sylpheed - en to sl translation catalogue (1065 entries)

en: 	Setting summary from message data...
sl: 	Nastavljam povzetek iz podatkov sporočila...

en:   --attach file1 [file2]...
                             open composition window with specified files
                             attached
sl:   --attach datoteka1 [datoteka2]...
                             odpri okno za sestavljanje s pripetimi
                             podanimi datotekami

en:   --compose [address]    open composition window
sl:   --compose [naslov]     odpri okno za sestavljanje novega sporočila

en:   --debug                debug mode
sl:   --debug                razhroščevalni način

en:   --help                 display this help and exit
sl:   --help                 prikaži to pomoč in končaj

en:   --receive              receive new messages
sl:   --receive              poberi nova sporočila

en:   --receive-all          receive new messages of all accounts
sl:   --receive-all          poberi nova sporočila z vseh računov

en:   --send                 send all queued messages
sl:   --send                 pošlji vsa čakajoča sporočila

en:   --version              output version information and exit
sl:   --version              prikaži informacijo o različici in končaj

en:   Issuer: %s
sl:   Izdajatelj: %s

en:   Subject: %s
sl:   Zadeva: %s

en:  Check File
sl:  Preveri Datoteko

en:  Check Server
sl:  Preveri strežnik

en:  Delete
sl:  Brisanje

en:  Description of symbols
sl: Opis simbolov

en:  Edit...
sl:  Uredi...

en:  Reset
sl:  Ponastavi

en:  Revert to default
sl: Povrni privzeto

en:  Search
sl:  Iskanje

en:  Select...
sl:  Izberi...

en:  Send
sl:  Pošlji

en:  Set display item of summary...
sl: Nastavi del za prikaz povzetka...

en:  Set key bindings...
sl:  Nastavi povezave na tipke...

en:  Substitute
sl:  Zamenjaj

en:  Symbols
sl:  Simboli

en:  Syntax help
sl:  Pomoč pri skladnji

en:  item(s) selected
sl:  izbranih kosov

en: %d deleted
sl: %d izbrisanih

en: %d messages found.
sl: najdenih %d sporočil.

en: %d new, %d unread, %d total
sl: %d novih, %d neprebranih, skupaj %d

en: %d new, %d unread, %d total (%s)
sl: %d novih, %d neprebranih, skupaj %d (%s)

en: %d newsgroups received (%s read)
sl: %d sprejetih novičarskih skupin (%s prebranih)

en: %s - Source
sl: %s - Izvirnik

en: %s%d copied
sl: %s%d presnetih

en: %s%d moved
sl: %s%d prestavljenih

en: %s%s%s from "%s"
sl: %s%s%s od "%s"

en: %s: Retrieving new messages
sl: %s: Prenašam nova sporočila

en: %s: file not exist
sl: %s: datoteka ne obstaja

en: %sPlease enter the passphrase for:
    
      %.*s  
    (%.*s)
sl: %sProsim, vnesite šifrirno frazo za:
    
      %.*s  
    (%.*s)

en: (New)
sl: (Nov)

en: (No Date)
sl: (Brez datuma)

en: (No From)
sl: (Brez pošiljatelja)

en: (No Subject)
sl: (Brez zadeve)

en: (sending file...)
sl: (pošiljam datoteko...)

en: --- Ended: %s
sl: --- Končano: %s

en: --- Running: %s
sl: --- Teče: %s

en: /Color la_bel
sl: /Barvanje oz_nak

en: /Create _new folder...
sl: /Naredi _novo mapo...

en: /Create f_ilter rule
sl: /Ustvari pravilo za f_iltriranje

en: /Create f_ilter rule/_Automatically
sl: /Ustvari pravilo za f_iltriranje/S_amodejno

en: /Create f_ilter rule/by _From
sl: /Ustvari pravilo za f_iltriranje/po p_ošiljatelju

en: /Create f_ilter rule/by _Subject
sl: /Ustvari pravilo za f_iltriranje/po _zadevi

en: /Create f_ilter rule/by _To
sl: /Ustvari pravilo za f_iltriranje/po _naslovniku

en: /For_ward as attachment
sl: /Posreduj kot prilo_go

en: /M_ove...
sl: /Pre_stavi...

en: /New _Address
sl: /Nov n_aslov

en: /New _Folder
sl: /Nova _mapa

en: /New _Group
sl: /Nova _skupina

en: /Open _with...
sl: /Odpri _z...

en: /R_ebuild folder tree
sl: /Ponovno z_gradi drevo map

en: /Re-_edit
sl: /_Znova uredi

en: /Redirec_t
sl: /Pre_usmeri

en: /Repl_y to
sl: /Odgovor _za

en: /Repl_y to/_all
sl: /Odgovor _za/_vse

en: /Repl_y to/_sender
sl: /Odgovor _za/_pošiljatelja

en: /Repl_y to/mailing _list
sl: /Odgovor _za/_dopisni seznam

en: /Su_bscribe to newsgroup...
sl: /_Vpis na novičarsko skupino...

en: /_Add...
sl: /_Dodaj

en: /_Address
sl: /_Naslov

en: /_Address/---
sl: /_Naslov/---

en: /_Address/New _Address
sl: /_Naslov/Nov n_aslov

en: /_Address/New _Folder
sl: /_Naslov/Nova _mapa

en: /_Address/New _Group
sl: /_Naslov/Nova _skupina

en: /_Address/_Delete
sl: /_Naslov/_Brisanje

en: /_Address/_Edit
sl: /_Naslov/_Urejanje

en: /_Check for new messages
sl: /_Preveri nova sporočila

en: /_Check signature
sl: /P_reveri podpis

en: /_Configuration
sl: /_Prikrojitev

en: /_Configuration/---
sl: /_Prikrojitev/---

en: /_Configuration/C_hange current account
sl: /_Prikrojitev/Spremeni _trenutni račun

en: /_Configuration/Create _new account...
sl: /_Prikrojitev/Naredi _nov račun...

en: /_Configuration/_Actions...
sl: /_Prikrojitev/_Dejanja...

en: /_Configuration/_Common preferences...
sl: /_Prikrojitev/_Splošne nastavitve...

en: /_Configuration/_Edit accounts...
sl: /_Prikrojitev/_Uredi račune...

en: /_Configuration/_Filter setting...
sl: /_Prikrojitev/_Nastavitve _filtra...

en: /_Configuration/_Preferences for current account...
sl: /_Prikrojitev/_Nastavitve za trenutni _račun...

en: /_Configuration/_Template...
sl: /_Prikrojitev/_Predloga...

en: /_Copy...
sl: /Prepiš_i...

en: /_Delete
sl: /_Brisanje

en: /_Delete folder
sl: /I_zbriši mapo...

en: /_Display as text
sl: /_Prikaži kot besedilo

en: /_Edit
sl: /_Urejanje

en: /_Edit/---
sl: /_Uredi/---

en: /_Edit/Cu_t
sl: /_Uredi/I_zreži

en: /_Edit/Paste as _quotation
sl: /_Uredi/Prilepi kot _citat

en: /_Edit/Select _all
sl: /_Uredi/Izberi _vse

en: /_Edit/Select _thread
sl: /_Uredi/Izberi _nit

en: /_Edit/Wrap all long _lines
sl: /_Uredi/_Prelomi vse _dolge vrstice

en: /_Edit/_Copy
sl: /Uredi/_Kopiraj

en: /_Edit/_Find in current message...
sl: /_Urejanje/_Iskanje v trenutnem sporočilu...

en: /_Edit/_Paste
sl: /_Uredi/_Prilepi

en: /_Edit/_Redo
sl: /_Uredi/_Obnovi

en: /_Edit/_Search messages...
sl: /_Urejanje/Iskanje _sporočil

en: /_Edit/_Undo
sl: /_Uredi/_Razveljavi

en: /_Edit/_Wrap current paragraph
sl: /_Uredi/Prelomi trenutni odstavek

en: /_File
sl: /_Datoteka

en: /_File/---
sl: /_Datoteka/---

en: /_File/E_xit
sl: /_Datoteka/_Končaj

en: /_File/Insert si_gnature
sl: /Datoteka/Vrini _podpis

en: /_File/New _Book
sl: /_Datoteka/Nova _Knjiga

en: /_File/New _JPilot
sl: /_Datoteka/Nov _JPilot

en: /_File/New _Server
sl: /_Datoteka/Nov _strežnik

en: /_File/New _vCard
sl: /_Datoteka/Nova _v kartica

en: /_File/_Attach file
sl: /_Datoteka/Pripni d_atoteko

en: /_File/_Close
sl: /_Datoteka/_Zapri

en: /_File/_Delete
sl: /_Datoteka/_Brisanje

en: /_File/_Edit
sl: /_Datoteka/_Urejanje

en: /_File/_Export to mbox file...
sl: /_Datoteka/_Izvozi v datoteko mbox...

en: /_File/_Folder
sl: /_Datoteka/_Mapa

en: /_File/_Folder/Create _new folder...
sl: /_Datoteka/_Mapa/Naredi _novo mapo...

en: /_File/_Folder/_Delete folder
sl: /_Datoteka/_Mapa/I_zbriši mapo

en: /_File/_Folder/_Rename folder...
sl: /_Datoteka/_Mapa/_Preimenuj mapo...

en: /_File/_Import mbox file...
sl: /_Datoteka/_Uvozi datoteko mbox...

en: /_File/_Insert file
sl: /Datoteka/Vr_ini datoteko

en: /_File/_Print...
sl: /_Datoteka/_Natisni...

en: /_File/_Save
sl: /_Datoteka/_Shranjevanje

en: /_File/_Save as...
sl: /_Datoteka/_Shrani kot...

en: /_Forward
sl: /P_osreduj

en: /_Help
sl: /_Pomoč

en: /_Help/---
sl: /_Pomoč/---

en: /_Help/_About
sl: /_Pomoč/_O programu

en: /_Help/_FAQ
sl: /_Pomoč/Pogosto _zastavljena vprašanja

en: /_Help/_FAQ/_English
sl: /_Pomoč/Pogosto _zastavljena vprašanja/_Angleščina

en: /_Help/_FAQ/_French
sl: /_Pomoč/Pogosto _zastavljena vprašanja/_Francoščina

en: /_Help/_FAQ/_German
sl: /_Pomoč/Pogosto _zastavljena vprašanja/_Nemščina

en: /_Help/_FAQ/_Italian
sl: /_Pomoč/Pogosto _zastavljena vprašanja/_Italijanščina

en: /_Help/_FAQ/_Spanish
sl: /_Pomoč/Pogosto _zastavljena vprašanja/Š_panščina

en: /_Help/_Manual
sl: /_Pomoč/_Priročnik

en: /_Help/_Manual/_English
sl: /_Pomoč/_Priročnik/_Angleščina

en: /_Help/_Manual/_Japanese
sl: /_Pomoč/_Priročnik/_Japonščina

en: /_Mark
sl: /_Oznaka

en: /_Mark/---
sl: /_Oznaka/---

en: /_Mark/Mark all _read
sl: /_Oznaka/Označi _vsa kot prebrana

en: /_Mark/Mark as rea_d
sl: /_Oznaka/Označi kot _prebrano

en: /_Mark/Mark as unr_ead
sl: /_Oznaka/Označi kot _neprebrano

en: /_Mark/_Mark
sl: /_Oznaka/_Označi

en: /_Mark/_Unmark
sl: /_Oznaka/O_dznači

en: /_Message
sl: /_Sporočilo

en: /_Message/---
sl: /_Sporočilo/---

en: /_Message/Compose _new message
sl: /_Sporočilo/_Novo sporočilo

en: /_Message/For_ward as attachment
sl: /_Sporočilo/Posreduj kot prilo_go

en: /_Message/M_ove...
sl: /_Sporočilo/Pres_tavi...

en: /_Message/Re-_edit
sl: /_Sporočilo/Znova ur_edi

en: /_Message/Redirec_t
sl: /_Sporočilo/Pre_usmeri

en: /_Message/Repl_y to
sl: /_Sporočilo/Odgovor _na

en: /_Message/Repl_y to/_all
sl: /_Sporočilo/Odgovor _na/_vsem

en: /_Message/Repl_y to/_sender
sl: /_Sporočilo/Odgovori _na/_pošiljatelju

en: /_Message/Repl_y to/mailing _list
sl: /_Sporočilo/Odgovor _na/_dopisni seznam

en: /_Message/_Copy...
sl: /_Sporočilo/_Kopiraj...

en: /_Message/_Delete
sl: /_Sporočilo/Z_briši

en: /_Message/_Forward
sl: /Sporočilo/_Posreduj

en: /_Message/_Mark
sl: /_Sporočilo/O_znači

en: /_Message/_Mark/---
sl: /_Sporočilo/O_znači/---

en: /_Message/_Mark/Mark all _read
sl: /_Sporočilo/O_znači/Označi _vsa kot prebrana

en: /_Message/_Mark/Mark as rea_d
sl: /_Sporočilo/O_znači/Označi kot _prebrano

en: /_Message/_Mark/Mark as unr_ead
sl: /_Sporočilo/O_znači/Označi kot _neprebrano

en: /_Message/_Mark/_Mark
sl: /_Sporočilo/O_znači/_Označi

en: /_Message/_Mark/_Unmark
sl: /_Sporočilo/O_znači/O_dznači

en: /_Message/_Reply
sl: /_Sporočilo/_Odgovori

en: /_Message/_Send queued messages
sl: /_Sporočilo/Pošlji čakajoča sporoč_ila

en: /_Open
sl: /_Odpri

en: /_Print...
sl: /_Natisni...

en: /_Remove
sl: /_Odstrani

en: /_Remove newsgroup
sl: /_Odstrani skupino novic

en: /_Rename folder...
sl: /P_reimenuj mapo...

en: /_Reply
sl: /O_dgovori

en: /_Save as...
sl: /_Shrani kot...

en: /_Search messages...
sl: /_Iskanje sporočil...

en: /_Tools
sl: /_Orodja

en: /_Tools/---
sl: /_Orodja/---

en: /_Tools/Actio_ns
sl: /_Orodja/Deja_nja

en: /_Tools/Add sender to address boo_k
sl: /_Orodja/Doda_j pošiljatelja v adresar

en: /_Tools/Delete du_plicated messages
sl: /_Orodja/_Briši podvojena sporočila

en: /_Tools/E_xecute
sl: /_Orodja/_Izvrši

en: /_Tools/Import _LDIF file
sl: /_Orodja/Uvoz datoteke _LDIF

en: /_Tools/_Address book
sl: /_Orodja/_Adresar

en: /_Tools/_Create filter rule
sl: /_Orodja/_Ustvari pravilo za filtriranje

en: /_Tools/_Create filter rule/_Automatically
sl: /_Orodja/_Ustvari pravilo za filtriranje/S_amodejno

en: /_Tools/_Create filter rule/by _From
sl: /_Orodja/_Ustvari pravilo za filtriranje/po p_ošiljatelju

en: /_Tools/_Create filter rule/by _Subject
sl: /_Orodja/_Ustvari pravilo za filtriranje/po _zadevi

en: /_Tools/_Create filter rule/by _To
sl: /_Orodja/_Ustvari pravilo za filtriranje/po _naslovniku

en: /_Tools/_Log window
sl: /_Orodja/_Dnevniško okno

en: /_Tools/_Template
sl: /_Orodja/_Predloga

en: /_View
sl: /_Pogled

en: /_View/---
sl: /_Pogled/---

en: /_View/All _header
sl: /_Pogled/Vsa _zaglavja

en: /_View/Co_llapse all threads
sl: /_Pogled/Skrči vse _niti

en: /_View/E_xpand all threads
sl: /_Pogled/Razširi _vse niti

en: /_View/Mess_age source
sl: /_Pogled/I_zvirnik sporočila

en: /_View/Open in new _window
sl: /_Poglej/Odpri v _novem oknu

en: /_View/R_uler
sl: /_Pogled/R_avnilo

en: /_View/Separate f_older tree
sl: _Pogled/Posebno drev_o map

en: /_View/Set display _item...
sl: /_Pogled/Nastavi kos za _prikaz...

en: /_View/Show all _header
sl: /_Pogled/Pokaži vsa _zaglavja

en: /_View/Show or hi_de
sl: /_Pogled/Pri_kaži ali skrij

en: /_View/Show or hi_de/Status _bar
sl: /_Pogled/Pri_kaži ali skrij/_Statusna vrstica

en: /_View/Show or hi_de/_Folder tree
sl: /_Pogled/Pri_kaži ali skrij/_Drevo map

en: /_View/Show or hi_de/_Message view
sl: /_Pogled/Pri_kaži ali skrij/_Ogled sporočila

en: /_View/Show or hi_de/_Toolbar
sl: /_Pogled/Pri_kaži ali skrij/O_rodjarna

en: /_View/Show or hi_de/_Toolbar/Icon _and text
sl: /_Pogled/Pri_kaži ali skrij/O_rodjarna/Ikone in besedi_lo

en: /_View/Show or hi_de/_Toolbar/_Icon
sl: /_Pogled/Pri_kaži ali skrij/O_rodjarna/_Ikone

en: /_View/Show or hi_de/_Toolbar/_None
sl: /_Pogled/Pri_kaži ali skrij/_Orodjarna/_Nič

en: /_View/Show or hi_de/_Toolbar/_Text
sl: /_Pogled/Pri_kaži ali skrij/O_rodjarna/_Besedilo

en: /_View/Th_read view
sl: /_Pogled/Ogled _niti

en: /_View/_Attachment
sl: /_Pogled/_Priloga

en: /_View/_Bcc
sl: /_Ogled/_SKp

en: /_View/_Cc
sl: /_Ogled/K_p

en: /_View/_Followup to
sl: /_Pogled/_Sledi do

en: /_View/_Go to
sl: /_Pogled/_Pojdi na

en: /_View/_Go to/---
sl: /_Pogled/_Pojdi na/---

en: /_View/_Go to/N_ext unread message
sl: /_Pogled/_Pojdi na/Nas_lednje neprebrano sporočilo

en: /_View/_Go to/Ne_xt new message
sl: /_Pogled/_Pojdi na/Nasled_nje novo sporočilo

en: /_View/_Go to/Next la_beled message
sl: /_Pogled/_Pojdi na/Naslednje sporočilo z oznako

en: /_View/_Go to/Next m_arked message
sl: /_Pogled/_Pojdi na/Naslednje o_značeno sporočilo

en: /_View/_Go to/Other _folder...
sl: /_Pogled/_Pojdi na/_Druga mapa

en: /_View/_Go to/P_rev unread message
sl: /_Pogled/_Pojdi na/Pre_jšnje neprebrano sporočilo

en: /_View/_Go to/Prev _labeled message
sl: /_Pogled/_Pojdi na/Prejšnje sporočilo z ozna_ko

en: /_View/_Go to/Prev _marked message
sl: /_Pogled/_Pojdi na/Prejšnje _označeno sporočilo

en: /_View/_Go to/Prev ne_w message
sl: /_Pogled/_Pojdi na/Prejšnje no_vo sporočilo

en: /_View/_Go to/_Next message
sl: /_Pogled/_Pojdi na/_Naslednje sporočilo

en: /_View/_Go to/_Prev message
sl: /_Pogled/_Pojdi na/_Prejšnje sporočilo

en: /_View/_Reply to
sl: /_Ogled/_Odgovor za

en: /_View/_Sort
sl: /_Pogled/_Razvrščanje

en: /_View/_Sort/---
sl: /_Pogled/_Razvrščanje/---

en: /_View/_Sort/Ascending
sl: /_Pogled/_Razvrščanje/N_araščajoče

en: /_View/_Sort/D_on't sort
sl: /_Pogled/_Razvrščanje/Ne raz_vrsti

en: /_View/_Sort/Descending
sl: /_Pogled/_Razvrščanje/Pa_dajoče

en: /_View/_Sort/_Attract by subject
sl: /_Pogled/_Razvrščanje/Pri_vlači po zadevi

en: /_View/_Sort/by _color label
sl: /_Pogled/_Razvrščanje/po _barvi oznak

en: /_View/_Sort/by _date
sl: /_Pogled/_Razvrščanje/po _datumu

en: /_View/_Sort/by _from
sl: /_Pogled/_Razvrščanje/po _pošiljatelju

en: /_View/_Sort/by _mark
sl: /_Pogled/_Razvrščanje/po _oznaki

en: /_View/_Sort/by _number
sl: /_Pogled/_Razvrščanje/po š_tevilu

en: /_View/_Sort/by _recipient
sl: /_Pogled/_Razvrščanje/po naslovnik_u

en: /_View/_Sort/by _subject
sl: /_Pogled/_Razvrščanje/po _zadevi

en: /_View/_Sort/by _unread
sl: /_Pogled/_Razvrščanje/po _neprebranih

en: /_View/_Sort/by a_ttachment
sl: /_Pogled/_Razvrščanje/po pri_logi

en: /_View/_Sort/by s_ize
sl: /_Pogled/_Razvrščanje/po _velikosti

en: /_View/_Source
sl: /_Pogled/_Izvirnik

en: /_View/_To
sl: /_Ogled/_Komu

en: /_View/_Update summary
sl: /_Pogled/_Posodobi povzetek

en: 7bit ascii (US-ASCII)
sl: 7-bitni ASCII (US-ASCII)

en: A Group Name must be supplied.
sl: Ime skupine mora biti podano.

en: A Name and Value must be supplied.
sl: Ime in vrednost morata biti podana.

en: Abbreviate newsgroups longer than
sl: Skrajšaj novičarske skupine daljše od

en: Abort
sl: Prekini

en: About
sl: O

en: Account
sl: Račun

en: Account for sending mail is not specified.
    Please select a mail account before sending.
sl: Račun za pošiljanje pošte ni določen.
    Prosim, pred pošiljanjem izberite poštni račun.

en: Account name is not entered.
sl: Ime računa ni vnešeno.

en: Account preferences
sl: Nastavitve računa

en: Account setting
sl: Nastavitev računa

en: Account%d
sl: Račun%d

en: Action's input/output
sl: Vhod/izhod dejanja

en: Add
sl: Dodajanje

en: Add Address to Book
sl: Dodaj naslov v adresar

en: Add Date header field
sl: Dodaj polje z datumom v zaglavje

en: Add New Addressbook
sl: Dodaj nov imenik naslovov

en: Add New Group
sl: Dodaj novo skupino

en: Add New JPilot Entry
sl: Dodaj nov vnos JPilot

en: Add New LDAP Server
sl: Dodaj nov strežnik LDAP

en: Add New Person
sl: Dodaj novo osebo

en: Add New vCard Entry
sl: Dodaj nov vnos v-kartice

en: Add address to destination when double-clicked
sl: Ob dvojnem kliku dodaj naslov na cilj

en: Add key
sl: Dodaj ključ

en: Add mailbox
sl: Dodaj poštni predal

en: Add user-defined header
sl: Dodaj uporabniško definirano zaglavje

en: Additional e-Mail address item(s)
sl: Dodatni kos(i) elektronskega naslova

en: Address
sl: Naslov

en: Address Book
sl: Imenik naslovov

en: Address Book :
sl: Adresar :

en: Address book
sl: Imenik naslovov

en: Address book name must be supplied.
sl: Ime imenika naslovov mora biti podano.

en: Addressbook Conversion
sl: Pretvorba imenika naslovov

en: Addressbook Conversion Error
sl: Napaka pri pretvorbi imenika naslovov

en: Addressbook Error
sl: Napaka v imeniku naslovov

en: Addressbook conversion
sl: Pretvarjam imenik naslovov

en: Addressbook conversion error
sl: Napaka pri pretvorbi imenika naslovov

en: Addresses in Group
sl: Naslovi v skupini

en: Advanced
sl: Napredno

en: Alias
sl: Vzdevek

en: Always
sl: Vedno

en: An E-Mail address must be supplied.
sl: Elektronski naslov mora biti podan.

en: Apply template
sl: Uporabi predlogo

en: Apply to subfolders
sl: Udejani na podmapah

en: Ask before emptying
sl: Vprašaj pred izpranjenjem

en: Attach
sl: Pripni

en: Attach file
sl: Pripni datoteko

en: Attachment
sl: Priloga

en: Attachments
sl: Priloge

en: Attracting messages by subject...
sl: Privlačim sporočila po zadevi...

en: Attribute
sl: Atribut

en: Attribute Name
sl: Ime atributa

en: Attributes
sl: Atributi

en: Auth failed
sl: Overovitev ni uspela

en: Authenticate with POP3 before sending
sl: Pred pošiljanjem avtenticiraj s POP3

en: Authenticating
sl: Overovljam

en: Authenticating...
sl: Overovljam...

en: Authentication
sl: Overovitev

en: Authentication method
sl: Overovitvena metoda

en: Auto-check new mail
sl: Samodejno preverjanje nove pošte

en: Automatic
sl: Samodejno

en: Automatic (Recommended)
sl: Samodejno (priporočeno)

en: Automatically check signatures
sl: Samodejno preveri podpise

en: Automatically launch the external editor
sl: Samodejni zaženi zunanji urejevalnik

en: Automatically select account for replies
sl: Samodejno izberi račun za odgovore

en: Automatically set the following addresses
sl: Samodejno nastavi sledeče naslove

en: Available Addresses
sl: Razpoložljivi naslovi

en: Available Search Base(s)
sl: Razpoložljive baze iskanja

en: Available items
sl: Razpoložljivi deli

en: BAD signature
sl: SLAB podpis

en: BAD signature from "%s"
sl: SLAB podpis od "%s"

en: Bad passphrase! Try again...
sl: Napačna šifrirna fraza! Poskusite znova...

en: Baltic (ISO-8859-13)
sl: Baltski (ISO-8859-13)

en: Baltic (ISO-8859-4)
sl: Baltski (ISO-8859-4)

en: Basic
sl: Osnovno

en: Basic Data
sl: Osnovni podatki

en: Bcc
sl: Skp:

en: Bcc:
sl: Skp:

en: Beginning of message reached; continue from end?
sl: Dosežen je začetek sporočila. Naj nadaljujem s konca?

en: Bind DN
sl:  Ime domene Bind

en: Bind Password
sl: Geslo za Bind

en: Blue
sl: Modra

en: Brown
sl: Rjava

en: Building threads...
sl: Gradim niti...

en: Can't connect to IMAP4 server: %s:%d
sl: Ne morem se povezati s strežnikom IMAP4: %s%d

en: Can't connect to NNTP server: %s:%d
sl: Ne morem se povezati s strežnikom NNTP: %s:%d

en: Can't connect to POP3 server: %s:%d
sl: Ne morem se povezati s strežnikom POP: %s%d

en: Can't create '%s'
sl: Ne morem narediti '%s'

en: Can't create '%s' under INBOX
sl: Ne morem narediti '%s' pod mapo Prejeto

en: Can't create the folder `%s'.
sl: Ne morem narediti mape '%s'.

en: Can't establish IMAP4 session with: %s:%d
sl: Ne morem vzpostaviti seje IMAP4 z: %s%d

en: Can't get file size of %s
sl: Ne morem dobiti velikosti datoteke %s

en: Can't get part of multipart message
sl: Ne morem dobiti dela večdelnega sporočila

en: Can't get text part
sl: Ne morem dobiti tekstovnega dela

en: Can't get the part of multipart message.
sl: Ne morem dobiti dela večdelnega sporočila.

en: Can't load the image.
sl: Ne morem naložiti slike.

en: Can't open mark file.
sl: Ne morem odpreti označene datoteke.

en: Can't queue the message.
sl: Ne morem preložiti pošiljanja sporočila.

en: Can't read %s.
sl: Ne morem prebrati %s.

en: Can't retrieve newsgroup list.
sl: Ne morem potegniti seznama novičarskih skupin.

en: Can't save the file `%s'.
sl: Ne morem odstraniti datoteke `%s'.

en: Can't save the message to outbox.
sl: Ne morem shraniti sporočila v imenik Outbox.

en: Can't save the part of multipart message.
sl: Ne morem shraniti dela večdelnega sporočila.

en: Can't start TLS session.
sl: Ne morem pričeti seje TLS.

en: Can't write file.
sl: Ne morem napisati datoteke.

en: Can't write to file.
sl: Ne morem pisati v datoteko.

en: Cancelled
sl: Preklicano

en: Cannot find user ID for this key.
sl: Ne morem najti uporabnikovega ID za ta ključ.

en: Case sensitive
sl: Razlikuj velike in male črke

en: Cc
sl: Kp:

en: Cc:
sl: Kp:

en: Central European (ISO-8859-2)
sl: Srednjeevropski (ISO-8859-2)

en: Changing window separation type from %d to %d
sl: Spreminjam tip ločevanja oken z %d na %d

en: Check new mail on startup
sl: Preveri novo pošto ob zagonu

en: Checking for new messages in all folders...
sl: Preverjam nova sporočila v vseh mapah...

en: Checking signature
sl: Preverjam podpis

en: Chinese (ISO-2022-CN)
sl: Kitajski (ISO-2022-CN)

en: Clear
sl: Počisti

en: Close receive dialog when finished
sl: Na koncu zapri pogovorno okno za sprejemanje

en: Collecting info for `%s' ... %c
sl: Zbiram informacije za `%s' ... %c

en: Colon ':' is not allowed in the menu name.
sl: Dvopičje ':' ni dovoljeno v imenu menija.

en: Colors
sl: Barve

en: Command
sl: Ukaz

en: Command could not be started. Pipe creation failed.
    %s
sl: Ukaza ni mogoče pričeti. Izdelava cevi je spodletela.
    %s

en: Command line not set.
sl: Ukazna vrstica ni nastavljena.

en: Command line:
sl: Ukazna vrstica

en: Common Preferences
sl: Splošne nastavitve

en: Common address
sl: Skupni naslov

en: Common preferences
sl: Splošne preference

en: Compose
sl: Sestavi

en: Compose new message
sl: Sestavi novo sporočilo

en: Composing message exists. Really quit?
sl: Še vedno sestavljate sporočilo. Ali naj res končam?

en: Configuration is saved.
sl: Konfiguracija je shranjena.

en: Confirm on exit
sl: Potrdi ob izhodu

en: Connected successfully to server
sl: Uspešna povezava s strežnikom

en: Connecting
sl: Povezovanje

en: Connecting to SMTP server: %s ...
sl: Povezujem se s strežnikom SMTP: %s ...

en: Connection failed
sl: Povezava ni uspela

en: Copying message %s%c%d to %s ...
sl: Kopiram sporočilo %s%c%d v %s ...

en: Could not connect to server
sl: Ne morem se povezati s strežnikom

en: Could not convert address book
    and could not create new address book files.
sl: Ne morem pretvoriti imenika naslovov
    in ne morem narediti novih datotek z imeniki naslovov

en: Could not convert address book and could not create new address book files.
sl: Ne morem pretvoriti imenika naslovov in ne morem narediti novih datotek.

en: Could not convert address book,
    but created empty new address book files.
sl: Ne morem pretvoriti imenika naslovov,
    sem pa naredil prazne nove datoteke imenikov naslovov.

en: Could not convert address book,
    could not create new address book files.
sl: Ne morem pretvoriti imenika naslovov,
    ne morem narediti novih datotek z imeniki naslovov.

en: Could not convert address book, but created empty new address book files.
sl: Ne morem pretvoriti imenika naslovov, sem pa naredil prazno datoteko z imenikom naslovov.

en: Could not convert address book, could not create new address book files.
sl: Ne morem pretvoriti imenika naslovov, ne morem narediti novih datotek z imeniki naslovov.

en: Could not find any key associated with currently selected key id `%s'.
sl: Ne najdem tipke, ki bi bila povezana z identifikatorjem tipke `%s'.

en: Could not fork to execute the following command:
    %s
    %s
sl: Nisem mogel izvesti sistemskega klica fork, da bi izvršil naslednji ukaz:
    %s
    %s

en: Could not get message part.
sl: Ne morem dobiti dela sporočila.

en: Could not read Search Base(s) from server - please set manually
sl: Ne morem prebrati iskalnih baz s strežnika. Prosim, vnesite jih ročno

en: Could not read address index
sl: Ne morem prebrati indeksa naslovov

en: Could not read file.
sl: Datoteke ni mogoće prebrati.

en: Creating MIME view...
sl: Ustvarjam izgled MIME...

en: Creating account edit window...
sl: Ustvarjam okno za urejanje računa...

en: Creating account preferences window...
sl: Ustvarjam okno za nastavitve računa...

en: Creating alert panel dialog...
sl: Delam pogovorno okno z alarmno ploščo...

en: Creating common preferences window...
sl: Ustvarjam okno za splošne nastavitve...

en: Creating compose window...
sl: Odpiram okno za sestavljanje sporočila...

en: Creating display header setting window...
sl: Ustvarjam okno za nastavitev prikaza zaglavja...

en: Creating folder view...
sl: Delam mapo View...

en: Creating header view...
sl: Delam gledanje zaglavja...

en: Creating image view...
sl: Delam gledanje slike...

en: Creating main window...
sl: Ustvarjam glavno okno...

en: Creating message view...
sl: Ustvarjam videz sporočila...

en: Creating progress dialog...
sl: Ustvarjam pogovorno okno napredka...

en: Creating source window...
sl: Izdelujem izvirniško okno...

en: Creating summary column setting window...
sl: Ustvarjam okno za nastavljanje stolpca povzetka...

en: Creating summary view...
sl: Delam ogled povzetka...

en: Creating text view...
sl: Ustvarjam ogled besedila...

en: Creation of the mailbox failed.
    Maybe some files already exist, or you don't have the permission to write there.
sl: Izdelava poštnega predala ni uspela.
    Morda obstajajo nekatere datoteke ali pa tam nimate dovoljenja za pisanje.

en: Custom header setting
sl: Nastavitev prikrojenega zaglavja

en: Custom headers
sl: Prikrojeno zaglavje

en: Cyrillic (ISO-8859-5)
sl: Cirilica (ISO-8859-5)

en: Cyrillic (KOI8-R)
sl: Cirilica (KOI8-R)

en: Cyrillic (KOI8-U)
sl: Cirilica (KOI8-U)

en: Cyrillic (Windows-1251)
sl: Cirilica (Windows-1251)

en: Date
sl: Datum

en: Date
    From
    Full Name of Sender
    First Name of Sender
    Initial of Sender
    Subject
    To
    Cc
    Newsgroups
    Message-ID
sl: Datum
    Od
    Pošiljateljevo polno ime
    Pošiljateljevo ime
    Pošiljateljeve začetnice
    Zadeva
    Do
    Kp
    Novičarske skupine
    ID sporočila

en: Date format
sl: Oblika datuma

en: Default
sl: Privzeto

en: Default inbox
sl: Privzeta mapa za prejeto pošto

en: Delete
sl: Izbriši

en: Delete IMAP4 account
sl: Izbriši račun IMAP4

en: Delete account
sl: Brisanje računa

en: Delete action
sl: Izbriši dejanje

en: Delete address(es)
sl: Brisanje naslova

en: Delete folder
sl: Izbriši mapo

en: Delete header
sl: Izbriši zaglavje

en: Delete message(s)
sl: Izbriši sporočilo/a

en: Delete news account
sl: Izbriši novičarski račun

en: Delete newsgroup
sl: Izbriši novičarsko skupino

en: Delete rule
sl: Izbriši pravilo

en: Delete template
sl: Izbriši predlogo

en: Delete the message
sl: Izbriši sporočilo

en: Deleting duplicated messages...
sl: Brišem podvojena sporočila...

en: Deleting message %d
sl: Brišem sporočilo %d

en: Description
sl: Opis

en: Description of symbols
sl: Opis simbolov

en: Destination dir:
sl: Ciljni imenik:

en: Destination is same as current folder.
sl: Cilj je enak trenutni mapi.

en: Display
sl: Prikaz

en: Display Name
sl: Prikaži ime

en: Display header pane above message view
sl: Prikaži zaglavje nad ogledom sporočila

en: Display header setting
sl: Nastavitev prikaza zaglavja

en: Display multi-byte alphabet and numeric as
    ASCII character (Japanese only)
sl: Prikaži večzložno abecedo in števila kot
    znake ASCII (samo japonščina)

en: Display recipient on `From' column if sender is yourself
sl: Prikaži naslovnika v stolpcu `Od', če ste pošiljatelj vi

en: Display short headers on message view
sl: Prikaži kratko zaglavje ob ogledu sporočila

en: Display unread number next to folder name
sl: Prikaži število neprebranih poleg imena mape

en: Display warning on startup if GnuPG doesn't work
sl: Prikaži opozorilo ob zagonu, če GnuPG ne deluje

en: Displayed Headers
sl: Prikaži zaglavja

en: Displayed items
sl: Prikazani kosi

en: Displaying the source of %s ...
sl: Prikazujem izvirnik %s ...

en: Do you really want to delete message(s) from the trash?
sl: Ali res želite izbrisati sporočila iz smetnjaka?

en: Do you really want to delete this action?
sl: Ali resnično želite izbrisati ta račun?

en: Do you really want to delete this header?
sl: Ali resnično želite izbrisati to zaglavje?

en: Do you really want to delete this template?
sl: Ali res želite izbrisati to predlogo?

en: Do you want to apply the template `%s' ?
sl: Ali želite uporabiti predlogo `%s' ?

en: Don't popup error dialog on receive error
sl: Ob napaki pri sprejemanju ne prikaži okna z napako

en: Don't receive
sl: Ne sprejmi

en: Don't use SSL
sl: Ne uporabljaj SSL

en: Done (%d message(s) (%s) received)
sl: Opravljeno (%d sporočil (%s) prejetih)

en: Done (no new messages)
sl: Opravljeno (ni novih sporočil)

en: Done.
sl: Opravljeno.

en: Down
sl: Dol

en: Download all messages on server
sl: Naloži vsa sporočila na strežniku

en: Draft
sl: Osnutek

en: Drafts
sl: Osnutki

en: E-Mail Address
sl: Elektronski Naslov

en: E-Mail address
sl: Elektronski naslov

en: EMail Address
sl: Elektronski naslov

en: Edit
sl: Urejanje

en: Edit Addressbook
sl: Uredi adresar

en: Edit Group Data
sl: Urejanje podatkov o skupini

en: Edit Group Details
sl: Urejanje podatkov o skupini

en: Edit JPilot Entry
sl: Urejanje vnosa JPilot

en: Edit LDAP - Select Search Base
sl: Urejanje LDAP - Izberite bazo iskanja

en: Edit LDAP Server
sl: Urejanje strežnika LDAP

en: Edit Person Data
sl: Urejanje podatkov o osebi

en: Edit Person Details
sl: Uredi podatke o osebi

en: Edit accounts
sl: Urejanje računov

en: Edit address
sl: Urejanje naslova

en: Edit folder
sl: Urejanje mape

en: Edit vCard Entry
sl: Urejanje vnosa v-kartice

en: Edit with external editor
sl: Urejanje z zunanjim urejevalnikom

en: Editor
sl: Urejevalnik

en: Empty trash
sl: Izprazni smetnjak

en: Empty trash on exit
sl: Izprazni smetnjak ob izhodu

en: Enable coloration of message
sl: Omogoči barvanje sporočila

en: Encoding
sl: Nabor znakov

en: Encrypt message by default
sl: privzeto zakodiraj sporočio

en: End of message reached; continue from beginning?
sl: Dosežen je konec sporočila. Naj nadaljujem z začetka?

en: Enter another user or key ID:
sl: Vnesite novega uporabnika ali identifikator ključa:

en: Enter the command line to open file:
    (`%s' will be replaced with file name)
sl: Vnesite ukazno vrstico za odpiranje datoteke:
    (`%s' se bo nadomestil z imenom datoteke)

en: Error
sl: Napaka

en: Error creating ssl context
sl: Napaka pri ustvarjanju konteksta ssl

en: Error occurred while posting
sl: Med pošiljanjem je prišlo do napake

en: Error occurred while posting the message to %s .
sl: Med pošiljanjem sporočila %s je prišlo do napake.

en: Error occurred while processing mail.
sl: Med obdelavo pošte je prišlo do napake.

en: Error occurred while sending the message.
sl: Med pošiljanjem sporočila je prišlo do napake.

en: Error reading LDIF fields.
sl: Napaka pri branju polj LDIF.

en: Error verifying the signature
sl: Napaka ob overovljanju podpisa

en: Example
sl: Primer

en: Execute
sl: Izvedi

en: Execute immediately when moving or deleting messages
sl: IZvrši takoj, ko prestavljaš ali brišeš sporočilo

en: Execute marked process
sl: Izvedi označen proces

en: Exit
sl: Končaj

en: Exit this program?
sl: Ali naj končam ta program?

en: Expand threads
sl: Razširi niti

en: Expired after
sl: Poteče po

en: Export
sl: Izvozi

en: Exporting file:
sl: Izvozi datoteko:

en: Exporting messages from %s into %s...
sl: Izvažam sporočila iz %s v %s...

en: Extended
sl: Razširjen

en: External commands (%s will be replaced with file name / URI)
sl: Zunanji ukazi (%s bo zamenjan z imenom datoteke / URI)

en: External editor command line is invalid: `%s'
sl: Ukazna vrstica za zunanji urejevalnik je neveljavna: '%s'

en: File
sl: Datoteka

en: File %s doesn't exist
sl: Datoteka %s ne obstaja

en: File %s is empty.
sl: Datoteka %s je prazna.

en: File Info
sl: Podatki o datoteki

en: File Name
sl: Ime datoteke

en: File Name :
sl: Ime datoteke :

en: File `%s' already exists.
    Can't create folder.
sl: Datoteka `%s' že obstaja.
    Ne morem narediti imenika.

en: File appears to be Ok.
sl: Datoteka se zdi v redu.

en: File does not appear to be JPilot format.
sl: Kaže, da datoteka nima oblike JPilot.

en: File does not appear to be a valid address book format.
sl: Datoteka se ne zdi veljaven imenik naslovov.

en: File does not appear to be vCard format.
sl: Datoteka se ne zdi veljaven zapis v-kartice.

en: File doesn't exist or is empty.
sl: Datoteka ne obstaja ali pa je prazna.

en: File imported.
sl: Datoteka uvožena.

en: File name
sl: Ime datoteke

en: Filter messages on receiving
sl: Filtriranje sporočil ob sprejemu

en: Filter on incorporation
sl: Filtriranje ob pripojitvi

en: Filter setting
sl: Nastavitev filtra

en: Filtering...
sl: Filtriram...

en: Find groups:
sl: Iskanje skupin:

en: Find in current message
sl: Poišči v trenutnem sporočilu

en: Find text:
sl: Poišči besedilo:

en: Finish
sl: Končaj

en: Finished (%d new message(s))
sl: Končano (%d novih sporočil)

en: Finished (no new messages)
sl: Končano (ni novih sporočil)

en: First Name
sl: Ime

en: Folder
sl: Mapa

en: Folder %s is selected
sl: Mapa %s je izbrana

en: Forward
sl: Posreduj

en: Forward format
sl: Oblika posredovanja

en: Forward the message
sl: Posreduj sporočilo

en: Found %s
sl: Najden %s

en: From
sl: Od

en: From:
sl: Pošiljatelj:

en: Full name
sl: Polno ime

en: GPGME is copyright 2001 by Werner Koch <dd9jn@gnu.org>
sl: Avtorske pravice za GPGME pripadajo Wernerju Kochu <dd9jn@gnu.org> ((C) Werner Koch, 2001)

en: General
sl: Splošno

en: Generate Message-ID
sl: Generiran ID sporočila

en: Get
sl: Poberi

en: Get all
sl: Poberi vsa

en: Getting messages from %s into %s...
sl: Sprejemam sporočila iz %s v %s...

en: Getting new messages from %s into %s...
sl: Pobiram nova sporočila iz %s v %s...

en: Getting the number of new messages (LAST)...
sl: Ugotavljam število novih sporočil (LAST)...

en: Getting the number of new messages (STAT)...
sl: Ugotavljam število novih sporočil (STAT)...

en: Getting the number of new messages (UIDL)...
sl: Ugotavljam število novih sporočil (UIDL)...

en: Getting the size of messages (LIST)...
sl: Ugotavljam velikost sporočil (LIST)...

en: GnuPG is not installed properly, or its version is too old.
    OpenPGP support disabled.
sl: GnuPG ni pravilno nameščen ali pa je različica prestara.
    Podpora za OpenPGP je izključena.

en: Go to inbox after receiving new mail
sl: Ob prejemu novih sporočil pojdi v mapo Prejeto

en: Good signature
sl: Dober podpis

en: Good signature from "%s"
sl: Dober podpis od "%s"

en: Grab input while entering a passphrase
sl: Zagrabi vnos med vnašanjem gesla

en: Greek (ISO-8859-7)
sl: Grški (ISO-8859-7)

en: Green
sl: Zelena

en: Group
sl: Skupina

en: Group Name
sl: Ime skupine

en: Half page
sl: Polovica strani

en: Header
sl: Zaglavje

en: Header name
sl: Ime zaglavja

en: Header name is not set.
sl: Ime zaglavja ni nastavljeno.

en: Hidden headers
sl: Skrita zaglavja

en: Hostname
sl: Ime gostitelja

en: IMAP server directory
sl: Imenik strežnika IMAP

en: IMAP4 login failed.
sl: Prijava na IMAP4 ni uspela.

en: IMAP4 server is not entered.
sl: Strežnik IMAP4 ni naveden.

en: If x is set, displays expr
sl: Če je x nastavljen, prikaži expr

en: Import
sl: Uvozi

en: Import LDIF file into Address Book
sl: Uvozi datoteko LDIF v imenik naslovov

en: Importing file:
sl: Uvažam datoteko:

en: Inbox
sl: Prejeto

en: Incorporate new mail
sl: Pripoji novo pošto

en: Incorporate new mail of all accounts
sl: Pripoji novo pošto z vseh računov

en: Incorporation cancelled
sl: Pripojitev odpovedana

en: Input new name for `%s':
sl: Vnesite novo ime za '%s':

en: Input password
sl: Vnesite geslo

en: Input password for %s on %s:
sl: Vnesite geslo za %s na %s:

en: Input the name of new folder:
sl: Vnesite ime nove mape:

en: Input the name of new folder:
    (if you want to create a folder to store subfolders,
     append `/' at the end of the name)
sl: Vnesite ime nove mape:
    (če želite narediti mapo za shranjevanje podmap,
    dodajte '/' na koncu imena datoteke)

en: Input the new name of folder:
sl: Vnesite novo ime mape:

en: Insert
sl: Vstavi

en: Insert automatically
sl: Vrini samodejno

en: Insert file
sl: Vstavi datoteko

en: Interface
sl: Vmesnik

en: Invalid MIME type.
sl: Napačen tip MIME

en: It's not recommended to use the old style ASCII-armored
    mode for encrypted messages. It doesn't comply with the
    RFC 3156 - MIME Security with OpenPGP.
sl: Uporaba starega načina oklopljen ASCII za
    enkripcijo ni priporočljiva. Ni združljiv z
    RFC 3156 MIME Security z Open PGP

en: Japanese (EUC-JP)
sl: Japonski (EUC-JP)

en: Japanese (ISO-2022-JP)
sl: Japonski (ISO-2022-JP)

en: Japanese (Shift_JIS)
sl: Japonski (Shift_JIS)

en: Key ID
sl: ID ključa

en: Key bindings
sl: Povezave na tipke

en: Korean (EUC-KR)
sl: Korejski (EUC-KR)

en: LDAP Server
sl: Strežnik LDAP

en: LDIF Field
sl: Polje LDIF

en: LDIF file imported successfully.
sl: Datoteka LDIF uspešno uvožena.

en: Last Name
sl: Priimek

en: Last number in dir %s = %d
sl: Zadnja številka v imeniku %s = %d

en: Line space
sl: Prostor za vrstico

en: Linewrap
sl: Prelom vrstic

en: Literal backslash
    Literal question mark
    Literal opening curly brace
    Literal closing curly brace
sl: Dobesedna povratna poševnica
    Dobesedni vprašaj
    Dobesedni zaviti oklepaj
    Dobesedni zaviti zaklepaj

en: Locked
sl: Zaklenjeno

en: Lookup
sl: Poišči

en: MIME Type
sl: Tip MIME

en: MIME type
sl: Tip MIME

en: MIME viewer command line is invalid: `%s'
sl: Ukazna vrstica pregledovalnika MIME je neveljavna: `%s'

en: Mail address
sl: Poštni naslov

en: Mail address is not entered.
sl: Elektronski naslov ni naveden.

en: Mailbox
sl: Poštni predal

en: Mailbox is locked.
sl: Poštni predal je zaklenjen.

en: Mailbox setting
sl: Nastavitev poštnega predala

en: MainWindow: color allocation %d failed
sl: GlavnoOkno: alokacija barve %d ni uspela

en: Mark
sl: Označi

en: Maximum Entries
sl: Največje št. vnosov

en: Menu name and command are too long.
sl: Ime menija in ukaz sta predolga.

en: Menu name is not set.
sl: Ime menija ni nastavljeno.

en: Menu name is too long.
sl: Ime menija je predolgo.

en: Menu name:
sl: Ime menija:

en: Message
sl: Sporočila

en: Message %d is marked
sl: Sporočilo %d je označeno

en: Message %d is marked as being read
sl: Sporočilo %d je označeno, kot da se bere

en: Message %d is marked as unread
sl: Sporočilo %d je označeno kot neprebrano

en: Message %d is set to copy to %s
sl: Sporočilo %d je nastavljeno za prepis v %s

en: Message %d is set to move to %s
sl: Sporočilo %d je nastavljeno za prestavitev v %s

en: Message %s/%d is set to delete
sl: Sporočilo %s/%d je nastavljeno za brisanje

en: Message %s/%d is unmarked
sl: Sporočilo %s/%d je odoznačeno

en: Message body
    Quoted message body
    Message body without signature
    Quoted message body without signature
    Literal %
sl: Telo sporočila
    Telo citiranega sporočila
    Telo sporočila brez podpisa
    Telo citiranega sporočila brez podpisa
    Dobesedno %

en: Message reply/forward format error.
sl: Napaka pri oblikovanju odgovora/posredovanja sporočila.

en: Message: %s
sl: Sporočilo: %s

en: Messages
sl: Sporočila

en: Modify
sl: Spremeni

en: Move Down
sl: Premakni navzdol

en: Move E-Mail Addresses to or from Group with arrow buttons
sl: Prestavljate naslove v ali iz skupine s klikanjem na puščice

en: Move Up
sl: Premakni navzgor

en: NNTP connection to %s:%d has been disconnected. Reconnecting...
sl: Povezava NNTP do %s:%d je bila prekinjena. Povezujem se znova...

en: NNTP server is not entered.
sl: Strežnik NNTP ni naveden.

en: Name
sl: Ime

en: Name of this account
sl: Ime tega računa

en: Name:
sl: Ime:

en: Never
sl: Nikoli

en: New
sl: Novo

en: New folder
sl: Nova mapa

en: New messages will be checked in this order. Check the boxes
    on the `G' column to enable message retrieval by `Get all'.
sl: Nova sporočila bodo iskana v tem vrstnem redu. Označite izbirnike
    v stolpcu `G', da omogočite pobiranje sporočil z ukazom `Poberi vsa'.

en: New user, could not save address book files.
sl: Nov uporabnik, ne morem shraniti datotek z iminiki naslovov.

en: New user, could not save index file.
sl: Nov uporabnik, ne morem shraniti indeksne datoteke.

en: NewFolder
sl: Nova mapa

en: News
sl: Novice

en: News (NNTP)
sl: Novice (NNTP)

en: News server
sl: Novičarski strežnik

en: Newsgroup name
sl: Ime novičarske skupine:

en: Newsgroups:
sl: Novičarske skupine:

en: Next
sl: Naslednji

en: Next unread message
sl: Naslednje neprebrano sporočilo

en: Nick Name
sl: Vzdevek

en: No disk space left.
sl: Na disku ni prostora.

en: No labeled message found. Search from the beginning?
sl: Nobeno sporočilo z oznako ni bilo najdeno. Naj iščem od začetka?

en: No labeled message found. Search from the end?
sl: Nobeno sporočilo z oznako ni bilo najdeno. Naj iščem s konca?

en: No labeled messages.
sl: Ni sporočil z oznako

en: No marked message found. Search from the beginning?
sl: Nobeno označeno sporočilo ni bilo najdeno. Naj iščem od začetka?

en: No marked message found. Search from the end?
sl: Nobeno označeno sporočilo ni bilo najdeno. Naj iščem s konca?

en: No marked messages.
sl: Ni označenih sporočil.

en: No more labeled messages
sl: Ni več sporočil z oznako

en: No more marked messages
sl: Ni več označenih sporočil

en: No more new messages
sl: Ni več neprebranih sporočil

en: No more unread messages
sl: Ni več neprebranih sporočil

en: No new message found. Go to next folder?
sl: Nobeno novo sporočilo ni bilo najdeno. Naj grem v naslednjo mapo?

en: No new message found. Search from the end?
sl: Nobeno novo sporočilo ni bilo najdeno. Naj iščem s konca?

en: No new messages.
sl: Ni novih sporočil.

en: No public key to verify the signature
sl: Ni javnega ključa za overovitev podpisa

en: No signature found
sl: Noben podpis ni bil najden

en: No unread message found. Go to next folder?
sl: Nobeno neprebrano sporočilo ni bilo najdeno. Naj grem v naslednjo mapo?

en: No unread message found. Search from the end?
sl: Nobeno neprebrano sporočilo ni bilo najdeno. Naj iščem s konca?

en: No unread messages.
sl: Ni neprebranih sporočil.

en: No.
sl: Ne.

en: None
sl: Nič

en: None (local)
sl: Noben (lokalen)

en: Normal
sl: Normalno

en: Notice
sl: Opomba

en: Number
sl: Število

en: Old Sylpheed
sl: Stari Sylpheed

en: Old address book converted successfully.
sl: Star imenik naslovov je bil uspešno pretvorjen.

en: Old address book converted,
    could not save new address index file
sl: Stari imenik naslovov pretvorjen,
    ne morem shraniti nove indeksne datoteke naslovov

en: Old address book converted, could not save new address index file
sl: Star imenik naslovov pretvorjen, ne morem shraniti nove indeksne datoteke naslovov

en: On exit
sl: Ob izhodu

en: Only mark message as read when opened in new window
sl: Označi sporočilo kot prebrano samo, ko je odprto v novem oknu

en: Open first unread message when entering a folder
sl: Odpri prvo neprebrano sporočilo ob vstopu v mapo

en: Open with
sl: Odpri z

en: Opening account edit window...
sl: Odpiram okno za urejanje računa...

en: Opening account preferences window...
sl: Odpiram okno za nastavitve računa...

en: Orange
sl: Oranžna

en: Organization
sl: Organizacija

en: Other
sl: Ostalo

en: Overwrite
sl: Povozi

en: Overwrite existing file?
sl: Naj povozim obstoječo datoteko

en: POP3 protocol error
sl: Napaka v protokolu POP3

en: POP3 server is not entered.
sl: Strežnik POP3 ni vnešen.

en: POP3: Deleting expired message %d
sl: POP3: brišem poteklo sporočilo %d

en: POP3: Skipping message %d (%d bytes)
sl: POP3: Izpuščam sporočilo %d (%d zlogov)

en: Passphrase
sl: Šifrirna fraza

en: Password
sl: Geslo

en: Path
sl: Pot

en: Person
sl: Oseba

en: Personal address
sl: Osebni naslov

en: Personal information
sl: Osebni podatki

en: Pick color for URI
sl: Izberite barvo za URI

en: Pick color for quotation level 1
sl: Izberite barvo za citiranje na prvem nivoju

en: Pick color for quotation level 2
sl: Izberite barvo za citiranje na drugem nivoju

en: Pick color for quotation level 3
sl: Izberite barvo za citiranje na tretjem nivoju

en: Pink
sl: Rožnata

en: Please select a file.
sl: Prosim, izberite datoteko.

en: Please select key for `%s'
sl: Prosim, izberite ključ za `%s'

en: Please specify address book name and file to import.
sl: Prosim, določite ime adresarja in datoteko za uvoz.

en: Port
sl: Vrata

en: Preferences for new account
sl: Nastavitve novega računa

en: Prefs
sl: Nastavitve

en: Prev
sl: Prejšnji

en: Print
sl: Tiskanje

en: Print command line is invalid:
    `%s'
sl: Ukazna vrstica za tiskanje je neveljavna:
    `%s'

en: Print command line is invalid: `%s'
sl: Ukazna vrstica za tiskanje ni veljavna: `%s'

en: Privacy
sl: Zasebnost

en: Process mark
sl: Oznaka procesa

en: Protocol
sl: Protokol

en: Protocol log
sl: Dnevnik protokola

en: Put deleted messages in
sl: Postavi izbrisana sporočila v

en: Put draft messages in
sl: Postavi osnutke sporočil v

en: Put into queue folder and send later
sl: Postavi v mapo Čakajoče in pošlji kasneje

en: Put sent messages in
sl: Postavi poslana sporočila v

en: Queue
sl: Čakajoče

en: Queued message header is broken.
sl: Zaglavje čakajočega sporočila je razbito.

en: Queued messages
sl: Čakajoča sporočila

en: Quitting
sl: Zapuščam

en: Quitting...
sl: Zapuščam...

en: Quotation mark
sl: Znak za citiranje

en: Quote mark format error.
sl: Napaka pri oblikovanju znaka za citiranje.

en: Quote message when replying
sl: Citiraj sporočila ob odgovarjanju

en: Quoted Text - First Level
sl: Citirano besedilo - prvi nivo

en: Quoted Text - Second Level
sl: Citirano besedilo - drugi nivo

en: Quoted Text - Third Level
sl: Citirano besedilo - tretji nivo

en: Reading all config for each account...
sl: Berem vse nastavitve za vsak račun...

en: Reading configuration for displaying headers...
sl: Berem nastavitve za prikaz zaglavij...

en: Really delete IMAP4 account `%s'?
sl: Ali naj res izbrišem račun IMAP4 '%s'?

en: Really delete `%s' ?
sl: Res želite izbrisati '%s' ?

en: Really delete news account `%s'?
sl: Ali naj res izbrišem novičarski račun '%s'?

en: Really delete newsgroup `%s'?
sl: Ali naj res izbrišem novičarsko skupino '%s'?

en: Really delete the address(es)?
sl: Res želite izbrisati naslov(e)?

en: Really remove the mailbox `%s' ?
    (The messages are NOT deleted from the disk)
sl: Ali naj res odstranim poštni predal '%s' ?
    (Sporočila se NE bodo izbrisala z diska)

en: Rebuild folder tree
sl: Ponovno zgradi drevo map

en: Rebuilding folder tree...
sl: Ponovno gradim drevo map...

en: Receive
sl: Sprejmi

en: Receive dialog
sl: Dialog za sprejem

en: Receive size limit
sl: Omejitev dolžine pri sprejemanju

en: Recipient is not specified.
sl: Naslovnik ni določen.

en: Records :
sl: Zapisi :

en: Recycle quote colors
sl: Obnovi barve za citiranje

en: Red
sl: Rdeča

en: Register
sl: _Pogledriraj

en: Registered actions
sl: Registrirana dejanja

en: Registered templates
sl: Registrirane predloge

en: Remarks
sl: Opombe

en: Remove after
sl: Odstrani po

en: Remove mailbox
sl: Odstrani poštni predal

en: Remove messages on server when received
sl: Ob sprejemu odstrani sporočila s strežnika

en: Rename folder
sl: Preimenuj mapo

en: Reply
sl: Odgovori

en: Reply all
sl: Odgovori vsem

en: Reply button invokes mailing list reply
sl: Gumb Odgovori izvede odgovor na dopisni seznam

en: Reply format
sl: Oblika odgovora

en: Reply to all
sl: Odgovori vsem

en: Reply to the message
sl: Odgovori na sporočilo

en: Reply-To
sl: Odgovor za

en: Reply-To:
sl: Odgovor za:

en: Required APOP timestamp not found in greeting
sl: V pozdravu ni bila najdena zahtevana časovna značka APOP

en: Retrieving
sl: Prenašam

en: Retrieving message (%d / %d) (%s / %s)
sl: Prenašam sporočilo (%d / %d) (%s / %s)

en: Retrieving new messages
sl: Prenašam nova sporočila

en: SMTP AUTH not available
sl: SMTP AUTH ni na razpolago

en: SMTP Authentication (SMTP AUTH)
sl: Avtentikacija SMTP (SMTP AUTH)

en: SMTP server (send)
sl: Strežnik SMTP (pošiljanje)

en: SMTP server is not entered.
sl: Strežnik SMTP ni naveden.

en: SSL connect failed (%s)
sl: Povezava SSL ni uspela (%s)

en: SSL connection using %s
sl: Povezava SSL z uporabo %s

en: SSL method not available
sl: Metoda SSL ni na razpolago

en: SSLv23 available
sl: SSLv23 je na razpolago

en: SSLv23 not available
sl: SSLv23 ni na razpolago

en: Save as
sl: Shrani kot

en: Save sent messages to outbox
sl: Shrani poslana sporočila v izhodno mapo

en: Save to draft folder
sl: Shrani v imenik Draft

en: Scanning folder %s ...
sl: Preiskujem mapo %s ...

en: Scanning folder %s%c%s ...
sl: Preiskujem mapo %s%c%s ...

en: Scanning folder (%s)...
sl: Preiskujem mapo (%s) ...

en: Scroll
sl: Drsenje

en: Search Base
sl: Iskanje v zbirki

en: Search Criteria
sl: Kriteriji iskanja

en: Search failed
sl: Iskanje neuspešno

en: Search finished
sl: Iskanje končano

en: Search messages
sl: Iskanje sporočil

en: Search string not found.
sl: Iskan niz ni bil najden.

en: Select
sl: Izberi

en: Select "Check signature" to check
sl: Izberite "Preveri podpis" za preverjanje

en: Select Address Book Folder
sl: Izberite mapo za adresar

en: Select JPilot File
sl: Izberite datoteko JPilot

en: Select Keys
sl: Izberite ključ

en: Select LDIF File
sl: Izberite datoteko LDIF

en: Select and rename LDIF field names to import.
sl: Izberite in preimenujte ime polj LDIF za uvoz

en: Select exporting file
sl: Izberite datoteko za izvoziti

en: Select file
sl: Izberi datoteko

en: Select folder
sl: Izberi mapo

en: Select importing file
sl: Izberite datoteko za uvoz

en: Select items to be displayed on the summary view. You can modify
    the order by using the Up / Down button, or dragging the items.
sl: Izberite dele za prikaz ob ogledu povzetka. Lahko spremenite
    vrstni red z gumboma Gor / Dol ali z vlečenjem delov.

en: Select key by your email address
sl: Izberi ključ glede na vaš el. naslov

en: Select newsgroups to subscribe.
sl: Izberite novičarske skupine na katere se želite naročiti.

en: Select vCard File
sl: Izberite datoteko v-kartice

en: Send
sl: Pošlji

en: Send (SMTP)
sl: Pošlji (SMTP)

en: Send later
sl: Pošlji kasneje

en: Send message
sl: Pošlji sporočilo

en: Send queued message(s)
sl: Pošlji čakajoča sporočila

en: Sending
sl: Pošiljanje

en: Sending DATA...
sl: Pošiljam DATA...

en: Sending EHLO...
sl: Pošiljam EHLO...

en: Sending HELO...
sl: Pošiljam HELO...

en: Sending MAIL FROM...
sl: Pošiljam MAIL FROM...

en: Sending RCPT TO...
sl: Pošiljam RCPT TO...

en: Sending message
sl: Pošiljam sporočilo

en: Sending message (%d / %d bytes)
sl: Pošiljam sporočilo (%d / %d zlogov)

en: Sent
sl: Poslano

en: Server
sl: Strežnik

en: Server certificate:
sl: Certifikat strežnika:

en: Server for receiving
sl: Strežnik za sprejemanje

en: Server information
sl: Podatki o strežniku

en: Set as default
sl: Nastavi kot privzeto

en: Set message colors
sl: Nastavi barve sporočila

en: Setting folder info...
sl: Nastavljam informacije o mapi...

en: Setting folder info...
sl: Nastavljam informacije o mapi...

en: Setting summary from message data...
sl: Nastavljam povzetek iz podatkov sporočila...

en: Show all unspecified headers
sl: Prikaži vsa nenastavljena zaglavja

en: Show receive dialog
sl: Prikaži pogovorno okno za sprejem

en: Show signature check result in a popup window
sl: Prikaži rezultat preverjanja podpisa v novem oknu

en: Show this message next time
sl: Pokaži to sporočilo naslednjič

en: Sign key
sl: Ključ za podpisovanje

en: Sign message by default
sl: Privzeto podpiši sporočilo

en: Signature
sl: Podpis

en: Signature made at %s
sl: Podpis narejen v %s

en: Signature separator
sl: Ločilo podpisa

en: Simplified Chinese (GB2312)
sl: Poenostavljena kitajščina (GB2312)

en: Size
sl: Velikost

en: Sky blue
sl: Sinja

en: Smooth scroll
sl: Nadzor gladkosti

en: Socket error.
sl: napaka v priključku.

en: Some composing windows are open.
    Please close all the composing windows before editing the accounts.
sl: Nekatera okna za sestavljanje sporočila so odprta.
    Pred urejanjem računov zaprite vsa okna za sestavljanje sporočil.

en: Some errors occurred while getting mail.
sl: Med prejemanjem pošte je prišlo do nekaterih napak.

en: Some marks are left. Process it?
sl: Nekaj oznak je ostalo. Naj obdelam?

en: Some unsent messages are queued. Exit now?
sl: Nekaj neposlamih sporočil je na čakanju. Ali naj končam?

en: Sorting summary...
sl: Razvrščam povzetka...

en: Source dir:
sl: Izvorni imenik:

en: Source of the message
sl: Izvirnik sporočila

en: Specifier
sl: Določevalec

en: Specify IMAP4 port
sl: Vnesite vrata IMAP4

en: Specify NNTP port
sl: Vnesite vrata NNTP

en: Specify POP3 port
sl: Vnesite vrata POP3

en: Specify SMTP port
sl: Vnesite vrata SMTP

en: Specify domain name
sl: Vnesite ime domene

en: Specify key manually
sl: Ročno določi ključ

en: Specify target folder and mbox file.
sl: Določite ciljno mapo in datoteko mbox.

en: Specify target mbox file and destination folder.
sl: Določite ciljno datoteko mbox in ciljno mapo.

en: Standby
sl: V pripravljenosti

en: Step
sl: Korak

en: Store passphrase in memory temporarily
sl: Začasno shrani prepustno frazo v pomnilnik

en: Subject
sl: Zadeva

en: Subject is empty. Send it anyway?
sl: Zadeva sporočila je prazna. Naj kljub temu pošljem?

en: Subject:
sl: Zadeva:

en: Subscribe to newsgroup
sl: Naročanje na novičarsko skupino

en: Summary View
sl: Ogled povzetka

en: Summary display item setting
sl: Nastavitev dela za prikaz povzetka

en: Sylpheed - Folder View
sl: Syčpheed - ogled mape

en: Sylpheed - Message View
sl: Sylpheed - ogled sporočila

en: TLSv1 available
sl: TLSv1 je na razpolago

en: TLSv1 not available
sl: TLSv1 ni na razpolago

en: Template
sl: Predloga

en: Template format error.
sl: Napaka pri oblikovanju predloge.

en: Template name
sl: Ime predloge

en: Templates
sl: Predloge

en: Text
sl: Besedilo

en: Thai (TIS-620)
sl: Tajski (TIS-620)

en: Thai (Windows-874)
sl: Tajski (Windows-874)

en: The command
    %s
    has a syntax error.
sl: V ukazu
    %s
    je skladenjska napaka.

en: The folder `%s' already exists.
sl: Mapa '%s' že obstaja.

en: The mailbox `%s' already exists.
sl: Poštni predal `%s' že obstaja.

en: The selected action cannot be used in the compose window
    because it contains %%f, %%F or %%p.
sl: Izbranega dejanjani mogoče uporabiti v oknu za sestavljanje,
    saj vsebuje %%f, %%F ali %%p.

en: This header is already in the list.
sl: To zaglavje je že na seznamu.

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE. See the GNU General Public License for more details.
sl: Ta program se razširja v upanju, da bo koristen, vendar BREZ KAKRŠNEGAKOLI JAMSTVA; celo brez  vštetega jamstva VREDNOSTI SVOJE CENE ali USTREZNOSTI ZA DOLOČEN NAMEN. Za več podrobnosti si oglejte GNU General Public License.

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2, or (at your option) any later version.
sl: Ta program je prosta programska oprema; lahko ga razširjate in/ali spreminjate pod pogoji dovoljenja GNU General Public License, ki ga je objavila Free Software Foundation; bodisi različica 2 bodisi (po vaši izbiri) katerakoli kasnejša različica.

en: This server requires authentication
sl: Ta strežnik zahteva overovitev

en: Timeout (secs)
sl: Čas izteka (sek.)

en: Timestamp syntax error in greeting
sl: Skladenjska napaka časovne značke v pozdravu

en: To:
sl: Za:

en: Traditional Chinese (Big5)
sl: Tradicionalna kitajščina (Big5)

en: Traditional Chinese (EUC-TW)
sl: Tradicionalna kitajščina (EUC-TW)

en: Trash
sl: Smeti

en: Turkish (ISO-8859-9)
sl: Turški (ISO-8859-9)

en: Type
sl: Tip

en: URI link
sl: povezava URI

en: Undo level
sl: Razveljavi nivo

en: Unknown SSL method *PROGRAM BUG*
sl: Neznana metoda SSL *PROGRAM BUG*

en: Unread
sl: Neprebrano

en: Unthreading...
sl: Raznitujem...

en: Untitled
sl: Brez naslova

en: Up
sl: Gor

en: Update all local folders after incorporation
sl: Posodobi vse lokalne mape po pripojitvi

en: Usage: %s [OPTION]...
sl: Uporaba: %s [MOŽNOST]...

en: Use ASCII-armored format for encryption
sl: Uporabi oklopljen zapis ASCII za enkripcijo

en: Use SSL for IMAP4 connection
sl: Uporabi SSL za povezavo IMAP4

en: Use SSL for NNTP connection
sl: Uporabi SSL za povezavo NNTP

en: Use SSL for POP3 connection
sl: Uporabi SSL za povezavo POP3

en: Use SSL for SMTP connection
sl: Uporabi SSL za povezavo SMTP

en: Use STARTTLS command to start SSL session
sl: Uporabi ukaz STARTTLS za pričetek seje SSL

en: Use clear text signature
sl: Uporabi jasen tekstovni podpis

en: Use default GnuPG key
sl: Uporabi privzet ključ GnuPG

en: Use external program for incorporation
sl: Uporabi zunanji program za vključitev

en: Use external program for sending
sl: Uporabi zunanji program za pošiljanje

en: User Attributes
sl: Uporabniški atributi

en: User ID
sl: Uporabniško ime

en: User ID is not entered.
sl: Uporabnikov ID ni vnešen.

en: User or key ID:
sl: Uporabnik ali ID ključa

en: Val
sl: Vrednost

en: Value
sl: Vrednost

en: Warn if there are queued messages
sl: Opozori, če so čakajoča sporočila

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Web browser
sl: Spletni brskalnik

en: Western European (ISO-8859-1)
sl: Zahodnoevropski (ISO-8859-1)

en: Western European (ISO-8859-15)
sl: Zahodnoevropski (ISO-8859-15)

en: Wrap all long lines
sl: Prelomi vse dolge vrstice

en: Wrap messages at
sl: Prelom sporočila ob

en: Wrap on input
sl: Prelomi ob vnosu

en: Wrap quotation
sl: Prelom citata

en: Writing configuration for displaying headers...
sl: Pišem nastavitve za prikaz zaglavij...

en: Writing summary cache (%s)...
sl: Pišem povzetek predpomnilnika (%s)...

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307, USA.
sl: Izvod dovoljenja GNU General Public License bi morali dobiti skupaj s tem programom; če ga niste, pišite na Free Software Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307, ZDA.

en: [no user id]
sl: [ni uporabnikovega id]

en: `%c' can't be included in folder name.
sl: Znaka '%c' ne more biti v imenu mape.

en: `Get all' checks for new messages on this account
sl: `Poberi vsa' preveri novo pošto na tem računu

en: another Sylpheed is already running.
sl: Sylpheed že teče.

en: article %d has been already cached.
sl: članek %d je že v predpomnilniku.

en: can't append %s to %s
sl: ne morem pripeti %s na %s

en: can't change file mode
sl: Ne morem spremeniti pravic do dostopa do datoteke

en: can't copy message %s to %s
sl: ne morem prepisati sporočila %s v %s

en: can't create %s
sl: ne morem narediti %s

en: can't create lock file %s
sl: ne morem narediti datoteke za zaklepanje %s

en: can't create mailbox
sl: ne morem narediti poštnega predala

en: can't create mailbox: LIST failed
sl: ne morem narediti poštnega predala: LIST ni uspel

en: can't delete mailbox
sl: ne morem izbrisati poštnega predala

en: can't expunge
sl: ne morem izbrisati

en: can't fetch message %d
sl: ne morem prenesti sporočila %d

en: can't find queue folder
sl: ne najdem mape s čakajočimi sporočili

en: can't get envelope
sl: ne morem dobiti ovojnice

en: can't get namespace
sl: ne morem dobiti imenskega prostora

en: can't get recipient list.
sl: ne morem dobiti seznama naslovnikov

en: can't get xhdr
sl: ne morem prejeti xhdr-ja

en: can't get xover
sl: ne morem prejeti xoverja

en: can't lock %s
sl: ne morem zakleniti %s

en: can't open mark file
sl: Ne morem odpreti datoteke z oznakami.

en: can't open temporary file
sl: ne morem odpreti začasne datoteke

en: can't parse envelope: %s
sl: ne morem razčleniti ovojnice: %s

en: can't post article.
sl: ne morem poslati članka.

en: can't queue the message
sl: ne morem preložiti sporočila

en: can't read article %d
sl: ne morem prebrati članka %d

en: can't read mbox file.
sl: ne morem prebrati datoteke mbox.

en: can't remove the old message
sl: ne morem odstraniti starega sporočila

en: can't rename mailbox: %s to %s
sl: ne morem preimenovati poštnega predala: %s v %s

en: can't retrieve article %d
sl: ne morem sprejeti članka %d

en: can't select folder: %s
sl: ne morem izbrati mape: %s

en: can't start TLS session
sl: ne morem pričeti seje TLS

en: can't truncate mailbox to zero.
sl: ne morem prisekati poštnega predala na ničlo.

en: can't unlock %s
sl: ne morem odkleniti %s

en: can't write to temporary file
sl: ne morem pisati v začasno datoteko

en: characters
sl: znakov

en: contains
sl: vsebuje

en: creating IMAP4 connection to %s:%d ...
sl: delam povezavo IMAP4 do %s:%d ...

en: creating NNTP connection to %s:%d ...
sl: ustvarjam povezavo NNTP do %s:%d ...

en: days
sl: dneh

en: done.
sl: opravljeno.

en: either AM or PM
sl: AM oz. PM

en: error occurred on authentication
sl: Med preverjanjem istovetnosti je prišlo do napake

en: error occurred while getting envelope.
sl: med dobivanjem ovojnice je prišlo do napake.

en: error occurred while getting xhdr.
sl: med prejemanjem xhdr-ja je prišlo do napake.

en: error occurred while getting xover.
sl: med prejemanjem xoverja je prišlo do napake.

en: error occurred while retrieving data.
sl: med popravljanjem podatkov je prišlo do napake.

en: error while imap command: EXPUNGE
sl: napaka med IMAPovim ukazom: EXPUNGE

en: every
sl: vsak

en: failed to write configuration to file
sl: neuspešen poskus zapisa konfiguracije v datoteko

en: file %s already exists
sl: Datoteka %s že obstaja

en: filtering...
sl: filtriram...

en: g_thread is not supported by glib.
sl: g_thread ni podprt v glib.

en: generated Message-ID: %s
sl: generiran Message-ID: %s

en: getting article %d...
sl: sprejemam članek %d...

en: getting new messages of account %s...
sl: sprejemam nova sporočila z računa %s...

en: getting xover %d - %d in %s...
sl: sprejemam xover %d - %d v %s...

en: iconv cannot convert %s to UTF-7
sl: iconv ne more pretvoriti %s v UTF-7

en: iconv cannot convert UTF-7 to %s
sl: iconv ne more pretvoriti UTF-7 v %s

en: invalid article range: %d - %d
sl: neveljavno območje člankov: %d - %d

en: invalid lock type
sl: neveljaven tip zaklepanja

en: invalid mbox format: %s
sl: napačen format mbox: %s

en: invalid xover line: %s
sl: neveljavna vrstica xover: %s

en: letters
sl: Izbriši

en: mailbox is locked
sl: poštni predal je zaklenjen

en: mailbox is owned by another process, waiting...
sl: poštni predal si lasti drug proces, čakam...

en: malformed mbox: %s
sl: napačno oblikovan mbox: %s

en: minute(s)
sl: minut(e)

en: minute(s)
sl: minut(e)

en: moderated
sl: moderirano

en: no new articles.
sl: ni novih člankov.

en: none
sl: nič

en: pixel(s)
sl: točk(e)

en: procmime_get_text_content(): Code conversion failed.
sl: procmime_get_text_content(): Pretvorba kodiranja ni uspela.

en: protocol error
sl: napaka v protokolu

en: protocol error: %s
sl: napaka v protokolu: %s

en: queueing message...
sl: prestavljam sporočilo v mapo Čakajoče...

en: readonly
sl: samo za branje

en: the abbreviated month name
sl: okrajšano ime meseca

en: the century number (year/100)
sl: številka stoletja (leto/100)

en: the day of the month as a decimal number
sl: dan v mesecu kot desetiško število

en: the day of the week as a decimal number
sl: dan v tednu kot desetiško število

en: the day of the year as a decimal number
sl: dan v letu kot desetiško število

en: the full abbreviated weekday name
sl: polno okrajšano ime dneva v tednu

en: the full month name
sl: polno ime meseca

en: the full weekday name
sl: polno ime dneva v tednu

en: the hour as a decimal number using a 12-hour clock
sl: ura kot desteiško število z 12-urnim prikazom

en: the hour as a decimal number using a 24-hour clock
sl: ura kot desetiško število s 24-urnim prikazom

en: the last two digits of a year
sl: zadnji dve števki leta

en: the minute as a decimal number
sl: minute kot desetiško število

en: the month as a decimal number
sl: mesec kot desetiško število

en: the preferred date and time for the current locale
sl: najustreznejša oblika datuma in časa za trenutni locale

en: the preferred date for the current locale
sl: najustreznejši datum za trenutni locale

en: the second as a decimal number
sl: sekunde kot desetiško število

en: the src folder is identical to the dest.
sl: Izvorna mapa je identična ciljni.

en: the time zone or name or abbreviation
sl: časovni pas ali ime ali okrajšava

en: the year as a decimal number
sl: leto kot desetiško število

en: unescaped From found:
    %s
sl: najdeno neubežno polje Od:
    %s

en: unknown
sl: neznano

en: use 'flock' instead of 'file' if possible.
sl: če je mogoče, uporabi 'flock' namesto 'file'.

en: use also on reply
sl: uporabi tudi ob odgovoru

en: vCard
sl: v-kartica

en: writing to %s failed.
sl: pisanje v %s ni uspelo.
