Sylpheed - en to lt translation catalogue (1330 entries)

en: 		aka "%s"
lt: 		aka „%s“

en: 	Setting summary from message data...
lt: 	Nustatoma santrauka iš žinutės duomenų...

en:   --attach file1 [file2]...
                             open composition window with specified files
                             attached
lt:   --attach byla1 [byla2]...
                             atverti rašymo langą su prisegtomis
                             nurodytomis bylomis

en:   --compose [address]    open composition window
lt:   --compose [address]    atverti rašymo langą

en:   --debug                debug mode
lt:   --debug                derinimo rėžimas

en:   --help                 display this help and exit
lt:   --help                 rodyti šią pagalbą ir baigti

en:   --receive              receive new messages
lt:   --receive              gauti naujas žinutes

en:   --receive-all          receive new messages of all accounts
lt:   --receive-all          gauti naujas žinutes iš visų sąskaitų

en:   --send                 send all queued messages
lt:   --send                 siųsti žinutes eilėje

en:   --status [folder]...   show the total number of messages
lt:   --status [katalogas]... rodyti bendrą žinučių skaičių

en:   --status-full [folder]...
                             show the status of each folder
lt:   --status-full [katalogas]...
                             rodyti kiekvieno katalogo būseną

en:   --version              output version information and exit
lt:   --version              išvesti versiją ir baigti

en:   Issuer: %s
lt:   Leidėjas: %s

en:   Subject: %s
lt:   Tema: %s

en:  Check File
lt:  Patikrinti bylą

en:  Check Server
lt:  Patikrinti serverį

en:  Delete
lt:  Ištrinti

en:  Description of symbols
lt:  Simbolių paaiškinimas

en:  Edit...
lt:  Redaguoti...

en:  Replace
lt:  Pakeisti

en:  Reset
lt:  Iš naujo

en:  Revert to default
lt:  Atkurti į įprastą

en:  Search
lt:  Paieška

en:  Select...
lt:  Pasirinti...

en:  Send
lt:  Siųsti

en:  Set display item of summary...
lt:  Nustatyti santraukoje rodomus laukus...

en:  Set key bindings...
lt:  Klavišų susiejimai...

en:  Substitute
lt:  Pakeisti

en:  Symbols
lt:  Simboliai

en:  Syntax help
lt:  Sintaksė

en:  _Set as default account
lt:  Pažymėti kaip pagrindinę _sąskaitą

en:  item(s) selected
lt:  objektas(-ai) pažymėti

en: %d deleted
lt: %d ištrinta

en: %d message(s) have been filtered.
lt: Filtruota žinučių: %d

en: %d messages found.
lt: %d žinutės nerastos.

en: %d new, %d unread, %d total
lt: nauji: %d, neskaityti: %d, viso: %d

en: %d new, %d unread, %d total (%s)
lt: nauji: %d, neskaityti: %d, viso: %d (%s)

en: %d newsgroups received (%s read)
lt: Gauta naujienų grupių: %d (%s skaityta)

en: %s - Source
lt: %s - Pradinis tekstas

en: %s%d copied
lt: %s%d nukopijuota

en: %s%d moved
lt: %s%d perkelta

en: %s%s%s from "%s"
lt: %s%s%s iš „%s“

en: %s: Retrieving new messages
lt: %s: gaunamos naujos žinutės

en: %s: file not exist
lt: %s: byla neegzistuoja

en: %sPlease enter the passphrase for:
    
      %.*s  
    (%.*s)
lt: %sĮveskite slaptą frazę:
    
      %.*s  
    (%.*s)

en: (New)
lt: (Naujas)

en: (No Date)
lt: (Be datos)

en: (No From)
lt: (Nėra gavėjo)

en: (No Subject)
lt: (Nėra temos)

en: (Untitled)
lt: (Bevardis)

en: (sending file...)
lt: (siunčiama byla...)

en: --- Ended: %s
lt: --- Baigė: %s

en: --- Running: %s
lt: --- Vykdoma: %s

en: /Add sender to address boo_k...
lt: /Pridėti siuntėją į adresų _knygą

en: /Color la_bel
lt: /Spa_lva

en: /Create _new folder...
lt: /Sukurti _naują katalogą...

en: /Down_load
lt: /_Atsisiųsti

en: /Empty _trash
lt: /Išvaly_ti šiukšlinę

en: /For_ward as attachment
lt: /Pe_rsiųsti kaip priedą

en: /M_ove...
lt: /Per_kelti...

en: /New _Address
lt: /Naujas _adresas

en: /New _Folder
lt: /Naujas _katalogas

en: /New _Group
lt: /Nauja _grupė

en: /Open _with...
lt: /Atver_ti su...

en: /R_ebuild folder tree
lt: /P_erkurti katalogų medį

en: /Re-_edit
lt: /R_edaguoti

en: /Redirec_t
lt: /Nukreip_ti

en: /Repl_y to
lt: /Atsak_yti

en: /Repl_y to/_all
lt: /Atsak_yti/_visiems

en: /Repl_y to/_sender
lt: /Atsak_yti/_siuntėjui

en: /Repl_y to/mailing _list
lt: /Atsak_yti/_konferencijai

en: /Reply to _all
lt: /Atsakyti _visiems

en: /Reply to _sender
lt: /Atsakyti _siuntėjui

en: /Reply to mailing _list
lt: /Atsakyti _konferencijai

en: /Su_bscribe to newsgroup...
lt: /_Prisijungti prie naujienų grupės

en: /_Add...
lt: /Pri_dėti...

en: /_Address
lt: /_Adresas

en: /_Address/---
lt: /_Adresas/---

en: /_Address/New _Address
lt: /_Adresas/Naujas _adresas

en: /_Address/New _Folder
lt: /_Adresas/Naujas _katalogas

en: /_Address/New _Group
lt: /_Adresas/Nauja _grupė

en: /_Address/_Delete
lt: /_Adresas/Išt_rinti

en: /_Address/_Edit
lt: /_Adresas/_Redaguoti

en: /_Check for new messages
lt: /_Patikrinti paštą

en: /_Check signature
lt: /Tikrinti _parašą

en: /_Configuration
lt: /_Nustatymai

en: /_Configuration/---
lt: /_Nustatymai/---

en: /_Configuration/C_hange current account
lt: /_Nustatymai/Keisti esamą sąskaitą

en: /_Configuration/Create _new account...
lt: /_Nustatymai/Sukurti _naują sąskaitą...

en: /_Configuration/_Actions...
lt: /_Nustatymai/Veiksm_ai...

en: /_Configuration/_Common preferences...
lt: /_Nustatymai/Bendri _nustatymai...

en: /_Configuration/_Edit accounts...
lt: /_Nustatymai/R_edaguoti sąskaitas...

en: /_Configuration/_Filter setting...
lt: /_Nustatymai/_Filtro nustatymai...

en: /_Configuration/_Preferences for current account...
lt: /_Nustatymai/_Esamos sąskaitos nustatymai

en: /_Configuration/_Template...
lt: /_Nustatymai/Ša_blonai...

en: /_Copy...
lt: /_Kopijuoti...

en: /_Delete
lt: /_Ištrinti

en: /_Delete folder
lt: /Iš_trinti katalogą

en: /_Display as text
lt: /_Rodyti kaip tekstą

en: /_Edit
lt: /_Taisyti

en: /_Edit/---
lt: /_Taisyti/---

en: /_Edit/Aut_o wrapping
lt: /_Taisyti/_Automatiškai laužyti

en: /_Edit/Cu_t
lt: /_Taisyti/Iškirp_ti

en: /_Edit/Paste as _quotation
lt: /_Taisyti/Įdėti kaip _citatą

en: /_Edit/Select _all
lt: /_Taisyti/Žymėti _viską

en: /_Edit/Select _thread
lt: /_Taisyti/Pažymė_ti giją

en: /_Edit/Wrap all long _lines
lt: /_Taisyti/Laužyti _visas ilgas eilutes

en: /_Edit/_Copy
lt: /_Taisyti/Kopi_juoti

en: /_Edit/_Find in current message...
lt: /_Taisyti/_Rasti žinutėje

en: /_Edit/_Paste
lt: /_Taisyti/Į_dėti

en: /_Edit/_Redo
lt: /_Taisyti/Pa_kartoti

en: /_Edit/_Search messages...
lt: /_Taisyti/_Ieškoti žinučių...

en: /_Edit/_Undo
lt: /_Taisyti/_Atšaukti

en: /_Edit/_Wrap current paragraph
lt: /_Taisyti/_Laužyti pastraipą

en: /_File
lt: /_Byla

en: /_File/---
lt: /_Byla/---

en: /_File/E_xit
lt: /_Byla/Iš_eiti

en: /_File/Empty all _trash
lt: /_Byla/Išvaly_ti šiukšlinę

en: /_File/Insert si_gnature
lt: /_Byla/Įterpti pa_rašą

en: /_File/New _Book
lt: /_Byla/Nauja _Knyga

en: /_File/New _JPilot
lt: /_Byla/Naujas _JPilot

en: /_File/New _Server
lt: /_Byla/Naujas _serveris

en: /_File/New _vCard
lt: /_Byla/Nauja „_vCard“ kortelė

en: /_File/Save and _keep editing
lt: /_Byla/Išsaugoti ir _toliau redaguoti

en: /_File/Save to _draft folder
lt: /_Byla/Išsaugoti _juodraštį

en: /_File/Send _later
lt: /_Byla/Siųsti _vėliau

en: /_File/_Attach file
lt: /_Byla/Prise_gti bylą

en: /_File/_Close
lt: /_Byla/_Užverti

en: /_File/_Delete
lt: /_Byla/Išt_rinti

en: /_File/_Edit
lt: /_Byla/_Taisyti

en: /_File/_Export to mbox file...
lt: /_Byla/_Eksportuoti į „mbox“ bylą...

en: /_File/_Folder
lt: /_Byla/_Katalogas

en: /_File/_Folder/Create _new folder...
lt: /_Byla/_Katalogas/Sukurti _naują...

en: /_File/_Folder/_Delete folder
lt: /_Byla/_Katalogas/_Ištrinti

en: /_File/_Folder/_Move folder...
lt: /_Byla/_Katalogas/Per_kelti...

en: /_File/_Folder/_Rename folder...
lt: /_Byla/_Katalogas/Pe_rvadinti...

en: /_File/_Import mbox file...
lt: /_Byla/_Importuoti „mbox“ bylą...

en: /_File/_Insert file
lt: /_Byla/Įt_erpti bylą

en: /_File/_Mailbox
lt: /_Byla/_Dėžutė

en: /_File/_Mailbox/---
lt: /_Byla/_Dėžutė/---

en: /_File/_Mailbox/Add _mailbox...
lt: /_Byla/_Dėžutė/Pridėti _naują

en: /_File/_Mailbox/Check for new messages in _all mailboxes
lt: /_Byla/_Dėžutė/Patikrinti naujas žinu_tes visose dėžutėse

en: /_File/_Mailbox/R_ebuild folder tree
lt: /_Byla/_Dėžutė/P_erkurti katalogų medį

en: /_File/_Mailbox/_Check for new messages
lt: /_Byla/_Dėžutė/Patikrinti naujas ž_inutes

en: /_File/_Mailbox/_Remove mailbox
lt: /_Byla/_Dėžutė/_Pašalinti

en: /_File/_Print...
lt: /_Byla/_Spausdinti...

en: /_File/_Save
lt: /_Byla/Iš_saugoti

en: /_File/_Save as...
lt: /_Byla/Išsaugoti _kaip...

en: /_File/_Send
lt: /_Byla/_Siųsti

en: /_File/_Work offline
lt: /_Byla/_Dirbti atsijungus

en: /_Forward
lt: /_Persiųsti

en: /_Help
lt: /_Pagalba

en: /_Help/---
lt: /_Pagalba/---

en: /_Help/_About
lt: /_Pagalba/_Apie

en: /_Help/_FAQ
lt: /_Pagalba/_DUK

en: /_Help/_FAQ/_English
lt: /_Pagalba/_DUK/_English

en: /_Help/_FAQ/_French
lt: /_Pagalba/_DUK/_French

en: /_Help/_FAQ/_German
lt: /_Pagalba/_DUK/_German

en: /_Help/_FAQ/_Italian
lt: /_Pagalba/_DUK/_Italian

en: /_Help/_FAQ/_Spanish
lt: /_Pagalba/_DUK/_Spanish

en: /_Help/_Manual
lt: /_Pagalba/_Instrukcija

en: /_Help/_Manual/_English
lt: /_Pagalba/_Instrukcija/_English

en: /_Help/_Manual/_Japanese
lt: /_Pagalba/_Instrukcija/_Japanese

en: /_Mark
lt: /Žy_ma

en: /_Mark/---
lt: /Žy_ma/---

en: /_Mark/Mark all _read
lt: /Žy_ma/Žymėti _visas skaitytomis

en: /_Mark/Mark as rea_d
lt: /Žy_ma/Žymėti skai_tyta

en: /_Mark/Mark as unr_ead
lt: /Žy_ma/Žymėti n_eskaityta

en: /_Mark/_Mark
lt: /Žy_ma/Žy_mėti

en: /_Mark/_Unmark
lt: /Žy_ma/_Nežymėti

en: /_Message
lt: /Ži_nutė

en: /_Message/---
lt: /Ži_nutė/---

en: /_Message/Compose _new message
lt: /Ži_nutė/Rašyti _naują

en: /_Message/For_ward as attachment
lt: /Ži_nutė/Persiųsti kaip p_riedą

en: /_Message/M_ove...
lt: /Ži_nutė/Per_kelti...

en: /_Message/Re-_edit
lt: /_Message/P_ertaisyti

en: /_Message/Recei_ve
lt: /Ži_nutė/_Gauti

en: /_Message/Recei_ve/---
lt: /Ži_nutė/_Gauti/---

en: /_Message/Recei_ve/Cancel receivin_g
lt: /Ži_nutė/_Gauti/_Nutraukti gavimą

en: /_Message/Recei_ve/Get from _all accounts
lt: /Ži_nutė/_Gauti/Gauti iš _visų sąskaitų

en: /_Message/Recei_ve/Get from _current account
lt: /Ži_nutė/_Gauti/Gauti iš _esamos sąskaitos

en: /_Message/Redirec_t
lt: /Ži_nutė/Nukreip_ti

en: /_Message/Repl_y to
lt: /Ži_nutė/Atsak_yti kam

en: /_Message/Repl_y to/_all
lt: /Ži_nutė/Atsak_yti kam/_visiems

en: /_Message/Repl_y to/_sender
lt: /Ži_nutė/Atsak_yti kam/_siuntėjui

en: /_Message/Repl_y to/mailing _list
lt: /Ži_nutė/Atsak_yti kam/pašto _konferencijai

en: /_Message/Set as _junk mail
lt: /Ži_nutė/Pažymėti kaip nereikalingą

en: /_Message/Set as not j_unk mail
lt: /Ži_nutė/Pažymėti kaip reikalingą

en: /_Message/_Copy...
lt: /Ži_nutė/K_opijuoti...

en: /_Message/_Delete
lt: /Ži_nutė/_Trinti

en: /_Message/_Forward
lt: /Ži_nutė/_Persiųsti

en: /_Message/_Mark
lt: /Ži_nutė/Žy_ma

en: /_Message/_Mark/---
lt: /Ži_nutė/Žy_ma/---

en: /_Message/_Mark/Mark all _read
lt: /Ži_nutė/Žy_ma/_Visos kaip skaitytos

en: /_Message/_Mark/Mark as rea_d
lt: /Ži_nutė/Žy_ma/Skai_tyta

en: /_Message/_Mark/Mark as unr_ead
lt: /Ži_nutė/Žy_ma/Ne_skaityta

en: /_Message/_Mark/_Mark
lt: /Ži_nutė/Žy_ma/Pažy_mėti

en: /_Message/_Mark/_Unmark
lt: /Ži_nutė/Žy_ma/_Nežymėti

en: /_Message/_Reply
lt: /Ži_nutė/_Atsakyti

en: /_Message/_Send queued messages
lt: /Ži_nutė/_Siųsti žinutes eilėje

en: /_Move folder...
lt: /Per_kelti katalogą...

en: /_Open
lt: /_Atverti

en: /_Print...
lt: /S_pausdinti...

en: /_Properties...
lt: /_Savybės...

en: /_Remove
lt: /_Pašalinti

en: /_Remove newsgroup
lt: /Paša_linti naujienų grupę

en: /_Rename folder...
lt: /Pe_rvadinti katalogą...

en: /_Reply
lt: /_Atsakyti

en: /_Save as...
lt: /Iš_saugoti kaip...

en: /_Search messages...
lt: /I_eškoti žinučių

en: /_Tools
lt: /Į_rankiai

en: /_Tools/---
lt: /Į_rankiai/---

en: /_Tools/Actio_ns
lt: /Į_rankiai/_Veiksmai

en: /_Tools/Add sender to address boo_k
lt: /Į_rankiai/Įrašyti siuntėją į adresų _knygą

en: /_Tools/Add sender to address boo_k...
lt: /Į_rankiai/Įrašyti siuntėją į adresų _knygą

en: /_Tools/Delete du_plicated messages
lt: /Į_rankiai/Ištrinti _vienodas žinutes

en: /_Tools/E_xecute
lt: /Į_rankiai/Vykdyti

en: /_Tools/Edit with e_xternal editor
lt: /Į_rankiai/Naudoti išorinį redaktorių

en: /_Tools/Filter _junk mails in folder
lt: /Į_rankiai/_Filtruoti nereikalingas žinutes kataloge

en: /_Tools/Filter _selected messages
lt: /Į_rankiai/Filtruoti pa_sirinktas žinutes

en: /_Tools/Filter junk _mails in selected messages
lt: /Į_rankiai/Filtruoti nereikalingas tarp pa_sirinktų žinučių

en: /_Tools/Import _LDIF file
lt: /Į_rankiai/Importuoti _LDIF bylą

en: /_Tools/PGP Si_gn
lt: /Į_rankiai/PGP _parašas

en: /_Tools/PGP _Encrypt
lt: /Į_rankiai/PGP ši_fravimas

en: /_Tools/_Address book
lt: /Į_rankiai/_Adresų knyga

en: /_Tools/_Create filter rule
lt: /Į_rankiai/Sukurti filtravimo _taisyklę

en: /_Tools/_Create filter rule/_Automatically
lt: /Į_rankiai/Sukurti filtravimo _taisyklę/_Automatiškai

en: /_Tools/_Create filter rule/by _From
lt: /Į_rankiai/Sukurti filtravimo _taisyklę/pagal _Siuntėją

en: /_Tools/_Create filter rule/by _Subject
lt: /Į_rankiai/Sukurti filtravimo _taisyklę/pagal _Temą

en: /_Tools/_Create filter rule/by _To
lt: /Į_rankiai/Sukurti filtravimo _taisyklę/pagal _Gavėją

en: /_Tools/_Filter all messages in folder
lt: /Į_rankiai/_Filtruoti žinutes kataloge

en: /_Tools/_Log window
lt: /Į_rankiai/„_Log“ langas

en: /_Tools/_Template
lt: /Į_rankiai/_Šablonas

en: /_View
lt: /_Rodyti

en: /_View/---
lt: /_Rodyti/---

en: /_View/All _header
lt: /_Rodyti/_Visos antraštės

en: /_View/Character _encoding
lt: /_Rodyti/Simbolių ko_duotė

en: /_View/Character _encoding/---
lt: /_Rodyti/Simbolių ko_duotė/---

en: /_View/Character _encoding/7bit ascii (US-ASC_II)
lt: /_Rodyti/Simbolių ko_duotė/7bit ascii (US-ASC_II)

en: /_View/Character _encoding/Baltic (ISO-8859-_4)
lt: /_Rodyti/Simbolių ko_duotė/Baltų (ISO-8859-_4)

en: /_View/Character _encoding/Central European (ISO-8859-_2)
lt: /_Rodyti/Simbolių ko_duotė/Centrinės Europos (ISO-8859-_2)

en: /_View/Character _encoding/Chinese (ISO-2022-_CN)
lt: /_Rodyti/Simbolių ko_duotė/Kinų (ISO-2022-_CN)

en: /_View/Character _encoding/Cyrillic (ISO-8859-_5)
lt: /_Rodyti/Simbolių ko_duotė/Kirilica (ISO-8859-_5)

en: /_View/Character _encoding/Cyrillic (KOI8-U)
lt: /_Rodyti/Simbolių ko_duotė/Kirilica (KOI8-U)

en: /_View/Character _encoding/Cyrillic (KOI8-_R)
lt: /_Rodyti/Simbolių ko_duotė/Kirilica (KOI8-_R)

en: /_View/Character _encoding/Cyrillic (Windows-1251)
lt: /_Rodyti/Simbolių ko_duotė/Kirilica (Windows-1251)

en: /_View/Character _encoding/Greek (ISO-8859-_7)
lt: /_Rodyti/Simbolių ko_duotė/Graikų (ISO-8859-_7)

en: /_View/Character _encoding/Hebrew (ISO-8859-_8)
lt: /_Rodyti/Simbolių ko_duotė/Hebrajų (ISO-8859-_8)

en: /_View/Character _encoding/Hebrew (Windows-1255)
lt: /_Rodyti/Simbolių ko_duotė/Hebrajų (Windows-1255)

en: /_View/Character _encoding/Japanese (ISO-2022-JP-2)
lt: /_Rodyti/Simbolių ko_duotė/Japonų (ISO-2022-JP-2)

en: /_View/Character _encoding/Japanese (ISO-2022-_JP)
lt: /_Rodyti/Simbolių ko_duotė/Japonų (ISO-2022-_JP)

en: /_View/Character _encoding/Japanese (_EUC-JP)
lt: /_Rodyti/Simbolių ko_duotė/Japonų (_EUC-JP)

en: /_View/Character _encoding/Japanese (_Shift__JIS)
lt: /_Rodyti/Simbolių ko_duotė/Japonų (_Shift__JIS)

en: /_View/Character _encoding/Korean (EUC-_KR)
lt: /_Rodyti/Simbolių ko_duotė/Korėjiečių (EUC-_KR)

en: /_View/Character _encoding/Korean (ISO-2022-KR)
lt: /_Rodyti/Simbolių ko_duotė/Korėjiečių (ISO-2022-KR)

en: /_View/Character _encoding/Simplified Chinese (GBK)
lt: /_Rodyti/Simbolių ko_duotė/Supaprastinta Kinų (GBK)

en: /_View/Character _encoding/Simplified Chinese (_GB2312)
lt: /_Rodyti/Simbolių ko_duotė/Supaprastinta Kinų (_GB2312)

en: /_View/Character _encoding/Thai (TIS-620)
lt: /_Rodyti/Simbolių ko_duotė/Tailandiečių (TIS-620)

en: /_View/Character _encoding/Thai (Windows-874)
lt: /_Rodyti/Simbolių ko_duotė/Tailandiečių (Windows-874)

en: /_View/Character _encoding/Traditional Chinese (EUC-_TW)
lt: /_Rodyti/Simbolių ko_duotė/Tradicinė Kinų (EUC-_TW)

en: /_View/Character _encoding/Traditional Chinese (_Big5)
lt: /_Rodyti/Simbolių ko_duotė/Tradicinė Kinų (_Big5)

en: /_View/Character _encoding/Turkish (ISO-8859-_9)
lt: /_Rodyti/Simbolių ko_duotė/Turkų (ISO-8859-_9)

en: /_View/Character _encoding/Unicode (_UTF-8)
lt: /_Rodyti/Simbolių ko_duotė/Unikodas (_UTF-8)

en: /_View/Character _encoding/Western European (ISO-8859-15)
lt: /_Rodyti/Simbolių ko_duotė/Vakarų Europos (ISO-8859-15)

en: /_View/Character _encoding/Western European (ISO-8859-_1)
lt: /_Rodyti/Simbolių ko_duotė/Vakarų Europos (ISO-8859-_1)

en: /_View/Character _encoding/_Auto detect
lt: /_Rodyti/Simbolių ko_duotė/_Automatiškai

en: /_View/Character _encoding/_Automatic
lt: /_Rodyti/Simbolių ko_duotė/_Automatiškai

en: /_View/Character _encoding/_Baltic (ISO-8859-13)
lt: /_Rodyti/Simbolių ko_duotė/_Baltų (ISO-8859-13)

en: /_View/Co_llapse all threads
lt: /_Rodyti/Su_traukti visas gijas

en: /_View/E_xpand all threads
lt: /_Rodyti/Iš_skleisti visas gijas

en: /_View/Mess_age source
lt: /_Rodyti/Žinutės pr_adinis tekstas

en: /_View/Open in new _window
lt: /_Rodyti/Atverti naujame _lange

en: /_View/R_uler
lt: /_Rodyti/_Liniuotė

en: /_View/Separate _message view
lt: /_Rodyti/Atskirti žin_utės peržiūrą

en: /_View/Separate f_older tree
lt: /_Rodyti/Atskirti _katalogų medį

en: /_View/Set display _item...
lt: /_Rodyti/Nustatyt_i rodomus laukus

en: /_View/Show all _header
lt: /_Rodyti/Rodyti _visas antraštes

en: /_View/Show or hi_de
lt: /_Rodyti/Ro_dyti arba paslėpti

en: /_View/Show or hi_de/Status _bar
lt: /_Rodyti/Ro_dyti arba paslėpti/_Būsenos juosta

en: /_View/Show or hi_de/_Folder tree
lt: /_Rodyti/Ro_dyti arba paslėpti/_Katalogų medis

en: /_View/Show or hi_de/_Message view
lt: /_Rodyti/Ro_dyti arba paslėpti/_Žinutės peržiūra

en: /_View/Show or hi_de/_Toolbar
lt: /_Rodyti/Ro_dyti arba paslėpti/Į_rankių juosta

en: /_View/Show or hi_de/_Toolbar/Icon _and text
lt: /_Rodyti/Ro_dyti arba paslėpti/Į_rankių juosta/Piktogr_amos ir tekstas

en: /_View/Show or hi_de/_Toolbar/_Icon
lt: /_Rodyti/Ro_dyti arba paslėpti/Į_rankių juosta/P_iktogramos

en: /_View/Show or hi_de/_Toolbar/_None
lt: /_Rodyti/Ro_dyti arba paslėpti/Į_rankių juosta/_Nieko

en: /_View/Show or hi_de/_Toolbar/_Text
lt: /_Rodyti/Ro_dyti arba paslėpti/Į_rankių juosta/_Tekstas

en: /_View/Th_read view
lt: /_Rodyti/_Gijų peržiūra

en: /_View/_Attachment
lt: /_Rodyti/Prise_gtos bylos

en: /_View/_Bcc
lt: /_Rodyti/_Slapta kopija

en: /_View/_Cc
lt: /_Rodyti/Ko_pija

en: /_View/_Followup to
lt: /_Rodyti/_Gija

en: /_View/_Go to
lt: /_Rodyti/_Eiti į

en: /_View/_Go to/---
lt: /_Rodyti/_Eiti į/---

en: /_View/_Go to/N_ext unread message
lt: /_Rodyti/_Eiti į/Kita neskaityta žinutė

en: /_View/_Go to/Ne_xt new message
lt: /_Rodyti/_Eiti į/Kita nauja žinutė

en: /_View/_Go to/Next la_beled message
lt: /_Rodyti/_Eiti į/Kita žinutė su etikete

en: /_View/_Go to/Next m_arked message
lt: /_Rodyti/_Eiti į/Kita pažymėta žinutė

en: /_View/_Go to/Other _folder...
lt: /_Rodyti/_Eiti į/Kitas ka_talogas

en: /_View/_Go to/P_rev unread message
lt: /_Rodyti/_Eiti į/Ankstesnė neskaityta žinutė

en: /_View/_Go to/Prev _labeled message
lt: /_Rodyti/_Eiti į/Ankstesnė žinutė su etikete

en: /_View/_Go to/Prev _marked message
lt: /_Rodyti/_Eiti į/Ankstesnė pažymėta žinutė

en: /_View/_Go to/Prev ne_w message
lt: /_Rodyti/_Eiti į/Ankstesnė nauja žinutė

en: /_View/_Go to/_Next message
lt: /_Rodyti/_Eiti į/_Kita žinutė

en: /_View/_Go to/_Prev message
lt: /_Rodyti/_Eiti į/_Ankstesnė žinutė

en: /_View/_Reply to
lt: /_Rodyti/Kam _atsakyti

en: /_View/_Sort
lt: /_Rodyti/_Rikiuoti

en: /_View/_Sort/---
lt: /_Rodyti/_Rikiuoti/---

en: /_View/_Sort/Ascending
lt: /_Rodyti/_Rikiuoti/_Didėjimo tvarka

en: /_View/_Sort/D_on't sort
lt: /_Rodyti/_Rikiuoti/Ne_rikiuoti

en: /_View/_Sort/Descending
lt: /_Rodyti/_Rikiuoti/_Mažėjimo tvarka

en: /_View/_Sort/_Attract by subject
lt: /_Rodyti/_Rikiuoti/P_agal temą

en: /_View/_Sort/by _color label
lt: /_Rodyti/_Rikiuoti/pagal _spalvos etiketę

en: /_View/_Sort/by _date
lt: /_Rodyti/_Rikiuoti/pagal d_atą

en: /_View/_Sort/by _from
lt: /_Rodyti/_Rikiuoti/pagal _siuntėją

en: /_View/_Sort/by _mark
lt: /_Rodyti/_Rikiuoti/pagal ž_ymę

en: /_View/_Sort/by _number
lt: /_Rodyti/_Rikiuoti/pagal _numerį

en: /_View/_Sort/by _recipient
lt: /_Rodyti/_Rikiuoti/pagal _gavėją

en: /_View/_Sort/by _subject
lt: /_Rodyti/_Rikiuoti/pagal _temą

en: /_View/_Sort/by _unread
lt: /_Rodyti/_Rikiuoti/pagal ne_skaitytus

en: /_View/_Sort/by a_ttachment
lt: /_Rodyti/_Rikiuoti/pagal _priedą

en: /_View/_Sort/by s_ize
lt: /_Rodyti/_Rikiuoti/pagal _dydį

en: /_View/_Source
lt: /_Rodyti/P_radinis tekstas

en: /_View/_To
lt: /_Rodyti/_Kam

en: /_View/_Update summary
lt: /_Rodyti/Atna_ujinti santrauką

en: A Group Name must be supplied.
lt: Turi būti nurodytas grupės pavadinimas

en: A Name and Value must be supplied.
lt: Pavadinimas ir reikšmė turi būti nurodyti.

en: Abbreviate newsgroups longer than
lt: Sutrumpinti naujienų grupes ilgesnes nei

en: Abort
lt: Nutraukti

en: About
lt: Apie

en: Account
lt: Sąskaita

en: Account for sending mail is not specified.
    Please select a mail account before sending.
lt: Nenurodyta sąskaita pašto siuntimui.
    Prieš siųsdami pažymėkitę norimą sąskaitą.

en: Account name is not entered.
lt: Neįvestas sąskaitos pavadinimas.

en: Account preferences
lt: Sąskaitos nustatymai

en: Account setting
lt: Sąskaitos nustatymai

en: Account%d
lt: Sąskaita%d

en: Action not exist.
lt: Veiksmas neegzistuoja.

en: Action's hidden user argument
lt: Slaptas vartotojo veiksmo argumentas

en: Action's input/output
lt: Veiksmo įvestis/išvestis

en: Action's user argument
lt: Vartotojo veiksmo argumentas

en: Actions configuration
lt: Veiksmų derinimas

en: Add
lt: Pridėti

en: Add Address to Book
lt: Įdėti adresą į knygą

en: Add Date header field
lt: Pridėti „Date“ antraštės lauką

en: Add New Addressbook
lt: Pridėti naują adresų knygą

en: Add New Group
lt: Pridėti naują grupę

en: Add New JPilot Entry
lt: Pridėti naują JPilot įrašą

en: Add New LDAP Server
lt: Pridėti naują LDAP serverį

en: Add New Person
lt: Pridėti naują asmenį

en: Add New vCard Entry
lt: Pridėti naują „vCard“ įrašą

en: Add address to destination when double-clicked
lt: Įdėti adresus į paskirties katalogą dukart spragtelėjus

en: Add key
lt: Pridėti raktą

en: Add mailbox
lt: Pridėti dėžutę

en: Add to address _book...
lt: Pridėti į adresų _knygą

en: Add user-defined header
lt: Pridėti vartotojo nustatytas antraštes

en: Additional e-Mail address item(s)
lt: Papildomi el. pašto adresai

en: Address
lt: Adresas

en: Address Book
lt: Adresų knyga

en: Address Book :
lt: Adresų knyga :

en: Address book
lt: Adresų knyga

en: Address book name must be supplied.
lt: Turi būti nurodytas adresų knygos pavadinimas.

en: Addressbook Conversion
lt: Adresų knygos konvertavimas

en: Addressbook Conversion Error
lt: Adresų knygos konvertavimo klaida

en: Addressbook Error
lt: Adresų knygos klaida

en: Addressbook conversion
lt: Adresų knygos konvertavimas

en: Addressbook conversion error
lt: Adresų knygos konvertavimo klaida

en: Addresses in Group
lt: Adresai grupėje

en: Advanced
lt: Papildomi

en: Age
lt: Amžius

en: Alias
lt: Kitaip

en: Always
lt: Visuomet

en: Always open messages in summary when selected
lt: Visuomet atidaryti santraukoje pasirinktas žinutes

en: An E-Mail address must be supplied.
lt: Turi būti nurodytas el. pašto adresas

en: Any header
lt: Bet kuri antraštė

en: Apply filter rules to sent messages
lt: Filtruoti išsiųstas žinutes

en: Apply template
lt: Naudoti šabloną

en: Apply to subfolders
lt: Pritaikyti ir pakatalogiams

en: Ask before emptying
lt: Paklausti prieš išvalant

en: Attach
lt: Prisegti

en: Attach file
lt: Prisegti bylą

en: Attachment
lt: Priedas

en: Attachments
lt: Priedai

en: Attracting messages by subject...
lt: Žinutės pritraukiamos pagal temą...

en: Attribute
lt: Atributas

en: Attribute Name
lt: Atributo vardas

en: Attributes
lt: Atributai

en: Auth failed
lt: Nepavyko patvirtinti autentiškumo

en: Authenticate with POP3 before sending
lt: Prieš siunčiant patikrinti autentiškumą su POP3

en: Authenticating
lt: Tikrinamas autentiškumas

en: Authenticating...
lt: Patvirtinamas autentiškumas...

en: Authentication
lt: Autentiškumo patikrinimas

en: Authentication failed.
lt: Nepavyko patvirtinti autentiškumo.

en: Authentication failed:
    %s
lt: Nepavyko patvirtinti autentiškumo:
    %s

en: Authentication method
lt: Autentiškumo patikrinimo metodas

en: Auto-check new mail
lt: Automatiškai tikrinti paštą

en: Automatic
lt: Automatinis

en: Automatic (Recommended)
lt: Automatiškai (Rekomenduojama)

en: Automatically check signatures
lt: Automatiškai tikrinti parašą

en: Automatically launch the external editor
lt: Automatiškai paleisti išorinį redaktorių

en: Automatically select account for replies
lt: Automatiškai pažymėti sąskaitą atsakymams

en: Automatically set the following addresses
lt: Automatiškai nustatyti sekančius adresus

en: Available Addresses
lt: Prieinami adresai

en: Available Search Base(s)
lt: Prieinamos paieškos bazės

en: Available items
lt: Turimi laukai

en: BAD signature
lt: BLOGAS parašas

en: BAD signature from "%s"
lt: BLOGAS „%s“ parašas

en: Bad passphrase! Try again...
lt: Bloga slapta frazė! Bandykite dar kartą...

en: Baltic (ISO-8859-13)
lt: Baltų (ISO-8859-13)

en: Baltic (ISO-8859-4)
lt: Baltų (ISO-8859-4)

en: Basic
lt: Pagrindinis

en: Basic Data
lt: Duomenys

en: Bcc:
lt: Slapta kopija:

en: Beginning of message reached; continue from end?
lt: Pasiekta žinutės pradžia; tęsti nuo pabaigos?

en: Bind Password
lt: „Bind“ slaptažodis

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Brown
lt: Ruda

en: Building threads...
lt: Statomos gijos...

en: Can't connect to IMAP4 server: %s:%d
lt: Negaliu prisijungti prie IMAP4 serverio: %s:%d

en: Can't connect to NNTP server: %s:%d
lt: Negaliu prisijungti prie NNTP serverio: %s:%d

en: Can't connect to POP3 server: %s:%d
lt: Negaliu prisijungti prie POP3 serverio: %s:%d

en: Can't convert the character encoding of the message body from %s to %s.
    
    Send it as %s anyway?
lt: Negaliu konvertuoti simbolių koduotės iš %s į %s.
    
    Ar siųsti kaip %s?

en: Can't create '%s'
lt: Negaliu sukurti „%s“

en: Can't create '%s' under INBOX
lt: negaliu sukurti „%s“ po INBOX

en: Can't create the folder `%s'.
lt: Negaliu sukurti katalogo „%s“.

en: Can't establish IMAP4 session with: %s:%d
lt: Negaliu sukurti IMAP4 sesijos su: %s:%d

en: Can't execute command: %s
lt: Negaliu įvykdyti komandos: %s

en: Can't get file size of %s
lt: Negaliu gauti bylos „%s“ dydžio

en: Can't get part of multipart message
lt: Negaliu gauti sudėtinės žinutės dalies

en: Can't get text part
lt: Negaliu gauti dalies teksto

en: Can't get the part of multipart message.
lt: Negaliu gauti sudėtinės žinutės dalies

en: Can't load the image.
lt: Negaliu įkelti paveikslėlio.

en: Can't move the folder `%s'.
lt: Negaliu perkelti katalogo „%s“

en: Can't open mark file.
lt: Negaliu atidaryti žymų bylos.

en: Can't queue the message.
lt: Negaliu įdėti žinutės į eilę.

en: Can't read %s.
lt: Negaliu perskaityti %s.

en: Can't retrieve newsgroup list.
lt: Negaliu gauti naujienų grupių sąrašo.

en: Can't save the file `%s'.
lt: Negaliu išsaugoti bylos „%s“.

en: Can't save the message to outbox.
lt: Negaliu išsaugoti žinutės „outbox“.

en: Can't save the part of multipart message.
lt: Negaliu išsaugoti dalies sudėtinės žinutės.

en: Can't start TLS session.
lt: Negaliu sukurti TLS sesijos.

en: Can't write file.
lt: Negaliu įrašyti į bylą.

en: Can't write to file.
lt: Negaliu rašyti į bylą.

en: Cancelled
lt: Nutraukta

en: Cannot find user ID for this key.
lt: Negaliu rasti vartotojo ID šiam raktui.

en: Case sensitive
lt: Skirti didžiąsias-mažąsias raides

en: Cc:
lt: Kopija:

en: Central European (ISO-8859-2)
lt: Centrinės Europos (ISO-8859-2)

en: Changing window separation type from %d to %d
lt: Keičiamas lango dalijimo tipas iš %d į %d

en: Check new mail on startup
lt: Tikrinti paštą paleidžiant

en: Checking for new messages in all folders...
lt: Tikrinamos naujos žinutės visuose kataloguose...

en: Checking signature
lt: Tikrinamas parašas

en: Chinese (ISO-2022-CN)
lt: Kinų (ISO-2022-CN)

en: Classifying command
lt: Klasifikavimo komanda

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Close _without saving
lt: Uždaryti _neišsaugant

en: Close receive dialog when finished
lt: Užverti langą baigus gavimą

en: Code conversion error
lt: Kodo konvertavimo klaida

en: Collecting info for `%s' ... %c
lt: Renkama „%s“ informacija... %c

en: Colon ':' is not allowed in the menu name.
lt: Dvitaškis „:“ nėra leidžiamas meniu pavadinime.

en: Colors
lt: Spalvos

en: Command
lt: Komanda

en: Command could not be started. Pipe creation failed.
    %s
lt: Negaliu paleisti komandos (Pipe creation failed).
    %s

en: Command is not specified.
lt: Nenurodyta komanda.

en: Command line not set.
lt: Nėra komandos.

en: Command line:
lt: Komanda:

en: Command output
lt: Komandos išvestis

en: Common Preferences
lt: Bendri nustatymai

en: Common address
lt: Bendras adresas

en: Common preferences
lt: Bendri nustatymai

en: Compose
lt: Rašyti

en: Compose _new message
lt: Rašyti _naują laišką

en: Compose new message
lt: Rašyti naują laišką

en: Composing message exists. Really quit?
lt: Rašoma žinutė. Tikrai išeiti?

en: Condition not exist.
lt: Sąlyga neegzistuoja.

en: Configuration is saved.
lt: Nustatymai išsaugoti.

en: Confirm on exit
lt: Patvirtinti išėjimą

en: Connected successfully to server
lt: Sėkmingai prisijungiau prie serverio

en: Connecting
lt: Jungiamasi

en: Connecting to POP3 server: %s...
lt: Jungiuosi prie POP3 serverio: %s...

en: Connecting to SMTP server: %s ...
lt: Jungiuosi prie SMTP serverio: %s ...

en: Connection closed by the remote host.
lt: Prisijungimas uždarytas nuotolinio serverio.

en: Connection failed
lt: Nepavyko prisijungti

en: Connection failed.
lt: Nepavyko prisijungti.

en: Copy this _link
lt: Kopijuoti _nuorodą

en: Copy this add_ress
lt: Kopijuoti ad_resą

en: Copy to
lt: Kopijuoti

en: Copying message %s%c%d to %s ...
lt: Kopijuoju žinutę %s%c%d į %s ...

en: Could not connect to server
lt: Negaliu prisijungti prie serverio

en: Could not convert address book
    and could not create new address book files.
lt: Negaliu konvertuoti adresų knygos,
    ir negaliu sukurti naujos knygos bylų.

en: Could not convert address book and could not create new address book files.
lt: Negaliu konvertuoti adresų knygos ir sukurti naujų adresų knygos bylų.

en: Could not convert address book,
    but created empty new address book files.
lt: Negaliu konvertuoti adresų knygos,
    bet sukūriau tuščias naujos knygos bylas.

en: Could not convert address book,
    could not create new address book files.
lt: Negaliu konvertuoti adresų knygos,
    negaliu sukurti naujos knygos bylų.

en: Could not convert address book, but created empty new address book files.
lt: Negaliu konvertuoti adresų knygos, bet sukūriau naujas tuščias adresų knygos bylas.

en: Could not convert address book, could not create new address book files.
lt: Negaliu konvertuoti adresų knygos, negaliu sukurti naujų adresų knygos bylų.

en: Could not find any key associated with currently selected key id `%s'.
lt: Nerandu rakto susieto su pasirinktu rakto ID „%s“.

en: Could not fork to execute the following command:
    %s
    %s
lt: Nepavyko paleisti komandos:
    %s
    %s

en: Could not get message file %d
lt: Negaliu gauti žinutės failo %d

en: Could not get message part.
lt: Negaliu gauti žinutės dalies

en: Could not read Search Base(s) from server - please set manually
lt: NEgaliu perskaityti paieškos bazių iš serverio - nustatykite jas

en: Could not read address index
lt: Negaliu perskaityti adresų indekso

en: Could not read file.
lt: Negaliu perskaityti bylos.

en: Creating MIME view...
lt: Sukuriama MIME peržiūra...

en: Creating account edit window...
lt: Sukuriamas sąskaitos redagavimo langas...

en: Creating account preferences window...
lt: Sukuriamas sąskaitos nustatymų langas...

en: Creating alert panel dialog...
lt: Sukuriamas pranešimo langas...

en: Creating common preferences window...
lt: Sukuriamas bendrų nustatymų langas...

en: Creating compose window...
lt: Sukuriamas laiško kūrimo langas...

en: Creating display header setting window...
lt: Sukuriamas antraščių rodymo nustaymo langas...

en: Creating folder view...
lt: Sukuriama katalogų peržiūra...

en: Creating header view...
lt: Sukuria antraščių peržiūra...

en: Creating image view...
lt: Sukuriama paveikslėlio peržiūra...

en: Creating main window...
lt: Kuriamas pagrindinis langas..

en: Creating message view...
lt: Sukuriama žinutės peržiūra...

en: Creating progress dialog...
lt: Sukuriamas progreso dialogas...

en: Creating source window...
lt: Sukuriamas pradinio teksto langas...

en: Creating summary column setting window...
lt: Sukuriamas santraukos stulpelio nustatymo langas...

en: Creating summary view...
lt: Sukuriamas santraukos vaizdas...

en: Creating text view...
lt: Sukuriama teksto peržiūra...

en: Creation of the mailbox failed.
    Maybe some files already exist, or you don't have the permission to write there.
lt: Nepavyko sukurti dėžutės.
    Galbūt kai kurios bylos jau egzistuoja arba jūs neturite leidimo rašyti ten.

en: Custom header setting
lt: Pasirinktų antraščių nustatymai

en: Custom headers
lt: Pasirinktos antraštės

en: Cyrillic (ISO-8859-5)
lt: Kirilica (ISO-8859-5)

en: Cyrillic (KOI8-R)
lt: Kirilica (KOI8-R)

en: Cyrillic (KOI8-U)
lt: Kirilica (KOI8-U)

en: Cyrillic (Windows-1251)
lt: Kirilica (Windows-1251)

en: Date
lt: Data

en: Date
    From
    Full Name of Sender
    First Name of Sender
    Initial of Sender
    Subject
    To
    Cc
    Newsgroups
    Message-ID
lt: Data
    Siuntėjas
    Sintėjo pilnas vardas
    Siuntėjo vardas
    Siuntėjo inicialai
    Tema
    Gavėjas
    Kopija
    Naujienų grupė
    Žinutės-ID

en: Date format
lt: Datos formatas

en: Default
lt: Įprastas

en: Default inbox
lt: Gaunamų laiškų dėžutė

en: Delete
lt: Ištrinti

en: Delete IMAP4 account
lt: Ištrinti IMAP4 sąskaitą

en: Delete [...] or (...) at the beginning of subject on reply
lt: Atsakant ištrinti [...] arba (...) temos pradžioje

en: Delete account
lt: Pašalinti sąskaitą

en: Delete action
lt: Ištrinti veiksmą

en: Delete address(es)
lt: Pašalinti adresą(-us)

en: Delete folder
lt: Ištrinti katalogą

en: Delete from server
lt: Ištrinti iš serverio

en: Delete header
lt: Ištrinti antraštę

en: Delete message(s)
lt: Ištrinti žinutę(-es)

en: Delete news account
lt: Pašalinti naujienų sąskaitą

en: Delete newsgroup
lt: Ištrinti naujienų grupę

en: Delete rule
lt: Ištrinti taisyklę

en: Delete template
lt: Ištrinti šabloną

en: Delete the message
lt: Ištrinti laišką

en: Deleting duplicated messages...
lt: Trinamos identiškos žinutės...

en: Deleting message %d
lt: Trinama žinutė %d

en: Description
lt: Aprašymas

en: Description of symbols
lt: Simbolių apibūdinimas

en: Destination dir:
lt: Paskyrimo katalogas:

en: Destination folder is not specified.
lt: Nenurodytas katalogas.

en: Destination for copy is same as current folder.
lt: Kopijavimo paskirtis yra tas pats katalogas.

en: Destination is same as current folder.
lt: Paskirtis yra tas pats katalogas.

en: Directory name
    '%s' is not a valid UTF-8 string.
    Maybe the locale encoding is used for filename.
    If that is the case, you must set the following environmental variable
    (see README for detail):
    
    	G_FILENAME_ENCODING=@locale
lt: Katalogo pavadinimas
    '%s' nėra teisingas UTF-8 tekstas.
    Galbūt bylų pavadinimams naudojama lokalės koduotė.
    Tokiu atveju jūs turite nustatyti aplinkos kintamąjį
    (detalesnės instrukcijos byloje „README“):
    
    	G_FILENAME_ENCODING=@locale

en: Display
lt: Vaizdas

en: Display Name
lt: Rodomas vardas

en: Display cursor in message view
lt: Rodyti kursorių žinutėje

en: Display header pane above message view
lt: Rodyti antraščių langelį virš žinutės

en: Display header setting
lt: Sutrumpintų antraščių nustatymai

en: Display images as inline
lt: Rodyti paveikslėlius žinutėje

en: Display multi-byte alphabet and numeric as
    ASCII character (Japanese only)
lt: Rodyti kelių baitų abėcėlę kaip ASCII simbolius
    (tik Japonų)

en: Display recipient on `From' column if sender is yourself
lt: Rodyti gavėją lauke „Siuntėjas“, jei siuntėjas esate Jūs

en: Display short headers on message view
lt: Rodyti sutrumpintas antraštes

en: Display unread number next to folder name
lt: Rodyti neskaitytų žinučių skaičių šalia katalogo pavadinimo

en: Display warning on startup if GnuPG doesn't work
lt: Rodyti perspėjimą startuojant, jei GnuPG neveikia

en: Displayed Headers
lt: Rodomos antraštės

en: Displayed items
lt: Rodomi laukai

en: Displaying the source of %s ...
lt: Rodomas „%s“ pradinis tekstas...

en: Do you really want to delete message(s) from the trash?
lt: Ar tikrai norite ištrinti žinutes iš šiukšlinės?

en: Do you really want to delete the account '%s'?
lt: Ar tikrai norite pašalinti sąskaitą „%s“?

en: Do you really want to delete the rule '%s'?
lt: Ar tikrai norite ištrinti taisyklę „%s“?

en: Do you really want to delete this action?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šį veiksmą?

en: Do you really want to delete this header?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šią antraštę?

en: Do you really want to delete this template?
lt: Ar tikrai norite ištrinti šį šabloną?

en: Do you want to apply the template `%s' ?
lt: Ar norite naudoti šabloną „%s“?

en: Do you want to delete the folder AND all addresses in `%s' ?
    If deleting the folder only, addresses will be moved into parent folder.
lt: Ar tikrai norite pašalinti katalogą „%s“ ir visus adresus jame? 
    Jei pašalinsite tik katalogą, adresai bus perkelti į aukštesnįjį katalogą.

en: Don't display [...] or (...) at the beginning of subject in summary
lt: Nerodyti [...] arba (...) temos pradžioje santraukoje

en: Don't popup error dialog on receive error
lt: Nerodyti klaidos lango po nesėkmingo gavimo

en: Don't receive
lt: Negauti

en: Don't use SSL
lt: Nenaudoti SSL

en: Done (%d message(s) (%s) received)
lt: Atlikta (gauta žinučių: %d (%s))

en: Done (no new messages)
lt: Atlikta (naujų žinučių negauta)

en: Done.
lt: Atlikta.

en: Down
lt: Žemyn

en: Download all messages on server
lt: Atsisiųsti visas žinutes serveryje

en: Downloading messages in %s ...
lt: Siunčiamos žinutės („%s“)...

en: Draft
lt: Juodraštis

en: Drafts
lt: Juodraščiai

en: E-Mail Address
lt: El. pašto adresas

en: E-Mail address
lt: El. pašto adresas

en: EMail Address
lt: El. pašto adresas

en: Edit
lt: Taisyti

en: Edit Addressbook
lt: Redaguoti Adresų knygą

en: Edit Group Data
lt: Redaguoti grupės duomenis

en: Edit Group Details
lt: Redaguoti grupės detales

en: Edit JPilot Entry
lt: Redaguoti JPilot įrašą

en: Edit LDAP - Select Search Base
lt: Redaguoti LDAP - pasirinkti paieškos bazę

en: Edit LDAP Server
lt: Redaguoti LDAP serverį

en: Edit Person Data
lt: Redaguoti asmens duomenis

en: Edit Person Details
lt: Redaguoti asmens detales

en: Edit accounts
lt: Redaguoti sąskaitas

en: Edit address
lt: Redaguoti adresą

en: Edit folder
lt: Redaguoti katalogą

en: Edit header list
lt: Redaguoti antraščių sąrašą

en: Edit header...
lt: Redaguoti antraštę...

en: Edit vCard Entry
lt: Redaguoti „vCard“ įrašą

en: Edit with external editor
lt: Naudoti išorinį redaktorių

en: Editor
lt: Redaktorius

en: Empty all trash
lt: Išvalyti visas šiukšlines

en: Empty subject
lt: Nėra temos

en: Empty trash
lt: Išvalyti šiukšlinę

en: Empty trash on exit
lt: Išvalyti šiukšlinę išeinant

en: Enable Junk mail control
lt: Įjungti nereikalingo pašto kontrolę

en: Enable coloration of message
lt: Spalvinti žinutes

en: Enable strict checking of the integrity of summary caches
lt: Įjungti griežtą santraukos laikinosios atminties vientisumo tikrinimą

en: Enable this if the contents of folders have the possibility of modification by other applications.
    This option will degrade the performance of displaying summary.
lt: Įjunkite, jei katalogų turinys gali būti modifikuotas kitų programų.
    Šis pasirinkimas sumažins santraukos rodymo greitį.

en: Enabled
lt: Aktyvus

en: Encoding
lt: Koduotė

en: Encrypt message by default
lt: Koduoti žinutes

en: Encrypt when replying to encrypted message
lt: Koduoti kai atsakoma į koduotą žinutę

en: End of message reached; continue from beginning?
lt: Pasiekta žinutės pabaiga; tęsti nuo pradžios?

en: Enter another user or key ID:
lt: Įveskite kitą vartotoją arba rakto ID:

en: Enter the argument for the following action:
    (`%%h' will be replaced with the argument)
      %s
lt: Įveskite argumentą šiam veiksmui:
    („%%h“ bus pakeista argumentu)
      %s

en: Enter the argument for the following action:
    (`%%u' will be replaced with the argument)
      %s
lt: Įveskite argumentą šiam veiksmui:
    („%%u“ bus pakeista argumentu)
      %s

en: Enter the command line to open file:
    (`%s' will be replaced with file name)
lt: Įveskite komandą bylai atverti:
    („%s“ bus pakeista bylos vardu)

en: Error
lt: Klaida

en: Error creating ssl context
lt: Klaida sukuriant SSL kontekstą

en: Error occurred while downloading messages in `%s'.
lt: Klaida siunčiant žinutes („%s“).

en: Error occurred while executing command: %s
lt: Klaida vykdant komandą: %s

en: Error occurred while posting
lt: Klaida skelbiant žinutę

en: Error occurred while posting the message to %s .
lt: Klaida siunčiant žinutę %s .

en: Error occurred while processing mail.
lt: Klaida tvarkant paštą.

en: Error occurred while processing mail:
    %s
lt: Klaida tvarkant paštą:
    %s

en: Error occurred while processing messages.
lt: Klaida vykdant operacijas su žinutėmis.

en: Error occurred while sending command
lt: Klaida siunčiant komandą

en: Error occurred while sending the message.
lt: Klaida siunčiant laišką.

en: Error occurred while sending the message:
    %s
lt: Klaida siunčiant laišką:
    %s

en: Error reading LDIF fields.
lt: Klaida skaitant LDIF laukus.

en: Error verifying the signature
lt: Klaida tikrinant parašą

en: Example
lt: Pavyzdys

en: Execute
lt: Vykdyti

en: Execute command
lt: Vykdyti komandą

en: Execute command when new messages arrived
lt: Vykdyti komandą kai gautos naujos žinutės

en: Execute immediately when moving or deleting messages
lt: Nedelsiant vykdyti žinučių perkėlimą ar trinimą

en: Execute marked process
lt: Vykdyti pažymėtus procesus

en: Exit
lt: Išeiti

en: Exit this program?
lt: Užverti programą?

en: Expand threads
lt: Išskleisti gijas

en: Expired after
lt: Galiojimas

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Exporting file:
lt: Eksportuojama byla:

en: Exporting messages from %s into %s...
lt: Eksportuojamos žinutės iš %s į %s...

en: Extended
lt: Išplėstinis

en: External commands (%s will be replaced with file name / URI)
lt: Išorinė komanda (%s bus pakeista bylos vardu / URI)

en: External editor command line is invalid: `%s'
lt: Neteisinga išorinio redaktoriaus komanda: „%s“

en: Fake URL warning
lt: Perspėjimas dėl netikro URL

en: File
lt: Byla

en: File %s doesn't exist
lt: Byla %s neegzistuoja

en: File %s is empty.
lt: Byla %s yra tuščia

en: File Info
lt: Bylos informacija

en: File Name
lt: Bylos vardas

en: File Name :
lt: Bylos vardas :

en: File `%s' already exists.
    Can't create folder.
lt: Byla „%s“ jau egzistuoja.
    Negaliu sukurti katalogo.

en: File appears to be Ok.
lt: Byla atrodo gera.

en: File does not appear to be JPilot format.
lt: Byla nėra teisingo JPilot formato.

en: File does not appear to be a valid address book format.
lt: Byla nėra teisingo adresų knygos formato.

en: File does not appear to be vCard format.
lt: Byla nėra „vCard“ formato

en: File doesn't exist or is empty.
lt: Byla neegzistuoja arba yra tuščia.

en: File imported.
lt: Byla importuota.

en: File name
lt: Bylos vardas

en: Filename encoding
lt: Bylų vardų koduotė

en: Filter messages classified as junk on receiving
lt: Gaunant filtruoti žinutes klasifikuotas kaip nereikalingas

en: Filter messages on receiving
lt: Filtruoti žinutes gaunant

en: Filter on incorporation
lt: Filtruoti prijungiant

en: Filter rule
lt: Filtro taisyklė

en: Filter setting
lt: Filtro nustatymai

en: Filtering...
lt: Filtruojama...

en: Find groups:
lt: Rasti grupes:

en: Find in current message
lt: Rasti žinutėje

en: Find text:
lt: Rasti tekstą:

en: Finish
lt: Baigti

en: Finished (%d new message(s))
lt: Baigta (Naujos žinutės: %d)

en: Finished (no new messages)
lt: Baigta (Nėra naujų žinučių: %d)

en: First Name
lt: Vardas

en: Folder
lt: Katalogas

en: Folder %s is selected
lt: Pažymėtas katalogas „%s“

en: Folder and _addresses
lt: Katalogą ir _adresus jame

en: Folder properties
lt: Katalogo savybės

en: Forward
lt: Persiųsti

en: Forward as attachment
lt: Persiųsti kaip priedą

en: Forward format
lt: Persiuntimo formatas

en: Forward the message
lt: Persiųsti laišką

en: Found %s
lt: Rasta %s

en: From
lt: Siuntėjas

en: From:
lt: Nuo:

en: Full name
lt: Pilnas vardas

en: GPGME is copyright 2001 by Werner Koch <dd9jn@gnu.org>
lt: GPGME autorinės teisės priklauso Werner Koch <dd9jn@gnu.org>

en: General
lt: Bendras

en: Generate Message-ID
lt: Generuoti „Message-ID“

en: Get
lt: Gauti

en: Get all
lt: Gauti visus

en: Getting messages from %s into %s...
lt: Gaunamos žinutės iš %s į %s...

en: Getting new messages from %s into %s...
lt: Gaunamos naujos žinutės iš %s į %s...

en: Getting the number of new messages (LAST)...
lt: Gaunamas naujų žinučių skaičius (LAST)...

en: Getting the number of new messages (STAT)...
lt: Gaunamas naujų žinučių skaičius (STAT)...

en: Getting the number of new messages (UIDL)...
lt: Gaunamas naujų žinučių skaičius (UILD)...

en: Getting the size of messages (LIST)...
lt: Gaunamas naujų žinučių dydis (LIST)...

en: GnuPG is not installed properly, or its version is too old.
    OpenPGP support disabled.
lt: GnuPG nėra įdiegtas, arba jo versija per sena.
    OpenPGP palaikymas išjungtas.

en: Go to inbox after receiving new mail
lt: Eiti į gaunamų laiškų katalogą po pašto gavimo

en: Good signature
lt: Geras parašas

en: Good signature from "%s"
lt: Geras parašas nuo „%s“

en: Grab input while entering a passphrase
lt: Perimti įvesti, kai įvedama slapta frazė

en: Greek (ISO-8859-7)
lt: Graikų (ISO-8859-7)

en: Green
lt: Žalia

en: Group
lt: Grupė

en: Group Name
lt: Grupės pavadinimas

en: Half page
lt: Pusė puslapio

en: Header
lt: Antraštė

en: Header name
lt: Antraštės pavadinimas

en: Header name is not set.
lt: Antraštės pavadinimas nenustatytas

en: Header:
lt: Antraštė:

en: Headers
lt: Antraštės

en: Hebrew (ISO-8859-8)
lt: Hebrajų (ISO-8859-8)

en: Hebrew (Windows-1255)
lt: Hebrajų (Windows-1251)

en: Hidden headers
lt: Paslėptos antraštės

en: Hostname
lt: Vardas (hostname)

en: IMAP server directory
lt: IMAP serverio katalogas

en: IMAP4 authentication failed.
lt: IMAP4 autentiškumo tikrinimas nepavyko.

en: IMAP4 connection to %s has been disconnected. Reconnecting...
lt: IMAP4 prisijungimas prie %s buvo nutrauktas. Jungiamasi...

en: IMAP4 login failed.
lt: nepavyko prisijungti prie IMAP4

en: IMAP4 server disables LOGIN.
lt: IMAP4 serveris panaikina LOGIN.

en: IMAP4 server is not entered.
lt: Neįvestas IMAP4 serveris.

en: If `Automatic' is selected, the optimal encoding for the current locale will be used.
lt: Jei pažymėta „Automatiškai“, bus naudojama optimali koduotė pagal esamą lokalę.

en: If all of the following conditions match
lt: Jei teisingi visi

en: If any of the following condition matches
lt: Jei teisingas nors vienas

en: If x is set, displays expr
lt: Jei egzistuoja „x“, rodo „expr“

en: If you leave these entries empty, the same user ID and password as receiving will be used.
lt: Jei paliksite šiuos laukus tuščius, bus naudojamas tas pats vartotojo ID ir slaptažodis kaip ir gaunant.

en: Images
lt: Paveikslėliai

en: Import
lt: Importuoti

en: Import LDIF file into Address Book
lt: Importuioti LDIF bylą į adresų knygą

en: Importing file:
lt: Importuojama byla:

en: Inbox
lt: Gaunami

en: Incorporate from local spool
lt: Prijungti iš vietinio kaupo

en: Incorporate new mail
lt: Prijungti naują paštą

en: Incorporate new mail of all accounts
lt: Prijungti naują visų sąskaitų paštą

en: Incorporation cancelled
lt: Prijungimas nutrauktas

en: Input new name for `%s':
lt: Įveskite naują „%s“ pavadinimą:

en: Input password
lt: Įveskite slaptažodį

en: Input password for %s on %s:
lt: Įveskite slaptažodį vartotojui %s severyje %s:

en: Input the name of new folder:
lt: Įveskite naujo katalogo pavadinimą:

en: Input the name of new folder:
    (if you want to create a folder to store subfolders,
     append `/' at the end of the name)
lt: Įveskite naujo katalogo vardą:
    (jei norite sukurti katalogą talpinti pakatalogiams,
     pridėkite „/“ prie vardo pabaigos)

en: Input the new name of folder:
lt: Įveskite katalogo pavadinimą:

en: Insert
lt: Įterpti

en: Insert automatically
lt: Įterpti automatiškai

en: Insert file
lt: Įterpti bylą

en: Interface
lt: Sąsaja

en: Invalid MIME type.
lt: Neteisingas MIME tipas

en: Invalid action exists.
lt: Neteisingas veiksmas

en: Invalid condition exists.
lt: Egzistuoja neteisinga sąlyga.

en: It's not recommended to use the old style ASCII-armored
    mode for encrypted messages. It doesn't comply with the
    RFC 3156 - MIME Security with OpenPGP.
lt: Nerekomenduojama naudoti senamadiško „ASCII-armored“
    kodavomo rėžimo. Jis nėra suderinamas su RFC 3156 -
    „MIME Security with OpenPGP“.

en: Japanese (EUC-JP)
lt: Japonų (EUC-JP)

en: Japanese (ISO-2022-JP)
lt: Japonų (ISO-2022-JP)

en: Japanese (Shift_JIS)
lt: Japonų (Shift_JIS)

en: Junk
lt: Nereikalingas

en: Junk folder
lt: Nereikalingi

en: Junk mail
lt: Nereikalingas paštas

en: Junk mail filter
lt: Nereikalingo pašto filtras

en: Key ID
lt: Rakto ID

en: Key bindings
lt: Klavišų susiejimai

en: Korean (EUC-KR)
lt: Korėjiečių (EUC-KR)

en: LDAP Server
lt: LDAP serveris

en: LDIF Field
lt: LDIF Laukas

en: LDIF file imported successfully.
lt: LDIF byla importuota sėkmingai.

en: Last Name
lt: Pavardė

en: Last number in dir %s = %d
lt: Paskutinis numeris kataloge %s - %d

en: Learning command:
lt: Mokymosi komanda

en: Line %d exceeds the line length limit (998 bytes).
    The contents of the message might be broken on the way to the delivery.
    
    Send it anyway?
lt: Eilutė %d viršija eilutės ilgio limitą (998 baitai).
    Žinutės turinys gali būti sugadintas pristatymo metu.
    
    Ar tikrai norite ją išsiųsti?

en: Line length limit
lt: Eilutės ilgio limitas

en: Line space
lt: Tarpas tarp eilučių:

en: Linewrap
lt: Eilučių laužymas

en: Literal backslash
    Literal question mark
    Literal opening curly brace
    Literal closing curly brace
lt: „Backslash“
    Llaustukas
    Atidarantys riestiniai skliaustai
    Uždarantys riestiniai skliaustai

en: Locked
lt: Užrakinta

en: Lookup
lt: Ieškoti

en: MIME Type
lt: MIME tipas

en: MIME type
lt: MIME tipas

en: MIME viewer command line is invalid: `%s'
lt: Bloga MIME žiūryklės komanda: „%s“

en: Mail address
lt: El. pašto adresas

en: Mail address is not entered.
lt: Neįvestas pašto adresas.

en: Mailbox
lt: Dėžutė

en: Mailbox is locked.
lt: Dėžutė užrakinta.

en: Mailbox is locked:
    %s
lt: Dėžutė užrakinta:
    %s

en: Mailbox setting
lt: Dėžutės nustatymai

en: MainWindow: color allocation %d failed
lt: MainWindow: nepavyko spalvos priskyrimas %d

en: Make the order of buttons comply with GNOME HIG
lt: Išdėstyti mygtukus pagal GNOME HIG

en: Mark
lt: Žyma

en: Mark as read
lt: Pažymėti skaityta

en: Match all of the following
lt: Jei teisingi visi

en: Match any of the following
lt: Jei teisingas bet kuris

en: Maximum Entries
lt: Įrašų maksimumas

en: Maximum number of articles to download
lt: Maksimalus parsiunčiamų žinučių skaičius

en: Menu name and command are too long.
lt: Meniu pavadinimas arba komanda yra per ilgi.

en: Menu name is not set.
lt: Nėra meniu pavadinimo.

en: Menu name is too long.
lt: Meniu pavadinimas per ilgas.

en: Menu name:
lt: Meniu pavadinimas:

en: Menu name:
     Use / in menu name to make submenus.
    Command line:
     Begin with:
       | to send message body or selection to command
       > to send user provided text to command
       * to send user provided hidden text to command
     End with:
       | to replace message body or selection with command output
       > to insert command's output without replacing old text
       & to run command asynchronously
     Use:
       %f for message file name
       %F for the list of the file names of selected messages
       %p for the selected message part
       %u for a user provided argument
       %h for a user provided hidden argument
       %s for the text selection
lt: Meniu pavadinimas:
     Naudokite / meniu pavadinimuose, kad sukurti submeniu.
    Komanda:
     Pradėkite:
       | siųsti žinutės tekstą ar pažymėjimą komandai
       > siųsti vartotojo nustatytą tekstą komandai
       * siųsti vartotojo nustatytą slaptą tekstą komandai
     Baikite:
       | Pakeisti žinutės tekstą ar pažymėjimą komandos išvestimi
       > įterpti komandos išvestį nepakeičiant teksto
       & vykdyti komandą asinchroniškai
     Naudokite:
       %f žinutės bylos vardui
       %F pažymėtų žinučių bylų vardų sąrašui
       %p pažymėtai žinutės daliai
       %u fartotojo nurodytam argumentui
       %h vartotojo nurodytam slaptam argumentui
       %s teksto pažymėjimui

en: Message
lt: Žinutė

en: Message %d is marked
lt: Žinutė %d pažymėta

en: Message %d is marked as being read
lt: Žinutė %d pažymėta skaityta

en: Message %d is marked as unread
lt: Žinutė %d pažymėta neskaityta

en: Message %d is set to copy to %s
lt: Žinutė %d pažymėta kopijavimui į %s

en: Message %d is set to move to %s
lt: Žinutė %d pažymėta perkėlimui į %s

en: Message %s/%d is set to delete
lt: Žinutė %s/%d pažymėta trinimui

en: Message %s/%d is unmarked
lt: Žinutė %s/%d atžymėta

en: Message body
lt: Žinutės tekstas

en: Message body
    Quoted message body
    Message body without signature
    Quoted message body without signature
    Literal %
lt: Žinutės tekstas
    Cituojamas tekstas
    Žinutės tekstas be parašo
    Cituojamas tekstas be parašo
    Simbolis %

en: Message reply/forward format error.
lt: Atsakymo/persiuntimo formato klaida.

en: Message: %s
lt: Žinutė: %s

en: Messages
lt: Žinutės

en: Messages will be marked until execution if this is turned off.
lt: Jei išjungta, žinutės bus pažymėtos iki vykdymo

en: Migration of configuration
lt: Konfigūracijos atnaujinimas

en: Modify
lt: Taisyti

en: Move Down
lt: Žemyn

en: Move E-Mail Addresses to or from Group with arrow buttons
lt: Perkelkite adresus iš vienos grupės į kitą rodyklėmis

en: Move Up
lt: Aukštyn

en: Move to
lt: Perkelti

en: NNTP connection to %s:%d has been disconnected. Reconnecting...
lt: NNTP prisijungimas prie %s:%d buvo nutrauktas. Jungiuosi iš naujo...

en: NNTP server is not entered.
lt: Neįvestas NNTP serveris.

en: Name
lt: Vardas

en: Name of this account
lt: Sąskaitos vardas

en: Name:
lt: Vardas:

en: Never
lt: Niekada

en: New
lt: Nauji

en: New folder
lt: Naujas katalogas

en: New messages will be checked in this order. Check the boxes
    on the `G' column to enable message retrieval by `Get all'.
lt: Naujos žinutės bus tikrinamos šia tvarka. Pažymėkite laukelį
    skulpelyje „G“ jei norite gauti žinutes pasirinkę „Gauti visus“.

en: New user, could not save address book files.
lt: Naujas vartotojas, negaliu išsaugoti adresų knygos bylų.

en: New user, could not save index file.
lt: Naujas vartotojas, negaliu išsaugoti „index“ bylos.

en: NewFolder
lt: NaujasKatalodas

en: News
lt: Naujienos

en: News (NNTP)
lt: Naujienos (NNTP)

en: News server
lt: Naujienų serveris

en: Newsgroup name
lt: Naujienų grupės pavadinimas

en: Newsgroups:
lt: Naujienų grupės

en: Next
lt: Kitas

en: Next unread message
lt: Kitas neskaitytas laiškas

en: Nick Name
lt: Slapyvardis

en: No disk space left.
lt: Nėra vietos diske.

en: No labeled message found. Search from the beginning?
lt: Nėra žinučių su etiketėmis. Ieškoti nuo pradžios?

en: No labeled message found. Search from the end?
lt: Nėra žinučių su etiketėmis. Ieškoti nuo pabaigos?

en: No labeled messages.
lt: Nėra žinučių su etiketėmis.

en: No limit if 0 is specified.
lt: Nelimituojama, jei nurodyta „0“.

en: No marked message found. Search from the beginning?
lt: Nėra pažymėtų žinučių. Ieškoti nuo pradžios?

en: No marked message found. Search from the end?
lt: Nėra pažymėtų žinučių. Ieškoti nuo pabaigos?

en: No marked messages.
lt: Nėra pažymėtų žinučių.

en: No more labeled messages
lt: Daugiau nėra žinučių su etiketėmis

en: No more marked messages
lt: Daugiau nėra pažymėtų žinučių

en: No more new messages
lt: Daugiau nėra naujų žinučių.

en: No more unread messages
lt: Daugiau nėra neskaitytų žinučių.

en: No new message found. Go to next folder?
lt: Nėra naujų žinučių. Eiti į kitą katalogą?

en: No new message found. Search from the end?
lt: Nėra naujų žinučių. Ieškoti nuo pabaigos?

en: No new messages.
lt: Nėra naujų žinučių.

en: No public key to verify the signature
lt: Nėra viešo rakto parašui patikrinti

en: No signature found
lt: Parašas nerastas

en: No unread message found. Go to next folder?
lt: Nėra neskaitytų žinučių. Eiti į kitą katalogą?

en: No unread message found. Search from the end?
lt: Nėra neskaitytų žinučių. Ieškoti nuo pabaigos?

en: No unread messages.
lt: Nėra neskaitytų žinučių.

en: No.
lt: Nr.

en: None
lt: Nieko

en: None (local)
lt: Vietinis

en: Normal
lt: Įprastas

en: Not Junk
lt: Reikalingas

en: Notice
lt: Pranešimas

en: Number
lt: Numeris

en: Offline
lt: Atsijungęs

en: Old Sylpheed
lt: Senas „Sylpheed“

en: Old address book converted successfully.
lt: Adresų knyga sėkmingai konvertuota

en: Old address book converted,
    could not save new address index file
lt: Sena adresų knyga konvertuota,
    negaliu išsaugoti naujo adresų indekso bylos

en: Old address book converted, could not save new address index file
lt: Sena knyga konvertuota, negaliu išsaugoti naujos adresų indekso bylos

en: On exit
lt: Išeinant

en: Only mark message as read when opened in new window
lt: Pažymėti žinutę skaityta tik jei ji atidaroma naujame lange

en: Only on manual receiving
lt: Tik kai gaunama rankiniu būdu

en: Open _with...
lt: Atver_ti su...

en: Open first unread message when entering a folder
lt: Atidaryti pirmą neskaitytą žinutę įeinant į katalogą

en: Open with
lt: Atverti su

en: Opening account edit window...
lt: Atveriamas sąskaitos redagavimo langas...

en: Opening account preferences window...
lt: Atveriamas sąskaitos nustatymų langas...

en: Orange
lt: Oranžinė

en: Organization
lt: Organizacija

en: Other
lt: Kiti

en: Overwrite
lt: Perrašyti

en: Overwrite existing file?
lt: Perrašyti egzistuojančią bylą?

en: PGP Encrypt
lt: PGP šifravimas

en: PGP Sign
lt: PGP parašas

en: POP3 protocol error
lt: POP3 protokolo klaida

en: POP3 server is not entered.
lt: Neįvestas POP3 serveris.

en: POP3: Deleting expired message %d
lt: POP3: Trinama sena žinutė %d

en: POP3: Skipping message %d (%d bytes)
lt: POP3: praleidžiama žinutė %d (%d B)

en: Passphrase
lt: Slapta frazė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Path
lt: Kelias

en: Perform the following actions:
lt: Atlikti veiksmus:

en: Person
lt: Asmuo

en: Personal address
lt: Asmeninis adresas

en: Personal information
lt: Asmeninė informacija

en: Pick color for URI
lt: Pasirinkite nuorodos spalvą

en: Pick color for quotation level 1
lt: Pasirinkite spalvą pirmam citatos lygiui

en: Pick color for quotation level 2
lt: Pasirinkite spalvą antram citatos lygiui

en: Pick color for quotation level 3
lt: Pasirinkite spalvą trečiam citatos lygiui

en: Pink
lt: Rožinė

en: Please select a file.
lt: Pasirinkite bylą.

en: Please select key for `%s'
lt: Pasirinkite „%s“ raktą

en: Please specify address book name and file to import.
lt: Nurodykite adresų knygą ir importuojamą bylą.

en: Port
lt: Prievadas

en: Preferences for new account
lt: Naujos sąskaitos nustatymai

en: Prefs
lt: Nustatymai

en: Prev
lt: Atgal

en: Print
lt: Spausdinti

en: Print command line is invalid:
    `%s'
lt: Neteisinga spausdinimo komanda:
    „%s“

en: Print command line is invalid: `%s'
lt: Bloga spausdinimo komanda: „%s“

en: Privacy
lt: Privatumas

en: Process mark
lt: Vykdyti žymą

en: Properties
lt: Savybės

en: Protocol
lt: Protokolas

en: Protocol log
lt: Protokolo logas

en: Put deleted messages in
lt: Ištrintas žinutes dėti į

en: Put draft messages in
lt: Juodraščius dėti į

en: Put into queue folder and send later
lt: Įdėti į eilę ir siųsti vėliau

en: Put sent messages in
lt: Siųstas žinutes dėti į

en: Queue
lt: Eilė

en: Queued message header is broken.
lt: Neteisinga eilėje esančios žinutės antraštė.

en: Queued messages
lt: Žinutės eilėje

en: Quitting
lt: Išeinu

en: Quitting...
lt: Išeinu...

en: Quotation mark
lt: Citavimo simbolis

en: Quote mark format error.
lt: Formato klaida.

en: Quote message when replying
lt: Cituoti žinutes atsakant

en: Quoted Text - First Level
lt: Cituojams tekstas - Pirmas lygis

en: Quoted Text - Second Level
lt: Cituojams tekstas - Antras lygis

en: Quoted Text - Third Level
lt: Cituojams tekstas - Trečias lygis

en: Reading all config for each account...
lt: Skaitoma kiekvienos sąskaitos konfigūracija...

en: Reading configuration for displaying headers...
lt: Skaitoma antraščių rodymo konfigūracija...

en: Really delete IMAP4 account `%s'?
lt: Ar tikrai ištrinti IMAP4 sąskaitą „%s“?

en: Really delete `%s' ?
lt: Tikrai pašalinti „%s“?

en: Really delete news account `%s'?
lt: Ar tikrai pašalinti naujienų sąskaitą „%s“?

en: Really delete newsgroup `%s'?
lt: Ar tikrai ištrinti naujienų grupę „%s“?

en: Really delete the address(es)?
lt: Ar tikrai pašalinti adresą(-us)?

en: Really remove the mailbox `%s' ?
    (The messages are NOT deleted from the disk)
lt: Ar tikrai pašalinti dėžutę „%s“ ?
    (žinutės NEBUS ištrintos iš disko)

en: Rebuild folder tree
lt: Perkurti katalogų medį

en: Rebuilding folder tree...
lt: Perkuriamas katalogų medis...

en: Rebuilding of the folder tree failed.
lt: Katalogų medžio perkūrimas nepavyko.

en: Receive
lt: Gauti

en: Receive dialog
lt: Gavimo langas

en: Receive size limit
lt: Dydžio limitas

en: Recipient is not specified.
lt: Nenurodytas gavėjas.

en: Records :
lt: Įrašai :

en: Recycle quote colors
lt: Atkurti citatos spalvas

en: Red
lt: Raudona

en: Redirect
lt: Nukreipti

en: Register
lt: Registruoti

en: Registered actions
lt: Registruoti veiksmai

en: Registered templates
lt: Registruoti šablonai

en: Remarks
lt: Pastabos

en: Remove after
lt: Pašalinti po

en: Remove mailbox
lt: Pašalinti dėžutę

en: Remove messages on server when received
lt: Po gavimo pašalinti žinutes iš serverio

en: Rename folder
lt: Pervadinti katalogą

en: Render HTML messages as text
lt: Rodyti HTML žinutes kaip tekstą

en: Reply
lt: Atsakyti

en: Reply all
lt: Atsakyti visus

en: Reply button invokes mailing list reply
lt: Mygtukas „Atsakyti“ atsako pašto konferencijai

en: Reply format
lt: Atsakymo formatas

en: Reply to all
lt: Atsakyti į visus

en: Reply to the message
lt: Atsakyti į laišką

en: Reply-To:
lt: Atsakyti kam:

en: Required APOP timestamp not found in greeting
lt: Reikalinga APOP žyma nerasta pasisveikinime

en: Resize attached large images to fit in the window
lt: Keisti prisegtų paveikslėlių dydį, kad tilptų į langą

en: Result of command
lt: Komandos rezultatas

en: Retrieving
lt: Gaunama

en: Retrieving (%d message(s) (%s) received)
lt: Gaunama (Gautos žinutės: %d (%s))

en: Retrieving message (%d / %d) (%s / %s)
lt: Gaunama žinutė (%d / %d) (%s / %s)

en: Retrieving messages from %s...
lt: Gaunamos žinutės iš %s...

en: Retrieving new messages
lt: Gaunamos naujos žinutės

en: Rule name is not specified.
lt: Nenurodytas taisyklės pavadinimas.

en: SMTP AUTH not available
lt: SMTP AUTH neprieinamas

en: SMTP Authentication (SMTP AUTH)
lt: SMTP autentiškumo patikrinimas (SMTP AUTH)

en: SMTP server (send)
lt: SMTP serveris (siuntimui)

en: SMTP server is not entered.
lt: Neįvestas SMTP serveris.

en: SSL connect failed (%s)
lt: Nepavyko SSL prisijungimas (%s)

en: SSL connection using %s
lt: SSL prisijungimas naudojant %s

en: SSL method not available
lt: SSL metodas neprieinamas

en: SSLv23 available
lt: SSLv23 prieinamas

en: SSLv23 not available
lt: SSLv23 neprieinamas

en: Sa_ve this image as...
lt: Saugoti pa_veikslėlį kaip

en: Save as
lt: Išsaugoti kaip

en: Save message
lt: Išsaugoti žinutę

en: Save sent messages to outbox
lt: Išsaugoti išsiųstas žinutes

en: Save to draft folder
lt: Išsaugoti į juodraščių katalogą

en: Scanning folder %s ...
lt: Skanuojamas katalogas „%s“...

en: Scanning folder %s%c%s ...
lt: Skanuojamas katalogas “%s%c%s“...

en: Scanning folder (%s)...
lt: Skanuojamas katalogas (%s)...

en: Scroll
lt: Slinkti

en: Search Base
lt: Paieškos bazė

en: Search Criteria
lt: Paieškos kriterijus

en: Search failed
lt: Paieška nepavyko

en: Search finished
lt: Paieška baigta

en: Search messages
lt: Ieškoti žinučių

en: Search string not found.
lt: Ieškomas tekstas nerastas.

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Select "Check signature" to check
lt: Pasirinkite „Tikrinti parašą“ patikrinimui

en: Select Address Book Folder
lt: Pažymėkite adresų knygos katalogą

en: Select JPilot File
lt: Pasirinkite JPilot bylą

en: Select Keys
lt: Pasirinkti raktus

en: Select LDIF File
lt: Pasirinkite LDIF bylą

en: Select an action for the attached file:
lt: Pasirinkite veiksmą prisegtai bylai:

en: Select and rename LDIF field names to import.
lt: Pasirinkite ir pervedinkite LDIF laukų vardus importavimui.

en: Select exporting file
lt: Pasirinkti exportuojamą bylą

en: Select file
lt: Žymėti bylą

en: Select files
lt: Žymėti bylas

en: Select folder
lt: Pasirinkti katalogą

en: Select importing file
lt: Pažymėkite importuojamą bylą

en: Select items to be displayed on the summary view. You can modify
    the order by using the Up / Down button, or dragging the items.
lt: Pažymėkite laukus, rodomus santraukoje. Jūs galite keisti jų
    vietą naudodami mygtukus „Aukštyn“ / „Žemyn“, arba vilkdami juos.

en: Select key by your email address
lt: Parinkti raktą pagal jūsų el. pašto adresą

en: Select newsgroups to subscribe.
lt: Pažymėkite naujienų grupę.

en: Select vCard File
lt: Pažymėti „vCard“ bylą

en: Send
lt: Siųsti

en: Send (SMTP)
lt: Siuntimas (SMTP)

en: Send later
lt: Siųsti vėliau

en: Send message
lt: Siųsti žinutę

en: Send queued message(s)
lt: Siųsti laiškus eilėje

en: Sending
lt: Siunčiu

en: Sending DATA...
lt: Siunčiu DATA...

en: Sending EHLO...
lt: Siunčiu EHLO...

en: Sending HELO...
lt: Siunčiu HELO...

en: Sending MAIL FROM...
lt: Siunčiu MAIL FROM...

en: Sending RCPT TO...
lt: Siunčiu RCTP TO...

en: Sending message
lt: Siunčiu laišką

en: Sending message (%d / %d bytes)
lt: Siunčiu laišką (%d / %d baitai)

en: Sending message using command: %s
lt: Žinutė siunčiama komanda: %s

en: Sending message...
lt: Siunčiu laišką...

en: Sent
lt: Išsiųsti

en: Server
lt: Serveris

en: Server certificate:
lt: Serverio sertifikatas:

en: Server for receiving
lt: Serveris pašto gavimui

en: Server information
lt: Severio informacija

en: Session timed out.
lt: Baigėsi sesijos laikas.

en: Set as default
lt: Pažymėti kaip įprastą

en: Set as junk mail
lt: Pažymėti kaip nereikalingą

en: Set color
lt: Nuspalvinti

en: Set mark
lt: Pažymėti

en: Set message colors
lt: Nustatyti žinutės spalvas

en: Setting folder info...
lt: Nustatoma katalogo informacija...

en: Setting folder info...
lt: Nustatoma katalogo informacija...

en: Setting summary from message data...
lt: Nustatoma santrauka iš žinutės duomenų...

en: Setting to '0' will store the passphrase for the whole session.
lt: Nustatymas „0“ saugos slaptą frazę atmintyje visos sesijos metu.

en: Show all unspecified headers
lt: Rodyti visas neatpažintas antraštes

en: Show receive dialog
lt: Rodyti gavimo langą

en: Show signature check result in a popup window
lt: Rodyti parašo tikrinimo rezultatą naujame lange

en: Show this message next time
lt: Rodyti šį pranešimą kitą kartą

en: Sign key
lt: Parašo raktas

en: Sign message by default
lt: Pasirašyti žinutes

en: Signature
lt: Parašas

en: Signature check result
lt: Parašo tikrinimo rezultatas

en: Signature made at %s
lt: Pasirašyta %s

en: Signature separator
lt: Parašo skirtukas

en: Signature valid but expired
lt: Parašas geras, bet baigėsi galiojimas

en: Signature valid but expired for "%s"
lt: „%s“ parašas geras, bet baigėsi galiojimas

en: Signature valid but the signing key for "%s" has been revoked
lt: Parašas geras, bet raktas „%s“ buvo pakeistas

en: Signature valid but the signing key for "%s" has expired
lt: Parašas geras, bet baigėsi „%s“ rakto galiojimas

en: Signature valid but the signing key has been revoked
lt: Parašas geras, bet raktas buvo pakeistas

en: Signature valid but the signing key has expired
lt: Parašas geras, bet baigėsi rakto galiojimas

en: Simplified Chinese (GB2312)
lt: Supaprastinta Kinų (GB2312)

en: Simplified Chinese (GBK)
lt: Supaprastinta Kinų (GBK)

en: Size
lt: Dydis

en: Sky blue
lt: Žydra

en: Smooth scroll
lt: Lygus slinkimas

en: Socket I/O timeout:
lt: Prisijungimo skirtasis laikas

en: Some composing windows are open.
    Please close all the composing windows before editing the accounts.
lt: Yra atidarytų laiško kūrimo langų.
    Užverkite juos prieš redaguodami sąskaitas.

en: Some errors occurred while getting mail.
lt: Klaidos gaunant paštą.

en: Some marks are left. Process it?
lt: Palikta žymių. Vykdyti jas?

en: Some unsent messages are queued. Exit now?
lt: Eilėje yra neišsiųstų žinučių. Išeiti dabar?

en: Sorting summary...
lt: Rikiuojama santrauka...

en: Source dir:
lt: Pradinis katalogas:

en: Source of the message
lt: Žinutės pradinis tekstas

en: Specifier
lt: Simbolis

en: Specify Content-Transfer-Encoding used when message body contains non-ASCII characters.
lt: Nurodykite siuntimo kodavimą („Content-Transfer-Encoding“) naudojamą jei laiške yra ne „ASCII“ simbolių.

en: Specify IMAP4 port
lt: Nurodykite IMAP4 prievadą

en: Specify NNTP port
lt: Nurodykite NNTP prievadą

en: Specify POP3 port
lt: Nurodykite POP3 prievadą

en: Specify SMTP port
lt: Nurodykite SMTP prievadą

en: Specify domain name
lt: Nurodykite domeno vardą

en: Specify key manually
lt: Nurodyti raktą

en: Specify target folder and mbox file.
lt: Nurodykite katalogą ir „mbos“ bylą.

en: Specify target mbox file and destination folder.
lt: Nurodykite „mbox“ bylą ir paskyrimo katalogą.

en: Spool path
lt: Kelias iki kaupo

en: Standby
lt: Laukiama

en: Status
lt: Būsena

en: Step
lt: Žingsnis

en: Stop rule evaluation
lt: Nutraukti taisyklės vykdymą

en: Store passphrase in memory temporarily
lt: Laikinai saugoti slaptą frazę atmintyje

en: Subject
lt: Tema

en: Subject is empty. Send it anyway?
lt: Nenurodyta laiško tema (subject). Siųsti?

en: Subject:
lt: Tema:

en: Subscribe to newsgroup
lt: Registruotis į naujienų grupę

en: Summary View
lt: Santrauka

en: Summary display item setting
lt: Santraukoje rodomi laukai

en: Sylpheed - Folder View
lt: Sylpheed - Katalogų peržiūra

en: Sylpheed - Message View
lt: Sylpheed - Žinutės peržiūra

en: TLSv1 available
lt: TLSv1 prieinamas

en: TLSv1 not available
lt: TLSv1 neprieinamas

en: Template
lt: Šablonas

en: Template format error.
lt: Šablono formato klaida.

en: Template name
lt: Šablono pavadinimas

en: Templates
lt: Šablonai

en: Text
lt: Tekstas

en: Thai (TIS-620)
lt: Tailandiečių (TIS-620)

en: Thai (Windows-874)
lt: Tailandiečių (Windows-874)

en: The command
    %s
    has a syntax error.
lt: Komandoje
    %s
    yra sintaksės klaida.

en: The folder `%s' already exists.
lt: Katalogas „%s“ egzistuoja.

en: The folder tree will be rebuilt. Continue?
lt: Bus perkurtas katalogų medis. Tęsti?

en: The locale encoding is not UTF-8, but the environmental variable G_FILENAME_ENCODING is not set.
    If the locale encoding is used for file name or directory name, it will not work correctly.
    In that case, you must set the following environmental variable (see README for detail):
    
    	G_FILENAME_ENCODING=@locale
    
    Continue?
lt: Lokalės nustatyta koduotė nėra UTF-8, bet aplinkos kintamasis „G_FILENAME_ENCODING“ nenustatytas.
    Jeigu bylų ar katalogų vardams yra naudojama lokalės koduotė, ji nedirbs teisingai.
    Tokiu atveju, jūs turite nustatyti aplinkos kintamąjį (išsamesnės instrukcijos byloje „README“):
    
    	G_FILENAME_ENCODING=@locale
    
    Tęsti?

en: The mailbox `%s' already exists.
lt: Dėžutė „%s“ egzistuoja.

en: The messages which are set as junk mail will be moved to this folder.
lt: Žinutės, pažymėtos nereikalingomis, bus perkeltos į šį katalogą.

en: The previous version of configuration found.
    Do you want to migrate it?
lt: Rasta senos versijos konfigūracija.
    Ar norite ją atnaujinti?

en: The real URL (%s) is different from
    the apparent URL (%s).
    
    Open it anyway?
lt: Tikroji nuoroda (%s) skiriasi nuo
    rodomos (%s).
    
    Visvien atverti?

en: The selected action cannot be used in the compose window
    because it contains %%f, %%F or %%p.
lt: Pažymėtas veiksmas negali būti naudojamas laiško kūrimo lange
    nes jame yra %%f, %%F arba %%p.

en: The selected key is not fully trusted.
    If you choose to encrypt the message with this key you don't
    know for sure that it will go to the person you mean it to.
    Do you trust it enough to use it anyway?
lt: Pasirinktas raktas nėra visiškai patikimas.
    Jei jus užkoduosite žinutę šiuo raktu, jūs nebūsite
    įsitikines, kad ji pasieks jūsų norimą adresatą.
    Ar jus pakankamai pasitikite šiuo raktu?

en: This header is already in the list.
lt: Ši antraštė jau yra sąraše.

en: This message can't be displayed.
lt: Žinutė negali būti parodyta.

en: This message has been modified. Save it to draft folder?
lt: Žinutė buvo redaguota. Saugoti „Juodraščiuose“?

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE. See the GNU General Public License for more details.
lt: Ši programa platinama su viltimi, kad ji bus naudinga, bet BE JOKIOS GARANTIJOS. Skaitykite GNU GPL licenciją jei norite gauti išsamesnę informaciją.

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2, or (at your option) any later version.
lt: „Sylpheed“ yra laisva programinė įranga; jūs galite platinti ir/arba keisti ją pagal taisykles, aprašytas GNU GPL licencijoje, kurią paskelbė „Free Software Foundation“, versijoje nr. 2, arba (jūsų pasirinkimu) bet kurioje vėlesnėje versijoje.

en: This server requires authentication
lt: Serveris reikalauja patvirtinti autentiškumą

en: This signature has not been checked yet.
lt: Parašas dar nebuvo patikrintas.

en: Timeout
lt: Baigėsi skirtasis laikas

en: Timeout (secs)
lt: Skirtasis laikas (sek.)

en: Timestamp syntax error in greeting
lt: Sintaksės klaida pasisveikinime

en: To or Cc
lt: Gavėjas arba kopija

en: To:
lt: Kam:

en: Traditional Chinese (Big5)
lt: Tradicinė Kinų (Big5)

en: Traditional Chinese (EUC-TW)
lt: Tradicinė Kinų (EUC-TW)

en: Transfer encoding
lt: Siuntimo kodavimas

en: Trash
lt: Šiukšlinė

en: Trust key
lt: Patikimas raktas

en: Turkish (ISO-8859-9)
lt: Turkų (ISO-8859-9)

en: Turn this off if you have problems in SSL connection.
lt: Išjunkite, jei turite problemų su SSL prisijungimais.

en: Type
lt: Tipas

en: URI link
lt: Nuoroda

en: Undo level
lt: Atšaukimo lygis

en: Unfiltered messages will be stored in this folder.
lt: Nefiltruotos žinutės bus laikomos šiame kataloge.

en: Unicode (UTF-8)
lt: Unikodas (UTF-8)

en: Unknown SSL method *PROGRAM BUG*
lt: Nežinomas SSL metodas PROGRAMOS KLAIDA

en: Unread
lt: Nesk.

en: Unthreading...
lt: Griaunamos gijos...

en: Untitled
lt: Bevardis

en: Up
lt: Aukštyn

en: Update all local folders after incorporation
lt: Atnaujinti visus vietinius katalogus po prijungimo

en: Usage: %s [OPTION]...
lt: Naudojimas: %s [PARAMETRAI]...

en: Use ASCII-armored format for encryption
lt: Naudoti „ASCII-armored“ formatą kodavimui

en: Use SSL for IMAP4 connection
lt: Naudoti SSL IMAP4 prisijungimui

en: Use SSL for NNTP connection
lt: Naudoti SSL NNTP prisijungimui

en: Use SSL for POP3 connection
lt: Naudoti SSL POP3 prisijungimui

en: Use SSL for SMTP connection
lt: Naudoti SSL SMTP prisijungimui

en: Use STARTTLS command to start SSL session
lt: Naudoti STARTTLS komandą SSL sesijos pradžiai

en: Use clear text signature
lt: Naudoti „clear text“ parašą

en: Use default GnuPG key
lt: Naudoti numatytąjį GnuPG raktą

en: Use external program for incorporation
lt: Naudoti išorinę programą sujungimui

en: Use external program for sending
lt: Naudoti išorinę programą siuntimui

en: Use non-blocking SSL
lt: Naudoti „non-blocking SSL“

en: Use secure authentication (APOP)
lt: Naudoti saugų autentiškumo tikrinimą (APOP)

en: User Attributes
lt: Vartotojo atributai

en: User ID
lt: Vartotojo ID

en: User ID is not entered.
lt: Neįvestas vartotojo ID.

en: User or key ID:
lt: Vartotojo arba rakto ID

en: Valid signature (untrusted key)
lt: Geras parašas (nepatikimas raktas)

en: Valid signature but the key for "%s" is not trusted
lt: Geras parašas, bet „%s“ raktas nėra patikimas

en: Value
lt: Reikšmė

en: Warn if there are queued messages
lt: Perspėti jei yra žinučių eilėje

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: Web browser
lt: Naršyklė

en: Western European (ISO-8859-1)
lt: Vakarų Europos (ISO-8859-1)

en: Western European (ISO-8859-15)
lt: Vakarų Europos (ISO-8859-15)

en: Wrap all long lines
lt: Laužyti ilgas eilutes

en: Wrap messages at
lt: Laužyti eilutes kas

en: Wrap on input
lt: Laužyti įvedant

en: Wrap quotation
lt: Laužyti citatas

en: Writing configuration for displaying headers...
lt: Įrašoma antraščių rodymo konfigūracija...

en: Writing summary cache (%s)...
lt: Rašoma santraukos laikinoji atmintis (%s)...

en: You are offline. Click the icon to go online.
lt: Jūs esate atsijungęs. Spustelkite piktogramą jei norite prisijungti.

en: You are offline. Go online?
lt: Jūs esate atsijungęs. Prisijungti?

en: You are online. Click the icon to go offline.
lt: Jūs esate prisijungęs. Spustelkite piktogramą jei norite atsijungti.

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307, USA.
lt: Jūs turėjote gauti GNU GPL kopiją kartu su „Sylpheed“; jei ne, parašykite adresu „Free Software Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307, USA“.

en: [no user id]
lt: [nėra vartotojo id]

en: _Check signature
lt: Tikrinti _parašą

en: _Display as text
lt: _Rodyti kaip tekstą

en: _Folder only
lt: Tik _katalogą

en: _Insert
lt: Įterpt_i

en: _Open with Web browser
lt: _Atverti su naršykle

en: _Replace
lt: _Pakeisti

en: _Save as...
lt: Iš_saugoti kaip...

en: _Search again
lt: _Ieškoti dar kartą

en: `%c' can't be included in folder name.
lt: „%c“ negali būti katalogo pavadinime.

en: `%d' will be replaced with the number of new messages.
lt: „%d“ bus pakeistas naujų žinučių skaičiumi.

en: `Get all' checks for new messages on this account
lt: „Gauti visus“ tinkrina žinutes šioje sąskaitoje

en: address:
lt: adresas:

en: another Sylpheed is already running.
lt: Sylpheed jau paleistas.

en: article %d has been already cached.
lt: žinutė %d jau buvo įkelta.

en: bad SMTP response
lt: blogas SMTP atsakymas

en: can't append %s to %s
lt: negaliu prirašyti %s į %s

en: can't append message to %s
lt: negaliu prirašyti žinutės į %s

en: can't change file mode
lt: negaliu pakeisti bylos rėžimo

en: can't close folder
lt: negaliu uždaryti katalogo

en: can't copy %s to %s
lt: negaliu nukopijuoti %s į %s

en: can't copy message %s to %s
lt: negaliu nukopijuoti žinutės %s į %s

en: can't create %s
lt: negaliu sukurti %s

en: can't create lock file %s
lt: negaliu sukurti užrakto bylo %s

en: can't create mailbox
lt: negaliu sukurti dėžutės

en: can't create mailbox: LIST failed
lt: negaliu sukurti dėžutės: nepavyko LIST

en: can't delete mailbox
lt: negaliu ištrinti dėžutės

en: can't expunge
lt: negaliu išbraukti

en: can't fetch message %d
lt: negaliu gauti žinutės %d

en: can't find queue folder
lt: Negaliu rasti eilės (queue) katalogo

en: can't get envelope
lt: nagaliu gauti voko

en: can't get namespace
lt: negalių gauti vardų zonos

en: can't get recipient list.
lt: Negaliu gauti gavėjų sąrašo.

en: can't get xhdr
lt: negaliu gauti xhdr

en: can't get xover
lt: negaliu gauti xover

en: can't lock %s
lt: negaliu užrakinti %s

en: can't open mark file
lt: negali atidaryti žymų bylos

en: can't open temporary file
lt: negaliu atverti laikinos bylos

en: can't parse envelope: %s
lt: negaliu išanalizuoti voko: %s

en: can't post article.
lt: negaliu paskelbti žinutės.

en: can't queue the message
lt: Negaliu įdėti žinutės į eilę

en: can't read article %d
lt: negaliu perskaityti žinutės %d

en: can't read mbox file.
lt: negaliu perskaityti „mbox“ bylos.

en: can't remove the old message
lt: Negaliu pašalinti senos žinutės

en: can't rename mailbox: %s to %s
lt: negaliu pervadinti dėžutės: %s į %s

en: can't retrieve article %d
lt: negaliu gauti žinutės %d

en: can't select folder: %s
lt: negaliu pasirinkti katalogo: %s

en: can't select group: %s
lt: negaliu pažymėti grupės: %s

en: can't set deleted flags: %s
lt: negaliu nustatyti ištrynimo žymų: %s

en: can't set deleted flags: 1:*
lt: negaliu nustatyti ištrynimo žymų: 1:*

en: can't start TLS session
lt: negaliu pradėti TLS sesijos

en: can't truncate mailbox to zero.
lt: negaliu sumažinti dėžutės iki nulio.

en: can't unlock %s
lt: negaliu atrakinti %s

en: can't write to temporary file
lt: negaliu rašyti į laikiną bylą

en: characters
lt: simboliai

en: command not supported
lt: komanda nepalaikoma

en: contains
lt: turi

en: creating IMAP4 connection to %s:%d ...
lt: sukuriamas IMAP4 prisijungimas prie %s:%d ...

en: creating NNTP connection to %s:%d ...
lt: sukuriu NNTP prisijungimą prie %s:%d ...

en: day(s)
lt: diena(-os)

en: days
lt: dienų

en: doesn't contain
lt: neturi

en: doesn't match to regex
lt: netinka „regex“

en: done.
lt: atlikta.

en: either AM or PM
lt: AM / PM

en: error occurred on POP3 session
lt: klaida POP3 sesijoje

en: error occurred on SMTP session
lt: klaida SMTP sesijoje

en: error occurred on authentication
lt: klaida tikrinant autentiškumą

en: error occurred while getting LIST.
lt: klaida gaunant LIST.

en: error occurred while getting envelope.
lt: klaida gaunant voką.

en: error occurred while getting xhdr.
lt: klaida gaunant xhdr.

en: error occurred while getting xover.
lt: klaida gaunant xover.

en: error occurred while retrieving data.
lt: kalaida gaunant duomenis.

en: error while imap command: CLOSE
lt: klaida vykdant imap komandą: CLOSE

en: error while imap command: EXPUNGE
lt: klaida vykdant imap komandą: EXPUNGE

en: error while imap command: STORE %s %s
lt: klaida vykdant imap komandą: STORE %s %s

en: every
lt: kas

en: failed to write configuration to file
lt: nepavyko įrašyti į bylą

en: file %s already exists
lt: byla %s jau egzistuoja

en: filtering...
lt: filtruojama...

en: folder:
lt: katalogas:

en: g_thread is not supported by glib.
lt: glib nepalaiko g_thread.

en: generated Message-ID: %s
lt: sugeneruotas Message-ID: %s

en: getting article %d...
lt: gaunama žinutė %d...

en: getting new messages of account %s...
lt: gaunami „%s“ sąskaitos laiškai...

en: getting xover %d - %d in %s...
lt: gaunamas xover %d - %d, %s...

en: iconv cannot convert %s to UTF-7
lt: iconv negali konvertuoti %s į UTF-7

en: iconv cannot convert UTF-7 to %s
lt: iconv negali konvertuoti UTF-7 į %s

en: invalid UIDL response: %s
lt: blogas UIDL atsakymas: %s

en: invalid article range: %d - %d
lt: neteisingas žinučių intervalas: %d - %d

en: invalid lock type
lt: blogas užrakto tipas

en: invalid mbox format: %s
lt: neteisingas „mbox“ bylos formatas: %s

en: invalid xover line: %s
lt: bloga xover eilutė: %s

en: is
lt: yra

en: is larger than
lt: yra didesnis už

en: is longer than
lt: yra ilgesnis už

en: is not
lt: nėra

en: is shorter than
lt: yra trumpesnis už

en: is smaller than
lt: yra mažesnis už

en: letters
lt: raidės

en: mailbox is locked
lt: dėžutė užrakinta

en: mailbox is owned by another process, waiting...
lt: dėžutę turi kitas procesas, laukiu...

en: malformed mbox: %s
lt: pažeista „mbox“ byla: %s

en: match to regex
lt: tinka „regex“

en: minute(s)
lt: minutė(s)

en: minute(s)
lt: minutė(s)

en: moderated
lt: moderuojamas

en: no new articles.
lt: nėra naujų žinučių.

en: none
lt: nieko

en: pixel(s)
lt: taškas(-ai)

en: procmime_get_text_content(): Code conversion failed.
lt: procmime_get_text_content(): Nepavyko konvertuoti kodo.

en: protocol error
lt: protokolo klaida

en: protocol error: %s
lt: protokolo klaida: %s

en: queueing message...
lt: Žinutė dedama į eilę

en: readonly
lt: tik skaitymui

en: root folder %s not exist
lt: šakninis katalogas %s neegzistuoja

en: second(s)
lt: sekundė(s)

en: session timeout
lt: baigėsi sesijai skirtas laikas

en: the abbreviated month name
lt: sutrumpintas mėnuo

en: the century number (year/100)
lt: amžius (metai/100)

en: the day of the month as a decimal number
lt: mėnesio diena

en: the day of the week as a decimal number
lt: savaitės dienos numeris

en: the day of the year as a decimal number
lt: metų diena

en: the full abbreviated weekday name
lt: sutrumpinta savaitės diena

en: the full month name
lt: pilnas mėnuo

en: the full weekday name
lt: pilna savaitės diena

en: the hour as a decimal number using a 12-hour clock
lt: valanda (12)

en: the hour as a decimal number using a 24-hour clock
lt: valanda (24)

en: the last two digits of a year
lt: paskutiniai du metų skaitmenys

en: the minute as a decimal number
lt: minutės

en: the month as a decimal number
lt: mėnesio numeris

en: the preferred date and time for the current locale
lt: pageidaujama data ir laikas esamai lokalei

en: the preferred date for the current locale
lt: pageidaujama data esamai lokalei

en: the second as a decimal number
lt: sekundės

en: the src folder is identical to the dest.
lt: pradinis katalogas identiškas paskirties katalogui.

en: the time zone or name or abbreviation
lt: laiko zona

en: the year as a decimal number
lt: metai

en: unknown
lt: nežinomas

en: use 'flock' instead of 'file' if possible.
lt: naudokite „flock“ vietoj „file“ jei įmanoma.

en: use also on reply
lt: naudoti ir atsakant

en: writing to %s failed.
lt: nepavyko įrašyti į „%s“.
