрізати скриньку до нуля.

en: can't unlock %s
uk: не вдалось розблокувати %s

en: can't write to temporary file
uk: неможливо писати в тимчасовий файл

en: characters
uk: символів

en: command not supported
uk: команда не підтримується

en: contains
uk: містить

en: creating IMAP4 connection to %s:%d ...
uk: створення з'єднання INAP4 до %s:%d ...

en: creating NNTP connection to %s:%d ...
uk: створюємо з'єднання NNTP до %s:%d ...

en: day(s)
uk: днів

en: days
uk: днів

en: doesn't contain
uk: не містить

en: doesn't match to regex
uk: не відповідає регулярному виразу

en: done.
uk: виконано.

en: either AM or PM
uk: AM чи PM

en: error occurred on POP3 session
uk: помилка під час сесії POP3

en: error occurred on SMTP session
uk: помилка під час сесії SMTP

en: error occurred on authentication
uk: помилка при аутентифікації

en: error occurred while getting LIST.
uk: помилка при отриманні LIST'а.

en: error occurred while getting envelope.
uk: трапилась помилка при отриманні конверта.

en: error occurred while getting xhdr.
uk: трапилась помилка при отриманні xhdr.

en: error occurred while getting xover.
uk: трапилась помилка при отриманні xover.

en: error occurred while retrieving data.
uk: трапилась помилка при отриманні даних.

en: error on imap command: STATUS
uk: помилка при виконанні команди imap: STATUS

en: error while imap command: CLOSE
uk: помилка при виконанні команди imap: CLOSE

en: error while imap command: EXPUNGE
uk: помилка при виконанні команди imap: EXPUNGE

en: error while imap command: STORE %s %s
uk: помилка при виконанні команди imap:  STORE %s %s

en: every
uk: кожні

en: failed to write configuration to file
uk: не вдалось записати конфігурацію в файл

en: file %s already exists
uk: файл %s вже існує

en: filtering...
uk: фільтрування...

en: folder:
uk: папка:

en: g_thread is not supported by glib.
uk: g_thread не підтримується glib.

en: generated Message-ID: %s
uk: генерований Message-ID: %s

en: getting article %d...
uk: отримуємо статтю %d...

en: getting new messages of account %s...
uk: отримання нової пошти для запису %s...

en: getting xover %d - %d in %s...
uk: отримуємо xover %d - %d в %s...

en: iconv cannot convert %s to UTF-7
uk: iconv не може конвертувати %s в UTF-7

en: iconv cannot convert UTF-7 to %s
uk: iconv не може конвертувати UTF-7 в %s

en: invalid UIDL response: %s
uk: невірна відповідь UIDL: %s

en: invalid article range: %d - %d
uk: невірний діапазон статей: %d - %d

en: invalid lock type
uk: неправильний тип блокування

en: invalid mbox format: %s
uk: неправильний формат файла mbox: %s

en: invalid xover line: %s
uk: невірний рядок xover: %s

en: is
uk: є

en: is larger than
uk: більш ніж

en: is longer than
uk: довше, ніж

en: is not
uk: не є

en: is shorter than
uk: коротше, ніж

en: is smaller than
uk: менш ніж

en: letters
uk: літер

en: mailbox is locked
uk: скриньку заблоковано

en: mailbox is owned by another process, waiting...
uk: скринька зайнята іншим процесом, чекаємо...

en: malformed mbox: %s
uk: неправильно збудований mbox: %s

en: match to regex
uk: відповідає регулярному виразу

en: minute(s)
uk: хвилин

en: minute(s)
uk: хвилин

en: moderated
uk: модерована

en: no new articles.
uk: нових статтей нема.

en: none
uk: немає

en: pixel(s)
uk: пікселів

en: procmime_get_text_content(): Code conversion failed.
uk: procmime_get_text_content(): Перетворення кодів не вдалось.

en: protocol error
uk: помилка протоколу

en: protocol error: %s
uk: помилка протоколу: %s

en: queueing message...
uk: лист в чергу...

en: readonly
uk: тільки для читання

en: root folder %s not exist
uk: коренева папка %s не існує

en: second(s)
uk: секунд

en: session timeout
uk: таймаут сесії

en: the abbreviated month name
uk: скорочена назва місяця

en: the century number (year/100)
uk: номер сторіччя (рік/100)

en: the day of the month as a decimal number
uk: день місяця як десяткове число

en: the day of the week as a decimal number
uk: день тижня як десяткове число

en: the day of the year as a decimal number
uk: день року як десяткове число

en: the full abbreviated weekday name
uk: повна скорочена назва дня тижня

en: the full month name
uk: повна назва місяця

en: the full weekday name
uk: повна назва дня тижня

en: the hour as a decimal number using a 12-hour clock
uk: година як десяткове число за 12-годинним циферблатом

en: the hour as a decimal number using a 24-hour clock
uk: година як десяткове число за 24-годинним циферблатом

en: the last two digits of a year
uk: останні дві цифри року

en: the minute as a decimal number
uk: хвилини як десяткове число

en: the month as a decimal number
uk: місяць як десяткове число

en: the preferred date and time for the current locale
uk: бажана дата і час для поточної locale

en: the preferred date for the current locale
uk: бажана дата для поточної locale

en: the second as a decimal number
uk: секунди як десяткове число

en: the src folder is identical to the dest.
uk: папка призначення ідентична до вихідної.

en: the time zone or name or abbreviation
uk: часова зона або ім'я або скорочення

en: the year as a decimal number
uk: рік як десяткове число

en: unescaped From found:
    %s
uk: знайдено незахищений рядок From:
    %s

en: unknown
uk: невідомо

en: use 'flock' instead of 'file' if possible.
uk: якщо можливо, вживайте 'flock' замість 'file'

en: use also on reply
uk: вживати і при відповіді

en: writing to %s failed.
uk: Невдача запису в %s.
