sylpheed - en to cs translation catalogue (1078 entries)

en: 	Setting summary from message data...
cs: 	Nastavuji přehled z dat zpráv...

en:   --attach file1 [file2]...
                             open composition window with specified files
                             attached
cs:   --attach soubor1 [soubor2]...
                               otevře okno pro psaní zprávy s připojeným
                               souborem(y)

en:   --compose [address]    open composition window
cs:   --compose [adresa]     otevře okno pro psaní nové zprávy

en:   --debug                debug mode
cs:   --debug              režim trasování

en:   --help                 display this help and exit
cs:   --help            vypíše tento text a skončí

en:   --receive              receive new messages
cs:   --receive             načte nové zprávy

en:   --receive-all          receive new messages of all accounts
cs:   --receive-all          načte všechny nové zprávy ze všech účtů

en:   --send                 send all queued messages
cs:   --send              pošle všechny pozdržené zprávy

en:   --version              output version information and exit
cs:   --version             vypíše informace o verzi a skončí

en:   Issuer: %s
cs:   Vydavatel: %s

en:   Subject: %s
cs:   Předmět: %s

en:  Check File
cs:  Otestovat soubor

en:  Check Server
cs:  Zjistit server

en:  Delete
cs:  Smazat

en:  Description of symbols
cs:  Popis symbolů

en:  Edit...
cs:  Upravit...

en:  Replace
cs:  Nahradit

en:  Revert to default
cs:  Návrat k výchozí

en:  Search
cs:  Vyhledat

en:  Select...
cs:  Vybrat...

en:  Send
cs:  Odeslat

en:  Set display item of summary...
cs:  Nastavení zobrazených položek v souhrnu...

en:  Set key bindings...
cs:  Nastavit klávesové zkratky...

en:  Substitute
cs:  Nahradit

en:  Symbols
cs:  Symboly

en:  Syntax help
cs:  Nápověda k syntaxi

en:  item(s) selected
cs:  položky(ek) vybrány

en: %d deleted
cs: %d smazané

en: %d messages found.
cs: %d zpráv nalezeno.

en: %d new, %d unread, %d total
cs: %d nových, %d nepřečtených, %d celkem

en: %d new, %d unread, %d total (%s)
cs: %d nová(é), %d nepřečtená(é), celkem %d (%s)

en: %d newsgroups received (%s read)
cs: %d diskuzních skupin přijato (%s čteno)

en: %s - Source
cs: %s - Zdroj

en: %s%d copied
cs: %s %d zkopírováno

en: %s%d moved
cs: %s%d přemístěné

en: %s%s%s from "%s"
cs: %s%s%s od "%s"

en: %s: Retrieving new messages
cs: %s : Načítám nové zprávy

en: %s: file not exist
cs: %s: soubor neexistuje

en: %sPlease enter the passphrase for:
    
      %.*s  
    (%.*s)
cs: %s Zadejte prosím passphrase pro:
    
      %.*s  
    (%.*s)

en: (New)
cs: (Nový)

en: (No Date)
cs: (Žádné datum)

en: (No From)
cs: (není znám odesílatel)

en: (No Subject)
cs: (Žádný předmět)

en: (sending file...)
cs: (posílám soubor...)

en: --- Ended: %s
cs: --- Ukončen: %s

en: --- Running: %s
cs: --- Spuštěn: %s

en: /Color la_bel
cs: /_Barevné označení

en: /Create _new folder...
cs: /_Vytvořit novou složku...

en: /Create f_ilter rule
cs: /_Vytvořit filtr

en: /Create f_ilter rule/_Automatically
cs: /_Vytvořit filtr/_Automaticky

en: /Create f_ilter rule/by _From
cs: /_Vytvořit filtr/podle _Od

en: /Create f_ilter rule/by _Subject
cs: /_Vytvořit filtr/podle _Předmětu

en: /Create f_ilter rule/by _To
cs: /_Vytvořit filtr/podle _Komu

en: /For_ward as attachment
cs: /Přeposlat _jako přílohu

en: /M_ove...
cs: /_Přesunout...

en: /New _Address
cs: /Nová _adresa

en: /New _Folder
cs: /Nová s_ložka

en: /New _Group
cs: /Nová _skupina

en: /Open _with...
cs: /Ot_evřít čím...

en: /R_ebuild folder tree
cs: /O_bnovit strom složek

en: /Re-_edit
cs: /Z_novu upravit

en: /Redirec_t
cs: /Přes_měrovat

en: /Repl_y to
cs: /Odpovědět _komu

en: /Repl_y to/_all
cs: /Odpovědět _komu/_všem

en: /Repl_y to/_sender
cs: /Odpovědět _komu/_odesílateli

en: /Repl_y to/mailing _list
cs: /Odpovědět _komu/do _diskusního listu

en: /Su_bscribe to newsgroup...
cs: /Při_hlásit diskusní skupinu...

en: /_Add...
cs: /_Přidat...

en: /_Address
cs: /_Adresa

en: /_Address/---
cs: /_Adresa/--

en: /_Address/New _Address
cs: /_Adresa/Nová _adresa

en: /_Address/New _Folder
cs: /_Adresa/Nová s_ložka

en: /_Address/New _Group
cs: /_Adresa/Nová _skupina

en: /_Address/_Delete
cs: /_Adresa/S_mazat

en: /_Address/_Edit
cs: /_Adresa/U_pravit

en: /_Check for new messages
cs: /_Zkontrolovat nové zprávy

en: /_Check signature
cs: /Z_kontrolovat podpis

en: /_Configuration
cs: /Nastav_ení

en: /_Configuration/---
cs: /Nastav_ení/---

en: /_Configuration/C_hange current account
cs: /Nastav_ení/_Změna aktuálního účtu

en: /_Configuration/Create _new account...
cs: /Nastav_ení/Založit _nový účet...

en: /_Configuration/_Actions...
cs: /Nastav_ení/_Akce...

en: /_Configuration/_Common preferences...
cs: /Nastav_ení/_Společná nastavení...

en: /_Configuration/_Edit accounts...
cs: /Nastav_ení/Ú_pravy účtů...

en: /_Configuration/_Filter setting...
cs: /Nastav_ení/Nastavení _filtrů...

en: /_Configuration/_Preferences for current account...
cs: /Nastav_ení/Nas_tavení aktuálního účtu...

en: /_Configuration/_Template...
cs: /Nastav_ení/Ša_blona...

en: /_Copy...
cs: /_Kopírovat...

en: /_Delete
cs: /_Smazat

en: /_Delete folder
cs: /_Smazat složku

en: /_Display as text
cs: /_Zobrazit jako text

en: /_Edit
cs: /Úp_ravy

en: /_Edit/---
cs: /Úp_ravy/---

en: /_Edit/Cu_t
cs: /Úp_ravy/_Vyjmout

en: /_Edit/Paste as _quotation
cs: /Úp_ravy/Vložit jako _citaci

en: /_Edit/Select _all
cs: /Úp_ravy/Vybr_at vše

en: /_Edit/Select _thread
cs: /Úp_ravy/Vybrat _vlákno

en: /_Edit/Wrap all long _lines
cs: /Úp_ravy/Zarovnat _všechny dlouhá řádky

en: /_Edit/_Copy
cs: /Úp_ravy/_Kopírovat

en: /_Edit/_Find in current message...
cs: /Ú_pravy/_Najít v aktuální zprávě...

en: /_Edit/_Paste
cs: /Úp_ravy/V_ložit

en: /_Edit/_Redo
cs: /Úp_ravy/Z_nova

en: /_Edit/_Search messages...
cs: /Ú_pravy/Na_jít zprávy...

en: /_Edit/_Undo
cs: /Úp_ravy/_Zpět

en: /_Edit/_Wrap current paragraph
cs: /Úp_ravy/_Zarovnat aktuální odstavec

en: /_File
cs: /_Soubor

en: /_File/---
cs: /_Soubor/---

en: /_File/E_xit
cs: /_Soubor/_Konec

en: /_File/Insert si_gnature
cs: /_Soubor/Vložit p_odpis

en: /_File/New _Book
cs: /_Soubor/Nová _databáze

en: /_File/New _JPilot
cs: /_Soubor/Nový _JPilot

en: /_File/New _Server
cs: /_Soubor/Nový _server

en: /_File/New _vCard
cs: /_Soubor/Nová _vCard

en: /_File/_Attach file
cs: /_Soubor/_Připojit soubor

en: /_File/_Close
cs: /_Soubor/_Zavřít

en: /_File/_Delete
cs: /_Soubor/_Smazat

en: /_File/_Edit
cs: /_Soubor/Up_ravit

en: /_File/_Export to mbox file...
cs: /_Soubor/E_xportovat do mbox souboru...

en: /_File/_Folder
cs: /_Soubor/_Složka

en: /_File/_Folder/Create _new folder...
cs: /_Soubor/_Složka/_Vytvořit novou složku...

en: /_File/_Folder/_Delete folder
cs: /_Soubor/_Složka/_Smazat složku

en: /_File/_Folder/_Rename folder...
cs: /_Soubor/_Složka/_Přejmenovat složku...

en: /_File/_Import mbox file...
cs: /_Soubor/_Importovat soubor mbox...

en: /_File/_Insert file
cs: /_Soubor/_Vložit soubor

en: /_File/_Print...
cs: /_Soubor/_Tisk...

en: /_File/_Save
cs: /_Soubor/_Uložit

en: /_File/_Save as...
cs: /_Soubor/Uložit j_ako...

en: /_Forward
cs: /Př_edat dál

en: /_Help
cs: /Nápo_věda

en: /_Help/---
cs: /Nápo_věda/---

en: /_Help/_About
cs: /Nápo_věda/_O aplikaci

en: /_Help/_FAQ
cs: /Nápo_věda/_FAQ

en: /_Help/_FAQ/_English
cs: /Nápo_věda/_FAQ/_Anglicky

en: /_Help/_FAQ/_French
cs: /Nápo_věda/_FAQ/_Francouzsky

en: /_Help/_FAQ/_German
cs: /Nápo_věda/_FAQ/_Německy

en: /_Help/_FAQ/_Italian
cs: /Nápo_věda/_FAQ/_Italsky

en: /_Help/_FAQ/_Spanish
cs: /Nápo_věda/_FAQ/Š_panělsky

en: /_Help/_Manual
cs: /Nápo_věda/_Manuál

en: /_Help/_Manual/_English
cs: /Nápo_věda/_Manuál/_Anglicky

en: /_Help/_Manual/_Japanese
cs: /Nápo_věda/_Manuál/_Japonsky

en: /_Mark
cs: /_Označit

en: /_Mark/---
cs: /_Označit/---

en: /_Mark/Mark all _read
cs: /_Označit/Označit všechny jako _přečtené

en: /_Mark/Mark as rea_d
cs: /_Označit/Označit jako př_ečtené

en: /_Mark/Mark as unr_ead
cs: /_Označit/Označit jak_o nepřečtené

en: /_Mark/_Mark
cs: /_Označit/_Označit

en: /_Mark/_Unmark
cs: /_Označit/_Zrušit označení

en: /_Message
cs: /_Zpráva

en: /_Message/---
cs: /_Zpráva/---

en: /_Message/Compose _new message
cs: /_Zpráva/_Nová zpráva

en: /_Message/For_ward as attachment
cs: /_Zpráva/Přeposlat _jako přílohu

en: /_Message/M_ove...
cs: /_Zpráva/Pře_sunout...

en: /_Message/Re-_edit
cs: /_Zpráva/Znov_u editovat

en: /_Message/Redirec_t
cs: /_Zpráva/Přesměrov_at

en: /_Message/Repl_y to
cs: /_Zpráva/Odpo_vědět komu

en: /_Message/Repl_y to/_all
cs: /_Zpráva/Odpo_vědět komu/_všem

en: /_Message/Repl_y to/_sender
cs: /_Zpráva/Odpo_vědět komu/_odesílateli

en: /_Message/Repl_y to/mailing _list
cs: /_Zpráva/Odpo_vědět komu/do _diskusního listu

en: /_Message/_Copy...
cs: /_Zpráva/_Kopírovat...

en: /_Message/_Delete
cs: /_Zpráva/S_mazat

en: /_Message/_Forward
cs: /_Zpráva/Předat dá_l

en: /_Message/_Mark
cs: /_Zpráva/Označ_it

en: /_Message/_Mark/---
cs: /_Zpráva/Označ_it/---

en: /_Message/_Mark/Mark all _read
cs: /_Zpráva/Označ_it/Označit _všechny jako přečtené

en: /_Message/_Mark/Mark as rea_d
cs: /_Zpráva/Označ_it/Označit jako _přečtenou

en: /_Message/_Mark/Mark as unr_ead
cs: /_Zpráva/Označ_it/Označit jako _nepřečtené

en: /_Message/_Mark/_Mark
cs: /_Zpráva/Označ_it/_Označit

en: /_Message/_Mark/_Unmark
cs: /_Zpráva/Označ_it/_Zrušit označení

en: /_Message/_Reply
cs: /_Zpráva/_Odpovědět

en: /_Message/_Send queued messages
cs: /_Zpráva/Odeslat pozd_ržené zprávy

en: /_Open
cs: /_Otevřít

en: /_Print...
cs: /_Tisk...

en: /_Properties...
cs: /_Vlastnosti...

en: /_Remove
cs: /_Odstranit

en: /_Remove newsgroup
cs: /Smazat d_iskusní skupinu

en: /_Rename folder...
cs: /Přej_menovat složku...

en: /_Reply
cs: /_Odpovědět

en: /_Save as...
cs: /_Uložit jako...

en: /_Search messages...
cs: /Na_jít zprávy...

en: /_Tools
cs: /_Nástroje

en: /_Tools/---
cs: /_Nástroje/---

en: /_Tools/Actio_ns
cs: /_Nástroje/_Akce

en: /_Tools/Add sender to address boo_k
cs: /_Nástroje/Přidat odesílatele do a_dresáře

en: /_Tools/Delete du_plicated messages
cs: /_Nástroje/_Smazat duplikované zprávy

en: /_Tools/E_xecute
cs: /_Nástroje/S_pustit

en: /_Tools/Import _LDIF file
cs: /_Nástroje/Importovat _LDIF soubor

en: /_Tools/_Address book
cs: /_Nástroje/_Databáze adres

en: /_Tools/_Create filter rule
cs: /_Nástroje/_Vytvoření filtru

en: /_Tools/_Create filter rule/_Automatically
cs: /_Nástroje/_Vytvoření filtru/_Automaticky

en: /_Tools/_Create filter rule/by _From
cs: /_Nástroje/_Vytvoření filtru/podle _Od

en: /_Tools/_Create filter rule/by _Subject
cs: /_Nástroje/_Vytvoření filtru/podle _Předmětu

en: /_Tools/_Create filter rule/by _To
cs: /_Nástroje/_Vytvoření filtru/podle _Komu

en: /_Tools/_Log window
cs: /_Nástroje/Okno _záznamů

en: /_Tools/_Template
cs: /_Nástroje/Ša_blona

en: /_View
cs: /Z_obrazit

en: /_View/---
cs: /Z_obrazit/---

en: /_View/All _header
cs: /_Zobrazit/Všechna zá_hlaví

en: /_View/Co_llapse all threads
cs: /Z_obrazit/_Sbalit všechna vlákna

en: /_View/E_xpand all threads
cs: /Z_obrazit/Rozbalit vše_chna vlákna

en: /_View/Mess_age source
cs: /Z_obrazit/Zd_roj zprávy

en: /_View/Open in new _window
cs: /Z_obrazit/Otevřít v _novém okně

en: /_View/R_uler
cs: /Z_obrazit/Praví_tko

en: /_View/Separate f_older tree
cs: /Z_obrazit/Samostatný s_trom složek

en: /_View/Set display _item...
cs: /Z_obrazit/Nastavit zobrazené po_ložky...

en: /_View/Show all _header
cs: /Z_obrazit/Zobrazit všechna zá_hlaví

en: /_View/Show or hi_de
cs: /Z_obrazit/Zobrazit nebo s_krýt

en: /_View/Show or hi_de/Status _bar
cs: /Z_obrazit/Zobrazit nebo s_krýt/Stavová _lišta

en: /_View/Show or hi_de/_Folder tree
cs: /Z_obrazit/Zobrazit nebo s_krýt/_Strom složek

en: /_View/Show or hi_de/_Message view
cs: /Z_obrazit/Zobrazit nebo s_krýt/Ná_hled na zprávu

en: /_View/Show or hi_de/_Toolbar
cs: /Z_obrazit/Zobrazit nebo s_krýt/_Nástrojová lišta

en: /_View/Show or hi_de/_Toolbar/Icon _and text
cs: /Z_obrazit/Zobrazit nebo s_krýt/_Nástrojová lišta/Ikony _a text

en: /_View/Show or hi_de/_Toolbar/_Icon
cs: /Z_obrazit/Zobrazit nebo s_krýt/_Nástrojová lišta/_Ikony

en: /_View/Show or hi_de/_Toolbar/_None
cs: /Z_obrazit/Zobrazit nebo s_krýt/_Nástrojová lišta/_Nic

en: /_View/Show or hi_de/_Toolbar/_Text
cs: /Z_obrazit/Zobrazit nebo s_krýt/_Nástrojová lišta/_Text

en: /_View/Th_read view
cs: /Z_obrazit/Zobrazit _vlákna

en: /_View/_Attachment
cs: /Z_obrazit/Přílo_ha

en: /_View/_Bcc
cs: /Z_obrazit/_Slepá kopie

en: /_View/_Cc
cs: /Z_obrazit/K_opie

en: /_View/_Followup to
cs: /Z_obrazit/_Předat

en: /_View/_Go to
cs: /Z_obrazit/_Přejít

en: /_View/_Go to/---
cs: /Z_obrazit/_Přejít/---

en: /_View/_Go to/N_ext unread message
cs: /Z_obrazit/_Přejít/Další nepřeč_tená zpráva

en: /_View/_Go to/Ne_xt new message
cs: /Z_obrazit/_Přejít/Další n_ová zpráva

en: /_View/_Go to/Next la_beled message
cs: /Z_obrazit/_Přejít/Da_lší zpráva s návěštím

en: /_View/_Go to/Next m_arked message
cs: /Z_obrazit/_Přejít/Další oz_načená zpráva

en: /_View/_Go to/Other _folder...
cs: /Z_obrazit/_Přejít/Do _jiné složky

en: /_View/_Go to/P_rev unread message
cs: /Z_obrazit/_Přejít/Předchozí nepřečtená zp_ráva

en: /_View/_Go to/Prev _labeled message
cs: /Z_obrazit/_Přejít/Předchozí _zpráva s návěštím

en: /_View/_Go to/Prev _marked message
cs: /Z_obrazit/_Přejít/Před_chozí označená zpráva

en: /_View/_Go to/Prev ne_w message
cs: /Z_obrazit/_Přejít/_Předchozí nová zpráva

en: /_View/_Go to/_Next message
cs: /Z_obrazit/_Přejít/_Další zpráva

en: /_View/_Go to/_Prev message
cs: /Z_obrazit/_Přejít/Př_edchozí zpráva

en: /_View/_Reply to
cs: /Z_obrazit/_Odpověď komu

en: /_View/_Sort
cs: /Z_obrazit/Setříd_it

en: /_View/_Sort/---
cs: /Z_obrazit/Setříd_it/---

en: /_View/_Sort/Ascending
cs: /Z_obrazit/Setříd_it/Vzestupně

en: /_View/_Sort/D_on't sort
cs: /Z_obrazit/Setříd_it/_Netřídit

en: /_View/_Sort/Descending
cs: /Z_obrazit/Setříd_it/Sestupně

en: /_View/_Sort/_Attract by subject
cs: /Z_obrazit/Setříd_it/_Získat z předmětu

en: /_View/_Sort/by _color label
cs: /Z_obrazit/Setříd_it/podle _barevné značky

en: /_View/_Sort/by _date
cs: /Z_obrazit/Setříd_it/podle _data

en: /_View/_Sort/by _from
cs: /Z_obrazit/Setříd_it/podle _od koho

en: /_View/_Sort/by _mark
cs: /Z_obrazit/Setříd_it/podle o_značení

en: /_View/_Sort/by _number
cs: /Z_obrazit/Setříd_it/podle čí_sla

en: /_View/_Sort/by _recipient
cs: /Z_obrazit/Setříd_it/podle odesí_latele

en: /_View/_Sort/by _subject
cs: /Z_obrazit/Setříd_it/podle př_edmětu

en: /_View/_Sort/by _unread
cs: /Z_obrazit/Setříd_it/podle ne_přečtených

en: /_View/_Sort/by a_ttachment
cs: /Z_obrazit/Setříd_it/podle připo_jených souborů

en: /_View/_Sort/by s_ize
cs: /Z_obrazit/Setříd_it/podle _velikosti

en: /_View/_Source
cs: /_Zobrazit/_Zdroj

en: /_View/_To
cs: /Z_obrazit/_Komu

en: /_View/_Update summary
cs: /Z_obrazit/_Aktualizace souhrnu

en: 7bit ascii (US-ASCII)
cs: 7bitový ascii (US-ASCII)

en: A Group Name must be supplied.
cs: Musí být zadáno jméno skupiny.

en: A Name and Value must be supplied.
cs: Musí být zadáno jméno a hodnota.

en: Abbreviate newsgroups longer than
cs: Zkrátit názvy diskuzních skupin delší než

en: Abort
cs: Přerušit

en: About
cs: O aplikaci

en: Account
cs: Účet

en: Account for sending mail is not specified.
    Please select a mail account before sending.
cs: Není zadán účet pro odesílání mailů.
    Před odesláním vyberte prosím nějaký účet.

en: Account name is not entered.
cs: Nebylo zadáno jméno účtu.

en: Account preferences
cs: Nastavení účtu

en: Account setting
cs: Nastavení účtu

en: Account%d
cs: Účet%d

en: Action's hidden user argument
cs: Skrytý argument uživatele pro akci

en: Action's input/output
cs: Vstup/výstup pro akce

en: Action's user argument
cs: Argument uživatele pro akci

en: Actions configuration
cs: Nastavení akcí

en: Add
cs: Přidat

en: Add Address to Book
cs: Přidat adresu do databáze

en: Add Date header field
cs: Přidat do záhlaví pole s datumem

en: Add New Addressbook
cs: Přidat novou databázi adres

en: Add New Group
cs: Přidat novou skupinu

en: Add New JPilot Entry
cs: Přidat nový JPilot záznam

en: Add New LDAP Server
cs: Přidat nový LDAP server

en: Add New Person
cs: Přidat novou osobu

en: Add New vCard Entry
cs: Přidat nový vCard záznam

en: Add address to destination when double-clicked
cs: Přidat adresu do cíle dvojklikem

en: Add key
cs: Přidat klíč

en: Add mailbox
cs: Přidat poštovní schránku

en: Add user-defined header
cs: Přidat uživatelsky definované záhlaví

en: Additional e-Mail address item(s)
cs: Další položka(y) e-mail adresy

en: Address
cs: Adresa

en: Address Book
cs: Databáze adres

en: Address Book :
cs: Databáze adres :

en: Address book
cs: Databáze adres

en: Address book name must be supplied.
cs: Musí být zadán název databáze adres.

en: Addressbook Conversion
cs: Konverze databáze adres

en: Addressbook Conversion Error
cs: Chyba při konverzi databáze adres

en: Addressbook Error
cs: Chyba v databázi adres

en: Addressbook conversion
cs: Konverze databáze adres

en: Addressbook conversion error
cs: Chyba při konverzi databáze adres

en: Addresses in Group
cs: Adresy ve skupině

en: Advanced
cs: Rozšíření

en: Always
cs: Vždy

en: Always open messages in summary when selected
cs: Vybrané zprávy vždy otvírat v přehledu

en: An E-Mail address must be supplied.
cs: Nebyla zadána e-mail adresa.

en: Apply template
cs: Přidat šablonu

en: Apply to subfolders
cs: Zahrnout podsložky

en: Ask before emptying
cs: Potvrdit vyprázdnění

en: Attach
cs: Příloha

en: Attach file
cs: Připojí soubor

en: Attachment
cs: Příloha

en: Attachments
cs: Přílohy

en: Attracting messages by subject...
cs: Získávám zprávy od osoby...

en: Attribute
cs: Atribut

en: Attribute Name
cs: Název atributu

en: Attributes
cs: Atributy

en: Auth failed
cs: Autentizace selhala

en: Authenticate with POP3 before sending
cs: Autentizace s POP3 před posláním

en: Authenticating
cs: Autentizuji

en: Authenticating...
cs: Autentizuji...

en: Authentication
cs: Autentizace

en: Authentication failed.
cs: Autentikace selhala.

en: Authentication failed:
    %s
cs: Autentikace selhala:
    %s

en: Authentication method
cs: Metoda autentizace

en: Auto-check new mail
cs: Automatická kontrola nové pošty

en: Automatic
cs: Automaticky

en: Automatic (Recommended)
cs: Automatická (doporučeno)

en: Automatically check signatures
cs: Automaticky zkontrolovat podpis

en: Automatically launch the external editor
cs: Automaticky spustit externí editor

en: Automatically select account for replies
cs: Automaticky vybrat účet pro odpovědi

en: Automatically set the following addresses
cs: Automaticky nastavit následující adresy

en: Available Addresses
cs: Dostupné adresy

en: Available Search Base(s)
cs: Dostupná(é) báze pro hledání

en: Available items
cs: Dostupné položky

en: BAD signature
cs: ŠPATNÝ podpis

en: BAD signature from "%s"
cs: ŠPATNÝ podpis od "%s"

en: Bad passphrase! Try again...
cs: Špatná passphrase! Zkuste to znovu...

en: Baltic (ISO-8859-13)
cs: Baltická (ISO-8859-13)

en: Baltic (ISO-8859-4)
cs: Baltická (ISO-8859-4)

en: Basic
cs: Základní

en: Basic Data
cs: Základní data

en: Bcc
cs: Slepá kopie

en: Bcc:
cs: Slepá kopie:

en: Beginning of message reached; continue from end?
cs: Dosažen začátek zprávy, pokračovat od konce?

en: Bind Password
cs: Bind Heslo

en: Blue
cs: Modrá

en: Brown
cs: Hnědá

en: Building threads...
cs: Vytvářím vlákna...

en: Can't connect to IMAP4 server: %s:%d
cs: Nemohu se spojit s IMAP4 serverem: %s:%d

en: Can't connect to NNTP server: %s:%d
cs: Nemohu se spojit s NNTP serverem: %s:%d

en: Can't connect to POP3 server: %s:%d
cs: Nemohu se spojit s POP3 serverem: %s:%d

en: Can't create '%s'
cs: Nemohu vytvořit '%s'

en: Can't create '%s' under INBOX
cs: Nemohu vytvořit '%s' v Doručené poště

en: Can't create the folder `%s'.
cs: Nemohu vytvořit složku '%s'.

en: Can't establish IMAP4 session with: %s:%d
cs: Nelze navázat relaci s IMAP4 serverem: %s:%d

en: Can't get file size of %s
cs: Nemohu zjistit délku souboru %s

en: Can't get part of multipart message
cs: Nemohu získat část z mnohačásťové zprávy

en: Can't get text part
cs: Nelze získat část textu

en: Can't get the part of multipart message.
cs: Nemohu získat část z mnohačásťové zprávy.

en: Can't load the image.
cs: Nemohu nahrát obrázek.

en: Can't open mark file.
cs: Nemohu otevřít označený soubor.

en: Can't queue the message.
cs: Zprávu nelze zařadit.

en: Can't read %s.
cs: Nemohu načíst %s.

en: Can't retrieve newsgroup list.
cs: Nemohu načíst seznam diskuzních skupin.

en: Can't save the file `%s'.
cs: Nemohu uložit soubor '%s'.

en: Can't save the message to outbox.
cs: Zprávu nelze uložit do odeslané pošty.

en: Can't save the part of multipart message.
cs: Nemohu uložit část z mnohačásťové zprávy.

en: Can't start TLS session.
cs: Nelze spustit TLS sezení.

en: Can't write file.
cs: Nemohu zapisovat do souboru.

en: Can't write to file.
cs: Nemohu zapisovat do souboru.

en: Cancelled
cs: Zrušeno

en: Cannot find user ID for this key.
cs: Nemohu najít ID uživatele pro tento klíč.

en: Case sensitive
cs: Rozlišovat malá a velká písmena

en: Cc
cs: Kopie

en: Cc:
cs: Kopie:

en: Central European (ISO-8859-2)
cs: Středoevropská (ISO-8859-2)

en: Changing window separation type from %d to %d
cs: Měním typ oddělovače oken z %d na %d

en: Check new mail on startup
cs: Kontrola nové pošty při spuštění

en: Checking for new messages in all folders...
cs: Zjišťuji nové zprávy ve všech složkách...

en: Checking signature
cs: Zkontrolovat podpis

en: Chinese (ISO-2022-CN)
cs: Čínská (ISO-2022-CN)

en: Clear
cs: Vyčistit

en: Close receive dialog when finished
cs: Zavřít dialog o přijetí po dokončení

en: Collecting info for `%s' ... %c
cs: Získávám info pro '%s'... %c

en: Colon ':' is not allowed in the menu name.
cs: V názvu nabídky není povolena dvojtečka ':'.

en: Colors
cs: Barvy

en: Command
cs: Příkaz

en: Command could not be started. Pipe creation failed.
    %s
cs: Nelze spustit příkaz. Selhalo vytvoření roury.
    %s

en: Command line not set.
cs: Není nastavena příkazová řádka.

en: Command line:
cs: Příkazová řádka:

en: Command output
cs: Výstup příkazu

en: Common Preferences
cs: Společná nastavení

en: Common address
cs: Společná adresa

en: Common preferences
cs: Společná nastavení

en: Compose
cs: Napsat

en: Compose new message
cs: Vytváří novou zprávu

en: Composing message exists. Really quit?
cs: Právě se vytváří zpráva. Opravdu skončit?

en: Configuration is saved.
cs: Konfigurace je uložena.

en: Confirm on exit
cs: Potvrdit ukončení

en: Connected successfully to server
cs: Úspěšně připojeno k serveru

en: Connecting
cs: Připojení

en: Connecting to SMTP server: %s ...
cs: Připojuji se na SMTP server: %s ...

en: Connection failed
cs: Spojení selhalo

en: Copying message %s%c%d to %s ...
cs: Kopíruji zprávu %s%c%d do %s...

en: Could not connect to server
cs: Nemohu se spojit se serverem

en: Could not convert address book
    and could not create new address book files.
cs: Nelze provést konverzi databáze adres
    a nelze ani vytvořit nové soubory databáze adres.

en: Could not convert address book and could not create new address book files.
cs: Nelze provést konverzi databáze adres a nelze ani vytvořit nové soubory pro databázi.

en: Could not convert address book,
    but created empty new address book files.
cs: Nelze provést konverzi databáze adres,
    ale byl vytvořen nový soubor pro databázi adres.

en: Could not convert address book,
    could not create new address book files.
cs: Nelze provést konverzi databáze adres,
    nelze ani vytvořit nové soubory databáze adres.

en: Could not convert address book, but created empty new address book files.
cs: Nelze provést konverzi databázi adres, byl vytvořen nový soubor pro databázi adres.

en: Could not convert address book, could not create new address book files.
cs: Nelze provést konverzi databáze adres, nelze ani vytvořit nové soubory databáze.

en: Could not find any key associated with currently selected key id `%s'.
cs: Nemohu najít žádný klíč asociovaný s aktuálně vybraným id klíče '%s'.

en: Could not fork to execute the following command:
    %s
    %s
cs: Nelze provést fork pro spuštění následujícího příkazu:
    %s
    %s

en: Could not get message file %d
cs: Nelze načíst soubor %d se zprávou

en: Could not get message part.
cs: Nelze načíst část zprávy.

en: Could not read Search Base(s) from server - please set manually
cs: Nelze načíst báze pro hledání ze serveru - zadejte je prosím ručně

en: Could not read address index
cs: Nelze načíst index adres

en: Could not read file.
cs: Nelze načíst soubor.

en: Creating MIME view...
cs: Vyvolávám zobrazení MIME...

en: Creating account edit window...
cs: Vytvářím okno pro úpravu účtu...

en: Creating account preferences window...
cs: Vyvolání okna pro nastavení účtu...

en: Creating alert panel dialog...
cs: Vytvářím dialog pro varování...

en: Creating common preferences window...
cs: Vytvářím okno hlavního nastavení...

en: Creating compose window...
cs: Vytvářím okno pro psaní...

en: Creating display header setting window...
cs: Vytvářím okno pro zobrazení nastavení záhlaví...

en: Creating folder view...
cs: Vytvářím náhled pro složku...

en: Creating header view...
cs: Vytvářím náhled na záhlaví...

en: Creating image view...
cs: Vytvářím náhled na obrázek...

en: Creating main window...
cs: Vytvářím hlavní okno...

en: Creating message view...
cs: Vyvolávám zobrazení zprávy...

en: Creating progress dialog...
cs: Vytvářím dialog procesu...

en: Creating source window...
cs: Vytvářím zdrojové okno...

en: Creating summary column setting window...
cs: Vytvářím okno pro nastavení sloupců pro přehled...

en: Creating summary view...
cs: Vytvářím celkový pohled...

en: Creating text view...
cs: Vytvářím zobrazení textu...

en: Creation of the mailbox failed.
    Maybe some files already exist, or you don't have the permission to write there.
cs: Vytváření poštovní schránky se nezdařilo.
    Může to být tím, že schránka již existuje, nebo nemáte dostatečná práva
    pro zápis.

en: Custom header setting
cs: Vlastní nastavení záhlaví

en: Custom headers
cs: Vlastní záhlaví

en: Cyrillic (ISO-8859-5)
cs: Azbuka (ISO-8859-5)

en: Cyrillic (KOI8-R)
cs: Azbuka (KOI8-R)

en: Cyrillic (KOI8-U)
cs: Azbuka (KOI8-U)

en: Cyrillic (Windows-1251)
cs: Azbuka (Windows-1251)

en: Date
cs: Datum

en: Date
    From
    Full Name of Sender
    First Name of Sender
    Initial of Sender
    Subject
    To
    Cc
    Newsgroups
    Message-ID
cs: Datum
    Od
    Celé jméno odesílatele
    Křestní jméno odesílatele
    Iniciály odesílatele
    Předmět
    Komu
    Kopie
    Diskuzní skupina
    Číslo zprávy

en: Date format
cs: Formát datumu

en: Default
cs: Výchozí

en: Default inbox
cs: Výchozí inbox

en: Delete
cs: Smazat

en: Delete IMAP4 account
cs: Smazat IMAP4 účet

en: Delete [...] or (...) at the beginning of subject on reply
cs: Při odpovědi smazat ze začátku předmětu [...] nebo (...)

en: Delete account
cs: Smazat účet

en: Delete action
cs: Smazat akci

en: Delete address(es)
cs: Smazat adresu(y)

en: Delete folder
cs: Smazat složku

en: Delete header
cs: Smazat záhlaví

en: Delete message(s)
cs: Smazat zprávu(y)

en: Delete news account
cs: Smazat účet pro diskuzní skupinu

en: Delete newsgroup
cs: Smazat diskusní skupinu

en: Delete rule
cs: Smazat pravidlo

en: Delete template
cs: Smazat šablonu

en: Delete the message
cs: Smazat zprávu

en: Deleting duplicated messages...
cs: Vymazávám duplikované zprávy...

en: Deleting message %d
cs: Vymazávám zprávu %d

en: Description
cs: Popis

en: Description of symbols
cs: Popis symbolů

en: Destination dir:
cs: Cílový adresář:

en: Destination is same as current folder.
cs: Cílová položka je stejná jako aktuální složka.

en: Display
cs: Zobrazení

en: Display Name
cs: Zobrazit jméno

en: Display header pane above message view
cs: Zobrazit okno se záhlavím nad zprávou

en: Display header setting
cs: Zobrazit nastavení záhlaví

en: Display multi-byte alphabet and numeric as
    ASCII character (Japanese only)
cs: Zobrazit více-bytovou abecedu a číslice
    jako ASCII znaky (pouze pro Japonsko)

en: Display recipient on `From' column if sender is yourself
cs: Zobrazit příjemce ve sloupci 'Od', jestliže odesílatel jste vy sám

en: Display short headers on message view
cs: Zobrazit krátké záhlaví při zobrazení zprávy

en: Display unread number next to folder name
cs: Zobrazit počet nepřečtených za názvem složky

en: Display warning on startup if GnuPG doesn't work
cs: Zobrazit varování pokud GnuPG nefunguje

en: Displayed Headers
cs: Zobrazené záhlaví

en: Displayed items
cs: Zobrazené položky

en: Displaying the source of %s ...
cs: Zobrazuji zdroj pro %s ...

en: Do you really want to delete message(s) from the trash?
cs: Opravdu chcete smazat tuto zprávu(y) z koše?

en: Do you really want to delete this action?
cs: Opravdu chcete smazat tuto akci?

en: Do you really want to delete this header?
cs: Opravdu chcete smazat toto záhlaví?

en: Do you really want to delete this template?
cs: Opravdu chcete smazat tuto šablonu?

en: Do you want to apply the template `%s' ?
cs: Opravdu chcete použít šablonu '%s' ?

en: Don't display [...] or (...) at the beginning of subject in summary
cs: Nezobrazovat  v přehledu na začátku předmětu [...] nebo (...)

en: Don't popup error dialog on receive error
cs: Při příjmu chyby nezobrazovat popup dialog

en: Don't receive
cs: Nedoručit

en: Don't use SSL
cs: Nepoužívat SSL

en: Done (%d message(s) (%s) received)
cs: Hotovo (%d zpráv(a) (%s) přijato)

en: Done (no new messages)
cs: Hotovo (Nejsou žádné nové zprávy)

en: Done.
cs: Hotovo.

en: Down
cs: Dolů

en: Download all messages on server
cs: Přijmout všechny zprávy ze serveru

en: Draft
cs: Koncept

en: Drafts
cs: Koncepty

en: E-Mail Address
cs: E-mail adresa

en: E-Mail address
cs: E-mail adresa

en: EMail Address
cs: Email adresa

en: Edit
cs: Upravit

en: Edit Addressbook
cs: Upravit databázi adres

en: Edit Group Data
cs: Upravit data o skupině

en: Edit Group Details
cs: Upravit detaily o skupině

en: Edit JPilot Entry
cs: Upravit JPilot soubor

en: Edit LDAP - Select Search Base
cs: Editace LDAP - Vyberte bázi pro hledání

en: Edit LDAP Server
cs: Upravit LDAP server

en: Edit Person Data
cs: Upravit data o osobě

en: Edit Person Details
cs: Upravit detaily o osobě

en: Edit accounts
cs: Úpravy účtů

en: Edit address
cs: Upravit adresu

en: Edit folder
cs: Upravit složku

en: Edit vCard Entry
cs: Upravit vCard záznam

en: Edit with external editor
cs: Úprava externím editorem

en: Empty trash
cs: Vyprázdnit koš

en: Empty trash on exit
cs: Při ukončení vyprázdnit koš

en: Enable coloration of message
cs: Povolit zabarvení zpráv

en: Encoding
cs: Kódování

en: Encrypt message by default
cs: Vždy zašifrovat zprávu

en: End of message reached; continue from beginning?
cs: Dosažen konec zprávy, pokračovat od začátku?

en: Enter another user or key ID:
cs: Zadejte dalšího uživatele nebo klíčové ID:

en: Enter the argument for the following action:
    (`%%h' will be replaced with the argument)
      %s
cs: Vložte argument pro následující akci:
    ('%%h' bude nahrazeno argumentem)
      %s

en: Enter the argument for the following action:
    (`%%u' will be replaced with the argument)
      %s
cs: Vložte argument pro následující akci:
    ('%%u' bude nahrazeno argumentem)
      %s

en: Enter the command line to open file:
    (`%s' will be replaced with file name)
cs: Vložte příkazovou řádku pro otevření souboru:
    ('%s' bude nahrazeno jménem souboru)

en: Error
cs: Chyba

en: Error creating ssl context
cs: Chyba při vytváření ssl kontextu

en: Error occurred while posting
cs: Během odesílání se vyskytla chyba

en: Error occurred while posting the message to %s .
cs: Vyskytla se chyba při posílání zprávy na %s .

en: Error occurred while processing mail.
cs: Během zpracovávání pošty se vyskytla chyba .

en: Error occurred while processing mail:
    %s
cs: Během zpracovávání pošty se vyskytla chyba:
    %s

en: Error occurred while sending the message.
cs: Při posílání zprávy nastala chyba.

en: Error occurred while sending the message:
    %s
cs: Při odesílání zprávy nastala chyba:
    %s

en: Error reading LDIF fields.
cs: Chyba při čtení LDIF položek.

en: Error verifying the signature
cs: Chyba při verifikaci podpisu

en: Example
cs: Příklad

en: Execute
cs: Provést

en: Execute immediately when moving or deleting messages
cs: Vykonat ihned při přesunu nebo mazání zpráv

en: Execute marked process
cs: Provést označený proces

en: Exit
cs: Ukončení programu

en: Exit this program?
cs: Chcete ukončit tento program?

en: Expand threads
cs: Rozbalit vlákna

en: Expired after
cs: Vyprší za

en: Exporting file:
cs: Exportovaný soubor:

en: Exporting messages from %s into %s...
cs: Exportuji zprávy z %s do %s...

en: Extended
cs: Rozšíření

en: External commands (%s will be replaced with file name / URI)
cs: Externí příkaz (%s bude nahrazen jménem souboru / URI)

en: External editor command line is invalid: `%s'
cs: Špatný příkaz v externím editoru: '%s'

en: File
cs: Soubor

en: File %s doesn't exist
cs: Soubor %s neexistuje

en: File %s is empty.
cs: Soubor %s je prázdný.

en: File Info
cs: Informace o souboru

en: File Name
cs: Název souboru

en: File Name :
cs: Název souboru :

en: File `%s' already exists.
    Can't create folder.
cs: Soubor '%s' už existuje.
    Nemohu vytvořit složku.

en: File appears to be Ok.
cs: Soubor je OK.

en: File does not appear to be JPilot format.
cs: Soubor není ve formátu pro JPilot.

en: File does not appear to be a valid address book format.
cs: Soubor není ve formátu pro databázi adres.

en: File does not appear to be vCard format.
cs: Soubor není ve formátu vCard.

en: File doesn't exist or is empty.
cs: Soubor neexistuje nebo je prázdný.

en: File imported.
cs: Soubor importován.

en: File name
cs: Název souboru

en: Filter messages on receiving
cs: Filtr zpráv pro příjem

en: Filter on incorporation
cs: Filtr na začlenění

en: Filter setting
cs: Nastavení filtru

en: Filtering...
cs: Filtruji...

en: Find groups:
cs: Najít skupiny:

en: Find in current message
cs: Hledat v aktuální zprávě

en: Find text:
cs: Najít text:

en: Finish
cs: Konec

en: Finished (%d new message(s))
cs: Dokončeno (%d nová(é) zpráva(y))

en: Finished (no new messages)
cs: Dokončeno (nejsou nové zprávy)

en: First Name
cs: Křestní jméno

en: Folder
cs: Složka

en: Folder %s is selected
cs: Je vybrána složka %s

en: Folder properties
cs: Vlastnosti složky

en: Forward
cs: Poslat dál

en: Forward format
cs: Formát přeposlání

en: Forward the message
cs: Předává zprávu dál

en: Found %s
cs: Nalezený %s

en: From
cs: Od

en: From:
cs: Od:

en: Full name
cs: Celé jméno

en: GPGME is copyright 2001 by Werner Koch <dd9jn@gnu.org>
cs: Na GPGME má copyright od 2001 Werner Koch <dd9jn@gnu.org>

en: General
cs: Obecné

en: Generate Message-ID
cs: Generovat číslo zprávy

en: Get
cs: Stáhnout

en: Get all
cs: Stáhnout vše

en: Getting messages from %s into %s...
cs: Získávám zprávy z %s do %s...

en: Getting new messages from %s into %s...
cs: Načítám nové zprávy z %s do %s...

en: Getting the number of new messages (LAST)...
cs: Zjišťuji počet nových zpráv (LAST)...

en: Getting the number of new messages (STAT)...
cs: Zjišťuji počet nových zpráv (STAT)...

en: Getting the number of new messages (UIDL)...
cs: Zjišťuji počet nových zpráv (UIDL)...

en: Getting the size of messages (LIST)...
cs: Zjišťuji počet zpráv (LIST)...

en: GnuPG is not installed properly, or its version is too old.
    OpenPGP support disabled.
cs: GnuPG není korektně instalováno, nebo je verze příliš stará.
    Podpora pro OpenPGP je zakázána.

en: Go to inbox after receiving new mail
cs: Po přijetí nových zpráv přejít na Doručenou poštu

en: Good signature
cs: Správný podpis

en: Good signature from "%s"
cs: Správný podpis od "%s"

en: Greek (ISO-8859-7)
cs: Řecká (ISO-8859-7)

en: Green
cs: Zelená

en: Group
cs: Skupina

en: Group Name
cs: Jméno skupiny

en: Half page
cs: Polovina stránky

en: Header
cs: Záhlaví

en: Header name
cs: Název záhlaví

en: Header name is not set.
cs: Není nastaven název záhlaví.

en: Hidden headers
cs: Skryté záhlaví

en: Hostname
cs: Jméno počítače

en: IMAP server directory
cs: adresář pro IMAP server

en: IMAP4 login failed.
cs: Neúspěšné přihlášení k IMAP4.

en: IMAP4 server is not entered.
cs: Nebyl zadán IMAP4 server.

en: Import LDIF file into Address Book
cs: Importovat LDIF soubor do databáze adres

en: Importing file:
cs: Importovaný soubor :

en: Inbox
cs: Doručená pošta

en: Incorporate new mail
cs: Začlenit novou poštu

en: Incorporate new mail of all accounts
cs: Začlení novou poštu ze všech účtů

en: Incorporation cancelled
cs: Začleňování zrušeno

en: Input new name for `%s':
cs: Zadejte nové jméno pro '%s' :

en: Input password
cs: Zadejte heslo

en: Input password for %s on %s:
cs: Zadejte heslo pro %s na %s:

en: Input the name of new folder:
cs: Zadejte název složky:

en: Input the name of new folder:
    (if you want to create a folder to store subfolders,
     append `/' at the end of the name)
cs: Zadejte název pro novou složku:
    (Pokud chcete vytvořit složku, která bude mít další
    podsložky, přidejte nakonec názvu '/')

en: Input the new name of folder:
cs: Zadejte název složky:

en: Insert
cs: Vložit

en: Insert automatically
cs: Automaticky vložit

en: Insert file
cs: Vloží soubor

en: Interface
cs: Rozhraní

en: Invalid MIME type.
cs: Neplatný MIME typ.

en: It's not recommended to use the old style ASCII-armored
    mode for encrypted messages. It doesn't comply with the
    RFC 3156 - MIME Security with OpenPGP.
cs: Není doporučeno používat starší styl šifrování zpráv
    ASCII-armored. Nevyhovuje totiž specifikaci
    RFC 3156 - MIME Security s OpenPGP.

en: Japanese (EUC-JP)
cs: Japonská (EUC-JP)

en: Japanese (ISO-2022-JP)
cs: Japonská (ISO-2022-JP)

en: Japanese (Shift_JIS)
cs: Japonská (Shift_JIS)

en: Key ID
cs: ID klíče

en: Key bindings
cs: Klávesové zkratky

en: Korean (EUC-KR)
cs: Korejská (EUC-KR)

en: LDAP Server
cs: LDAP server

en: LDIF Field
cs: Položky LDIF

en: LDIF file imported successfully.
cs: Import LDIF soubor byl úspěšný.

en: Last Name
cs: Příjmení

en: Last number in dir %s = %d
cs: Poslední počet v adresáři %s = %d

en: Line space
cs: Prázdná řádka

en: Linewrap
cs: Zarovnání

en: Literal backslash
    Literal question mark
    Literal opening curly brace
    Literal closing curly brace
cs: Znak zpětné lomítko
    Znak otazník
    Znak levá složená závorka
    Znak pravá složená závorka

en: Locked
cs: Zamknuto

en: Lookup
cs: Hledat

en: MIME Type
cs: MIME Typ

en: MIME type
cs: MIME typ

en: MIME viewer command line is invalid: `%s'
cs: Neplatná příkazová řádka prohlížeče MIME: '%s'

en: Mail address
cs: Poštovní adresa

en: Mail address is not entered.
cs: Nebyla zadána poštovní adresa.

en: Mailbox
cs: Poštovní schránka

en: Mailbox is locked.
cs: Poštovní schránka je zamčena.

en: Mailbox is locked:
    %s
cs: Poštovní schránka je zamčena:
    %s

en: Mailbox setting
cs: Nastavení poštovní schránky

en: MainWindow: color allocation %d failed
cs: Hlavní okno: barevné rozvržení %d bylo neúspěšné

en: Mark
cs: Označit

en: Maximum Entries
cs: Maximum položek

en: Menu name and command are too long.
cs: Název nabídky a příkaz jsou příliš dlouhé.

en: Menu name is not set.
cs: Není nastaven název nabídky.

en: Menu name is too long.
cs: Název nabídky je příliš dlouhý.

en: Menu name:
cs: Název nabídky:

en: Menu name:
     Use / in menu name to make submenus.
    Command line:
     Begin with:
       | to send message body or selection to command
       > to send user provided text to command
       * to send user provided hidden text to command
     End with:
       | to replace message body or selection with command output
       > to insert command's output without replacing old text
       & to run command asynchronously
     Use:
       %f for message file name
       %F for the list of the file names of selected messages
       %p for the selected message part
       %u for a user provided argument
       %h for a user provided hidden argument
       %s for the text selection
cs: Název nabídky:
     Pokud chcete vytvořit podnabídku, použijte v názvu /.
    Příkazová řádka:
     Začíná na:
       | pošle obsah zprávy nebo výběru do příkazu
       > pošle uživatelem definovaný text do příkazu
       * pošle uživatelem definovaný skrytý text do příkazu
     Končí na:
       | nahradí tělo zprávy nebo výběru výstupem z příkazu
       > vloží výstup příkazu bez nahrazení starého textu
       & spustí příkaz asynchronně
     Použití:
       %f pro název zprávy
       %F pro seznam názvů souborů nebo vybraných zpráv
       %p pro vybrané části zprávy
       %u pro argument zadaný uživatelem
       %h pro skrytý argument zadaný uživatelem
       %s pro vybraný text

en: Message
cs: Zpráva

en: Message %d is marked
cs: Zpráva %d je označena

en: Message %d is marked as being read
cs: Zpráva %d je označena jako přečtená

en: Message %d is marked as unread
cs: Zpráva %d je označena jako nepřečtená

en: Message %d is set to copy to %s
cs: Zpráva %d je nastavena pro kopírování do %s

en: Message %d is set to move to %s
cs: Zpráva %d je nastavena pro přesun do %s

en: Message %s/%d is set to delete
cs: Zpráva %s/%d je nastavena ke smazání

en: Message %s/%d is unmarked
cs: Zpráva %s/%d je odznačena

en: Message body
    Quoted message body
    Message body without signature
    Quoted message body without signature
    Literal %
cs: Tělo zprávy
    Citované tělo zprávy
    Tělo zprávy bez podpisu
    Citované tělo zprávy bez podpisu
    Znak %

en: Message reply/forward format error.
cs: Chyba formátu odpovědi/přeposlání.

en: Message: %s
cs: Zpráva: %s

en: Messages
cs: Zprávy

en: Modify
cs: Změnit

en: Move Down
cs: Posunout dolů

en: Move E-Mail Addresses to or from Group with arrow buttons
cs: E-mail adresy lze přesunovat do a ze skupiny pomocí tlačítek se šipkami

en: Move Up
cs: Posunout nahoru

en: NNTP connection to %s:%d has been disconnected. Reconnecting...
cs: NNTP spojení %s:%d bylo přerušeno. Obnovuji spojení...

en: NNTP server is not entered.
cs: Nebyl zadán NNTP server.

en: Name
cs: Jméno

en: Name of this account
cs: Název tohoto účtu

en: Name:
cs: Jméno:

en: Never
cs: Nikdy

en: New
cs: Nová

en: New folder
cs: Nová složka

en: New messages will be checked in this order. Check the boxes
    on the `G' column to enable message retrieval by `Get all'.
cs: Nové zprávy budou kontrolovány v tomto pořadí. Pokud má být účet
    kontrolován při volbě 'Stáhnout vše, zaškrtněte políčko ve sloupci 'G'.

en: New user, could not save address book files.
cs: Nový uživatel, nelze uložit soubory s databází adres.

en: New user, could not save index file.
cs: Nový uživatel, nelze uložit index soubor.

en: NewFolder
cs: Nová složka

en: News
cs: Diskuzní skupiny

en: Newsgroup name
cs: Název diskusní skupiny

en: Newsgroups:
cs: Diskusní skupiny:

en: Next
cs: Další

en: Next unread message
cs: Další nepřečtenou zprávu

en: Nick Name
cs: Přezdívka

en: No disk space left.
cs: Nezbylo žádné místo na disku.

en: No labeled message found. Search from the beginning?
cs: Nenalezena žádná zpráva s návěštím. Hledat od začátku?

en: No labeled message found. Search from the end?
cs: Nebyla nalezena žádná zpráva s návěštím. Hledat od konce?

en: No labeled messages.
cs: Žádná zpráva s návěštím.

en: No marked message found. Search from the beginning?
cs: Nebyla nalezena žádná neoznačená zpráva. Hledat od začátku?

en: No marked message found. Search from the end?
cs: Nebyla nalezena žádná nepřečtená zpráva. Hledat od konce?

en: No marked messages.
cs: Žádná neoznačená zpráva.

en: No more labeled messages
cs: Nejsou již žádné zprávy s návěštím

en: No more marked messages
cs: Nejsou již žádné označené zprávy

en: No more new messages
cs: Nejsou již žádné nové zprávy

en: No more unread messages
cs: Nejsou již žádné nepřečtené zprávy

en: No new message found. Go to next folder?
cs: Nebyla nalezena žádná nová zpráva. Chcete jít do další složky?

en: No new message found. Search from the end?
cs: Nebyla nalezena žádná nová zpráva. Hledat od konce?

en: No new messages.
cs: Žádné nové zprávy.

en: No public key to verify the signature
cs: Nelze najít veřejný klíč pro podpis

en: No signature found
cs: Podpis nenalezen

en: No unread message found. Go to next folder?
cs: Nebyla nalezena žádná nepřečtená zpráva. Chcete jít do další složky?

en: No unread message found. Search from the end?
cs: Nebyla nalezena žádná nepřečtená zpráva. Hledat od konce?

en: No unread messages.
cs: Žádné nepřečtené zprávy.

en: No.
cs: Čís.

en: None
cs: Žádná

en: None (local)
cs: Žádný (místní)

en: Normal
cs: Normální

en: Notice
cs: Poznámka

en: Number
cs: Číslo

en: Old Sylpheed
cs: Starý Sylpheed

en: Old address book converted successfully.
cs: Konverze staré databáze adres proběhla úspěšně.

en: Old address book converted,
    could not save new address index file
cs: Stará databáze adres převedena,
    nelze uložit nový soubor s indexem

en: Old address book converted, could not save new address index file
cs: Stará databáze adres převedena, nelze uložit nový soubor s indexem

en: On exit
cs: Při ukončení

en: Only mark message as read when opened in new window
cs: Označit zprávu za přečtěnou pouze při otevření v novém okně

en: Open first unread message when entering a folder
cs: Při vstupu do složky otevřít první nepřečtenou zprávu

en: Open with
cs: Otevřít čím

en: Opening account edit window...
cs: Otevírám okno pro úpravu účtu...

en: Opening account preferences window...
cs: Otevření okna s nastavením účtu...

en: Orange
cs: Oranžová

en: Organization
cs: Organizace

en: Other
cs: Ostatní

en: Overwrite
cs: Přepsat

en: Overwrite existing file?
cs: Přepsat existující soubor?

en: POP3 protocol error
cs: Chyba protokolu POP3

en: POP3 server is not entered.
cs: Nebyl zadán POP3 server.

en: POP3: Deleting expired message %d
cs: POP3: Vymazávám starou zprávu %d

en: POP3: Skipping message %d (%d bytes)
cs: POP3: Přeskakuji zprávu %d (%d bytů)

en: Password
cs: Heslo

en: Path
cs: Cesta k souboru

en: Person
cs: Osoba

en: Personal address
cs: Osobní adresa

en: Personal information
cs: Osobní informace

en: Pick color for URI
cs: Získat barvu z URI

en: Pick color for quotation level 1
cs: Zvolte barvu pro 1 úroveň citace

en: Pick color for quotation level 2
cs: Zvolte barvu pro 2 úroveň citace

en: Pick color for quotation level 3
cs: Zvolte barvu pro 3 úroveň citace

en: Pink
cs: Růžová

en: Please select a file.
cs: Vyberte prosím soubor.

en: Please select key for `%s'
cs: Vyberte prosím klíč pro '%s'

en: Please specify address book name and file to import.
cs: Zadejte prosím název databáze adres a soubor pro import.

en: Preferences for new account
cs: Nastavení pro nový účet

en: Prefs
cs: Nastavení

en: Prev
cs: Předchozí

en: Print
cs: Tisk

en: Print command line is invalid:
    `%s'
cs: Příkazová řádka pro tisk je neplatná:
    '%s'

en: Print command line is invalid: `%s'
cs: Neplatný příkazový řádek tisku: '%s'

en: Privacy
cs: Soukromí

en: Process mark
cs: Zpracovat označené

en: Properties
cs: Vlastnosti

en: Protocol
cs: Protokol

en: Protocol log
cs: Záznamový protokol

en: Put deleted messages in
cs: Ukládat smazané zprávy do

en: Put draft messages in
cs: Ukládat koncepty do

en: Put into queue folder and send later
cs: Zařadí do výstupní fronty a odešle později

en: Put sent messages in
cs: Ukládat odeslané zprávy do

en: Queue
cs: Fronta

en: Queued message header is broken.
cs: Fronta hlaviček zpráv je poškozená.

en: Queued messages
cs: Pozdržené zprávy

en: Quitting
cs: Ukončuji

en: Quitting...
cs: Ukončuji...

en: Quotation mark
cs: Značka pro citaci

en: Quote mark format error.
cs: Chyba v uvozovkách.

en: Quote message when replying
cs: Citovat zprávy při odpovídání

en: Quoted Text - First Level
cs: Citovaný text - První úroveň

en: Quoted Text - Second Level
cs: Citovaný text - Druhá úroveň

en: Quoted Text - Third Level
cs: Citovaný text - Třetí úroveň

en: Reading all config for each account...
cs: Načítám nastavení pro všechny účty...

en: Reading configuration for displaying headers...
cs: Načítám konfiguraci zobrazovaného záhlaví...

en: Really delete IMAP4 account `%s'?
cs: Opravdu smazat IMAP4 účet '%s'?

en: Really delete `%s' ?
cs: Opravdu smazat '%s' ?

en: Really delete news account `%s'?
cs: Opravdu smazat účet pro diskusní skupinu '%s'?

en: Really delete newsgroup `%s'?
cs: Opravdu chcete smazat diskusní skupinu '%s' ?

en: Really delete the address(es)?
cs: Opravdu chcete smazat tuto adresu(y)?

en: Really remove the mailbox `%s' ?
    (The messages are NOT deleted from the disk)
cs: Opravdu odebrat poštovní schránku '%s'?
    (Zprávy NEBUDOU smazány z disku)

en: Rebuild folder tree
cs: Obnovit strom složek

en: Rebuilding folder tree...
cs: Provádím obnovu stromu složek...

en: Receive
cs: Příjem

en: Receive dialog
cs: Dialog o přijetí

en: Receive size limit
cs: Limit velikosti pro příjem

en: Recipient is not specified.
cs: Není uveden příjemce.

en: Records :
cs: Záznamů :

en: Recycle quote colors
cs: Rotovat barvy citací

en: Red
cs: Červená

en: Register
cs: Registrovat

en: Registered actions
cs: Registrované akce

en: Registered templates
cs: Registrované šablony

en: Remarks
cs: Poznámky

en: Remove after
cs: Odstranit po

en: Remove mailbox
cs: Odstranit poštovní schránku

en: Remove messages on server when received
cs: Smazat zprávy na serveru po jejich přijmutí

en: Rename folder
cs: Přejmenovat složku

en: Reply
cs: Odpovědět

en: Reply all
cs: Odpov. všem

en: Reply button invokes mailing list reply
cs: Tlačítko s odpovědí zvolí odpověď do diskusního listu

en: Reply format
cs: Formát odpovědi

en: Reply to all
cs: Odpovídá všem

en: Reply to the message
cs: Odpovídá na zprávu

en: Reply-To
cs: Odpovědět komu

en: Reply-To:
cs: Odpovědět komu:

en: Required APOP timestamp not found in greeting
cs: V pozdravu nebyla nalezena APOP časová značka

en: Retrieving
cs: Načítám

en: Retrieving message (%d / %d) (%s / %s)
cs: Načítám zprávu (%d / %d) (%s / %s)

en: Retrieving new messages
cs: Načítám nové zprávy

en: SMTP AUTH not available
cs: SMTP AUTH je nedostupná

en: SMTP Authentication (SMTP AUTH)
cs: SMTP autentizace (SMTP AUTH)

en: SMTP server (send)
cs: SMTP server (odesílání)

en: SMTP server is not entered.
cs: Nebyl zadán SMTP server.

en: SSL connect failed (%s)
cs: SSL spojení selhalo (%s)

en: SSL connection using %s
cs: SSL spojení používá %s

en: SSL method not available
cs: SSL metoda je nedostupná

en: SSLv23 available
cs: SSLv23 je dostupné

en: SSLv23 not available
cs: SSLv23 je nedostupné

en: Save as
cs: Uložit jako

en: Save sent messages to outbox
cs: Uložit odeslané zprávy do složky Odeslaná pošta

en: Save to draft folder
cs: Uloží koncept do složky

en: Scanning folder %s ...
cs: Prohledávám složku %s ...

en: Scanning folder %s%c%s ...
cs: Prohledávám složku %s%c%s ...

en: Scanning folder (%s)...
cs: Prohledávám složku (%s)...

en: Scroll
cs: Posun

en: Search Base
cs: Báze pro hledání

en: Search Criteria
cs: Vyhledávací kritéria

en: Search failed
cs: Neúspěšné hledání

en: Search finished
cs: Hledání ukončeno

en: Search messages
cs: Vyhledat zprávy

en: Search string not found.
cs: Hledaný řetězec nebyl nalezen.

en: Select
cs: Vybrat

en: Select "Check signature" to check
cs: Vyberte "Zkontrolovat podpis" pro ověření

en: Select Address Book Folder
cs: Vybrat složku pro databázi adres

en: Select JPilot File
cs: Vybrat JPilot soubor

en: Select Keys
cs: Vybrat klíče

en: Select LDIF File
cs: Výběr LDIF souboru

en: Select and rename LDIF field names to import.
cs: Vyberte a přejmenujte názvy LDIF polí pro import.

en: Select exporting file
cs: Vyberte soubor pro export

en: Select file
cs: Vybrat soubor

en: Select folder
cs: Vybrat složku

en: Select importing file
cs: Vybrat soubor pro import

en: Select items to be displayed on the summary view. You can modify
    the order by using the Up / Down button, or dragging the items.
cs: Vyberte položky, které chcete zobrazit v celkovém pohledu. Můžete změnit
    pořadí pomocí tlačítek Nahoru / Dolů nebo přetažením položek.

en: Select key by your email address
cs: Vybrat klíč podle email adresy

en: Select newsgroups to subscribe.
cs: Vybere diskuzní skupinu pro přihlášení.

en: Select vCard File
cs: Vybrat vCard soubor

en: Send
cs: Odeslat

en: Send (SMTP)
cs: Odesílání (SMTP)

en: Send later
cs: Poslat později

en: Send message
cs: Odešle zprávu

en: Send queued message(s)
cs: Odešle pozdrženou zprávu(y)

en: Sending
cs: Odesílání

en: Sending DATA...
cs: Posílám DATA...

en: Sending EHLO...
cs: Posílám EHLO...

en: Sending HELO...
cs: Posílám HELO...

en: Sending MAIL FROM...
cs: Posílám MAIL FROM...

en: Sending RCPT TO...
cs: Posílám RCPT TO...

en: Sending message
cs: Posílám zprávu

en: Sending message (%d / %d bytes)
cs: Posílám zprávu (%d / %d bytů)

en: Sent
cs: Odeslaná pošta

en: Server certificate:
cs: Certifikát serveru:

en: Server for receiving
cs: Server pro příjem

en: Server information
cs: Informace o serveru

en: Set as default
cs: Nastavit jako výchozí

en: Set message colors
cs: Nastavení barev pro zprávy

en: Setting folder info...
cs: Nastavuji informace o složce...

en: Setting folder info...
cs: Nastavuji informace o složce...

en: Setting summary from message data...
cs: Nastavuji přehled z dat zpráv...

en: Show all unspecified headers
cs: Zobrazit všechny nespecifikovaná záhlaví

en: Show receive dialog
cs: Zobrazit dialog o přijetí

en: Show signature check result in a popup window
cs: Zobrazit výsledek testování podpisu v popup okně

en: Show this message next time
cs: Zobrazovat příště tuto zprávu

en: Sign key
cs: Klíč pro podpis

en: Sign message by default
cs: Vždy přidat podpis

en: Signature
cs: Podpis

en: Signature made at %s
cs: Podpis vyrobil %s

en: Signature separator
cs: Oddělovač podpisu

en: Simplified Chinese (GB2312)
cs: Zjednodušená čínská (GB2312)

en: Size
cs: Délka

en: Sky blue
cs: Nebeská modř

en: Smooth scroll
cs: Jemný posun

en: Socket I/O timeout:
cs: Čas vypršení pro I/O:

en: Socket error.
cs: Chyba soketu.

en: Some composing windows are open.
    Please close all the composing windows before editing the accounts.
cs: Jsou stále otevřena nějaká okna s rozepsanou zprávou.
    Před úpravou tohoto účtu zavřete prosím všechna tato okna.

en: Some errors occurred while getting mail.
cs: Během načítání zpráv se vyskytly chyby.

en: Some marks are left. Process it?
cs: Zbyly nějaké označené. Zpracovat je?

en: Some unsent messages are queued. Exit now?
cs: Ve frontě jsou neodeslaně zprávy. Skončit nyní?

en: Sorting summary...
cs: Celkové setřídění...

en: Source dir:
cs: Zdrojový adresář:

en: Source of the message
cs: Zdroj zprávy

en: Specifier
cs: Specifikátor

en: Specify IMAP4 port
cs: Určete IMAP4 port

en: Specify NNTP port
cs: Určete NNTP port

en: Specify POP3 port
cs: Určete POP3 port

en: Specify SMTP port
cs: Určete SMTP port

en: Specify domain name
cs: Určete název domény

en: Specify key manually
cs: Zadat klíč ručně

en: Specify target folder and mbox file.
cs: Zadejte cílovou složku a soubor mbox.

en: Specify target mbox file and destination folder.
cs: Zadejte cílový mbox soubor a cílovou složku.

en: Standby
cs: V pohotovosti

en: Status
cs: Stav

en: Step
cs: Krok

en: Store passphrase in memory temporarily
cs: Uložit passphrase dočasně v paměti

en: Subject
cs: Předmět

en: Subject is empty. Send it anyway?
cs: Předmět je prázdný. Přesto mám zprávu odeslat?

en: Subject:
cs: Předmět:

en: Subscribe to newsgroup
cs: Připojit diskuzní skupinu

en: Summary View
cs: Souhrnný pohled

en: Summary display item setting
cs: Nastavení položky v přehledu

en: Sylpheed - Folder View
cs: Sylpheed - Zobrazení složky

en: Sylpheed - Message View
cs: Sylpheed - Zobrazení zprávy

en: TLSv1 available
cs: TLSv1 je dostupná

en: TLSv1 not available
cs: TLSv1 je nedostupná

en: Template
cs: Šablona

en: Template format error.
cs: Chyba formátu v šabloně.

en: Template name
cs: Název šablony

en: Templates
cs: Šablony

en: Thai (TIS-620)
cs: Thajská (TIS-620)

en: Thai (Windows-874)
cs: Thajská (Windows-874)

en: The command
    %s
    has a syntax error.
cs: Příkaz
    %s
    má syntaktickou chybu.

en: The folder `%s' already exists.
cs: Složka '%s' už existuje.

en: The mailbox `%s' already exists.
cs: Poštovní schránka '%s' již existuje.

en: The selected action cannot be used in the compose window
    because it contains %%f, %%F or %%p.
cs: V okně pro psaní zprávy nelze vybranou akci použít
    protože obsahuje %%f, %%F nebo %%p.

en: This header is already in the list.
cs: Toto záhlaví je již v seznamu.

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE. See the GNU General Public License for more details.
cs: Tento program je šířen v dobré víře v jeho užitečnost, ale BEZ JAKÉKOLIV ZÁRUKY. Více detailů naleznete v GNU General Public License.

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2, or (at your option) any later version.
cs: Tento program je volně šiřitelný, můžete jej redistribuovat a/nebo měnit tak jak to popisuje GNU General Public License publikovaný Free Software Foundation a to ve verzi 2, nebo (podle vašeho uvážení) v jakékoliv pozdější verzi.

en: This server requires authentication
cs: Tento server vyžaduje autentizaci

en: Timeout (secs)
cs: Timeout (vteřin)

en: Timestamp syntax error in greeting
cs: Chyba syntaxe pro časovou značku při pozdravu

en: To:
cs: Komu:

en: Traditional Chinese (Big5)
cs: Tradiční čínská (Big5)

en: Traditional Chinese (EUC-TW)
cs: Tradiční čínská (EUC-TW)

en: Transfer encoding
cs: Kódování přenosu

en: Trash
cs: Koš

en: Turkish (ISO-8859-9)
cs: Turecká (ISO-8859-9)

en: Type
cs: Typ

en: URI link
cs: URI odkaz

en: Undo level
cs: Úroveň zpětných kroků

en: Unknown SSL method *PROGRAM BUG*
cs: Neznámá SSL metoda *PROGRAM BUG*

en: Unread
cs: Nepřečtené

en: Unthreading...
cs: Ruším vlákna...

en: Untitled
cs: Neoznačený

en: Up
cs: Nahoru

en: Update all local folders after incorporation
cs: Po začlenění aktualizovat všechny lokální složky

en: Usage: %s [OPTION]...
cs: Použití: %s [VOLBY]...

en: Use ASCII-armored format for encryption
cs: Použít formát ASCII-armored pro zašifrování

en: Use SSL for IMAP4 connection
cs: Použít SSL pro IMAP4 spojení

en: Use SSL for NNTP connection
cs: Použít SSL pro NNTP připojení

en: Use SSL for POP3 connection
cs: Použít SSL pro POP3 spojení

en: Use SSL for SMTP connection
cs: Použít SSL pro SMTP připojení

en: Use STARTTLS command to start SSL session
cs: Použít příkaz STARTTLS pro spuštění SSL relace

en: Use clear text signature
cs: Použít čistý textový podpis

en: Use default GnuPG key
cs: Použít výchozí GnuPG klíč

en: Use external program for incorporation
cs: Použít externí program k začlenění

en: Use external program for sending
cs: Použít externí program pro posílání

en: User Attributes
cs: Atributy uživatele

en: User ID
cs: Uživatelské jméno

en: User ID is not entered.
cs: Nebylo zadáno uživatelské číslo.

en: User or key ID:
cs: Uživatel nebo ID klíče:

en: Value
cs: Hodnota

en: Warn if there are queued messages
cs: Varovat pokud jsou zprávy ve frontě

en: Warning
cs: Varování

en: Web browser
cs: Webový prohlížeč

en: Western European (ISO-8859-1)
cs: Západní Evropa (ISO-8859-1)

en: Western European (ISO-8859-15)
cs: Západní Evropa(ISO-8859-15)

en: Wrap all long lines
cs: Zarovnání dlouhých řádků

en: Wrap messages at
cs: Zarovnat zprávu na

en: Wrap on input
cs: Zalomit při přijmutí

en: Wrap quotation
cs: Zalomit citaci

en: Writing configuration for displaying headers...
cs: Zapisuji konfiguraci zobrazovaného záhlaví...

en: Writing summary cache (%s)...
cs: Zapisuji celkovou mezipaměť (%s)...

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307, USA.
cs: Kopii GNU General Public License by jste měli obdržet společně s tímto programem, pokud ne, napište na adresu Free Software Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307, USA.

en: [no user id]
cs: [bez id uživatele]

en: `%c' can't be included in folder name.
cs: %c nemůže být obsaženo ve jméně složky.

en: `Get all' checks for new messages on this account
cs: Při volbě 'Stáhnout vše' zjistit nové zprávy

en: another Sylpheed is already running.
cs: aplikace Sylpheed je již spuštěna.

en: article %d has been already cached.
cs: příspěvek %d už byl v mezipaměti.

en: bad SMTP response
cs: špatná odpověď od SMTP

en: can't append %s to %s
cs: Nemohu přidat %s do %s

en: can't change file mode
cs: nelze změnit mód souboru

en: can't copy message %s to %s
cs: Nemohu zkopírovat zprávu %s do %s

en: can't create %s
cs: Nemohu vytvořit %s

en: can't create lock file %s
cs: Nemohu vytvořit uzamčený soubor %s

en: can't create mailbox
cs: nelze vytvořit poštovní schránku

en: can't create mailbox: LIST failed
cs: nelze vytvořit poštovní schránku: selhal příkaz LIST

en: can't delete mailbox
cs: nelze smazat poštovní schránku

en: can't expunge
cs: nelze odstranit

en: can't fetch message %d
cs: nelze načíst zprávu %d

en: can't find queue folder
cs: nelze najít složku s frontou zpráv

en: can't get envelope
cs: Nemohu načíst obálku

en: can't get namespace
cs: nemohu najít obálku

en: can't get recipient list.
cs: Nelze načíst seznam příjemců.

en: can't get xhdr
cs: nelze získat xhdr

en: can't get xover
cs: nelze získat xover

en: can't lock %s
cs: Nemohu uzamknout %s

en: can't open mark file
cs: nelze otevřít označený soubor

en: can't open temporary file
cs: Nemohu otevřít dočasný soubor

en: can't parse envelope: %s
cs: Nemohu analyzovat obálku: %s

en: can't post article.
cs: Nemohu odeslat příspěvek.

en: can't queue the message
cs: Zprávu nelze zařadit

en: can't read article %d
cs: Nemohu číst příspěvek %d

en: can't read mbox file.
cs: Nemohu přečíst soubor s poštovní schránkou.

en: can't remove the old message
cs: nelze smazat staré zprávy

en: can't rename mailbox: %s to %s
cs: nelze přejmenovat poštovní schránku: %s na %s

en: can't retrieve article %d
cs: Nemohu načíst příspěvek %d

en: can't select folder: %s
cs: nelze vybrat složku: %s

en: can't start TLS session
cs: Nelze spustit TLS relaci

en: can't truncate mailbox to zero.
cs: nemůžu smazat poštovní schránku.

en: can't unlock %s
cs: Nemohu odemknout %s

en: can't write to temporary file
cs: Nemohu zapisovat do dočasného souboru

en: characters
cs: znaků

en: command not supported
cs: Příkaz není podporován

en: contains
cs: obsahuje

en: creating IMAP4 connection to %s:%d ...
cs: vytvářím spojení IMAP4 s %s:%d ...

en: creating NNTP connection to %s:%d ...
cs: Vytvářím NNTP spojení s %s:%d ...

en: days
cs: dnech

en: done.
cs: hotovo.

en: either AM or PM
cs: AM nebo PM

en: error occurred on POP3 session
cs: v POP3 relaci se vyskytla

en: error occurred on SMTP session
cs: v SMTP relaci se vyskytla chyba

en: error occurred on authentication
cs: Vyskytla se chyba v autentizaci

en: error occurred while getting LIST.
cs: Během příkazu LIST se vyskytla chyba.

en: error occurred while getting envelope.
cs: Během načítání obálky se vyskytla chyba.

en: error occurred while getting xhdr.
cs: Během získávání xhdr se vyskytla chyba .

en: error occurred while getting xover.
cs: Během získávání xover se vyskytla chyba.

en: error occurred while retrieving data.
cs: Během obnovy dat se vyskytla chyba.

en: error while imap command: EXPUNGE
cs: chyba příkazu služby imap: EXPUNGE

en: every
cs: každých

en: failed to write configuration to file
cs: Selhání při zápisu konfigurace do souboru

en: file %s already exists
cs: soubor '%s' už existuje

en: filtering...
cs: filtruji...

en: g_thread is not supported by glib.
cs: g_thread není v glib podporován.

en: generated Message-ID: %s
cs: vytvářím číslo zprávy: %s

en: getting article %d...
cs: Získávám příspěvek %d...

en: getting new messages of account %s...
cs: Získávám nové zprávy z účtu %s ...

en: getting xover %d - %d in %s...
cs: získávám xover %d - %d v %s...

en: iconv cannot convert %s to UTF-7
cs: iconv nemůže konvertovat %s na UTF-7

en: iconv cannot convert UTF-7 to %s
cs: iconv nemůže konvertovat UTF-7 na %s

en: invalid article range: %d - %d
cs: neplatný rozsah příspěvků: %d - %d

en: invalid lock type
cs: Neplatný typ zámku

en: invalid mbox format: %s
cs: Neplatný formát poštovní schránky: %s

en: invalid xover line: %s
cs: Neplatná xover řádka: %s

en: letters
cs: dopisy(ů)

en: mailbox is locked
cs: poštovní schránka je zamčena

en: mailbox is owned by another process, waiting...
cs: poštovní schránka je vlastněna jiným procesem, čekejte...

en: malformed mbox: %s
cs: Selhání poštovní schránky: %s

en: minute(s)
cs: minut(y)

en: minute(s)
cs: minut(y)

en: moderated
cs: moderovaný

en: no new articles.
cs: Žádný nový příspěvek.

en: none
cs: žádný

en: pixel(s)
cs: pixel(y)

en: procmime_get_text_content(): Code conversion failed.
cs: procmime_get_text_content(): Neúspěšná konverze kódu.

en: protocol error
cs: Chyba protokolu

en: protocol error: %s
cs: Chyba protokolu: %s

en: queueing message...
cs: zařazuji zprávu...

en: readonly
cs: pouze pro čtení

en: second(s)
cs: sekund(a)

en: session timeout
cs: vypršel čas relace

en: the abbreviated month name
cs: zkratka pro měsíc

en: the century number (year/100)
cs: století (rok/100)

en: the day of the month as a decimal number
cs: den v měsíci číselně

en: the day of the week as a decimal number
cs: den v týdnu číselně

en: the day of the year as a decimal number
cs: rok číselně

en: the full abbreviated weekday name
cs: zkratky pro názvy dnů v týdnu

en: the full month name
cs: plný název měsíce

en: the full weekday name
cs: plný název dne v týdnu

en: the hour as a decimal number using a 12-hour clock
cs: hodiny číselně s 12 hodinových cyklem

en: the hour as a decimal number using a 24-hour clock
cs: hodiny číselně s 24 hodinových cyklem

en: the last two digits of a year
cs: poslední dvě číslice z roku

en: the minute as a decimal number
cs: minuty číselně

en: the month as a decimal number
cs: měsíc číselně

en: the preferred date and time for the current locale
cs: preferované datum a čas podle aktuálního locale

en: the preferred date for the current locale
cs: preferovaný datum pro aktuální locale

en: the second as a decimal number
cs: vteřiny číselně

en: the src folder is identical to the dest.
cs: zdrojová složka je stejná jako cílová.

en: the time zone or name or abbreviation
cs: časová zóna, název nebo zkratka

en: the year as a decimal number
cs: rok jako desítkové číslo

en: unknown
cs: neznámý

en: use 'flock' instead of 'file' if possible.
cs: pokud to jde, použijte 'flock' místo 'file'.

en: use also on reply
cs: použít také při odpovědi

en: writing to %s failed.
cs: Neúspěšný zápis do %s.
