sylpheed - en to sk translation catalogue (1116 entries)

en: 	Setting summary from message data...
sk: 	Vytváram zoznam správ...

en:   --attach file1 [file2]...
                             open composition window with specified files
                             attached
sk:   --attach file1 [file2]...
                             otvorí okno pre písanie novej správy s pripojenými uvedenými
                             súbormi

en:   --compose [address]    open composition window
sk:   --compose [adresa]    otvorí okno pre písanie novej správy

en:   --debug                debug mode
sk:   --debug                ladiaci mód

en:   --help                 display this help and exit
sk:   --help                zobrazí túto nápovedu a ukončí program

en:   --receive              receive new messages
sk:   --receive              prijme nové správy

en:   --receive-all          receive new messages of all accounts
sk:   --receive-all          prijme nové správy pre všetky kontá

en:   --send                 send all queued messages
sk:   --send                 pošle všetky správy vo výstupnej fronte

en:   --status [folder]...   show the total number of messages
sk:   --status [priečinok]...   zobrazí celkový počet správ

en:   --status-full [folder]...
                             show the status of each folder
sk:   --status-full [priečinok]...
                            zobrazí stav jednotlivých priečinkov

en:   --version              output version information and exit
sk:   --version                zobrazí informácie o verzii a ukončí program

en:   Issuer: %s
sk:   Vydavateľ: %s

en:   Subject: %s
sk:   Predmet: %s

en:  Check File
sk: Testovať súbor

en:  Check Server
sk: Overiť server

en:  Delete
sk: Zmazať

en:  Description of symbols
sk:  Popis znakov

en:  Edit...
sk:  Upresniť...

en:  Replace
sk:  Nahradiť

en:  Revert to default
sk:  Vrátiť na východzie

en:  Search
sk:  Vyhľadať

en:  Select...
sk: Zvoľte...

en:  Send
sk:  Odoslať

en:  Set display item of summary...
sk:  Nastavenie zobrazovaných položiek v zozname správ...

en:  Set key bindings...
sk:  Nastaviť klávesové skratky...

en:  Substitute
sk:  Nahradiť

en:  Symbols
sk:  Symboly

en:  Syntax help
sk:  Nápoveda syntaxe

en:  item(s) selected
sk:  položiek zvolených

en: %d deleted
sk: %d zmazaných

en: %d messages found.
sk: nájdených %d správ.

en: %d new, %d unread, %d total
sk: %d novýcvh, %d neprečítaných, %d celkovo

en: %d new, %d unread, %d total (%s)
sk: %d novýcvh, %d neprečítaných, %d celkovo (%s)

en: %d newsgroups received (%s read)
sk: Prijatých %d diskusných skupín (prečítaných %s)

en: %s - Source
sk: %s - Zdroj

en: %s%d copied
sk: %s%d skopírovaných

en: %s%d moved
sk: %s%d presunutých

en: %s%s%s from "%s"
sk: %s%s%s od "%s"

en: %s: Retrieving new messages
sk: %s: Prijímam nové správy

en: %s: file not exist
sk: %s: súbor neexistuje

en: %sPlease enter the passphrase for:
    
      %.*s  
    (%.*s)
sk: %sProsím zadajte heslo pre:
    
      %.*s  
    (%.*s)

en: (New)
sk: (Nové)

en: (No Date)
sk: (bez dátumu)

en: (No From)
sk: (nie je známy odosielateľ)

en: (No Subject)
sk: (bez predmetu)

en: (sending file...)
sk: (posielam súbor...)

en: --- Ended: %s
sk: --- Ukončené: %s

en: --- Running: %s
sk: --- Spustené: %s

en: /Color la_bel
sk: /_Farebné označenie

en: /Create _new folder...
sk: /Vytvoriť _nový priečinok...

en: /Create f_ilter rule
sk: /Vytvor_iť pravidlo filtra

en: /Create f_ilter rule/_Automatically
sk: /Vytvor_iť pravidlo filtra/_Automaticky

en: /Create f_ilter rule/by _From
sk: /Vytvor_iť pravidlo filtra/podľa _odosielateľa

en: /Create f_ilter rule/by _Subject
sk: /Vytvor_iť pravidlo filtra/podľa p_redmetu

en: /Create f_ilter rule/by _To
sk: /Vytvor_iť pravidlo filtra/podľa _príjemcu

en: /For_ward as attachment
sk: /Poslať ďalej ako p_rílohu

en: /M_ove...
sk: /Pre_sunúť

en: /New _Address
sk: /Nová _Adresa

en: /New _Folder
sk: /Nový _Priečinok

en: /New _Group
sk: /Nová _Skupina

en: /Open _with...
sk: /O_tvoriť čím...

en: /R_ebuild folder tree
sk: /O_bnoviť štruktúru priečinkov

en: /Re-_edit
sk: /Znovu upraviť

en: /Redirec_t
sk: /Pr_esmerovať

en: /Repl_y to
sk: /O_dpovedať komu

en: /Repl_y to/_all
sk: /O_dpovedať komu/_všetkým

en: /Repl_y to/_sender
sk: /O_dpovedať komu/_odosielateľovi

en: /Repl_y to/mailing _list
sk: /O_dpovedať komu/do _diskusnej skupiny

en: /Su_bscribe to newsgroup...
sk: /Prih_lásiť sa do diskusnej skupiny

en: /_Add...
sk: /_Pridať...

en: /_Address
sk: /_Adresa

en: /_Address/---
sk: /_Adresa/---

en: /_Address/New _Address
sk: /_Adresa/Nová _Adresa

en: /_Address/New _Folder
sk: /_Adresa/Nový _Priečinok

en: /_Address/New _Group
sk: /_Adresa/Nová _Skupina

en: /_Address/_Delete
sk: /_Adresa/Z_mazať

en: /_Address/_Edit
sk: /_Adresa/_Upraviť

en: /_Check for new messages
sk: /P_rijať nové správy

en: /_Check signature
sk: /Overiť _podpis

en: /_Configuration
sk: /Nastav_enia

en: /_Configuration/---
sk: /Nastav_enia/---

en: /_Configuration/C_hange current account
sk: /Nastav_enia/_Zmeniť aktívne konto

en: /_Configuration/Create _new account...
sk: /Nastav_enia/Vytvoriť _nové konto...

en: /_Configuration/_Actions...
sk: /Nastav_enia/_Akcie...

en: /_Configuration/_Common preferences...
sk: /Nastav_enia/_Všeobecné nastavenia...

en: /_Configuration/_Edit accounts...
sk: /Nastav_enia/_Upraviť kontá...

en: /_Configuration/_Filter setting...
sk: /Nastav_enia/Nastavenie _filtru...

en: /_Configuration/_Preferences for current account...
sk: /Nastav_enia/Nastavenia aktívneho _konta...

en: /_Configuration/_Template...
sk: /Nastav_enia/Š_ablóna...

en: /_Copy...
sk: /_Kopírovať...

en: /_Delete
sk: /Z_mazať

en: /_Delete folder
sk: /_Zmazať priečinok

en: /_Display as text
sk: /_Zobraziť ako text

en: /_Edit
sk: /_Upraviť

en: /_Edit/---
sk: /Úp_ravy/---

en: /_Edit/Cu_t
sk: /Úp_ravy/_Vystrihnúť

en: /_Edit/Paste as _quotation
sk: /Úp_ravy/Prilepiť ako _citáciu

en: /_Edit/Select _all
sk: /Úp_ravy/Vy_brať všetko

en: /_Edit/Select _thread
sk: /Ú_pravy/Zvoliť _vlákno

en: /_Edit/Wrap all long _lines
sk: /Úp_ravy/Zalomiť všetky _dlhé riadky

en: /_Edit/_Copy
sk: /Úp_ravy/_Kopírovať

en: /_Edit/_Find in current message...
sk: /Ú_pravy/Vy_hľadať v aktuálnej správe...

en: /_Edit/_Paste
sk: /Úp_ravy/_Prilepiť

en: /_Edit/_Redo
sk: /Úp_ravy/Z_novu urobiť

en: /_Edit/_Search messages...
sk: /Ú_pravy/_Vyhľadať v správach...

en: /_Edit/_Undo
sk: /Úp_ravy

en: /_Edit/_Wrap current paragraph
sk: /Úp_ravy/_Zalomiť aktuálny odstavec

en: /_File
sk: /_Súbor

en: /_File/---
sk: /_Súbor/---

en: /_File/E_xit
sk: /_Súbor/Uk_ončiť

en: /_File/Insert si_gnature
sk: /_Súbor/V_ložiť podpis

en: /_File/New _Book
sk: /_Súbor/Nový _Adresár

en: /_File/New _JPilot
sk: /_Súbor/Nový _JPilot

en: /_File/New _Server
sk: /_Súbor/Nový _Server

en: /_File/New _vCard
sk: /_Súbor/Nový _vCard

en: /_File/_Attach file
sk: /_Súbor/_Pripojiť súbor

en: /_File/_Close
sk: /_Súbor/_Zavrieť

en: /_File/_Delete
sk: /_Súbor/Z_mazať

en: /_File/_Edit
sk: /_Súbor/_Upraviť

en: /_File/_Export to mbox file...
sk: /_Súbor/_Exportovať do súboru mbox...

en: /_File/_Folder
sk: /_Súbor/P_riečinok

en: /_File/_Folder/Create _new folder...
sk: /_Súbor/P_riečinok/Vytvoriť _nový priečinok...

en: /_File/_Folder/_Delete folder
sk: /_Súbor/P_riečinok/O_dstrániť priečinok

en: /_File/_Folder/_Rename folder...
sk: /_Súbor/P_riečinok/P_remenovať priečinok...

en: /_File/_Import mbox file...
sk: /_Súbor/_Importovať súbor mbox...

en: /_File/_Insert file
sk: /_Súbor/_Vložiť súbor

en: /_File/_Print...
sk: /_Súbor/_Tlačiť...

en: /_File/_Save
sk: /_Súbor/U_ložiť

en: /_File/_Save as...
sk: /_Súbor/_Uložiť ako...

en: /_File/_Work offline
sk: /_Súbor/P_racovať odpojený

en: /_Forward
sk: /_Poslať ďalej

en: /_Help
sk: /Nápo_veda

en: /_Help/---
sk: /Nápo_veda/---

en: /_Help/_About
sk: /Nápo_veda/_O programe

en: /_Help/_FAQ
sk: /Nápo_veda/_FAQ

en: /_Help/_FAQ/_English
sk: /Nápo_veda/_FAQ/_Anglicky

en: /_Help/_FAQ/_French
sk: /Nápo_veda/_FAQ/_Francúzky

en: /_Help/_FAQ/_German
sk: /Nápo_veda/_FAQ/_Japonsky

en: /_Help/_FAQ/_Italian
sk: /Nápo_veda/_FAQ/_Taliansky

en: /_Help/_FAQ/_Spanish
sk: /Nápo_veda/_FAQ/Š_panielsky

en: /_Help/_Manual
sk: /Nápo_veda/_Manuál

en: /_Help/_Manual/_English
sk: /Nápo_veda/_Manuál/_Anglicky

en: /_Help/_Manual/_Japanese
sk: /Nápo_veda/_Manuál/_Japonsky

en: /_Mark
sk: /Oz_načiť

en: /_Mark/---
sk: /Oz_načiť/---

en: /_Mark/Mark all _read
sk: /Oz_načiť/Označiť _všetky ako prečítané

en: /_Mark/Mark as rea_d
sk: /Oz_načiť/Označiť ako _prečítané

en: /_Mark/Mark as unr_ead
sk: /Oz_načiť/Označiť ako n_eprečítané

en: /_Mark/_Mark
sk: /Oz_načiť/Oz_načiť

en: /_Mark/_Unmark
sk: /Oz_načiť/_Odznačiť

en: /_Message
sk: /Sp_ráva

en: /_Message/---
sk: /Sp_ráva/---

en: /_Message/Compose _new message
sk: /Sp_ráva/_Napísať novú správu

en: /_Message/For_ward as attachment
sk: /Sp_ráva/Poslať ako p_rílohu

en: /_Message/M_ove...
sk: /Sp_ráva/Pres_unúť

en: /_Message/Re-_edit
sk: /Sp_ráva/Znovu _editovať

en: /_Message/Recei_ve
sk: /Sp_ráva/_Prijať

en: /_Message/Recei_ve/---
sk: /Sp_ráva/_Prijať/---

en: /_Message/Recei_ve/Cancel receivin_g
sk: /Sp_ráva/_Prijať/_Ukončiť prijímanie

en: /_Message/Recei_ve/Get from _all accounts
sk: /Sp_ráva/_Prijať/Zo _všetkých kônt

en: /_Message/Recei_ve/Get from _current account
sk: /Sp_ráva/_Prijať/Z _aktuálneho konta

en: /_Message/Redirec_t
sk: /Sp_ráva/Pre_smerovať

en: /_Message/Repl_y to
sk: /Sp_ráva/Odpo_vedať komu

en: /_Message/Repl_y to/_all
sk: /Sp_ráva/Odpoved_ať komu/_všetkým

en: /_Message/Repl_y to/_sender
sk: /Sp_ráva/Od_povedať komu/_odosielateľovi

en: /_Message/Repl_y to/mailing _list
sk: /Sp_ráva/Od_povedať komu/do _diskusnej skupiny

en: /_Message/_Copy...
sk: /Sp_ráva/_Kopírovať

en: /_Message/_Delete
sk: /Sp_ráva/Z_mazať

en: /_Message/_Forward
sk: /Sp_ráva/_Poslať ďalej

en: /_Message/_Mark
sk: /Sp_ráva/O_značiť

en: /_Message/_Mark/---
sk: /Sp_ráva/O_značiť/---

en: /_Message/_Mark/Mark all _read
sk: /Sp_ráva/O_značiť/Označiť _všetky ako prečítané

en: /_Message/_Mark/Mark as rea_d
sk: /Sp_ráva/O_značiť/Označiť ako _prečítané

en: /_Message/_Mark/Mark as unr_ead
sk: /Sp_ráva/O_značiť/Označiť ako _neprečítané

en: /_Message/_Mark/_Mark
sk: /Sp_ráva/O_značiť/O_značiť

en: /_Message/_Mark/_Unmark
sk: /Sp_ráva/O_značiť/O_dznačiť

en: /_Message/_Reply
sk: /Sp_ráva/O_dpovedať

en: /_Message/_Send queued messages
sk: /Sp_ráva/_Odoslať správy vo fronte

en: /_Open
sk: /_Otvoriť

en: /_Print...
sk: /_Tlačiť...

en: /_Properties...
sk: /_Vlastnosti...

en: /_Remove
sk: /_Odstrániť

en: /_Remove newsgroup
sk: /Odstrániť _diskusnú skupinu

en: /_Rename folder...
sk: /_Premenovať priečinok...

en: /_Reply
sk: /_Odpovedať

en: /_Save as...
sk: /_Uložiť ako...

en: /_Search messages...
sk: /Vy_hľadať v správach...

en: /_Tools
sk: /_Nástroje

en: /_Tools/---
sk: /_Nástroje/---

en: /_Tools/Actio_ns
sk: /_Nástroje/A_kcie

en: /_Tools/Add sender to address boo_k
sk: /_Nástroje/Pridať _odosielateľa do adresára

en: /_Tools/Delete du_plicated messages
sk: /_Nástroje/Zmazať du_plikátne správy

en: /_Tools/E_xecute
sk: /_Nástroje/V_ykonať

en: /_Tools/Import _LDIF file
sk: /_Nástroje/Importovať súbor _LDIF

en: /_Tools/_Address book
sk: /_Nástroje/_Adresár

en: /_Tools/_Create filter rule
sk: /_Nástroje/Vytvoriť pravidlo fi_ltra

en: /_Tools/_Create filter rule/_Automatically
sk: /_Nástroje/Vytvoriť pravidlo fi_ltra/_Automaticky

en: /_Tools/_Create filter rule/by _From
sk: /_Nástroje/Vytvoriť pravidlo fi_ltra/podľa _odosielateľa

en: /_Tools/_Create filter rule/by _Subject
sk: /_Nástroje/Vytvoriť pravidlo fi_ltra/podľa p_redmetu

en: /_Tools/_Create filter rule/by _To
sk: /_Nástroje/Vytvoriť pravidlo fi_ltra/podľa _príjemcu

en: /_Tools/_Log window
sk: /_Nástroje/Okno _záznamu

en: /_Tools/_Template
sk: /_Nástroje/Ša_blóna

en: /_View
sk: /_Zobraziť

en: /_View/---
sk: /_Zobraziť/---

en: /_View/All _header
sk: /_Zobraziť/Všetky _hlavičky

en: /_View/Co_llapse all threads
sk: /_Zobraziť/Zba_liť všetky vlákna

en: /_View/E_xpand all threads
sk: /_Zobraziť/_Rozbaliť všetky vlákna

en: /_View/Mess_age source
sk: /_Zobraziť/Zdrojový kód správ_y

en: /_View/Open in new _window
sk: /_Zobraziť/Otvoriť v _novom okne

en: /_View/R_uler
sk: /_Zobraziť/P_ravítko

en: /_View/Separate f_older tree
sk: /_Zobraziť/Samostatný str_om priečinkov

en: /_View/Set display _item...
sk: /_Zobraziť/Nastav_iť zobrazované položky

en: /_View/Show all _header
sk: /_Zobraziť/Zobraziť všetky _hlavičky

en: /_View/Show or hi_de
sk: /_Zobraziť/_Ukázať alebo skryť

en: /_View/Show or hi_de/Status _bar
sk: /_Zobraziť/_Ukázať alebo skryť/Stavový _riadok

en: /_View/Show or hi_de/_Folder tree
sk: /_Zobraziť/_Ukázať alebo skryť/_Strom priečinkov

en: /_View/Show or hi_de/_Message view
sk: /_Zobraziť/_Ukázať alebo skryť/_Zobrazenie správy

en: /_View/Show or hi_de/_Toolbar
sk: /_Zobraziť/_Ukázať alebo skryť/_Panel nástrojov

en: /_View/Show or hi_de/_Toolbar/Icon _and text
sk: /_Zobraziť/_Ukázať alebo skryť/_Panel nástrojov/Ikony _a text

en: /_View/Show or hi_de/_Toolbar/_Icon
sk: /_Zobraziť/_Ukázať alebo skryť/_Panel nástrojov/_Ikony

en: /_View/Show or hi_de/_Toolbar/_None
sk: /_Zobraziť/_Ukázať alebo skryť/_Panel nástrojov/Žiad_ne

en: /_View/Show or hi_de/_Toolbar/_Text
sk: /_Zobraziť/_Ukázať alebo skryť/_Panel nástrojov/_Text

en: /_View/Th_read view
sk: /_Zobraziť/Zobraziť _vlákna

en: /_View/_Attachment
sk: /_Zobraziť/Prí_lohy

en: /_View/_Bcc
sk: /_Zobraziť/_Slepá kópia

en: /_View/_Cc
sk: /_Zobraziť/Kó_pia

en: /_View/_Followup to
sk: /_Zobraziť/O_dovzdať komu

en: /_View/_Go to
sk: /_Zobraziť/Pre_jsť na

en: /_View/_Go to/---
sk: /_Zobraziť/Pre_jsť na/---

en: /_View/_Go to/N_ext unread message
sk: /_Zobraziť/Pre_jsť na/Ďalšiu n_eprečítanú správu

en: /_View/_Go to/Ne_xt new message
sk: /_Zobraziť/Pre_jsť na/Ďalši_u novú správu

en: /_View/_Go to/Next la_beled message
sk: /_Zobraziť/Pre_jsť na/Ďa_lšiu správu s návestím

en: /_View/_Go to/Next m_arked message
sk: /_Zobraziť/Pre_jsť na/Ďalšiu o_značenú správu

en: /_View/_Go to/Other _folder...
sk: /_Zobraziť/Pre_jsť na/Iný priečino_k...

en: /_View/_Go to/P_rev unread message
sk: /_Zobraziť/Pre_jsť na/P_redošlú neprečítanú správu

en: /_View/_Go to/Prev _labeled message
sk: /_Zobraziť/Pre_jsť na/Predošlú správu s návestí_m

en: /_View/_Go to/Prev _marked message
sk: /_Zobraziť/Pre_jsť na/Predošlú _označenú správu

en: /_View/_Go to/Prev ne_w message
sk: /_Zobraziť/Pre_jsť na/Predošlú no_vú správu

en: /_View/_Go to/_Next message
sk: /_Zobraziť/Pre_jsť na/Ď_alšiu správu

en: /_View/_Go to/_Prev message
sk: /_Zobraziť/Pre_jsť na/_Predošlú správu

en: /_View/_Reply to
sk: /_Zobraziť/_Odpoveď komu

en: /_View/_Sort
sk: /_Zobraziť/_Triediť

en: /_View/_Sort/---
sk: /_Zobraziť/_Triediť/---

en: /_View/_Sort/Ascending
sk: /_Zobraziť/_Triediť/Vzostupne

en: /_View/_Sort/D_on't sort
sk: /_Zobraziť/_Triediť/_Netriediť

en: /_View/_Sort/Descending
sk: /_Zobraziť/_Triediť/Zostupne

en: /_View/_Sort/_Attract by subject
sk: /_Zobraziť/_Triediť/Zos_kupiť podľa predmetu

en: /_View/_Sort/by _color label
sk: /_Zobraziť/_Triediť/podľa _farebného označenia

en: /_View/_Sort/by _date
sk: /_Zobraziť/_Triediť/podľa _dátumu

en: /_View/_Sort/by _from
sk: /_Zobraziť/_Triediť/podľa _odosielateľa

en: /_View/_Sort/by _mark
sk: /_Zobraziť/_Triediť/podľa _značky

en: /_View/_Sort/by _number
sk: /_Zobraziť/_Triediť/podľa čí_sla

en: /_View/_Sort/by _recipient
sk: /_Zobraziť/_Triediť/podľa _príjemcu

en: /_View/_Sort/by _subject
sk: /_Zobraziť/_Triediť/podľa p_redmetu

en: /_View/_Sort/by _unread
sk: /_Zobraziť/_Triediť/podľa pr_ečítania

en: /_View/_Sort/by a_ttachment
sk: /_Zobraziť/_Triediť/podľa prí_loh

en: /_View/_Sort/by s_ize
sk: /_Zobraziť/_Triediť/podľa _veľkosti

en: /_View/_Source
sk: /_Zobraziť/_Zdroj

en: /_View/_To
sk: /_Zobraziť/_Komu

en: /_View/_Update summary
sk: /_Zobraziť/_Aktualizovať zoznam

en: A Group Name must be supplied.
sk: Musíte zadať názov skupiny.

en: A Name and Value must be supplied.
sk: Musíte zadať názov a hodnotu.

en: Abbreviate newsgroups longer than
sk: Skrátiť diskusné skupiny dlhšie ako

en: Abort
sk: Ukončiť

en: About
sk: O programe

en: Account
sk: Konto

en: Account for sending mail is not specified.
    Please select a mail account before sending.
sk: Nie je určené konto pre odosielanie správ.
    Pred odosielaním prosím zvoľte poštové konto.

en: Account name is not entered.
sk: Nebol zadaný názov konta.

en: Account preferences
sk: Nastavenie konta

en: Account setting
sk: Nastavenie konta

en: Account%d
sk: Konto%d

en: Action's hidden user argument
sk: Skrytý používateľský parameter pre akciu

en: Action's input/output
sk: Vstup/výstup akcie

en: Action's user argument
sk: Používateľský parameter pre akciu

en: Actions configuration
sk: Nastavenie akcií

en: Add
sk: Pridať

en: Add Address to Book
sk: Pridať adresu do adresára

en: Add Date header field
sk: Pridať dátum do hlavičky

en: Add New Addressbook
sk: Pridať nový adresár

en: Add New Group
sk: Pridať novú skupinu

en: Add New JPilot Entry
sk: Pridať nový záznam JPilot

en: Add New LDAP Server
sk: Pridať nový LDAP server

en: Add New Person
sk: Pridať kontakt

en: Add New vCard Entry
sk: Pridať nový vCard záznam

en: Add address to destination when double-clicked
sk: Pridať adresu k príjemcom pri dvojkliknutí

en: Add key
sk: Pridať kľúč

en: Add mailbox
sk: Pridať mailbox

en: Add user-defined header
sk: Pridať uživateľom definované hlavičky

en: Additional e-Mail address item(s)
sk: Ďalšie e-mailové adresy

en: Address
sk: Adresár

en: Address Book
sk: Adresár

en: Address Book :
sk: Adresár :

en: Address book
sk: Otvoriť adresár

en: Address book name must be supplied.
sk: Nebol zadaný názov adresára.

en: Addressbook Conversion
sk: Konverzia adresára

en: Addressbook Conversion Error
sk: Chyba pri konverzii adresára

en: Addressbook Error
sk: Chyba v adresári

en: Addressbook conversion
sk: Konverzia adresára

en: Addressbook conversion error
sk: Chyba pri konverzii adresára

en: Addresses in Group
sk: Adresy v skupine

en: Advanced
sk: Rozšírené

en: Always
sk: Vždy

en: Always open messages in summary when selected
sk: Otvoriť správu hneď pri zvolení v zozname

en: An E-Mail address must be supplied.
sk: Musíte zadať e-mailovú adresu.

en: Apply template
sk: Použiť šablónu

en: Apply to subfolders
sk: Platí aj pre podpriečinky

en: Ask before emptying
sk: Opýtať sa pred vyprázdnením

en: Attach
sk: Pripojiť

en: Attach file
sk: Pripojiť súbor

en: Attachment
sk: Príloha

en: Attachments
sk: Prílohy

en: Attracting messages by subject...
sk: Zoskupujem správu podľa názvu...

en: Attribute
sk: Atribút

en: Attribute Name
sk: Názov atribútu

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Auth failed
sk: Autentizácia zlyhala

en: Authenticate with POP3 before sending
sk: Autentizovať cez POP3 pred odosielaním

en: Authenticating
sk: Autentizácia

en: Authenticating...
sk: Autentizácia...

en: Authentication
sk: Autentizácia

en: Authentication failed.
sk: Autentizácia bola neúspešná.

en: Authentication failed:
    %s
sk: Autentizácia bola neúspešná:
    %s

en: Authentication method
sk: Metóda autentizácie

en: Auto-check new mail
sk: Automaticky zisťovať novú poštu

en: Automatic
sk: Automatická

en: Automatic (Recommended)
sk: Automatické (doporučené)

en: Automatically check signatures
sk: Automaticky overovať podpisy

en: Automatically launch the external editor
sk: Automaticky spustiť externý editor

en: Automatically select account for replies
sk: Automaticky zvoliť konto pri odpovedaní

en: Automatically set the following addresses
sk: Automaticky nastaviť nasledujúce adresy

en: Available Addresses
sk: Dostupné adresy

en: Available Search Base(s)
sk: Dostupné bázy

en: Available items
sk: Dostupné položky

en: BAD signature
sk: CHYBNÝ podpis

en: BAD signature from "%s"
sk: CHYBNÝ podpis od "%s"

en: Bad passphrase! Try again...
sk: Neplatné heslo! Skúste znova...

en: Baltic (ISO-8859-13)
sk: Pobaltie (ISO-8859-13)

en: Baltic (ISO-8859-4)
sk: Pobaltie (ISO-8859-4)

en: Basic
sk: Základné

en: Basic Data
sk: Základné údaje

en: Bcc
sk: Slepá kópia

en: Bcc:
sk: Slepá kópia:

en: Beginning of message reached; continue from end?
sk: Dosiahnutý začiatok správy; pokračovať z konca?

en: Bind Password
sk: Bind heslo

en: Blue
sk: Modrá

en: Brown
sk: Hnedá

en: Building threads...
sk: Vytváram vlákna...

en: Can't connect to IMAP4 server: %s:%d
sk: Nedá sa pripojiť k serveru IMAP4: %s:%d

en: Can't connect to NNTP server: %s:%d
sk: Nedá sa pripojiŤ k serveru NNTP: %s:%d

en: Can't connect to POP3 server: %s:%d
sk: Nepodarilo sa pripojiť k serveru POP3: %s:%d

en: Can't create '%s'
sk: Nedá sa vytvoriť '%s'

en: Can't create '%s' under INBOX
sk: Nedá sa vytvoriť '%s' v INBOXe

en: Can't create the folder `%s'.
sk: Nedá sa vytvoriť priečinok `%s'.

en: Can't establish IMAP4 session with: %s:%d
sk: Nedá sa vytvoriť IMAP4 spojenie s: %s:%d

en: Can't get file size of %s
sk: Nedá sa zistiť dĺžka súboru %s

en: Can't get part of multipart message
sk: Nedá sa získať časť viacdielnej správy

en: Can't get text part
sk: Nedá sa získať časť textu

en: Can't get the part of multipart message.
sk: Nedá sa získať časť viacdielnej správy.

en: Can't load the image.
sk: Nedá sa načítať obrázok.

en: Can't open mark file.
sk: Nemôžem označiť súbor so značkami.

en: Can't queue the message.
sk: Správa sa nedá zaradiť do fronty.

en: Can't read %s.
sk: Nedá sa čítať %s.

en: Can't retrieve newsgroup list.
sk: Nedá sa získať zoznam diskusných skupín.

en: Can't save the file `%s'.
sk: Nemôžem uložiť súbor '%s'.

en: Can't save the message to outbox.
sk: Správa sa nedá uložiť medzi odoslané správy.

en: Can't save the part of multipart message.
sk: Nemôžem uložiť časť viacdielnej správy.

en: Can't start TLS session.
sk: Nedá sa vytvoriť TLS spojenie.

en: Can't write file.
sk: Nedá sa zapisovať do súboru.

en: Can't write to file.
sk: Do súboru sa nedá zapisovať.

en: Cancelled
sk: Zrušené

en: Cannot find user ID for this key.
sk: Nemôžem nájsť user ID pre tento kľúč.

en: Case sensitive
sk: Záleží na veľkosti písmen

en: Cc
sk: Kópia

en: Cc:
sk: Kópia:

en: Central European (ISO-8859-2)
sk: Stredná Európa (ISO-8859-2)

en: Changing window separation type from %d to %d
sk: Mením typ oddeľovača okien z %d na %d

en: Check new mail on startup
sk: Zistiť novú poštu pri spustení

en: Checking for new messages in all folders...
sk: Kontrolujem nové spráby vo všetkých priečinkoch...

en: Checking signature
sk: Overujem podpis

en: Chinese (ISO-2022-CN)
sk: Čínština (ISO-2022-CN)

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Close receive dialog when finished
sk: Po skončení zavrieť okno prijímania

en: Collecting info for `%s' ... %c
sk: Zhromažďujem informácie pre '%s' ... %c

en: Colon ':' is not allowed in the menu name.
sk: Bodkočiarka ':' nie je povolená v názve menu.

en: Colors
sk: Farby

en: Command
sk: Príkaz

en: Command could not be started. Pipe creation failed.
    %s
sk: Príkaz nemohol byť vykonaný. Nepodarilo sa vytvoriť potrubie.
    %s

en: Command line not set.
sk: Nebol zadaný príkazový riadok.

en: Command line:
sk: Príkazový riadok:

en: Command output
sk: Výstup príkazu

en: Common Preferences
sk: Všeobecné nastavenia

en: Common address
sk: Spoločná adresa

en: Common preferences
sk: Všeobecné nastavenia

en: Compose
sk: Nová správa

en: Compose new message
sk: Napísať novú správu

en: Composing message exists. Really quit?
sk: Máte rozpísanú správu. Naozaj ukončiť?

en: Configuration is saved.
sk: Nastavenie uložené.

en: Confirm on exit
sk: Potvrdiť ukončenie

en: Connected successfully to server
sk: Pripojený k serveru

en: Connecting
sk: Pripájanie

en: Connecting to POP3 server: %s...
sk: Pripájam sa k serveru POP3: %s...

en: Connecting to SMTP server: %s ...
sk: Pripájam sa k serveru SMTP: %s ...

en: Connection closed by the remote host.
sk: Vzdialený hostiteľ ukončil spojenie.

en: Connection failed
sk: Spojenie zlyhalo

en: Connection failed.
sk: Spojenie zlyhalo.

en: Copying message %s%c%d to %s ...
sk: Kopírujem správu %s%c%d do %s ...

en: Could not connect to server
sk: Nepodarilo sa pripojiť k serveru

en: Could not convert address book
    and could not create new address book files.
sk: Nedá sa konvertovať starý adresár
    a nedajú sa ani vytvoriť súbory nového adresára.

en: Could not convert address book and could not create new address book files.
sk: Nedá sa konvertovať starý adresár a nedajú sa ani vytvoriť súbory nového adresára.

en: Could not convert address book,
    but created empty new address book files.
sk: Nedá sa konvertovať starý adresár,
    ale boli vytvorené prázdne súbory nového adresára.

en: Could not convert address book,
    could not create new address book files.
sk: Nedá sa konvertovať starý adresár,
    nedajú sa ani vytvoriť súbory nového adresára.

en: Could not convert address book, but created empty new address book files.
sk: Nedá sa konvertovať starý adresár, ale boli vytvorené prázdne súbory nového adresára.

en: Could not convert address book, could not create new address book files.
sk: Nedá sa konvertovať starý adresár, nedajú sa ani vytvoriť súbory nového adresára.

en: Could not find any key associated with currently selected key id `%s'.
sk: Nemôžem nájsť žiadny kľúč asociovaný so zvoleným ID kľúča `%s'.

en: Could not fork to execute the following command:
    %s
    %s
sk: Nedá sa vytvoriť podriadený proces pre vykonanie príkazu:
    %s
    %s

en: Could not get message file %d
sk: Nedá sa získať súbor správy %d

en: Could not get message part.
sk: Nedá sa získať časť správy.

en: Could not read Search Base(s) from server - please set manually
sk: Nemôžem načítať bázy pre vyhľadávanie zo servera - prosím zadajte ručne

en: Could not read address index
sk: Nedá sa načítať zoznam adries

en: Could not read file.
sk: Súbor sa nedá čítať.

en: Creating MIME view...
sk: Vytváram zobrazenie MIME...

en: Creating account edit window...
sk: Vytváram okno pre nastavenie konta...

en: Creating account preferences window...
sk: Vytváram okno nastavenia konta...

en: Creating alert panel dialog...
sk: Vytváram dialóg pre varovania...

en: Creating common preferences window...
sk: Vytváram okno všeobecných nastavení...

en: Creating compose window...
sk: Vytváram okno pre písanie správy...

en: Creating display header setting window...
sk: Vytváram okno nastavenia zobrazovaných hlavičiek...

en: Creating folder view...
sk: Vytváram náhľad pre priečinok...

en: Creating header view...
sk: Vytváram náhľad hlavičky...

en: Creating image view...
sk: Vytváram náhľad obrázku...

en: Creating main window...
sk: Vytváram hlavné okno...

en: Creating message view...
sk: Vytváram zobrazenie správy...

en: Creating progress dialog...
sk: Vytváram stavové okno...

en: Creating source window...
sk: Vytváram okno zdroja správy...

en: Creating summary column setting window...
sk: Vytváram okno nastavenia zobrazenia položiek zoznamu správ...

en: Creating summary view...
sk: Vytváram zoznam správy...

en: Creating text view...
sk: Vytváram zobrazenie textu...

en: Creation of the mailbox failed.
    Maybe some files already exist, or you don't have the permission to write there.
sk: Nepodarilo sa vytvoriť mailbox.
    Pravdepodobne už niektoré súbory existujú, alebo tam nemáte práva na zapisovanie.

en: Custom header setting
sk: Nastavenie vlastných hlavičiek

en: Custom headers
sk: Vlastné hlavičky

en: Cyrillic (ISO-8859-5)
sk: Cyrilika (ISO-8859-5)

en: Cyrillic (KOI8-R)
sk: Cyrilika (KOI8-R)

en: Cyrillic (KOI8-U)
sk: Cyrilika (KOI8-U)

en: Cyrillic (Windows-1251)
sk: Cyrilika (Windows-1251)

en: Date
sk: Dátum

en: Date
    From
    Full Name of Sender
    First Name of Sender
    Initial of Sender
    Subject
    To
    Cc
    Newsgroups
    Message-ID
sk: Dátum
    Od
    Plné meno odosielateľa
    Prvé meno odosielateľa
    Iniciály odosielateľa
    Predmet
    Komu
    Kópia
    Diskusné skupiny
    Message-ID

en: Date format
sk: Formát dátumu

en: Default
sk: Štandardné

en: Default inbox
sk: Východzí inbox

en: Delete
sk: Zmazať

en: Delete IMAP4 account
sk: Odstrániť IMAP4 konto

en: Delete [...] or (...) at the beginning of subject on reply
sk: Zmazať [...] alebo (...) na začiatku názvu v zozname správ

en: Delete account
sk: Zmazať konto

en: Delete action
sk: Zmazať akciu

en: Delete address(es)
sk: Zmazať adresu(y)

en: Delete folder
sk: Odstrániť priečinok

en: Delete header
sk: Zmazať hlavičku

en: Delete message(s)
sk: Zmazať správy

en: Delete news account
sk: Odstrániť news konto

en: Delete newsgroup
sk: Odstrániť diskusnú skupinu

en: Delete rule
sk: Zmazať pravidlo

en: Delete template
sk: Zmazať šablónu

en: Delete the message
sk: Zmazať správu

en: Deleting duplicated messages...
sk: Mažem duplikátne správy...

en: Deleting message %d
sk: Odstraňujem správu %d

en: Description
sk: Popis

en: Description of symbols
sk: Popis symbolov

en: Destination dir:
sk: Cieľový priečinok:

en: Destination is same as current folder.
sk: Cieľ je zhodný s aktuálnym priečinkom.

en: Display
sk: Zobrazenie

en: Display Name
sk: Zobraziť meno

en: Display header pane above message view
sk: Zobraziť panel s hlavičkami nad správou

en: Display header setting
sk: Zobrazované hlavičky

en: Display multi-byte alphabet and numeric as
    ASCII character (Japanese only)
sk: Zobraziť viacbajtovú abecedu a čísla ako ASCII znaky (len Japonsko)

en: Display recipient on `From' column if sender is yourself
sk: Zobraziť príjemcu v stĺpci 'Od' ak ste odosielateľ vy

en: Display short headers on message view
sk: Zobraziť vybrané hlavičky v správe

en: Display unread number next to folder name
sk: Zobraziť počet neprečítaných správ pri názve priečinka

en: Display warning on startup if GnuPG doesn't work
sk: Pri spustení zobraziť varovanie v prípade, že sa GnuPG nedá použiť.

en: Displayed Headers
sk: Zobrazované hlavičky

en: Displayed items
sk: Zobrazené položky

en: Displaying the source of %s ...
sk: Zobrazujem zdroj %s ...

en: Do you really want to delete message(s) from the trash?
sk: Naozaj chcete zmazať správy z koša?

en: Do you really want to delete this action?
sk: Naozaj chcete zmazať túto akciu?

en: Do you really want to delete this header?
sk: Naozaj chcete zmazať túto hlavičku?

en: Do you really want to delete this template?
sk: Naozaj chcete zmazať túto šablónu?

en: Do you want to apply the template `%s' ?
sk: Chcete použiť šablónu `%s' ?

en: Don't display [...] or (...) at the beginning of subject in summary
sk: Nezobrazovať [...] alebo (...) na začiatku názvu v zozname správ

en: Don't popup error dialog on receive error
sk: Nezobrazovať upozornenie pri chybe pri prijímaní

en: Don't receive
sk: Neprijať

en: Don't use SSL
sk: Nepoužívať SSL

en: Done (%d message(s) (%s) received)
sk: Hotovo (%d správ (%s) prijatých)

en: Done (no new messages)
sk: Hotovo (žiadne nové správy)

en: Done.
sk: Hotovo.

en: Down
sk: Nadol

en: Download all messages on server
sk: Prijať všetky správy na serveri

en: Draft
sk: Koncept

en: Drafts
sk: Koncepty

en: E-Mail Address
sk: E-mailová adresa

en: E-Mail address
sk: E-mailová adresa

en: EMail Address
sk: E-mailová adresa

en: Edit
sk: Upraviť

en: Edit Addressbook
sk: Upraviť adresár

en: Edit Group Data
sk: Upraviť údaje skupiny

en: Edit Group Details
sk: Upraviť detaily skupiny

en: Edit JPilot Entry
sk: Upraviť záznam JPilot

en: Edit LDAP - Select Search Base
sk: Úprava LDAP - Zvoľte bázu pre vyhľadávanie

en: Edit LDAP Server
sk: Upraviť LDAP server

en: Edit Person Data
sk: Upraviť údaje o kontakte

en: Edit Person Details
sk: Upraviť údaje o kontakte

en: Edit accounts
sk: Úprava kônt

en: Edit address
sk: Upraviť adresu

en: Edit folder
sk: Upraviť priečinok

en: Edit vCard Entry
sk: Upraviť vCard záznam

en: Edit with external editor
sk: Upraviť pomocou externého editoru

en: Empty trash
sk: Vyprázdniť kôš

en: Empty trash on exit
sk: Vyprázdniť kôš pri ukončení

en: Enable coloration of message
sk: Povoliť farby v správe

en: Encoding
sk: Kódová stránka

en: Encrypt message by default
sk: Implicitne zašifrovať správu

en: End of message reached; continue from beginning?
sk: Dosiahnutý koniec správy; pokračovať od začiatku?

en: Enter another user or key ID:
sk: Zadajte ďalšie user alebo key ID:

en: Enter the argument for the following action:
    (`%%h' will be replaced with the argument)
      %s
sk: Zadajte parameter nasledujúcej akcie:
    (`%%h' bude nahradené parametrom)
      %s

en: Enter the argument for the following action:
    (`%%u' will be replaced with the argument)
      %s
sk: Zadajte parameter nasledujúcej akcie:
    (`%%h' bude nahradené parametrom)
      %s

en: Enter the command line to open file:
    (`%s' will be replaced with file name)
sk: Zadajte príkazový riadok pre otvorenie súboru:
    ('%s' bude nahradené názvom súboru)

en: Error
sk: Chyba

en: Error creating ssl context
sk: Pri vytváraní SSL kontextu sa vyskytla chyba

en: Error occurred while posting
sk: Pri odosielaní sa vyskytla chyba

en: Error occurred while posting the message to %s .
sk: Pri odosielaní správy na %s nastala chyba.

en: Error occurred while processing mail.
sk: Pri spracovávaní pošty sa vyskytla chyba.

en: Error occurred while processing mail:
    %s
sk: Pri spracovávaní pošty sa vyskytla chyba:
    %s

en: Error occurred while processing messages.
sk: Pri spracovávaní pošty sa vyskytla chyba.

en: Error occurred while sending the message.
sk: Pri odosielaní správy nastala chyba.

en: Error occurred while sending the message:
    %s
sk: Pri odosielaní správy nastala chyba:
    %s

en: Error reading LDIF fields.
sk: Chyba pri čítaní LDIF polí.

en: Error verifying the signature
sk: Chyba pri overovaní podpisu

en: Example
sk: Príklad

en: Execute
sk: Vykonať

en: Execute immediately when moving or deleting messages
sk: Pri presúvaní alebo mazaní správ toto vykonať okamžite

en: Execute marked process
sk: Vykonať označený proces

en: Exit
sk: Ukončiť

en: Exit this program?
sk: Ukončiť program

en: Expand threads
sk: Rozbaliť vlákna

en: Expired after
sk: Vymazať z pamäte za

en: Export
sk: Exportovať

en: Exporting file:
sk: Exportovaný súbor:

en: Exporting messages from %s into %s...
sk: Exportujem správy z %s do %s...

en: Extended
sk: Rozšírené

en: External commands (%s will be replaced with file name / URI)
sk: Externé príkazy (%s bude nahradené názvom súboru / URI)

en: External editor command line is invalid: `%s'
sk: Neplatný príkaz pre externý editor: `%s'

en: File
sk: Súbor

en: File %s doesn't exist
sk: Súbor %s neexistuje

en: File %s is empty.
sk: Súbor %s je prázdny.

en: File Info
sk: Údaje o súbore

en: File Name
sk: Názov súboru

en: File Name :
sk: Názov súboru :

en: File `%s' already exists.
    Can't create folder.
sk: Súbor '%s' už existuje.
    Priečinok sa nedá vytvoriť.

en: File appears to be Ok.
sk: Súbor je v poriadku.

en: File does not appear to be JPilot format.
sk: Súbor nemá JPilot formát.

en: File does not appear to be a valid address book format.
sk: Súbor nemá platný formát adresára.

en: File does not appear to be vCard format.
sk: Súbor nie je vo formáte vCard.

en: File doesn't exist or is empty.
sk: Súbor neexistuje alebo je prázdny.

en: File imported.
sk: Súbor importovaný.

en: File name
sk: Názov súboru

en: Filter messages on receiving
sk: Filtrovať správy pri prijatí

en: Filter on incorporation
sk: Filtrovať pri prijímaní lokálnej pošty

en: Filter setting
sk: Nastavenie filtra

en: Filtering...
sk: Filtrujem...

en: Find groups:
sk: Nájsť skupiny:

en: Find in current message
sk: Nájdi v súčasnej správe

en: Find text:
sk: Nájdi text:

en: Finish
sk: Dokončiť

en: Finished (%d new message(s))
sk: Dokončené (%d nových správ)

en: Finished (no new messages)
sk: Dokončené (žiadne nové správy)

en: First Name
sk: Krstné meno

en: Folder
sk: Priečinok

en: Folder %s is selected
sk: Priečinok %s je zvolený

en: Folder properties
sk: Vlastnosti priečinka

en: Forward
sk: Poslať ďalej

en: Forward format
sk: Formát posielania ďalej

en: Forward the message
sk: Poslať správu ďalej

en: Found %s
sk: Nájdené %s

en: From
sk: Od

en: From:
sk: Od:

en: Full name
sk: Celé meno

en: GPGME is copyright 2001 by Werner Koch <dd9jn@gnu.org>
sk: GPGME je chránené copyrightom 2001 Werner Koch <dd9jn@gnu.org>

en: General
sk: Všeobecné

en: Generate Message-ID
sk: Generovať Message-ID

en: Get
sk: Prijať

en: Get all
sk: Prijať všetko

en: Getting messages from %s into %s...
sk: Prijímam správy z %s do %s...

en: Getting new messages from %s into %s...
sk: Prijímam nové správy z %s do %s...

en: Getting the number of new messages (LAST)...
sk: Získavam počet nových správ (LAST)...

en: Getting the number of new messages (STAT)...
sk: Získavam počet nových správ (STAT)...

en: Getting the number of new messages (UIDL)...
sk: Získavam počet nových správ (UIDL)...

en: Getting the size of messages (LIST)...
sk: Získavam veľkosť správ (LIST)...

en: GnuPG is not installed properly, or its version is too old.
    OpenPGP support disabled.
sk: GnuPG nie je nainštalované správne, alebo jeho verzia je príliš stará.
    Podpora OpenPGP je vypnutá.

en: Go to inbox after receiving new mail
sk: Po prijatí novej pošty sa presunúť do priečinka prijatých správ

en: Good signature
sk: Správny podpis

en: Good signature from "%s"
sk: Správny podpis od "%s"

en: Grab input while entering a passphrase
sk: Zachytiť vstup počas zadávania hesla

en: Greek (ISO-8859-7)
sk: Grécko (ISO-8859-7)

en: Green
sk: Zelená

en: Group
sk: Skupina

en: Group Name
sk: Názov skupiny

en: Half page
sk: Pol stránky

en: Header
sk: Hlavička

en: Header name
sk: Názov hlavičky

en: Header name is not set.
sk: Nebol zadaný názov hlavičky.

en: Hidden headers
sk: Skryté hlavičky

en: Hostname
sk: Názov počítača

en: IMAP server directory
sk: Priečinok serveru IMAP

en: IMAP4 authentication failed.
sk: IMAP4 autentizácia bola neúspešná.

en: IMAP4 connection to %s has been disconnected. Reconnecting...
sk: IMAP4 spojenie k %s sa prerušilo. Znovu pripájam...

en: IMAP4 login failed.
sk: neúspešné prihlásenie k IMAP4.

en: IMAP4 server is not entered.
sk: Nebol zadaný IMAP4 server.

en: If x is set, displays expr
sk: Ak je x zadané, zobrazí expr

en: Import
sk: Importovať

en: Import LDIF file into Address Book
sk: Importovať súbor LDIF do adresára

en: Importing file:
sk: Importovaný súbor:

en: Inbox
sk: Prijaté

en: Incorporate new mail
sk: Prijať novú poštu

en: Incorporate new mail of all accounts
sk: Prijať novú poštu pre všetky kontá

en: Incorporation cancelled
sk: Začleňovanie zrušené

en: Input new name for `%s':
sk: Zadajte nový názov pre `%s':

en: Input password
sk: Zadajte heslo

en: Input password for %s on %s:
sk: Zadajte heslo pre %s na %s:

en: Input the name of new folder:
sk: Zadajte názov nového priečinka:

en: Input the name of new folder:
    (if you want to create a folder to store subfolders,
     append `/' at the end of the name)
sk: Zadajte názov nového priečinku:
    (Ak chcete vytvoriť priečinok s ďalšími podzložkami,
    pridajte na koniec názvu '/')

en: Input the new name of folder:
sk: Zadajte nový názov priečinka:

en: Insert
sk: Vložiť

en: Insert automatically
sk: Vložiť automaticky

en: Insert file
sk: Vložiť obsah súboru

en: Interface
sk: Ovládanie

en: Invalid MIME type.
sk: Neplatný MIME typ.

en: It's not recommended to use the old style ASCII-armored
    mode for encrypted messages. It doesn't comply with the
    RFC 3156 - MIME Security with OpenPGP.
sk: Nedoporučuje sa používať starý spôsob šifrovania správ
    v ASCII-armored formáte. Nevyhovuje totiž špecifikácii
    RFC 3156 - Bezpečnosť MIME s OpenPGP.

en: Japanese (EUC-JP)
sk: Japonsko (EUC-JP)

en: Japanese (ISO-2022-JP)
sk: Japonsko (ISO-2022-JP)

en: Japanese (Shift_JIS)
sk: Japonsko (Shift_JIS)

en: Key bindings
sk: Klávesové skratky

en: Korean (EUC-KR)
sk: Kórea (EUC-KR)

en: LDAP Server
sk: LDAP server

en: LDIF Field
sk: LDIF pole

en: LDIF file imported successfully.
sk: Súbor LDIFbol úspešne importovaný.

en: Last Name
sk: Priezvisko

en: Last number in dir %s = %d
sk: Posledné číslo v priečinku %s = %d

en: Line space
sk: Medzera medzi riadkami

en: Linewrap
sk: Riadkovanie

en: Literal backslash
    Literal question mark
    Literal opening curly brace
    Literal closing curly brace
sk: Spätné lomítko
    Otáznik
    Ľavá zložená zátvorka
    Pravá zložená zátvorka

en: Locked
sk: Zamknuté

en: Lookup
sk: Vyhľadať

en: MIME Type
sk: MIME typ

en: MIME type
sk: MIME typ

en: MIME viewer command line is invalid: `%s'
sk: Príkazový riadok prehliadača MIME je neplatný: '%s'

en: Mail address
sk: E-mailová adresa

en: Mail address is not entered.
sk: Nebola zadaná e-mailová adresa.

en: Mailbox is locked.
sk: Mailbox je zamknutý.

en: Mailbox is locked:
    %s
sk: Mailbox je zamknutý:
    %s

en: Mailbox setting
sk: Nastavenie mailboxu

en: MainWindow: color allocation %d failed
sk: Hlavné Okno: alokácia farieb %d bola neúspešná

en: Mark
sk: Značka

en: Maximum Entries
sk: Maximum záznamov

en: Menu name and command are too long.
sk: Názov menu a príkazový riadok sú príliš dlhé.

en: Menu name is not set.
sk: Nebol zadaný názov menu.

en: Menu name is too long.
sk: Názov menu je príliš dlhý.

en: Menu name:
sk: Názov menu:

en: Menu name:
     Use / in menu name to make submenus.
    Command line:
     Begin with:
       | to send message body or selection to command
       > to send user provided text to command
       * to send user provided hidden text to command
     End with:
       | to replace message body or selection with command output
       > to insert command's output without replacing old text
       & to run command asynchronously
     Use:
       %f for message file name
       %F for the list of the file names of selected messages
       %p for the selected message part
       %u for a user provided argument
       %h for a user provided hidden argument
       %s for the text selection
sk: Názov v menu:
     Použite / v názve v menu, ak chcete vytvoriť podmenu.
    Príkazový riadok:
     Prvý znak:
       | odošle príkazu telo správy alebo výber
       > odošle príkazu uživateľom zadaný text
       * odošle príkazu uživateľom zadaný skrytý text
     Posledný znak:
       | nahradí telo správy alebo výber výstupom príkazu
       > vloží výstup príkazu bez zmazania existujúceho textu
       & vykoná príkaz asynchrónne
     Premenné:
       %f pre názov súboru správy
       %F zoznam názvov súborov vybraných správ
       %p zvolená časť správy
       %u parameter zadaný používateľom
       %h skrytý parameter zadaný používateľom
       %s označený text

en: Message
sk: Správa

en: Message %d is marked
sk: Správa %d je označená

en: Message %d is marked as being read
sk: Správa %d je označená ako čítaná

en: Message %d is marked as unread
sk: Správa %d je označená ako neprečítaná

en: Message %d is set to copy to %s
sk: Správa %d je určená ku kopírovaniu do %s

en: Message %d is set to move to %s
sk: Správa %d je určená k presunutiu do %s

en: Message %s/%d is set to delete
sk: Správa %s/%d je určená na zmazanie

en: Message %s/%d is unmarked
sk: Správa %s/%d je odznačená

en: Message body
    Quoted message body
    Message body without signature
    Quoted message body without signature
    Literal %
sk: Telo správy
    Telo citovanej správy
    Telo správy bez podpisu
    Telo citovanej správy bez podpisu
    Znak %

en: Message reply/forward format error.
sk: Chyba formátu odpovede/preposielania.

en: Message: %s
sk: Správa: %s

en: Messages
sk: Správy

en: Modify
sk: Zmeniť

en: Move Down
sk: Posunúť nadol

en: Move E-Mail Addresses to or from Group with arrow buttons
sk: E-mailové adresy môžte presúvať z a do skupiny pomocou tlačítok so šípkami

en: Move Up
sk: Posunúť nahor

en: NNTP connection to %s:%d has been disconnected. Reconnecting...
sk: NNTP spojenie k %s:%d bolo prerušené. Obnovujem spojenie...

en: NNTP server is not entered.
sk: Nebol zadaný NNTP server.

en: Name
sk: Meno

en: Name of this account
sk: Názov tohto konta

en: Name:
sk: Meno:

en: Never
sk: Nikdy

en: New
sk: Nový

en: New folder
sk: Nový priečinok

en: New messages will be checked in this order. Check the boxes
    on the `G' column to enable message retrieval by `Get all'.
sk: Nové správy budú kontrolované v tomto poradí. Ak má byť konto kontrolované
    pri voľbe 'Prijať všetko', zatrhnite políčko v stĺpci označenom 'G'.

en: New user, could not save address book files.
sk: Nový uživateľ; nedajú sa uložiť súbory adresára.

en: New user, could not save index file.
sk: Nový uživateľ; nepodarilo sa uložiť indexový súbor.

en: NewFolder
sk: Nový Priečinok

en: News
sk: Diskusné skupiny

en: Newsgroup name
sk: Názov diskusnej skupiny

en: Newsgroups:
sk: Diskusné skupiny:

en: Next
sk: Nasledujúca

en: Next unread message
sk: Ďalšia neprečítaná správa

en: Nick Name
sk: Prezývka

en: No disk space left.
sk: Na disku už nie je miesto.

en: No labeled message found. Search from the beginning?
sk: Neboli nájdené žiadne zafarbené správy. Hľadať od začiatku?

en: No labeled message found. Search from the end?
sk: Neboli nájdené žiadne zafarbené správy. Hľadať od konca?

en: No labeled messages.
sk: Žiadne zafarbené správy.

en: No marked message found. Search from the beginning?
sk: Neboli nájdené žiadné označené správy. Hľadať od začiatku?

en: No marked message found. Search from the end?
sk: Neboli nájdené žiadné označené správy. Hľadať od konca?

en: No marked messages.
sk: Žiadne označené správy.

en: No more labeled messages
sk: Žiadne zafarbené správy

en: No more marked messages
sk: Žiadne označené správy

en: No more new messages
sk: Žiadne nové správy

en: No more unread messages
sk: Žiadne neprečítané správy

en: No new message found. Go to next folder?
sk: Neboli nájdené žiadne nové správy. Prejsť do ďalšieho priečinku?

en: No new message found. Search from the end?
sk: Neboli nájdené žiadne nové správy. Hľadať od konca?

en: No new messages.
sk: Žiadne nové správy.

en: No public key to verify the signature
sk: Nemôžem nájsť verejný kľúč pre overenie podpisu

en: No signature found
sk: Nebol nájdený žiadny podpis

en: No unread message found. Go to next folder?
sk: Neboli nájdené žiadne neprečítané správy. Prejsť do ďalšieho priečinku?

en: No unread message found. Search from the end?
sk: Neboli nájdené žiadne neprečítané správy. Hľadať od konca?

en: No unread messages.
sk: Žiadne neprečítané správy.

en: No.
sk: Č.

en: None
sk: Žiadna

en: None (local)
sk: Žiadne (lokálne)

en: Normal
sk: Obyčajný

en: Notice
sk: Upozornenie

en: Number
sk: Číslo

en: Offline
sk: Odpojené

en: Old Sylpheed
sk: Starší Sylpheed

en: Old address book converted successfully.
sk: Konverzia starého adresára prebehla úspešne.

en: Old address book converted,
    could not save new address index file
sk: Konverzia starého adresára prebehla,
    nedá sa uložiť indexový súbor nového adresára

en: Old address book converted, could not save new address index file
sk: Konverzia starého adresára prebehla, nedá sa uložiť indexový súbor nového adresára

en: On exit
sk: Pri ukončení

en: Only mark message as read when opened in new window
sk: Správu označiť ako prečítanú len ak je otvorená v samostatnom okne

en: Only on manual receiving
sk: Len pri manuálnom prijímaní

en: Open first unread message when entering a folder
sk: Pri vstupe do priečinka otvoriť prvú neprečítanú správu

en: Open with
sk: Otvoriť čím

en: Opening account edit window...
sk: Otváram okno pre nastavenie konta...

en: Opening account preferences window...
sk: Otváram okno nastavenia konta...

en: Orange
sk: Oranžová

en: Organization
sk: Organizácia

en: Other
sk: Ostatné

en: Overwrite
sk: Prepísať

en: Overwrite existing file?
sk: Prepísať existujúci súbor?

en: POP3 protocol error
sk: Chyba protokolu POP3

en: POP3 server is not entered.
sk: Nebol zadaný POP3 server.

en: POP3: Deleting expired message %d
sk: POP3: Odstraňujem starú správu %d

en: POP3: Skipping message %d (%d bytes)
sk: POP3: Preskakujem správu %d (%d bajtov)

en: Passphrase
sk: Heslo

en: Password
sk: Heslo

en: Path
sk: Cesta

en: Person
sk: Osoba

en: Personal address
sk: Súkromná adresa

en: Personal information
sk: Osobné informácie

en: Pick color for URI
sk: Vyberte farbu pre URI odkazy

en: Pick color for quotation level 1
sk: Vyberte farbu pre 1. úroveň citácie

en: Pick color for quotation level 2
sk: Vyberte farbu pre 2. úroveň citácie

en: Pick color for quotation level 3
sk: Vyberte farbu pre 3. úroveň citácie

en: Pink
sk: Ružová

en: Please select a file.
sk: Prozím zvoľte súbor.

en: Please select key for `%s'
sk: Prosím zvoľte kľúč pre '%s'

en: Please specify address book name and file to import.
sk: Prosím zvoľte názov adresára a súboru pre import.

en: Preferences for new account
sk: Nastavenie nového konta

en: Prefs
sk: Nastavenia

en: Prev
sk: Predchádzajúci

en: Print
sk: Tlačiť

en: Print command line is invalid:
    `%s'
sk: Príkazový riadok tlače je neplatný:
    '%s'

en: Print command line is invalid: `%s'
sk: Príkazový riadok tlače je neplatný: '%s'

en: Privacy
sk: Súkromie

en: Process mark
sk: Spracovať značky

en: Properties
sk: Vlastnosti

en: Protocol
sk: Protokol

en: Protocol log
sk: Záznam protokolu

en: Put deleted messages in
sk: Uložiť vymazané správy do

en: Put draft messages in
sk: Uložiť koncepty do

en: Put into queue folder and send later
sk: Zaradiť správu do priečinka Na odoslanie a odoslať neskôr

en: Put sent messages in
sk: Uložiť odoslané správy do

en: Queue
sk: Na odoslanie

en: Queued message header is broken.
sk: Hlavička správy vo fronte je poškodená.

en: Queued messages
sk: Správy vo fronte

en: Quitting
sk: Odpájam sa

en: Quitting...
sk: Odpájam sa...

en: Quotation mark
sk: Značka citácie

en: Quote mark format error.
sk: Chyba v úvodzovkách.

en: Quote message when replying
sk: Pri odpovedaní citovať správu

en: Quoted Text - First Level
sk: Citovaný text - Prvá úroveň

en: Quoted Text - Second Level
sk: Citovaný text - Druhá úroveň

en: Quoted Text - Third Level
sk: Citovaný text - Tretia úroveň

en: Reading all config for each account...
sk: Načítavam nastavenia pre všetky kontá...

en: Reading configuration for displaying headers...
sk: Načítavam nastavenie zobrazovania hlavičiek...

en: Really delete IMAP4 account `%s'?
sk: Naozaj chcete odstrániť IMAP4 konto '%s'?

en: Really delete `%s' ?
sk: Naozaj zmazať '%s' ?

en: Really delete news account `%s'?
sk: Naozaj chcede odstrániť news konto '%s'?

en: Really delete newsgroup `%s'?
sk: Naozaj chcete odstrániť diskusnú skupinu '%s'?

en: Really delete the address(es)?
sk: Naozaj zmazať adresu(y)?

en: Really remove the mailbox `%s' ?
    (The messages are NOT deleted from the disk)
sk: Naozaj chcete odstrániť schránku '%s' ?
    (Správy NEBUDÚ odstránené z disku)

en: Rebuild folder tree
sk: Obnoviť strom priečinkov

en: Rebuilding folder tree...
sk: Obnovujem strom priečinku...

en: Rebuilding of the folder tree failed.
sk: Obnova stromu priečinku sa nepodarila.

en: Receive
sk: Prijať

en: Receive dialog
sk: Okno prijímania

en: Receive size limit
sk: Obmedzenie veľkosti správy pre príjem

en: Recipient is not specified.
sk: Nie je určený príjemca.

en: Records :
sk: Záznamy:

en: Recycle quote colors
sk: Opakovať farby

en: Red
sk: Červená

en: Register
sk: Registrovať

en: Registered actions
sk: Registrované akcie

en: Registered templates
sk: Registrované šablóny

en: Remarks
sk: Poznámky

en: Remove after
sk: Vymazať po

en: Remove mailbox
sk: Odstrániť schránku

en: Remove messages on server when received
sk: Vymazať správy na serveri po ich prijatí

en: Rename folder
sk: Premenovať priečinok

en: Reply
sk: Odpovedať

en: Reply all
sk: Odp. všetkým

en: Reply button invokes mailing list reply
sk: Tlačítko Odpovedať zvolí odpoveď do mailinglistu

en: Reply format
sk: Formát odpovede

en: Reply to all
sk: Odpovedať odosielateľovi i všetkým príjemcom

en: Reply to the message
sk: Odpovedať na správu

en: Reply-To
sk: Odpovedať komu

en: Reply-To:
sk: Odpovedať komu:

en: Required APOP timestamp not found in greeting
sk: V pozdrave nebola nájdená vyžadovaná APOP časová značka

en: Retrieving
sk: Prijímam

en: Retrieving (%d message(s) (%s) received)
sk: Prijímam (%d správ (%s) prijatých)

en: Retrieving message (%d / %d) (%s / %s)
sk: Prijímam správu (%d / %d) (%s / %s)

en: Retrieving messages from %s...
sk: Prijímam správy z %s...

en: Retrieving new messages
sk: Prijímam nové správy

en: SMTP AUTH not available
sk: SMTP AUTH nie je dostupné

en: SMTP Authentication (SMTP AUTH)
sk: SMTP Autentizácia (SMTP AUTH)

en: SMTP server (send)
sk: SMTP server (odosielanie)

en: SMTP server is not entered.
sk: Nebol zadaný SMTP server.

en: SSL connect failed (%s)
sk: SSL spojenie zlyhalo (%s)

en: SSL connection using %s
sk: SSL spojenie pri použití %s zlyhalo

en: SSL method not available
sk: Metóda SSL nie je dostupná

en: SSLv23 available
sk: SSLv23 je dostupné

en: SSLv23 not available
sk: SSLv23 nie je dostupné

en: Save as
sk: Uložiť ako

en: Save sent messages to outbox
sk: Uložiť odoslané správy

en: Save to draft folder
sk: Uložiť medzi koncepty

en: Scanning folder %s ...
sk: Prehľadávam priečinok %s ...

en: Scanning folder %s%c%s ...
sk: Prehľadávam priečinok %s%c%s ...

en: Scanning folder (%s)...
sk: Prehľadávam priečinok (%s)...

en: Scroll
sk: Posúvanie

en: Search Base
sk: Báza pre vyhľadávanie

en: Search Criteria
sk: Kritériá pre vyhľadávanie

en: Search failed
sk: Hľadanie sa nepodarilo

en: Search finished
sk: Hľadanie dokončené

en: Search messages
sk: Vyhľadať v správach

en: Search string not found.
sk: Hľadaný reťazec sa nenašiel.

en: Select
sk: Zvoľte

en: Select "Check signature" to check
sk: Zvoľte "Overiť podpis" pre overenie

en: Select Address Book Folder
sk: Vyberte priečinok adresára

en: Select JPilot File
sk: Vyberte súbor JPilot

en: Select Keys
sk: Zvoľte kľúče

en: Select LDIF File
sk: Zvoľte súbor LDIF

en: Select and rename LDIF field names to import.
sk: Zvoľte a premenujte názvy LDIF polí pre import.

en: Select exporting file
sk: Zvoľte súbor pre export

en: Select file
sk: Vybrať súbor

en: Select folder
sk: Zvoľte priečinok

en: Select importing file
sk: Zvoľte súbor pre import

en: Select items to be displayed on the summary view. You can modify
    the order by using the Up / Down button, or dragging the items.
sk: Vyberte položky ktoré sa majú zobraziť v zozname správ. Môžete
    meniť poradie pomocou tlačítiek Nahor / Nadol, alebo presúvaním
    položiek pomocou myši.

en: Select key by your email address
sk: Zvoliť kľúč podľa vašej emailovej adresy

en: Select newsgroups to subscribe.
sk: Zvoľte diskusné skupiny, do ktorých sa chcete prihlásiť.

en: Select vCard File
sk: Vyberte súbor vCard

en: Send
sk: Odoslať

en: Send (SMTP)
sk: Odoslať (SMTP)

en: Send later
sk: Odoslať neskôr

en: Send message
sk: Odoslať správu

en: Send queued message(s)
sk: Odoslať správy vo fronte

en: Sending
sk: Posielam

en: Sending DATA...
sk: Posielam DATA...

en: Sending EHLO...
sk: Posielam EHLO...

en: Sending HELO...
sk: Posielam HELO...

en: Sending MAIL FROM...
sk: Posielam MAIL FROM...

en: Sending RCPT TO...
sk: Posielam RCPT TO...

en: Sending message
sk: Odosielam správu

en: Sending message (%d / %d bytes)
sk: Odosielam správu (%d / %d bajtov)

en: Sending message...
sk: Odosielam správu...

en: Sent
sk: Odoslané

en: Server certificate:
sk: Certifikát serveru:

en: Server for receiving
sk: Server pre prijímanie

en: Server information
sk: Informácie o serveri

en: Set as default
sk: Nastaviť ako východzie

en: Set message colors
sk: Nastaviť farby správy

en: Setting folder info...
sk: Nastavujem informácie o priečinku...

en: Setting folder info...
sk: Nastavujem informácie o priečinku...

en: Setting summary from message data...
sk: Vytváram zoznam správ...

en: Show all unspecified headers
sk: Zobraziť všetky neurčené hlavičky

en: Show receive dialog
sk: Zobraziť okno prijímania

en: Show signature check result in a popup window
sk: Zobraziť výsledok overenia ako upozornenie

en: Show this message next time
sk: Zobraziť túto správu nabudúce

en: Sign key
sk: Kľúč pre podpis

en: Sign message by default
sk: Implicitne podpísať správu

en: Signature
sk: Podpis

en: Signature made at %s
sk: Podpísané dňa %s

en: Signature separator
sk: Oddeľovač podpisu

en: Simplified Chinese (GB2312)
sk: Zjednodušená čínština (GB2312)

en: Size
sk: Veľkosť

en: Sky blue
sk: Bledomodrá

en: Smooth scroll
sk: Plynulé posúvanie

en: Socket I/O timeout:
sk: Časový limit spojení:

en: Socket error.
sk: Chyba socketu.

en: Some composing windows are open.
    Please close all the composing windows before editing the accounts.
sk: Sú otvorené okná s rozpísanými správami.
    Prosím zatvorte všetky tieto okná predtým, ako začnete meniť nastavenia kônt.

en: Some errors occurred while getting mail.
sk: Pri prijímaní pošty sa vyskytli chyby.

en: Some marks are left. Process it?
sk: Ostali nejaké značky. Spracovať?

en: Some unsent messages are queued. Exit now?
sk: Vo fronte sú neodoslané správy. Ukončiť program?

en: Sorting summary...
sk: Triedim zoznam správ...

en: Source dir:
sk: Zdrojový priečinok:

en: Source of the message
sk: Zdroj správy

en: Specifier
sk: Symbol

en: Specify IMAP4 port
sk: Určiť IMAP4 port

en: Specify NNTP port
sk: Určiť NNTP port

en: Specify POP3 port
sk: Určiť POP3 port

en: Specify SMTP port
sk: Určiť SMTP port

en: Specify domain name
sk: Určiť názov domény

en: Specify key manually
sk: Zadať kľúč ručne

en: Specify target folder and mbox file.
sk: Určite cieľový priečinok a súbor mbox.

en: Specify target mbox file and destination folder.
sk: Zvoľte importovaný mbox súbor a cieľový priečinok.

en: Standby
sk: Čakajte

en: Status
sk: Stav

en: Step
sk: Posun

en: Store passphrase in memory temporarily
sk: Uložiť heslo dočasne v pamäti

en: Subject
sk: Predmet

en: Subject is empty. Send it anyway?
sk: Predmet je prázdny. Odoslať napriek tomu?

en: Subject:
sk: Predmet:

en: Subscribe to newsgroup
sk: Prihlásiť sa do diskusnej skupiny

en: Summary View
sk: Zoznam správ

en: Summary display item setting
sk: Zobrazované hlavičky

en: Sylpheed - Folder View
sk: Sylpheed - Zobrazenie priečinku

en: Sylpheed - Message View
sk: Sylpheed - Zobrazenie správy

en: TLSv1 available
sk: TLSv1 je dostupné

en: TLSv1 not available
sk: TLSv1 nie je dostupné

en: Template
sk: Šablóna

en: Template format error.
sk: Chyba formátu šablóny.

en: Template name
sk: Názov šablóny

en: Templates
sk: Šablóny

en: Thai (TIS-620)
sk: Thajsko (TIS-620)

en: Thai (Windows-874)
sk: Thajsko (Windows-874)

en: The command
    %s
    has a syntax error.
sk: Príkaz
    %s
    má syntaktickú chybu.

en: The folder `%s' already exists.
sk: Priečinok `%s' už existuje.

en: The folder tree will be rebuilt. Continue?
sk: Strom priečinkov bude obnovený. Pokračovať?

en: The mailbox `%s' already exists.
sk: Mailbox '%s' už existuje.

en: The selected action cannot be used in the compose window
    because it contains %%f, %%F or %%p.
sk: Zvolená akcia nemôže byť použitá v okne písania správy,
    pretože obsahuje %%f, %%F alebo %%p.

en: This header is already in the list.
sk: Táto hlavička už je v zozname.

en: This message can't be displayed.
sk: Táto správa sa nedá zobraziť.

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE. See the GNU General Public License for more details.
sk: Tento program je šírený vo viere v jeho užitočnosť, ale BEZ AKEJKOĽVEK ZÁRUKY. Viac detailov nájdete v GNU General Public License.

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2, or (at your option) any later version.
sk: Tento program je voľne šíriteľný; Môžete ho šíriť (a)lebo ho upravovať tak ako to popisuje GNU General Public License, licencia vydaná organizáciou Free Software Foundation, a to vo verzii 2, alebo, podľa vášho rozhodnutia, v akejkoľvek ďalšej verzii.

en: This server requires authentication
sk: Tento server vyžaduje autentizáciu

en: Timeout (secs)
sk: Timeout (v sekundách)

en: Timestamp syntax error in greeting
sk: Chybná časová značka v pozdrave

en: To:
sk: Komu:

en: Traditional Chinese (Big5)
sk: Tradičná čínština (Big5)

en: Traditional Chinese (EUC-TW)
sk: Tradičná čínština (EUC-TW)

en: Transfer encoding
sk: Kódovanie pri prenose

en: Trash
sk: Odpadkový kôš

en: Turkish (ISO-8859-9)
sk: Turecko (ISO-8859-9)

en: Type
sk: Typ

en: URI link
sk: URI odkaz

en: Undo level
sk: Počet spätných krokov

en: Unknown SSL method *PROGRAM BUG*
sk: Neznáma metóda SSL *CHYBA PROGRAMU*

en: Unread
sk: Neprečítané

en: Unthreading...
sk: Odstraňujem štruktúru vlákien...

en: Untitled
sk: Bez názvu

en: Up
sk: Nahor

en: Update all local folders after incorporation
sk: Aktualizovať všetky miestne priečinky po prijatí pošty

en: Usage: %s [OPTION]...
sk: Použitie: %s [VOĽBY]...

en: Use ASCII-armored format for encryption
sk: Šifrovať do ASCII-armored tvaru

en: Use SSL for IMAP4 connection
sk: Použiť SSL pre IMAP4 spojenie

en: Use SSL for NNTP connection
sk: Použiť SSL pre NNTP spojenie

en: Use SSL for POP3 connection
sk: Použiť SSL pre POP3 spojenie

en: Use SSL for SMTP connection
sk: Použiť SSL pre SMTP spojenie

en: Use STARTTLS command to start SSL session
sk: Použiť príkaz STARTTLS pre nadviazanie SSL spojenia

en: Use clear text signature
sk: Podpísať čistým textom

en: Use default GnuPG key
sk: Použiť východzí kľúč GnuPG

en: Use external program for incorporation
sk: Použiť externý program pre prijímanie lokálnej pošty

en: Use external program for sending
sk: Pre odosielanie použiť externý program

en: Use non-blocking SSL
sk: Používať non-blocking SSL

en: User Attributes
sk: Atribúty uživateľa

en: User ID
sk: Prihlasovacie meno

en: User ID is not entered.
sk: Nebol zadaný user ID.

en: User or key ID:
sk: User alebo key ID:

en: Val
sk: Hodnota

en: Value
sk: Hodnota

en: Warn if there are queued messages
sk: Upozorniť, ak sú správy vo fronte

en: Warning
sk: Varovanie

en: Web browser
sk: Webový prehliadač

en: Western European (ISO-8859-1)
sk: Západná Európa (ISO-8859-1)

en: Western European (ISO-8859-15)
sk: Západná Európa (ISO-8859-15)

en: Wrap all long lines
sk: Zalomiť všetky dlhé riadky

en: Wrap messages at
sk: Zalomiť správy na

en: Wrap on input
sk: Zalamovať pri písaní

en: Wrap quotation
sk: Zalomiť citáciu

en: Writing configuration for displaying headers...
sk: Zapisujem nastavenie zobrazovania hlavičiek...

en: Writing summary cache (%s)...
sk: Zapisujem stav zoznamu do medzipamäte (%s)...

en: You are offline. Click the icon to go online.
sk: Ste odpojený. Kliknite na ikonu, ak sa chcete pripojiť.

en: You are offline. Go online?
sk: Ste odpojený. Pripojiť sa?

en: You are online. Click the icon to go offline.
sk: Ste pripojený. Kliknite na ikonu, ak sa chcete odpojiť.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307, USA.
sk: Kópiu GNU General Public License by ste mali získať spoločne s týmto programom. Ak to tak nie je, napíšte na adresu Free Software Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307, USA.

en: [no user id]
sk: [žiadny user id]

en: `%c' can't be included in folder name.
sk: Názov priečinka nemôže obsahovať `%c'.

en: `Get all' checks for new messages on this account
sk: Pri voľbe 'Prijať všetko' prijať správy aj pre toto konto

en: another Sylpheed is already running.
sk: už beží iná kópia Sylpheedu.

en: article %d has been already cached.
sk: článok %d už je v medzipamäti.

en: bad SMTP response
sk: neplatná odozva SMTP

en: can't append %s to %s
sk: nedá sa napojiť %s k %s

en: can't append message to %s
sk: nedá sa napojiť správa k %s

en: can't change file mode
sk: nedá sa zmeniť mód súboru

en: can't close folder
sk: priečinok sa nedá zatvoriť

en: can't copy %s to %s
sk: nedá sa kopírovať %s do %s

en: can't copy message %s to %s
sk: nemôžem kopírovať správu %s do %s

en: can't create %s
sk: nemôžem vytvoriť %s

en: can't create lock file %s
sk: nemôžem vytvoriť zámkový súbor %s

en: can't create mailbox
sk: nedá sa vytvoriť schránka

en: can't create mailbox: LIST failed
sk: nedá sa vytvoriť schránka: príkaz LIST zlyhal

en: can't delete mailbox
sk: schránka sa nedá odstrániť

en: can't expunge
sk: nedá sa odstrániť

en: can't fetch message %d
sk: nedá sa prijať správa %d

en: can't find queue folder
sk: nemôžem nájsť priečinok Na odoslanie

en: can't get envelope
sk: obálka sa nedá načítať

en: can't get namespace
sk: nedá sa nájsť obálka

en: can't get recipient list.
sk: nedá sa získať zoznam príjemcov.

en: can't get xhdr
sk: nemôžem prijať xhdr

en: can't get xover
sk: nemôžem prijať xover

en: can't lock %s
sk: nemôžem uzamknúť %s

en: can't open mark file
sk: nemôžem otvoriť súbor so značkami

en: can't open temporary file
sk: nemôžem otvoriť dočasný súbor

en: can't parse envelope: %s
sk: obálka sa nedá prečítať: %s

en: can't post article.
sk: nemôžem odoslať článok.

en: can't queue the message
sk: nemôžem zaradiť správu do fronty

en: can't read article %d
sk: nemôžem prečítať článok %d

en: can't read mbox file.
sk: nemôžem prečítať súbor mbox.

en: can't remove the old message
sk: nedá sa odstrániť stará správa

en: can't rename mailbox: %s to %s
sk: nedá sa premenovať schránka: %s na %s

en: can't retrieve article %d
sk: nemôžem prijať článok %d

en: can't select folder: %s
sk: priečinok sa nedá vytvoriť: %s

en: can't set deleted flags: %s
sk: nedá sa nastaviť príznak zmazania: %s

en: can't set deleted flags: 1:*
sk: nedá sa nastaviť príznak zmazania: 1:*

en: can't start TLS session
sk: nemôžem vytvoriť TLS reláciu

en: can't truncate mailbox to zero.
sk: nemôžem skrátiť mailbox na nulovú dĺžku.

en: can't unlock %s
sk: nemôžem odomknúť %s

en: can't write to temporary file
sk: nemôžem zapisovať do dočasného súboru

en: characters
sk: znakoch

en: command not supported
sk: príkaz nie je podporovaný

en: contains
sk: obsahuje

en: creating IMAP4 connection to %s:%d ...
sk: vytváram IMAP4 spojenie k %s:%d ...

en: creating NNTP connection to %s:%d ...
sk: nadväzujem NNTP spojenie k %s:%d ...

en: days
sk: dňoch

en: done.
sk: hotovo.

en: either AM or PM
sk: AM alebo PM

en: error occurred on POP3 session
sk: vyskytla sa chyba pri POP3 spojení

en: error occurred on SMTP session
sk: vyskytla sa chyba pri SMTP spojení

en: error occurred on authentication
sk: vyskytla sa chyba v autentizácii

en: error occurred while getting LIST.
sk: pri príkaze LIST sa vyskytla chyba.

en: error occurred while getting envelope.
sk: pri získavaní obálky sa vyskytla chyba.

en: error occurred while getting xhdr.
sk: pri prijímaní xhdr sa vyskytla chyba.

en: error occurred while getting xover.
sk: pri prijímaní xover sa vyskytla chyba.

en: error occurred while retrieving data.
sk: pri prijímaní dát sa vyskytla chyba.

en: error while imap command: CLOSE
sk: chyba pri IMAP príkaze: CLOSE

en: error while imap command: EXPUNGE
sk: chyba pri IMAP príkaze: EXPUNGE

en: error while imap command: STORE %s %s
sk: chyba pri IMAP príkaze: STORE %s %s

en: every
sk: každých

en: failed to write configuration to file
sk: nepodarilo sa zapísať nastavenie do súboru

en: file %s already exists
sk: súbor %s už existuje

en: filtering...
sk: filtrujem...

en: g_thread is not supported by glib.
sk: glib nepodporuje g_thread.

en: generated Message-ID: %s
sk: vygenerovaný Message-ID: %s

en: getting article %d...
sk: prijímam článok %d...

en: getting new messages of account %s...
sk: prijímam nové správy pre konto %s...

en: getting xover %d - %d in %s...
sk: prijímam xover %d - %d v %s...

en: iconv cannot convert %s to UTF-7
sk: iconv nemôže skonvertovať %s na UTF-7

en: iconv cannot convert UTF-7 to %s
sk: iconv nemôže skonvertovať UTF-7 na %s

en: invalid article range: %d - %d
sk: neplatný rozsah článkov: %d - %d

en: invalid lock type
sk: neplatný typ zámku

en: invalid mbox format: %s
sk: neplatný formát mbox: %s

en: invalid xover line: %s
sk: neplatný xover riadok: %s

en: letters
sk: písmen

en: mailbox is locked
sk: mailbox je zamknutý

en: mailbox is owned by another process, waiting...
sk: iný proces vlastní mailbox, čakám...

en: malformed mbox: %s
sk: poškodený mbox: %s

en: minute(s)
sk: minút

en: minute(s)
sk: minút

en: moderated
sk: moderovaná

en: no new articles.
sk: žiadne nové články.

en: none
sk: žiadny

en: pixel(s)
sk: pixel(ov)

en: procmime_get_text_content(): Code conversion failed.
sk: procmime_get_text_content(): Nepodarilo sa skonvertovať kód.

en: protocol error
sk: chyba protokolu

en: protocol error: %s
sk: chyba protokolu: %s

en: queueing message...
sk: zaraďujem správu do fronty...

en: readonly
sk: len na čítanie

en: root folder %s not exist
sk: koreňový priečinok %s neexistuje

en: second(s)
sk: sekúnd

en: session timeout
sk: čas spojenia vypršal

en: the abbreviated month name
sk: skrátený názov mesiaca

en: the century number (year/100)
sk: storočie (rok/100)

en: the day of the month as a decimal number
sk: deň v mesiaci

en: the day of the week as a decimal number
sk: poradie dňa v týždni

en: the day of the year as a decimal number
sk: číslo dňa v roku

en: the full abbreviated weekday name
sk: skrátený názov dňa v týždni

en: the full month name
sk: názov mesiaca

en: the full weekday name
sk: názov dňa v týždni

en: the hour as a decimal number using a 12-hour clock
sk: číslo hodiny pri použití 12-hodinového času

en: the hour as a decimal number using a 24-hour clock
sk: číslo hodiny pri použití 24-hodinového času

en: the last two digits of a year
sk: posledné dve číslice roku

en: the minute as a decimal number
sk: minúty

en: the month as a decimal number
sk: číslo mesiaca

en: the preferred date and time for the current locale
sk: uprednostňovaný dátum a čas pre súčasnú lokalizáciu

en: the preferred date for the current locale
sk: uprednostňovaný dátum pre súčasnú lokalizáciu

en: the second as a decimal number
sk: sekundy

en: the src folder is identical to the dest.
sk: zdrojový priečinok je ten istý ako cieľový.

en: the time zone or name or abbreviation
sk: časová zóna, jej názov alebo skratka

en: the year as a decimal number
sk: rok

en: unescaped From found:
    %s
sk: neukončené From:
    %s

en: unknown
sk: neznáma

en: use 'flock' instead of 'file' if possible.
sk: ak je to možné, miesto 'file' použite 'flock'.

en: use also on reply
sk: použiť aj pri odpovedaní

en: writing to %s failed.
sk: nepodaril sa zápis do %s.
