sylpheed - en to hr translation catalogue (813 entries)

en: 	Setting summary from message data...
hr: 	Postavljam pregled od podataka poruke...

en:   --compose [address]    open composition window
hr:   --compose [adresa]     otvara prozor za pisanje

en:   --debug                debug mode
hr:   --debug                debug način

en:   --help                 display this help and exit
hr:   --help                 prikazuje ovu pomoć i izlazi

en:   --receive              receive new messages
hr:   --receive              prima nove poruke

en:   --receive-all          receive new messages of all accounts
hr:   --receive-all          prima sve poruke sa svih računa

en:   --version              output version information and exit
hr:   --version              prikazuje verziju i izlazi

en:   Issuer: %s
hr:   Izdavač: %s

en:   Subject: %s
hr:   Tema: %s

en:  Check File
hr:  Provjeri datoteku

en:  Check Server
hr:  Provjeri Poslužitelj

en:  Delete
hr:  Obriši

en:  Description of symbols
hr:  Objašnjenje simbola

en:  Edit...
hr:  Uredi...

en:  Reset
hr:  Ponovo

en:  Revert to default
hr:  Vrati na uobičajeno

en:  Search
hr:  Traži

en:  Select...
hr:  Odaberite...

en:  Set display item of summary...
hr:  Postavi pojedinosti prikaza...

en:  Substitute
hr:  Zamjeni

en:  Symbols
hr:  Simboli

en:  item(s) selected
hr:  jedinica odabrano

en: %d deleted
hr: %d obrisano

en: %d messages found.
hr: %d poruka pronađeno.

en: %d new, %d unread, %d total
hr: %d novih, %d nepročitanih, %d ukupno

en: %d new, %d unread, %d total (%s)
hr: %d novih, %d nepročitanih, %d ukupno (%s)

en: %d newsgroups received (%s read)
hr: %d news grupa primljeno (%s pročitano)

en: %s - Source
hr: %s - Izvor

en: %s%d copied
hr: %s%d kopirano

en: %s%d moved
hr: %s%d premješteno

en: %s: Retrieving new messages
hr: %s: Primam nove poruke

en: %s: file not exist
hr: %s: datoteka ne postoji

en: %sPlease enter the passphrase for:
    
      %.*s  
    (%.*s)
hr: %sMolim unesite lozink za:
    
      %.*s  
    (%.*s)

en: (New)
hr: (Novo)

en: (No Date)
hr: (Nema Datuma)

en: (No From)
hr: (Bez pošiljatelja)

en: (No Subject)
hr: (Bez teme)

en: /Color la_bel
hr: /Oznaka _boje

en: /Create _new folder...
hr: /Kreiraj _novi spis...

en: /M_ove...
hr: /_Premjesti...

en: /New _Address
hr: /Nova _adresa

en: /New _Folder
hr: /Novi _spis

en: /New _Group
hr: /Nova _grupa

en: /Open _with...
hr: /Otvori _s...

en: /Re-_edit
hr: /Pre-_uredi

en: /Su_bscribe to newsgroup...
hr: /Pribilježi se na _news grupu...

en: /_Add...
hr: /_Dodaj...

en: /_Address
hr: /_Adresa

en: /_Address/---
hr: /_Adresa/---

en: /_Address/New _Address
hr: /_Adresa/Nova _adresa

en: /_Address/New _Folder
hr: /_Adresa/Novi _spis

en: /_Address/New _Group
hr: /_Adresa/Nova _grupa

en: /_Address/_Delete
hr: /_Adresa/O_briši

en: /_Address/_Edit
hr: /_Adresa/_Uredi

en: /_Check signature
hr: /Pro_vjeri potpis

en: /_Configuration
hr: /_Konfiguracija

en: /_Configuration/---
hr: /_Konfiguracija/---

en: /_Configuration/C_hange current account
hr: /_Konfiguracija/Promjeni _trenutni račun

en: /_Configuration/Create _new account...
hr: /_Konfiguracija/Kreiraj _novi račun...

en: /_Configuration/_Common preferences...
hr: /_Konfiguracija/U_običajene postavke...

en: /_Configuration/_Edit accounts...
hr: /_Konfiguracija/_Uredi račune...

en: /_Configuration/_Filter setting...
hr: /_Konfiguracija/Postavke _filtera...

en: /_Configuration/_Preferences for current account...
hr: /_Konfiguracija/_Postavke za trenutni račun...

en: /_Configuration/_Template...
hr: /_Konfiguracija/_Obrazac...

en: /_Copy...
hr: /_Kopiraj...

en: /_Delete
hr: /_Obriši

en: /_Delete folder
hr: /_Obriši spis

en: /_Display as text
hr: /Prikaži kao _tekst

en: /_Edit
hr: /_Uredi

en: /_Edit/---
hr: /_Uredi/---

en: /_Edit/Cu_t
hr: /_Uredi/R_eži

en: /_Edit/Select _all
hr: /_Uredi/Odaberi _sve

en: /_Edit/Wrap all long _lines
hr: /_Uredi/Sažmi sve duge _linije

en: /_Edit/_Copy
hr: /_Uredi/_Kopiraj

en: /_Edit/_Paste
hr: /_Uredi/U_baci

en: /_Edit/_Redo
hr: /_Uredi/_Redo

en: /_Edit/_Undo
hr: /_Uredi/_Undo

en: /_Edit/_Wrap current paragraph
hr: /_Uredi/Sažmi _poglavlje

en: /_File
hr: /_Datoteka

en: /_File/---
hr: /_Datoteka/---

en: /_File/E_xit
hr: /_Datoteka/I_zlaz

en: /_File/Insert si_gnature
hr: /_Datoteka/Unesi _potpis

en: /_File/New _Book
hr: /_Datoteka/Nova _knjiga

en: /_File/New _Server
hr: /_Datoteka/Novi _poslužitelj

en: /_File/New _vCard
hr: /_Datoteka/Nova _V-kartica

en: /_File/_Attach file
hr: /_Datoeka/_Priloži datoteku

en: /_File/_Close
hr: /_Datoteka/_Zatvori

en: /_File/_Delete
hr: /_Datoteka/_Obriši

en: /_File/_Edit
hr: /_Datoteka/_Uredi

en: /_File/_Export to mbox file...
hr: /_Datoteka/_Izvezi u mbox datoteku...

en: /_File/_Folder
hr: /_Datoteka/_Spis

en: /_File/_Folder/Create _new folder...
hr: /_Datoteka/_Spis/Kreiraj _novi spis...

en: /_File/_Folder/_Delete folder
hr: /_Datoteka/_Spis/_Obriši spis

en: /_File/_Folder/_Rename folder...
hr: /_Datoteka/_Spis/_Preimenuj spis...

en: /_File/_Import mbox file...
hr: /_Datoteka/_Unesi mbox datoteku

en: /_File/_Insert file
hr: /_Datoteka/_Unesi datoteku

en: /_File/_Print...
hr: /_Datoteka/Is_piši...

en: /_File/_Save
hr: /_Datoteka/_Spremi

en: /_File/_Save as...
hr: /_Datoteka/Spremi _kao...

en: /_Forward
hr: /Prosli_jedi

en: /_Help
hr: /_Pomoć

en: /_Help/---
hr: /_Pomoć/---

en: /_Help/_About
hr: /_Pomoć/_O

en: /_Help/_Manual
hr: /_Pomoć/_Priručnik

en: /_Help/_Manual/_English
hr: /_Pomoć/_Priručnik/_Engleski

en: /_Help/_Manual/_Japanese
hr: /_Pomoć/_Priručnik/_Japanski

en: /_Mark
hr: /_Označi

en: /_Mark/---
hr: /_Označi/---

en: /_Mark/Mark all _read
hr: /_Označi/Označi sve _pročitano

en: /_Mark/Mark as rea_d
hr: /_Označi/Označi kao _pročitano

en: /_Mark/Mark as unr_ead
hr: /_Označi/Označi kao _nepročitano

en: /_Mark/_Mark
hr: /_Označi/_Označi

en: /_Mark/_Unmark
hr: /_Označi/_Ukloni oznaku

en: /_Message
hr: /_Poruka

en: /_Message/---
hr: /_Poruka/---

en: /_Message/Compose _new message
hr: /_Pošta/Kreiraj _novu poruku

en: /_Message/M_ove...
hr: /_Pošta/Prem_jesti...

en: /_Message/Re-_edit
hr: /_Pošta/Pre_Uredi

en: /_Message/_Copy...
hr: /_Pošta/Kopir_aj

en: /_Message/_Delete
hr: /_Pošta/O_briši

en: /_Message/_Forward
hr: /_Pošta/P_roslijedi

en: /_Message/_Mark
hr: /_Pošta/O_znači

en: /_Message/_Mark/---
hr: /_Pošta/O_znači/---

en: /_Message/_Mark/Mark all _read
hr: /_Pošta/O_znači/Označi sve _pročitano

en: /_Message/_Mark/Mark as rea_d
hr: /_Pošta/O_znači/Označi kao _pročitano

en: /_Message/_Mark/Mark as unr_ead
hr: /_Pošta/O_znači/Označi kao _nepročitano

en: /_Message/_Mark/_Mark
hr: /_Pošta/O_znači/_Označi

en: /_Message/_Mark/_Unmark
hr: /_Pošta/O_znači/_Ukloni oznaku

en: /_Message/_Reply
hr: /_Pošta/O_dgovori

en: /_Open
hr: /_Otvori

en: /_Print...
hr: /Is_piši

en: /_Remove
hr: /_Ukloni

en: /_Remove newsgroup
hr: /Ukloni news _grupu

en: /_Rename folder...
hr: /_Preimenuj spis...

en: /_Reply
hr: /Od_govori

en: /_Save as...
hr: /S_premi kao

en: /_Search messages...
hr: /_Traži poruka...

en: /_Tools
hr: /_Alati

en: /_Tools/Import _LDIF file
hr: /_Datoteka/Unesi _LDIF datoteku

en: /_View
hr: /_Pregled

en: /_View/---
hr: /_Pregled/---

en: /_View/All _header
hr: /_Pregled/Prikaži s_vo zaglavlje

en: /_View/Open in new _window
hr: /_Pregled/Otvori u novom _prozoru

en: /_View/Separate f_older tree
hr: /_Pregled/Odvoji sta_blo spisa

en: /_View/Show all _header
hr: /_Pregled/Prikaži s_vo zaglavlje

en: /_View/_Source
hr: /_Pregled/Pr_egledaj izvor

en: A Group Name must be supplied.
hr: Ime grupe mora biti unešeno.

en: A Name and Value must be supplied.
hr: Ime i iznos moraju biti upisani.

en: About
hr: O

en: Account
hr: Račun

en: Account for sending mail is not specified.
    Please select a mail account before sending.
hr: Račun za slanje pošte nije definiran.
    Molim, odaberite račun prije slanja.

en: Account preferences
hr: Postavke računa

en: Account setting
hr: Postavke računa

en: Account%d
hr: Račun%d

en: Add
hr: Dodaj

en: Add Address to Book
hr: Dodaj adresu u adresar

en: Add Date header field
hr: Dodaj polje Datum u zaglavlje

en: Add New Addressbook
hr: Dodaj Novi Adresar

en: Add New Group
hr: Dodaj novu grupu

en: Add New JPilot Entry
hr: Dodajte novi JPilot unos

en: Add New LDAP Server
hr: Novi LDAP Poslužitelj

en: Add New Person
hr: Dodaj novu osobu

en: Add New vCard Entry
hr: Dodaj Novi V-kartica Unos

en: Add address to destination when double-clicked
hr: Dodaj adresu u destinaciju kada se dva put klikne

en: Add key
hr: Dodaj ključ

en: Add mailbox
hr: Dodaj sandučić

en: Add user-defined header
hr: Dodatna zaglavlja

en: Additional e-Mail address item(s)
hr: Dodatne pojedinosti e-Mail adrese

en: Address
hr: Adresa

en: Address Book
hr: Adresar

en: Address book
hr: Adresar

en: Address book name must be supplied.
hr: Ime adresara mora biti unešeno.

en: Addressbook Conversion
hr: Unos adresara

en: Addressbook Conversion Error
hr: Greška pri unosu adresara

en: Addressbook Error
hr: Greška adresara

en: Addressbook conversion
hr: Unos adresara

en: Addressbook conversion error
hr: Greška pri unosu adresara

en: Addresses in Group
hr: Adrese u grupi

en: Advanced
hr: Napredno

en: Always
hr: Uvijek

en: An E-Mail address must be supplied.
hr: E-mail adresa nije upisana.

en: Ask before emptying
hr: Pitaj prije pražnjenja

en: Attach
hr: Priloži

en: Attach file
hr: Priloži datoteku

en: Attachment
hr: Prilog

en: Attracting messages by subject...
hr: Prihvaćam poruke po temi...

en: Auth failed
hr: Identifikacija nije uspjela

en: Authenticate with POP3 before sending
hr: Autoriziraj s POP3 prije slanja

en: Authenticating...
hr: Prijavljujem se...

en: Authentication
hr: Autorizacija

en: Auto-check new mail
hr: Auto-provjera nove pošte

en: Automatic (Recommended)
hr: Automatsko (preporučeno)

en: Automatically check signatures
hr: Automatski provjeri potpis

en: Automatically launch the external editor
hr: Automatski pokreni vanjski uređivač

en: Automatically select account for replies
hr: Automatski odaberi račun pri odgovaranju

en: Automatically set the following addresses
hr: Automatski postavi slijedeće adrese

en: Available Addresses
hr: Dostupne adrese

en: Available Search Base(s)
hr: Dostupne Baze

en: Available items
hr: Dostupne pojedinosti

en: BAD signature
hr: LOŠ potpis

en: Bad passphrase! Try again...
hr: Pogrešna lozinka! Pokušajte ponovo...

en: Baltic (ISO-8859-13)
hr: Blatički (ISO-8859-13)

en: Baltic (ISO-8859-4)
hr: Blatički (ISO'8859-4)

en: Basic
hr: Osnovno

en: Basic Data
hr: Osnovno

en: Beginning of message reached; continue from end?
hr: Početak liste dosegnut; nastaviti od kraja?

en: Bind Password
hr: Bind Lozinka

en: Blue
hr: Plava

en: Brown
hr: Smeđa

en: Building threads...
hr: Izgrađujem stablo...

en: Can't connect to IMAP4 server: %s:%d
hr: Ne mogu se povezati s IMAP4 poslužiteljom: %s%d

en: Can't connect to NNTP server: %s:%d
hr: Ne mogu uspostaviti vezu s NNTP poslužiteljem: %s:%d

en: Can't connect to POP3 server: %s:%d
hr: Ne mogu se povezati na POP3 poslužitelj: %s:%d

en: Can't create the folder `%s'.
hr: Ne mogu stvoriti spis `%s'.

en: Can't get file size of %s
hr: Ne mogu dobiti veličinu datoteke %s

en: Can't get text part
hr: Ne mogu dobiti dio tekst

en: Can't get the part of multipart message.
hr: Ne mogu dobiti dio višedjelne poruke.

en: Can't load the image.
hr: Ne mogu prikazati sliku.

en: Can't open mark file.
hr: Ne mogu otvoriti označenu datoteku.

en: Can't queue the message.
hr: Ne mogu odložiti poruku.

en: Can't retrieve newsgroup list.
hr: Ne mogu pronaći listu news grupa.

en: Can't save the message to outbox.
hr: Ne mogu snimiti poruku u spis poslano.

en: Can't save the part of multipart message.
hr: Ne mogu spremiti dio višedjelne poruke

en: Can't write to file.
hr: Ne mogu pisati u datoteku.

en: Cancelled
hr: Otkazano

en: Cannot find user ID for this key.
hr: Ne mogu naći ID korisnika za ovaj ključ.

en: Case sensitive
hr: Osjetljiv na velika/mala slova

en: Central European (ISO-8859-2)
hr: Srednje-Europski (ISO-8859-2)

en: Check new mail on startup
hr: Provjeri poštu prilikom starta

en: Chinese (ISO-2022-CN)
hr: Kineski (ISO-2022-CN)

en: Clear
hr: Počisti

en: Collecting info for `%s' ... %c
hr: Primam info za `%s' ... %c

en: Colors
hr: Boje

en: Command
hr: Naredba

en: Common Preferences
hr: Uobičajene postavke

en: Common address
hr: Uobičajene adrese

en: Compose
hr: Kreiraj

en: Compose new message
hr: Kreiranje nove pošte

en: Composing message exists. Really quit?
hr: Pisanje poruke postoji. Uistinu prekinuti?

en: Configuration is saved.
hr: Konfiguracija je spremljena.

en: Confirm on exit
hr: Potvrdi izlaz

en: Connected successfully to server
hr: Uspješno spojen na server

en: Connecting
hr: Povezujem se

en: Connecting to SMTP server: %s ...
hr: Spajam se na SMTP poslužitelj: %s ...

en: Connection failed
hr: Veza nije uspjela

en: Copying message %s%c%d to %s ...
hr: Kopiram poruke %s%c%d u %s ...

en: Could not connect to server
hr: Ne mogu se povezati na server

en: Could not convert address book
    and could not create new address book files.
hr: Ne mogu unjeti adresar,
    i ne mogu stvoriti nove datoteke adresara.

en: Could not convert address book and could not create new address book files.
hr: Ne mogu unjeti adresar i ne mogu kreirati nove datoteke adresara.

en: Could not convert address book,
    but created empty new address book files.
hr: Ne mogu unjeti adesar,
    ali sam kreirao nove prazne datoteke adresara.

en: Could not convert address book,
    could not create new address book files.
hr: Ne mogu unjeti adresar,
    ne mogu kreirati nove datoteke adresara.

en: Could not convert address book, but created empty new address book files.
hr: Ne mogu unjeti adresar, kreiram prazne datoteke novog adresara.

en: Could not convert address book, could not create new address book files.
hr: Ne mogu unjeti adresar, ne mogu kreirati nove datoteke adresara.

en: Could not read Search Base(s) from server - please set manually
hr: Ne mogu čitati Baze Potrage sa servera - molim postavite ručno

en: Could not read address index
hr: Ne mogu čitati index adresara

en: Could not read file.
hr: Ne mogu čitati datoteku.

en: Creating MIME view...
hr: Stvaram MIME pregled...

en: Creating account edit window...
hr: Stvaram prozor za uređivanje računa...

en: Creating account preferences window...
hr: Kreiram prozor za postvake računa...

en: Creating alert panel dialog...
hr: Stvaram sučelje za upozoravajući prozor...

en: Creating common preferences window...
hr: Stvaram prozor za uobičajene postavke...

en: Creating compose window...
hr: Stvaram prozor za pisanje...

en: Creating display header setting window...
hr: Kreiram prozor postavki zaglavlja...

en: Creating folder view...
hr: Stvaram spisni pregled...

en: Creating header view...
hr: Stvaram pregled zaglavlja...

en: Creating image view...
hr: Kreiram pregled slika...

en: Creating main window...
hr: Kreiram glavne prozore...

en: Creating message view...
hr: Kreiram pregled poruka...

en: Creating progress dialog...
hr: Kreiram dijalog napretka...

en: Creating source window...
hr: Kreiram prozor izvora...

en: Creating summary column setting window...
hr: Kreiram prozor za postavke prikaza...

en: Creating summary view...
hr: Kreiram pregled održavanja...

en: Creating text view...
hr: Kreiram pregled teksta...

en: Creation of the mailbox failed.
    Maybe some files already exist, or you don't have the permission to write there.
hr: Kreiranje sandučića propalo.
    Možda neke datoteke već postoje ili nemate pravo pisanja u direktoriju.

en: Custom header setting
hr: Postaljvanje određenog zaglavlja

en: Custom headers
hr: Određeno zaglavlje

en: Cyrillic (ISO-8859-5)
hr: Čirilica (ISO-8859-5)

en: Cyrillic (KOI8-R)
hr: Čirilica (KOI8-R)

en: Cyrillic (KOI8-U)
hr: Čirilica (KOI8-U)

en: Cyrillic (Windows-1251)
hr: Ćirilica (Windows-1251)

en: Date
hr: Datum

en: Date
    From
    Full Name of Sender
    First Name of Sender
    Initial of Sender
    Subject
    To
    Cc
    Newsgroups
    Message-ID
hr: Datum
    Od
    Puno ime pošiljatelja
    Ime pošiljatelja
    Inicijali pošiljatelja
    Tema
    Za
    Cc
    News grupe
    ID poruke

en: Date format
hr: Format datuma

en: Default inbox
hr: Uobičajeni sandučić

en: Delete
hr: Obriši

en: Delete IMAP4 account
hr: Obriši IMAP4 račun

en: Delete account
hr: Obriši račun

en: Delete address(es)
hr: Obriši adresu/e

en: Delete folder
hr: Obriši spis

en: Delete header
hr: Obriši zaglavlje

en: Delete message(s)
hr: Obriši poruku/e

en: Delete news account
hr: Obriši news račun

en: Delete newsgroup
hr: Obriši news grupu

en: Delete rule
hr: Obriši pravilo

en: Delete template
hr: Briši obrazac

en: Delete the message
hr: Briše poruke

en: Deleting duplicated messages...
hr: Brišim duplicirane poruke...

en: Description
hr: Opis

en: Description of symbols
hr: Obajšnjenje znakova

en: Destination dir:
hr: Destinacijski dir:

en: Destination is same as current folder.
hr: Destinacija je ista kao i trenutni spis.

en: Display
hr: Prikaz

en: Display Name
hr: Prikaz imena

en: Display header pane above message view
hr: Prikaži zaglavlje iznad poruke

en: Display header setting
hr: Prikaz postavki zaglavlja

en: Display recipient on `From' column if sender is yourself
hr: Prikaži primatelja na `Od' ukoliko ste Vi autor

en: Display short headers on message view
hr: Prikaži kratko zaglavlje na pregledu poruka

en: Display unread number next to folder name
hr: Prikaži broj nepročitanih poruka kraj imena spisa

en: Display warning on startup if GnuPG doesn't work
hr: Prikaži upozorenje na startu ako GnuPG ne radi

en: Displayed Headers
hr: Prikazana zaglavlja

en: Displayed items
hr: Prikazane pojedinosti

en: Displaying the source of %s ...
hr: Prikazujem izvor od %s ...

en: Do you really want to delete message(s) from the trash?
hr: Želite li uistinu obrisati poruke iz smeća?

en: Do you really want to delete this header?
hr: Uistinu obrisati ovo zaglavlje?

en: Do you really want to delete this template?
hr: Uistinu obrisati ovaj obrazac?

en: Don't receive
hr: Ne primaj

en: Don't use SSL
hr: Ne koristi SSL

en: Done.
hr: Gotovo.

en: Down
hr: Dolje

en: Download all messages on server
hr: Primi sve poruke sa poslužitelja

en: Draft
hr: Nedovršeno

en: E-Mail Address
hr: E-mail adresa

en: E-Mail address
hr: E-mail adresa

en: EMail Address
hr: E-mail adresa

en: Edit
hr: Uredi

en: Edit Addressbook
hr: Uredi adresar

en: Edit Group Data
hr: Uredi grupu

en: Edit Group Details
hr: Uredi detalje grupe

en: Edit JPilot Entry
hr: Uredite JPilot unos

en: Edit LDAP - Select Search Base
hr: Uredit LDAP - Odabir Baze Potrage

en: Edit LDAP Server
hr: Uredi LDAP Poslužitelj

en: Edit Person Data
hr: Uredi osobne podatke

en: Edit Person Details
hr: Uredi detalje osobe

en: Edit accounts
hr: Uredi račune

en: Edit address
hr: Uredi adresu

en: Edit folder
hr: Uredi spis

en: Edit vCard Entry
hr: Uredite V-kartica unose

en: Edit with external editor
hr: Uredi s vanjskim uređivačem

en: Editor
hr: Uređivač

en: Empty trash
hr: Isprazni smeće

en: Empty trash on exit
hr: Isprazni smeće pri izlazu

en: Enable coloration of message
hr: Omogući poruke u boji

en: Encoding
hr: Kodiranje

en: Encrypt message by default
hr: Uvijek kriptiraj poruke

en: End of message reached; continue from beginning?
hr: Kraj liste dosegnut; nastaviti od početka?

en: Enter the command line to open file:
    (`%s' will be replaced with file name)
hr: Unesite naredbu za otvaranje datoteke:
    (`%s' je sinonim za ime datoteke)

en: Error
hr: Greška

en: Error creating ssl context
hr: Greška pri kreiranju ssl konteksta

en: Error occurred while posting
hr: Došlo je do greške prilikom slanja

en: Error occurred while posting the message to %s .
hr: Došlo je do greške prilikom slanja poruke %s -u.

en: Error occurred while processing mail.
hr: Došlo je do greške pri radu s poštom.

en: Error occurred while sending the message.
hr: Došlo je do greške prilikom slanja poruke.

en: Error verifying the signature
hr: Greška pri potvrđivanju potpisa

en: Example
hr: Primjer

en: Execute
hr: Izvrši

en: Execute immediately when moving or deleting messages
hr: Izvrši odmah pri premještanju ili brisanju poruka

en: Execute marked process
hr: Izvršava označene procese

en: Exit
hr: Izlaz

en: Exit this program?
hr: Izlaz iz ovog programa?

en: Expand threads
hr: Raširi stablo

en: Export
hr: Iznesi

en: Exporting file:
hr: Iznosim datoteku:

en: Exporting messages from %s into %s...
hr: Izvozim poruke iz %s u %s...

en: Extended
hr: Produženo

en: External editor command line is invalid: `%s'
hr: Naredba za vanjski uređivač je pogrešna: `%s'

en: File
hr: Datoteka

en: File %s doesn't exist
hr: Datoteka %s ne postoji

en: File `%s' already exists.
    Can't create folder.
hr: Datoteka `%s' već postoji.
    Ne mogu stvoriti spis.

en: File appears to be Ok.
hr: Datoteka je U redu

en: File does not appear to be JPilot format.
hr: Datoteka nije JPilot formata.

en: File does not appear to be a valid address book format.
hr: Datoteka nije u formatu adresara.

en: File does not appear to be vCard format.
hr: Datoteka nije V-kartica formata.

en: File doesn't exist or is empty.
hr: Datoteka ne postoji ili je prazna.

en: File name
hr: Ime datoteke

en: Filter messages on receiving
hr: Filtriraj poruke pri primanju

en: Filter on incorporation
hr: Filtriraj pri prihvaćanju

en: Filter setting
hr: Postavke filtera

en: Filtering...
hr: Filtriranje...

en: Find groups:
hr: Nađi grupe:

en: Find in current message
hr: Pronađi u trenutnoj poruci

en: Find text:
hr: Pronađi tekst:

en: First Name
hr: Ime

en: Folder
hr: Spis

en: Folder %s is selected
hr: Spis %s je odabran

en: Forward
hr: Proslijedi

en: Forward format
hr: Format prosljeđivanja

en: Forward the message
hr: Prosljeđuje poruku

en: Found %s
hr: Pronađen %s

en: From
hr: Od

en: From:
hr: Od:

en: Full name
hr: Puno ime

en: GPGME is copyright 2001 by Werner Koch <dd9jn@gnu.org>
hr: GPGME je vlasništvo Wernera Kocha <dd9jn@gnu.org>, (c) 2001.

en: Generate Message-ID
hr: Generiraj ID poruke

en: Get
hr: Primi

en: Get all
hr: Primi sve

en: Getting messages from %s into %s...
hr: Primam poruke sa %s u %s...

en: Getting new messages from %s into %s...
hr: Primam nove poruke s %s u %s...

en: Getting the number of new messages (LAST)...
hr: Primam broj novih poruka (LAST)...

en: Getting the number of new messages (STAT)...
hr: Primam broj novih poruka (STAT)...

en: Getting the number of new messages (UIDL)...
hr: Primam broj novih poruka (UIDL)...

en: Getting the size of messages (LIST)...
hr: Primam veličinu poruka (LIST)...

en: Go to inbox after receiving new mail
hr: Idi u sandučić nakon primanja pošte

en: Good signature
hr: Dobar potpis

en: Good signature from "%s"
hr: Dobar potpis od "%s"

en: Grab input while entering a passphrase
hr: Uhvati unos pri upisivanju lozinke

en: Greek (ISO-8859-7)
hr: Grčki (ISO-8859-7)

en: Green
hr: Zelena

en: Group
hr: Grupa

en: Group Name
hr: Ime grupe

en: Half page
hr: Pola stranice

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Header name
hr: Ime zaglavlja

en: Header name is not set.
hr: Ime zaglavlja nije postavljeno.

en: Hidden headers
hr: Skrivena zaglavlja

en: IMAP server directory
hr: Direktorij IMAP poslužitelja

en: IMAP4 login failed.
hr: IMAP4 login propao.

en: IMAP4 server is not entered.
hr: IMAP4 poslužitelj nije upisan.

en: If x is set, displays expr
hr: Ako je x odabrano, prikazuje expr

en: Import
hr: Uvezi

en: Import LDIF file into Address Book
hr: Unesi LDIF datoteku u Adresar

en: Importing file:
hr: Uvozim datoteku:

en: Inbox
hr: Sandučić

en: Incorporate new mail
hr: Prima novu poštu

en: Incorporate new mail of all accounts
hr: Prima novu poštu sa svih računa

en: Input new name for `%s':
hr: Unesite novo ime za `%s':

en: Input password
hr: Unesite lozinku

en: Input password for %s on %s:
hr: Unesite lozinku za %s na %s:

en: Input the name of new folder:
hr: Unesite ime novog spisa:

en: Input the name of new folder:
    (if you want to create a folder to store subfolders,
     append `/' at the end of the name)
hr: Unesite ime novog spisa:
    (ukoliko želite stvoriti spis za pohranjivanje podspisa,
    dodajte `/' na kraju imena)

en: Input the new name of folder:
hr: Unesite ime novog spisa:

en: Insert
hr: Unesi

en: Insert automatically
hr: Ubaci automatski

en: Insert file
hr: Unesi datoteku

en: Interface
hr: Sučelje

en: Invalid MIME type.
hr: Pogrešan MIME tip

en: Japanese (EUC-JP)
hr: Japanski (EUC-JP)

en: Japanese (ISO-2022-JP)
hr: Japanski (ISO-2022-JP)

en: Japanese (Shift_JIS)
hr: Japanski (Shift_JIS)

en: Key ID
hr: ID ključa

en: Korean (EUC-KR)
hr: Korejski (EUC-KR)

en: LDAP Server
hr: LDAP Poslužitelj

en: Last Name
hr: Prezime

en: Last number in dir %s = %d
hr: Posljednji broj u direktoriju %s = %d

en: Line space
hr: Razmak linija

en: Linewrap
hr: Sažimanje

en: Lookup
hr: Potraži

en: MIME Type
hr: MIME tip

en: MIME type
hr: MIME tip

en: MIME viewer command line is invalid: `%s'
hr: Naredba MIME preglednika nije ispravna: `%s'

en: Mail address
hr: E-mail adresa

en: Mail address is not entered.
hr: E-mail adresa nije upisana.

en: Mailbox
hr: Sandučić

en: Mailbox setting
hr: Postavke sandučića

en: MainWindow: color allocation %d failed
hr: MainWindow: prikaz boje %d nije uspio

en: Mark
hr: Oznaka

en: Maximum Entries
hr: Max. Unos

en: Message
hr: Pošta

en: Message %d is marked
hr: Poruka %d je označena

en: Message %d is marked as being read
hr: Poruka %d je označena kao pročitana

en: Message %d is marked as unread
hr: Poruka %d je označena kao nepročitana

en: Message %d is set to copy to %s
hr: Poruka %d je označena za kopiranje u %s

en: Message %d is set to move to %s
hr: Poruka %d je označena za premještanje u %s

en: Message %s/%d is set to delete
hr: Poruka %s/%d označena je za brisanje

en: Message %s/%d is unmarked
hr: Poruka %s/%d je neoznačena

en: Message reply/forward format error.
hr: Greška poruke odgovori/proslijedi.

en: Message: %s
hr: Poruka: %s

en: Messages
hr: Poruke

en: Modify
hr: Promjeni

en: Move Down
hr: Pomakni dolje

en: Move E-Mail Addresses to or from Group with arrow buttons
hr: Pomaknite E-mail adrese prema ili od grupe sa strelicama

en: Move Up
hr: Pomakni gore

en: NNTP connection to %s:%d has been disconnected. Reconnecting...
hr: NNTP veza s %s:%d je pukla. Povezujem ponovo...

en: NNTP server is not entered.
hr: NNTP poslužitelj nije upisan.

en: Name
hr: Ime

en: Name of this account
hr: Ime ovog računa

en: Name:
hr: Ime:

en: Never
hr: Nikada

en: New
hr: Novo

en: New folder
hr: Novi spis

en: New messages will be checked in this order. Check the boxes
    on the `G' column to enable message retrieval by `Get all'.
hr: Nove poruke biti će provjerene ovim redom. Označite pod
    S one račune s kojih želite skinuti poštu sa `Primi sve'.

en: New user, could not save address book files.
hr: Novi korisnik, ne mogu spremiti datoteke adresara.

en: New user, could not save index file.
hr: Novi korisnik, ne mogu spretmiti index datoteku.

en: NewFolder
hr: NoviSpis

en: News server
hr: News poslužitelj

en: Newsgroup name
hr: News grupa:

en: Newsgroups:
hr: News grupe:

en: Next
hr: Slijedeća

en: Next unread message
hr: Slijedeća nepročitana poruka

en: Nick Name
hr: Nadimak

en: No disk space left.
hr: Nema više mjesta na disku.

en: No labeled message found. Search from the beginning?
hr: Nema label poruka. Krenuti od početka?

en: No labeled message found. Search from the end?
hr: Nema label poruka. Tražiti od kraja?

en: No labeled messages.
hr: Nema label poruka.

en: No marked message found. Search from the beginning?
hr: Nema označenih poruka. Tražiti od početka?

en: No marked message found. Search from the end?
hr: Nema više označenih poruka. Nastaviti od kraja?

en: No marked messages.
hr: Nema označenih poruka.

en: No more labeled messages
hr: Nema više label poruka

en: No more marked messages
hr: Nema više označenih poruka

en: No more unread messages
hr: Nema nepročitanih poruka

en: No public key to verify the signature
hr: Nema javnog ključa za potvrdu potpisa

en: No signature found
hr: Nema potpisa

en: No unread message found. Go to next folder?
hr: Nema više nepročitanih poruka. Nastaviti u slijedeći spis?

en: No unread message found. Search from the end?
hr: Nema više nepročitanih poruka. Tražiti od kraja?

en: No unread messages.
hr: Nema nepročitanih poruka.

en: No.
hr: Ne.

en: None
hr: Ništa

en: None (local)
hr: Ništa (lokalno)

en: Notice
hr: Obavijest

en: Number
hr: Broj

en: Old address book converted successfully.
hr: Stari adresar uspješno unešen.

en: Old address book converted,
    could not save new address index file
hr: Stari adresar ne može biti unešen,
    ne mogu spremiti novu index datoteku adresara.

en: Old address book converted, could not save new address index file
hr: Stari adresar unešen, ne mogu spremiti index datoteke novih adresa

en: On exit
hr: Na izlazu

en: Open first unread message when entering a folder
hr: Otvori prvu nepročitanu poruku pri ulasku u spis

en: Open with
hr: Otvori s

en: Opening account edit window...
hr: Otvaram prozor za uređivanje računa...

en: Opening account preferences window...
hr: Otvaram prozor za postavke računa...

en: Orange
hr: Narančasta

en: Organization
hr: Organizacija

en: Other
hr: Drugo

en: Overwrite
hr: Prepiši

en: Overwrite existing file?
hr: Prepisati postojeću datoteku?

en: POP3 protocol error
hr: POP3 protokol greška

en: POP3 server is not entered.
hr: POP3 poslužitelj nije upisan.

en: Passphrase
hr: Lozinka

en: Password
hr: Lozinka

en: Path
hr: Staza

en: Person
hr: Osoba

en: Personal address
hr: Osobne adrese

en: Personal information
hr: Osobne informacije

en: Pick color for URI
hr: Odaberite boju za URI

en: Pick color for quotation level 1
hr: Odaberite boju za citat 1. stupnja

en: Pick color for quotation level 2
hr: Odaberite boju za citat 2. stupnja

en: Pick color for quotation level 3
hr: Odaberite boju za citat 3. stupnja

en: Pink
hr: Roza

en: Please select a file.
hr: Molim, odaberite datoteku.

en: Please select key for `%s'
hr: Molim, odaberite ključ za `%s'

en: Preferences for new account
hr: Postavke za novi račun

en: Prefs
hr: Postav

en: Print
hr: Ispiši

en: Print command line is invalid:
    `%s'
hr: Naredba za ispis je pogrešna:
    `%s'

en: Print command line is invalid: `%s'
hr: Naredba za ispis nije dobra: `%s'

en: Privacy
hr: Privatnost

en: Process mark
hr: Izvrši oznaku

en: Protocol
hr: Protokol

en: Protocol log
hr: Zapis protokola

en: Put into queue folder and send later
hr: Odloži u spis odloženo i pošalji kasnije

en: Queue
hr: Odloženo

en: Queued message header is broken.
hr: Zaglavlje odložene poruke je loše.

en: Queued messages
hr: Odložene poruke

en: Quitting
hr: Izlazim

en: Quitting...
hr: Završavam...

en: Quotation mark
hr: Oznaka citata

en: Quote mark format error.
hr: Greška formata citata.

en: Quote message when replying
hr: Citiraj poruku pri odgovaranju

en: Quoted Text - First Level
hr: Citirani tekst - prvi stupanj

en: Quoted Text - Second Level
hr: Citirani tekst - drugi stupanj

en: Quoted Text - Third Level
hr: Citirani tekst - treći stupanj

en: Reading all config for each account...
hr: Čitam konfiguracije za svaki račun...

en: Reading configuration for displaying headers...
hr: Čitam konfiguraciju za prikaz zaglavlja...

en: Really delete IMAP4 account `%s'?
hr: Uistinu obrisati `%s' IMAP4 račun?

en: Really delete `%s' ?
hr: Uistinu obrisati `%s' ?

en: Really delete news account `%s'?
hr: Uistinu obrisati `%s' news račun?

en: Really delete newsgroup `%s'?
hr: Uistinu obrisati `%s' news grupu?

en: Really delete the address(es)?
hr: Uistinu obrisati adresu/e?

en: Receive
hr: Primanje

en: Recipient is not specified.
hr: Nije upisan primatelj.

en: Recycle quote colors
hr: Ciklički mijenjaj boje citata

en: Red
hr: Crvena

en: Register
hr: Unesi

en: Registered templates
hr: Registrirani obrasci

en: Remarks
hr: Bilješke

en: Remove messages on server when received
hr: Ukloni poruke sa poslužitelja nakon primanja

en: Rename folder
hr: Preimenuj spis

en: Reply
hr: Odgovori

en: Reply all
hr: Odgovori s.

en: Reply format
hr: Format odgovora

en: Reply to all
hr: Odgovara svima

en: Reply to the message
hr: Odgovara na poruku

en: Reply-To
hr: Odvovori-Na

en: Required APOP timestamp not found in greeting
hr: Nužni APOP timestamp nije pronađen u pozdravu

en: Retrieving
hr: Primam

en: Retrieving message (%d / %d) (%s / %s)
hr: Primam poruke (%d / %d) (%s / %s)

en: Retrieving new messages
hr: Primam nove poruke

en: SMTP Authentication (SMTP AUTH)
hr: SMTP autorizacija (SMTP AUTH)

en: SMTP server (send)
hr: SMTP poslužitelj (slanje)

en: SMTP server is not entered.
hr: SMTP poslužitelj nije upisan.

en: SSL connect failed (%s)
hr: SSL veza propala (%s)

en: SSL connection using %s
hr: SSL veza koristeći %s

en: SSL method not available
hr: SSL metoda nije dostupna

en: SSLv23 available
hr: SSLv23 dostupan

en: SSLv23 not available
hr: SSLv23 nije dostupan

en: Save as
hr: Spremi kao

en: Save sent messages to outbox
hr: Spremi poslane poruke u poslano

en: Save to draft folder
hr: Spremi u spis nedovršeno

en: Scanning folder %s ...
hr: Pretražujem spis %s ...

en: Scanning folder %s%c%s ...
hr: Pretražujem spise %s%c%s ...

en: Scanning folder (%s)...
hr: Pregledavam spis (%s)...

en: Search Base
hr: Baza potrage

en: Search Criteria
hr: Kriterij potrage

en: Search failed
hr: Polje potrage

en: Search finished
hr: Potraga završena

en: Search string not found.
hr: Zadani uzorak nije pronađen.

en: Select
hr: Odaberi

en: Select "Check signature" to check
hr: Odaberite "Provjeri potpis" za provjeru

en: Select Address Book Folder
hr: Odaberite spis adresara

en: Select JPilot File
hr: Odaberite JPilot datoteku

en: Select Keys
hr: Odaberite ključeve

en: Select LDIF File
hr: Odaberite LDIF datoteku

en: Select exporting file
hr: Odaberite datoteku za iznošenje

en: Select file
hr: Odaberite datoteku

en: Select folder
hr: Odaberite spis

en: Select importing file
hr: Odaberite datoteku za uvoz

en: Select items to be displayed on the summary view. You can modify
    the order by using the Up / Down button, or dragging the items.
hr: Odaberite pojedinosti za prikaz. Možete modificirati poredak
    koristeći Gore / Dolje tipke, ili povlačenjem mišem.

en: Select key by your email address
hr: Odaberi ključ po e-mail adresi

en: Select newsgroups to subscribe.
hr: Odaberite grupe za predbilježbu.

en: Select vCard File
hr: Odaberite V-kartica datoteku

en: Send
hr: Pošalji

en: Send (SMTP)
hr: Slanje (SMTP)

en: Send later
hr: Pošalji kasnije

en: Send message
hr: Pošalji poruku

en: Send queued message(s)
hr: Šalje odložene poruke

en: Sending
hr: Šaljem

en: Sending DATA...
hr: Šaljem DATA...

en: Sending MAIL FROM...
hr: Šaljem MAIL FROM...

en: Sending RCPT TO...
hr: Šaljem RCPT TO...

en: Sending message
hr: Šaljem poruku

en: Sending message (%d / %d bytes)
hr: Šaljem poruku (%d / %d bytea)

en: Server
hr: Poslužitelj

en: Server certificate:
hr: Certifikat poslužitelja:

en: Server for receiving
hr: Poslužitelj za primanje

en: Server information
hr: Informacije o poslužitelju

en: Set as default
hr: Postavi kao uobičajeni

en: Set message colors
hr: Postavi boje poruka

en: Setting folder info...
hr: Postavljam info spisa...

en: Setting folder info...
hr: Postavljam info spisa...

en: Setting summary from message data...
hr: Postavljam pregled od podataka poruke...

en: Show all unspecified headers
hr: Prikaži sva nedefinirana zaglavlja

en: Show receive dialog
hr: Prikaži dijalog primanja

en: Show signature check result in a popup window
hr: Prikaži potpis u popup prozoru

en: Show this message next time
hr: Prikaži ovu poruku slijedeći put

en: Sign key
hr: Ključ potpisa

en: Sign message by default
hr: Uvijek potpiši poruke

en: Signature
hr: Potpis

en: Signature separator
hr: Razdjelnik potpisa

en: Simplified Chinese (GB2312)
hr: Pojednostavljeni Kineski (GB2312)

en: Size
hr: Veličina

en: Sky blue
hr: Nebesko plava

en: Smooth scroll
hr: Miran scroll

en: Some composing windows are open.
    Please close all the composing windows before editing the accounts.
hr: Neki prozori za pisanje pisma su otvoreni.
    Molim, zatvorite sve prozore prije uređivanja računa.

en: Some marks are left. Process it?
hr: Neke oznake su izostavljene. Izvršiti ih?

en: Some unsent messages are queued. Exit now?
hr: Neke neposlane poruke su odložene. Izaći odmah?

en: Sorting summary...
hr: Slažem pregled...

en: Source dir:
hr: Izvorni dir:

en: Source of the message
hr: Izvorna poruka

en: Specifier
hr: Označitelj

en: Specify IMAP4 port
hr: Specificirani IMAP4 port

en: Specify NNTP port
hr: Specificirani NNTP port

en: Specify POP3 port
hr: Specificirani POP3 port

en: Specify SMTP port
hr: Specificirani SMTP port

en: Specify domain name
hr: Specificirano ime domene

en: Specify key manually
hr: Neki drugi ključ

en: Specify target folder and mbox file.
hr: Odredite ciljani spis i mbox datoteku.

en: Specify target mbox file and destination folder.
hr: Odredite ciljanu mbox datoteku i destinacijski spis.

en: Step
hr: Korak

en: Subject
hr: Tema

en: Subject:
hr: Tema:

en: Subscribe to newsgroup
hr: Pribilježi se na news grupu

en: Summary View
hr: Pregled održavanja

en: Summary display item setting
hr: Postavke pojedinosti prikaza

en: TLSv1 available
hr: TLSv1 dostupan

en: TLSv1 not available
hr: TLSv1 nije dostupan

en: Template
hr: Obrazac

en: Template format error.
hr: Greška formata obrasca.

en: Template name
hr: Ime obrasca

en: Templates
hr: Obrasci

en: Text
hr: Tekst

en: The folder `%s' already exists.
hr: Spis `%s' već postoji.

en: The mailbox `%s' already exists.
hr: Sandučić `%s' već postoji.

en: This header is already in the list.
hr: Ovo zaglavlje je već na listi.

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE. See the GNU General Public License for more details.
hr: Ovaj program distribuira se u nadi da će biti koristan, ali BEZ IKAKOVIH JAMSTVA; bez podrazumijevane garancije o PRODUKTIVNOSTI ili NAMJENI ZA ODREĐENU SVRHU. Vidite GNU General Public Licencu za više detalja.

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2, or (at your option) any later version.
hr: Ovaj program je slobodan software; možete ga redistribuirati i/ili mjenjati unutar pravila GNU General Public Licence kao što je objavljeno od strane Free Software Foundation-a; verzija 2, ili (po vlastition izboru) neka novija verzija.

en: This server requires authentication
hr: Ovaj server zahtijeva autorizaciju

en: Timeout (secs)
hr: Timeout (sek)

en: Timestamp syntax error in greeting
hr: Syntax greška u timestampu kod pozdrava

en: To:
hr: Za:

en: Traditional Chinese (Big5)
hr: Tradicionalni Kineski (Big5)

en: Traditional Chinese (EUC-TW)
hr: Tradicionalni Kineski (EUC-TW)

en: Trash
hr: Smeće

en: Turkish (ISO-8859-9)
hr: Turski (ISO-8859-9)

en: Type
hr: Tip

en: URI link
hr: URI poveznice

en: Unknown SSL method *PROGRAM BUG*
hr: Nepoznata SSL metoda *BUG PROGRAMA*

en: Unread
hr: Nepročitano

en: Unthreading...
hr: Rasipavam...

en: Untitled
hr: Neimenovano

en: Up
hr: Gore

en: Update all local folders after incorporation
hr: Osvježi sve spise poslije prihvaćanja

en: Usage: %s [OPTION]...
hr: Upotreba: %s [OPCIJA]...

en: Use SSL for IMAP4 connection
hr: Koristi SSL za IMAP4 veze

en: Use SSL for POP3 connection
hr: Koristi SSL za POP3 veze

en: Use SSL for SMTP connection
hr: Koristi SSL za SMTP veze

en: Use STARTTLS command to start SSL session
hr: Korsiti STARTTLS naredbu za pokretanje SSL-a

en: Use default GnuPG key
hr: Koristi uobičajeni GnuPG ključ

en: Use external program for incorporation
hr: Koristi vanjski program za prihvat

en: Use external program for sending
hr: Koristi vanjski program za slanje

en: User Attributes
hr: Atributi korisnika

en: User ID
hr: ID korisnika

en: User ID is not entered.
hr: ID korisnika nije upisan.

en: User or key ID:
hr: ID ključa ili korisnika:

en: Val
hr: Oznaka

en: Value
hr: Iznos

en: Warn if there are queued messages
hr: Upozori ako ima odloženih poruka

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Western European (ISO-8859-1)
hr: Zapadno-Europski (ISO-8859-1)

en: Wrap messages at
hr: Sažmi poruke na

en: Wrap quotation
hr: Sažmi citat

en: Writing configuration for displaying headers...
hr: Pišem konfiguraciju za prikaz zaglavlja...

en: Writing summary cache (%s)...
hr: Pišem pohranu pregleda (%s)...

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307, USA.
hr: Uz ovaj program trebali ste dobiti i kopiju GNU General Public Licence; ako niste, pišite ne Free Software Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307, SAD.

en: [no user id]
hr: [nema ID korinika]

en: `%c' can't be included in folder name.
hr: `%c' ne može biti uključen u ime spisa.

en: another Sylpheed is already running.
hr: drugi Sylpheed već radi.

en: article %d has been already cached.
hr: članak %d već je pohranjen.

en: can't append %s to %s
hr: ne mogu pričvrstiti %s na %s

en: can't change file mode
hr: ne mogu promjeniti atribut datoteke

en: can't copy message %s to %s
hr: ne mogu kopirati poruku %s u %s

en: can't create %s
hr: ne mogu kreirati %s

en: can't create lock file %s
hr: ne mogu kreirati lock datoteku %s

en: can't create mailbox
hr: ne mogu kreirati sandučić

en: can't create mailbox: LIST failed
hr: ne mogu kreirati sandučić: LIST nije uspio

en: can't delete mailbox
hr: ne mogu obrisati sandučić

en: can't expunge
hr: ne mogu obrisati

en: can't fetch message %d
hr: ne mogu dohvatiti poruku %d

en: can't get envelope
hr: ne mogu dobiti omot

en: can't get namespace
hr: ne mogu dobiti namespace

en: can't get recipient list.
hr: ne mogu dobiti listu primatelja.

en: can't get xhdr
hr: ne mogu dobiti xhdr

en: can't get xover
hr: ne mogu dobiti xover

en: can't lock %s
hr: ne mogu zaključati %s

en: can't open mark file
hr: ne mogu otvoriti obilježenu datoteku

en: can't open temporary file
hr: ne mogu otvoriti privremenu datoteku

en: can't parse envelope: %s
hr: ne mogu analizirati omot: %s

en: can't post article.
hr: ne mogu poslati članak.

en: can't queue the message
hr: ne mogu odložiti poruku

en: can't read article %d
hr: ne mogu pročitati članak %d

en: can't read mbox file.
hr: ne mogu čitati mbox datoteku.

en: can't remove the old message
hr: ne mogu ukloniti staru poruku

en: can't retrieve article %d
hr: ne mogu primiti članak %d

en: can't select folder: %s
hr: ne mogu odabrati spis: %s

en: can't truncate mailbox to zero.
hr: ne mogu skratiti sandučić na nulu.

en: can't unlock %s
hr: ne mogu otključati %s

en: can't write to temporary file
hr: ne mogu pisati u privremenu datoteku

en: characters
hr: znakova

en: contains
hr: sadrži

en: creating IMAP4 connection to %s:%d ...
hr: ostvarujem IMAP4 vezu prema %s:%d ...

en: creating NNTP connection to %s:%d ...
hr: uspostavljam NNTP vezu s %s:%d ...

en: done.
hr: gotovo.

en: either AM or PM
hr: AP ili PM

en: error occurred on authentication
hr: greška prilikom ovjeravanja

en: error occurred while getting envelope.
hr: došlo je do greške prilikom dobivanja omota.

en: error occurred while getting xhdr.
hr: došlo je do greške prilikom dobivanja xhdra.

en: error occurred while getting xover.
hr: došlo je do greške prilikom dobivanja xovera.

en: error occurred while retrieving data.
hr: došlo je do greške prilikom prihvaćanja podataka.

en: error while imap command: EXPUNGE
hr: greška prilikom imap naredbe: EXPUNGE

en: every
hr: svakih

en: failed to write configuration to file
hr: neuspjeh pri pisanju konfiguracije u datoteku

en: filtering...
hr: filtriram...

en: g_thread is not supported by glib.
hr: g_thread nije podržan od glib-a.

en: generated Message-ID: %s
hr: generiran ID-poruke: %s

en: getting article %d...
hr: primam članak %d...

en: getting new messages of account %s...
hr: primam nove poruke s računa %s...

en: getting xover %d - %d in %s...
hr: primam xover %d - %d u %s...

en: invalid article range: %d - %d
hr: pogrešan opseg članaka: %d - %d

en: invalid lock type
hr: neispravan tip zaključavanja

en: invalid mbox format: %s
hr: pogrešan mbox format: %s

en: invalid xover line: %s
hr: pogrešna xover linija: %s

en: mailbox is owned by another process, waiting...
hr: neki drugi proces koristi sandučić, čekam...

en: malformed mbox: %s
hr: pokvaren mbox: %s

en: minute(s)
hr: minuta

en: moderated
hr: moderirano

en: no new articles.
hr: nema novih članaka.

en: none
hr: ništa

en: pixel(s)
hr: pixel(a)

en: procmime_get_text_content(): Code conversion failed.
hr: procmime_get_text_content(): Promjena koda nije uspjela.

en: protocol error
hr: protokol greška

en: protocol error: %s
hr: protokol greška: %s

en: queueing message...
hr: odlažem poruku...

en: readonly
hr: read only

en: the abbreviated month name
hr: skraćeno ime mjeseca

en: the century number (year/100)
hr: broj stoljeća (godina/100)

en: the day of the month as a decimal number
hr: dan u mjesecu kao decimalni broj

en: the day of the week as a decimal number
hr: dan u tjednu kao decimalni broj

en: the day of the year as a decimal number
hr: dan u godini kao decimalni broj

en: the full abbreviated weekday name
hr: pojednostavljeno ime tjedna

en: the full month name
hr: puno ime mjeseca

en: the full weekday name
hr: puno ime tjedna

en: the hour as a decimal number using a 12-hour clock
hr: sat kao decimalni broj koristeći 12 satno vrijeme

en: the hour as a decimal number using a 24-hour clock
hr: sat kao decimalni broj koristeći 24 satno vrijeme

en: the last two digits of a year
hr: posljednje dvije znamenke godine

en: the minute as a decimal number
hr: minute kao decimalni broj

en: the month as a decimal number
hr: mjesec kao decimalni broj

en: the preferred date and time for the current locale
hr: željeni datum i vrijeme za trenutni locale

en: the preferred date for the current locale
hr: željeni datum za trenutni locale

en: the second as a decimal number
hr: sekunde kao decimalni broj

en: the src folder is identical to the dest.
hr: izvorni spis jednak je destinaciji.

en: the time zone or name or abbreviation
hr: vremenska zona

en: the year as a decimal number
hr: godina kao decimalni broj

en: unescaped From found:
    %s
hr: neizbježan Od pronađen:
    %s

en: unknown
hr: nepoznato

en: use 'flock' instead of 'file' if possible.
hr: koristi 'flock' umjesto 'file' ako je moguće.

en: vCard
hr: V-kartica

en: writing to %s failed.
hr: pisanje u %s nije uspjelo.
