sylpheed - en to et translation catalogue (1046 entries)

en: 	Setting summary from message data...
et: 	 sätin kokkuvõtte kirja andmetest...

en:   --attach file1 [file2]...
                             open composition window with specified files
                             attached
et:   --manusta fail1 [fail2]...
                              ava uue kirja aken nii, et märgitud failid
                              on manustatud kirjale

en:   --compose [address]    open composition window
et:   --compose [aadress]    ava kirjakirjutamise aken

en:   --debug                debug mode
et:   --debug                veaotsimise režiim

en:   --help                 display this help and exit
et:   --help                 näita seda teadet ja välju

en:   --receive              receive new messages
et:   --receive              võta uued kirjad

en:   --receive-all          receive new messages of all accounts
et:   --receive-all          võta uued kirjad kõigilt konto

en:   --send                 send all queued messages
et:   --saada              saada kõik järjekorras olevad kirjad

en:   --version              output version information and exit
et:   --version              näita versiooni informatsiooni ja välju

en:   Issuer: %s
et:   Väljalaskja: %s

en:   Subject: %s
et:   Pealkiri: %s

en:  Check File
et:  Kontrolli faili

en:  Check Server
et:  Kontrolli Serverit

en:  Delete
et:  Kustuta

en:  Description of symbols
et:  Sümbolite seletus

en:  Edit...
et:  Redigeeri...

en:  Reset
et:  Resett

en:  Revert to default
et:  Vaikimisi tagasi

en:  Search
et:  Otsi

en:  Select...
et:  Vali...

en:  Send
et:  Saada

en:  Set display item of summary...
et:  Määra kirjaloendis näidatavad elemendid...

en:  Set key bindings...
et:  Määra klahvi seosed...

en:  Substitute
et: Lisa

en:  Symbols
et:  Sümbolid

en:  Syntax help
et:  Süntaksi abi

en:  item(s) selected
et:  kirja märgitud

en: %d deleted
et: %d on kustutatud

en: %d messages found.
et: leiti %d kirju.

en: %d new, %d unread, %d total
et: uusi %d, mitteloetuid %d, kokku %d

en: %d new, %d unread, %d total (%s)
et: uusi %d, mitteloetuid %d, kokku %d (%s)

en: %d newsgroups received (%s read)
et: saadi %d uudistegruppi (%s loetud)

en: %s - Source
et: %s - Lähtekood

en: %s%d copied
et: %s%d on kopeeritud

en: %s%d moved
et: %s%d on ülekantud

en: %s%s%s from "%s"
et: %s%s%s "%s"-lt

en: %s: Retrieving new messages
et: %s: Uute kirjade võtmine

en: %s: file not exist
et: faili %s ei leidu

en: %sPlease enter the passphrase for:
    
      %.*s  
    (%.*s)
et: %s Palun sisestage parool:
    
      %.*s  
    (%.*s)

en: (New)
et: (Uus)

en: (No Date)
et: (Kuupäeva pole)

en: (No From)
et: (Eikelleltki)

en: (No Subject)
et: (Pole pealkirja)

en: (sending file...)
et: (saadan faili...)

en: --- Ended: %s
et: --- Lõpetatud: %s

en: --- Running: %s
et: --- Käivitan: %s

en: /Color la_bel
et: /Värviline silt

en: /Create _new folder...
et: /Loo uus kaust...

en: /Create f_ilter rule
et: /Loo filtri reeglistik

en: /Create f_ilter rule/_Automatically
et: /Loo filtri reeglistik/Automaatselt

en: /Create f_ilter rule/by _From
et: /Loo filtri reeglistik/ kasutades Kellelt

en: /Create f_ilter rule/by _Subject
et: /Loo filtri reeglistik/ kasutades päälkirja

en: /Create f_ilter rule/by _To
et: /Loo filtri reeglistik/kasutades Kellele

en: /For_ward as attachment
et: /Saada edasi manusena

en: /M_ove...
et: /Nihuta...

en: /New _Address
et: /Uus _Aadress

en: /New _Folder
et: /Uus Kaust

en: /New _Group
et: /Uus _Grupp

en: /Open _with...
et: /Ava kasutades...

en: /Re-_edit
et: /Kirjutan uuesti

en: /Redirec_t
et: /Suuna ümber

en: /Repl_y to
et: /Vasta

en: /Repl_y to/_all
et: /Vasta/_kõigile

en: /Repl_y to/_sender
et: /Vasta/_saatjale

en: /Repl_y to/mailing _list
et: /Vasta/kirja_listi

en: /Su_bscribe to newsgroup...
et: /Telli uudi_stegrupp...

en: /_Add...
et: /Lis_a...

en: /_Address
et: /_Aadress

en: /_Address/---
et: /_Aadress/---

en: /_Address/New _Address
et: /_Aadress/Uus _Aadress

en: /_Address/New _Folder
et: /_Aadress/Uus Kaust

en: /_Address/New _Group
et: /_Aadress/Uus _Grupp

en: /_Address/_Delete
et: /_Aadress/Kustuta

en: /_Address/_Edit
et: /_Aadress/R_edigeeri

en: /_Check for new messages
et: /_Vaata uusi kirju

en: /_Check signature
et: /Kontrolli allkirja

en: /_Configuration
et: /_Häälestus

en: /_Configuration/---
et: /_Häälestus/---

en: /_Configuration/C_hange current account
et: /_Häälestus/_Muuda kasutatavat kontot

en: /_Configuration/Create _new account...
et: /_Häälestus/_Loo uus konto...

en: /_Configuration/_Actions...
et: /_Häälestus/Tegevused...

en: /_Configuration/_Common preferences...
et: /_Häälestus/_Üldised omadused...

en: /_Configuration/_Edit accounts...
et: /_Häälestus/_Redigeeri kontosid...

en: /_Configuration/_Filter setting...
et: /_Häälestus/_Filtri seaded...

en: /_Configuration/_Preferences for current account...
et: /_Häälestus/_Hetkel kasutatava konto omadused...

en: /_Configuration/_Template...
et: /_Häälestus/_Mall...

en: /_Copy...
et: /Kopeeri...

en: /_Delete
et: /Kustuta

en: /_Delete folder
et: /Kustuta kaust

en: /_Display as text
et: /Näita tekstina

en: /_Edit
et: /R_edaktor

en: /_Edit/---
et: /R-edaktor/---

en: /_Edit/Cu_t
et: /R_edaktor/_Lõika

en: /_Edit/Paste as _quotation
et: /R_edaktor/Aseta kui tsitaat

en: /_Edit/Select _all
et: /R_edaktor/_Märgi kõik

en: /_Edit/Select _thread
et: /R_edaktor/Märgi _teema

en: /_Edit/Wrap all long _lines
et: /R_edaktor/Ää_rista kõik pikad read

en: /_Edit/_Copy
et: /R_edaktor/_Kopeeri

en: /_Edit/_Find in current message...
et: /_Redaktor/_Leia käesolevast kirjast...

en: /_Edit/_Paste
et: /R_edaktor/_Aseta

en: /_Edit/_Redo
et: R_edigeeri/_Ennista

en: /_Edit/_Search messages...
et: /_Redaktor/_Otsi kirju...

en: /_Edit/_Undo
et: /R_edigeeri/_Tühista

en: /_Edit/_Wrap current paragraph
et: /R_edaktor/_Äärista aktiivne lõik

en: /_File
et: /_Fail

en: /_File/---
et: /_Fail/---

en: /_File/E_xit
et: /_Fail/_Välju

en: /_File/Insert si_gnature
et: /_Fail/Lisa allkiri

en: /_File/New _Book
et: /_Fail/Uus raamat

en: /_File/New _JPilot
et: /_Fail/Uus _JPiloot

en: /_File/New _Server
et: /_Fail/Uus _Server

en: /_File/New _vCard
et: /_Fail/Uus _V-Kaart

en: /_File/_Attach file
et: /_Fail/M_anusta fail

en: /_File/_Close
et: /_Fail/Sul_ge

en: /_File/_Delete
et: /_Fail/Kustuta

en: /_File/_Edit
et: /_Fail/R_edigeeri

en: /_File/_Export to mbox file...
et: /_Fail/_Ekspordi kirjakasti faili...

en: /_File/_Folder
et: /_Fail/_Kaust

en: /_File/_Folder/Create _new folder...
et: /_Fail/_Kaust/_Loo uus kaust...

en: /_File/_Folder/_Delete folder
et: /_Fail/_Kaust/_Kustuta kaust

en: /_File/_Folder/_Rename folder...
et: /_Fail/_Kaust/_Nimeta kaust ümber

en: /_File/_Import mbox file...
et: /_Fail/_Impordi kirjakasti fail...

en: /_File/_Insert file
et: /_Fail/L_isa fail

en: /_File/_Print...
et: /_Fail/_Trüki...

en: /_File/_Save
et: /_Fail/_Salvesta

en: /_File/_Save as...
et: /_Fail/_Salvesta kui...

en: /_Forward
et: /Saadan edasi

en: /_Help
et: /_Abi

en: /_Help/---
et: /_Abi/---

en: /_Help/_About
et: /_Abi/Sellest

en: /_Help/_FAQ
et: /_Abi/_KKK

en: /_Help/_FAQ/_English
et: /_Abi/_KKK/_Inglise

en: /_Help/_FAQ/_French
et: /_Abi/_KKK/_Prantsuse

en: /_Help/_FAQ/_German
et: /_Abi/_KKK/_Saksa

en: /_Help/_FAQ/_Italian
et: /_Abi/_KKK/_Itaalia

en: /_Help/_FAQ/_Spanish
et: /_Abi/_KKK/_Hispaania

en: /_Help/_Manual
et: /_Abi/_Juhend

en: /_Help/_Manual/_English
et: /_Abi/_Juhend/_Inglise

en: /_Help/_Manual/_Japanese
et: /_Abi/_Juhend/_Jaapani

en: /_Mark
et: /Märk

en: /_Mark/---
et: /Märk/---

en: /_Mark/Mark all _read
et: /Märk/Märgi kõik loetuks

en: /_Mark/Mark as rea_d
et: /Märk/Märgi loetuks

en: /_Mark/Mark as unr_ead
et: /Märk/Märgi kui mitteloetud

en: /_Mark/_Mark
et: /Märk/Märgi

en: /_Mark/_Unmark
et: /Märk/Eemalda märk

en: /_Message
et: /_Kiri

en: /_Message/---
et: /_Kiri/---

en: /_Message/Compose _new message
et: /_Kiri/Uus k_iri

en: /_Message/For_ward as attachment
et: /_Kiri/Saada edasi _manusena

en: /_Message/M_ove...
et: /_Kiri/_Nihuta...

en: /_Message/Re-_edit
et: /_Kiri/Kirjuta _ümber

en: /_Message/Redirec_t
et: /_Kiri/Suuna _ümber

en: /_Message/Repl_y to
et: /_Kiri/_Vasta

en: /_Message/Repl_y to/_all
et: /_Kiri/Vasta/k_õigile

en: /_Message/Repl_y to/_sender
et: /_Kiri/Vas_ta/_saatjale

en: /_Message/Repl_y to/mailing _list
et: /_Kiri/Vasta/kirja _listi

en: /_Message/_Copy...
et: /_Kiri/K_opeeri...

en: /_Message/_Delete
et: /_Kiri/Kustuta

en: /_Message/_Forward
et: /_Kiri/Saada _edasi

en: /_Message/_Mark
et: /_Kiri/M_ärk

en: /_Message/_Mark/---
et: /_Kiri/M_ärk/---

en: /_Message/_Mark/Mark all _read
et: /_Kiri/M_ärk/Märgin _kõik loetuks

en: /_Message/_Mark/Mark as rea_d
et: /_Kiri/M_ärk/Märgin _loetuks

en: /_Message/_Mark/Mark as unr_ead
et: /_Kiri/M_ärk/Märgin _mitteloetuks

en: /_Message/_Mark/_Mark
et: /_Kiri/M_ärk/M_ärgi

en: /_Message/_Mark/_Unmark
et: /_Kiri/M_ärk/_Eemaldan märgi

en: /_Message/_Reply
et: /_Kiri/_Vasta

en: /_Message/_Send queued messages
et: /_Kiri/_Saada järjekorras olevad kirjad

en: /_Open
et: /Ava

en: /_Print...
et: Trüki...

en: /_Remove
et: /Eemalda

en: /_Remove newsgroup
et: /Eemalda uudisteg_rupp

en: /_Rename folder...
et: /Nimeta kaust ümbe_r...

en: /_Reply
et: /Vastan

en: /_Save as...
et: /Salveta kui...

en: /_Search messages...
et: /_Otsi kirju...

en: /_Tools
et: /_Tööriist

en: /_Tools/---
et: /_Tööriist/---

en: /_Tools/Actio_ns
et: /_Tööriist/Tegevused

en: /_Tools/Add sender to address boo_k
et: /_Tööriist/Lisa saatja aadressi raamatusse

en: /_Tools/Delete du_plicated messages
et: /_Tööriist/_Kustuta topelt kirjad

en: /_Tools/E_xecute
et: /_Tööriist/Käivita

en: /_Tools/Import _LDIF file
et: /_Tööriist/Impordi _LDIF fail

en: /_Tools/_Address book
et: /_Tööriist/_Aadressiraamat

en: /_Tools/_Create filter rule
et: /_Tööriist/Loo filtri reeglistik

en: /_Tools/_Create filter rule/_Automatically
et: /_Tööriist/Loo filtri reeglistik/Automaatselt

en: /_Tools/_Create filter rule/by _From
et: /_Tööriist/Loo filtri reeglistik/ kasutades Kellelt

en: /_Tools/_Create filter rule/by _Subject
et: /_Tööriist/Loo filtri reeglistik/ kasutades päälkirja

en: /_Tools/_Create filter rule/by _To
et: /_Tööriist/Loo filtri reeglistik/kasutades Kellele

en: /_Tools/_Log window
et: /_Tööriist/_Teadete aken

en: /_Tools/_Template
et: /_Tööriist/_Mall

en: /_View
et: /_Vaade

en: /_View/---
et: /_vaade/---

en: /_View/All _header
et: /Vaade/Kõik päised

en: /_View/Co_llapse all threads
et: /_Vaade/Sulge kõik teemad

en: /_View/E_xpand all threads
et: /_Vaade/Paisuta kõik teemad

en: /_View/Mess_age source
et: /_Vaade/Näita kirja lähtekoodi

en: /_View/Open in new _window
et: /Vaade/Ava uues aknas

en: /_View/R_uler
et: /_Vaade/Joonla_ud

en: /_View/Separate f_older tree
et: /_Vaade/Eraldi kausta puu

en: /_View/Set display _item...
et: /_Vaade/Mää_ra näidatavad parameetrid

en: /_View/Show all _header
et: /_Vaade/Näita ko_gu päist

en: /_View/Show or hi_de
et: /_Vaade/Näita või varja

en: /_View/Show or hi_de/Status _bar
et: /_Vaade/Näita või varja/Staatusri_ba

en: /_View/Show or hi_de/_Folder tree
et: /_Vaade/Näita või varja/Kausta_puud

en: /_View/Show or hi_de/_Message view
et: /_Vaade/Näita või varja/Kirja_vaadet

en: /_View/Show or hi_de/_Toolbar
et: /_Vaadde/Näita või varja/_Nupuribal

en: /_View/Show or hi_de/_Toolbar/Icon _and text
et: /_Vaade/Näita või varja/_Nupuribal/Pilti _ja teksti

en: /_View/Show or hi_de/_Toolbar/_Icon
et: /_Vaade/Näita või varja/_Nupuribal/_Pilti

en: /_View/Show or hi_de/_Toolbar/_None
et: /_Vaade/Näita või varja/_Nupuribal/_Mitte midagi

en: /_View/Show or hi_de/_Toolbar/_Text
et: /_Vaade/Näita või varja/_Nupuribal/_Teksti

en: /_View/Th_read view
et: /_Vaade/Teema_vaade

en: /_View/_Attachment
et: /_Vaade/_Manus

en: /_View/_Bcc
et: /_Vaade/*_BCC

en: /_View/_Cc
et: /_Vaade/Koopia

en: /_View/_Followup to
et: /_Vaade/*Järgneja

en: /_View/_Go to
et: /_Vaade/_Ava

en: /_View/_Go to/---
et: /_Vaade/_Ava/---

en: /_View/_Go to/N_ext unread message
et: /_Vaade/_Ava/_Järgmine mitteloetud kiri

en: /_View/_Go to/Ne_xt new message
et: /_Vaade/Mine/Järgmisele uuele kirjale

en: /_View/_Go to/Next la_beled message
et: /_Vaade/_Ava/Jägmine s_ildiga kiri

en: /_View/_Go to/Next m_arked message
et: /_Vaade/_Ava/Järgmine m_ärgitud kiri

en: /_View/_Go to/Other _folder...
et: /_Vaade/_Ava/Teine kaust...

en: /_View/_Go to/P_rev unread message
et: /_Vaade/_Ava/_Eelmine mitteloetud kiri

en: /_View/_Go to/Prev _labeled message
et: /_Vaade/_Ava/Eelmine _sildiga kiri

en: /_View/_Go to/Prev _marked message
et: /_Vaade/_Ava/Eelmine _märgitud kiri

en: /_View/_Go to/Prev ne_w message
et: /_Vaade/Mine/Eelmisele uuele kirjale

en: /_View/_Go to/_Next message
et: /_Vaade/_Ava/Järgmine kiri

en: /_View/_Go to/_Prev message
et: /_Vaade/_Ava/Eelmine kiri

en: /_View/_Reply to
et: /_Vaade/_Vasta

en: /_View/_Sort
et: /_Vaade/_Sorteeri

en: /_View/_Sort/---
et: /_Vaade/_Sorteeri/---

en: /_View/_Sort/Ascending
et: /Vaade/_Sorteeri/Kasvavas järjekorras

en: /_View/_Sort/D_on't sort
et: /_Vaade/_Sorteeri/Ära sorteeri

en: /_View/_Sort/Descending
et: /Vaade/_Sorteeri/Kahanevas järjekorras

en: /_View/_Sort/_Attract by subject
et: /_Vaade/_Sorteeri/*'_Attract' subjekti järgi

en: /_View/_Sort/by _color label
et: /_Vaade/_Sorteeri/v_ärvi järgi

en: /_View/_Sort/by _date
et: /_Vaade/_Sorteeri/_kuupäeva järgi

en: /_View/_Sort/by _from
et: /_Vaade/_Sorteeri/_vormi järgi

en: /_View/_Sort/by _mark
et: /_Vaade/_Sorteeri/_märgi järgi

en: /_View/_Sort/by _number
et: /_Vaade/_Sorteeri/_numbri järgi

en: /_View/_Sort/by _subject
et: /_Vaade/_Sorteeri/_pealkirja järgi

en: /_View/_Sort/by _unread
et: /_Vaade/_Sorteeri/m_itteloetute järgi

en: /_View/_Sort/by a_ttachment
et: /_Vaade/_Sorteeri/kirja_lisade järgi

en: /_View/_Sort/by s_ize
et: /_Vaade/_Sorteeri/_suuruse järgi

en: /_View/_Source
et: /Vaade/Lähtekood

en: /_View/_To
et: /_Vaadde/_Kellele

en: /_View/_Update summary
et: /_Vaade/_Uuenda koond

en: 7bit ascii (US-ASCII)
et: 7 bitine ascii (US-ASCII)

en: A Group Name must be supplied.
et: Grupi nimi peab olema antud.

en: A Name and Value must be supplied.
et: Nimi ja Väärtus tulevad lisada.

en: Abbreviate newsgroups longer than
et: lühenda uudistegruppe, mis on pikemad kui

en: Abort
et: Katkesta

en: About
et: Sellest

en: Account
et: Konto

en: Account for sending mail is not specified.
    Please select a mail account before sending.
et: Kirja saatmiseks pole määratud kasutajtunnust.
    Palun vali kirja konto enne saatmist.

en: Account name is not entered.
et: Konto nime ei ole sisestatud.

en: Account preferences
et: Konto omadused

en: Account setting
et: Konto seaded

en: Account%d
et: Konto%d

en: Action's input/output
et: Tegevuse sisend/väljund

en: Add
et: Lisa

en: Add Address to Book
et: Lisa aadress raamatusse

en: Add Date header field
et: Lisa kuupäev päisesse

en: Add New Addressbook
et: Lisa uus aadressiraamat

en: Add New Group
et: Lisa uus grupp

en: Add New JPilot Entry
et: Lisa uus JPilot'i sissekanne

en: Add New LDAP Server
et: Lisa uus LDAP server

en: Add New Person
et: Lisa uus persoon

en: Add New vCard Entry
et: Lisa uus vCard sissekanne

en: Add address to destination when double-clicked
et: Lisa aadress sihtlahtrisse kui topeltklõpsutan

en: Add key
et: Lisa võti

en: Add mailbox
et: Lisa kirjakast

en: Add user-defined header
et: Lisa kasutaja defineeritud päis

en: Additional e-Mail address item(s)
et: Lisanduv E-Posti aadressi sissekanded

en: Address
et: Aadress

en: Address Book
et: Aadressiraamat

en: Address Book :
et: Aadressiraamat :

en: Address book
et: Aadressiraamat

en: Address book name must be supplied.
et: Aadressiraamatu nimi peab olema antud.

en: Addressbook Conversion
et: Aadressiraamatu uuendamine

en: Addressbook Conversion Error
et: Aadressiraamatu uuendamise viga

en: Addressbook Error
et: Aadressiraamatu viga

en: Addressbook conversion
et: Aadressiraamat viiakse uude formaati

en: Addressbook conversion error
et: Aadressiraamatu uuendamise viga

en: Addresses in Group
et: Aadress grupis

en: Advanced
et: Spetsiaalne

en: Always
et: Alati

en: An E-Mail address must be supplied.
et: E-Posti aadress tuleb lisada.

en: Apply template
et: Lisa mall

en: Ask before emptying
et: Küsi enne tühjendamist

en: Attach
et: Manusta

en: Attach file
et: Manusta fail

en: Attachment
et: Manus

en: Attachments
et: Manused

en: Attracting messages by subject...
et: *Võtan kirju päälkirja järgi...

en: Attribute
et: Atribuudid

en: Attribute Name
et: Atribuudi nimi

en: Attributes
et: Atribuudid

en: Auth failed
et: Autoriseerimine ebaõnnestus

en: Authenticate with POP3 before sending
et: Autoriseeri POP3 enne saatmist

en: Authenticating...
et: Autoriseerin...

en: Authentication
et: Autoriseerimine

en: Authentication method
et: Autoriseerimise meetod

en: Auto-check new mail
et: Võta kirju

en: Automatic
et: Automaatne

en: Automatic (Recommended)
et: Automaatne (Soovitatav)

en: Automatically check signatures
et: Automaatselt kontrolli allkirju

en: Automatically launch the external editor
et: Käivita väline redaktor automaatselt

en: Automatically select account for replies
et: Vali vastuste jaoks konto automaatselt

en: Automatically set the following addresses
et: Säti järgmised aadressid automaatselt

en: Available Addresses
et: Olemasolevad aadressid

en: Available Search Base(s)
et: Võimalikud otsingu baasid

en: Available items
et: Võimalikud elemendid

en: BAD signature
et: HALB allkiri

en: BAD signature from "%s"
et: Halb allkiri "%s"-lt

en: Bad passphrase! Try again...
et: Vale parool! Proovi uuesti...

en: Baltic (ISO-8859-13)
et: Balti (ISO-8859-13)

en: Baltic (ISO-8859-4)
et: Balti (ISO-8859-4)

en: Basic
et: Baas

en: Basic Data
et: Baasandmed

en: Bcc:
et: Pimekoopia:

en: Beginning of message reached; continue from end?
et: Jõudsin kirja algusesse; kas jätkan lõpust alates?

en: Bind DN
et: Seo DN

en: Bind Password
et: Seo parool

en: Blue
et: Sinine

en: Brown
et: Pruun

en: Building threads...
et: Loon teemad...

en: Can't connect to IMAP4 server: %s:%d
et: Ei suuda ühendada IMAP4 serveriga: %s:%d

en: Can't connect to NNTP server: %s:%d
et: Ei saanud NNTP serveriga %s:%d ühendust

en: Can't connect to POP3 server: %s:%d
et: Ei suuda ühenduda POP3 serveriga %s:%d

en: Can't create '%s'
et: Ei suuda luua '%s'

en: Can't create '%s' under INBOX
et: Ei suuda luua '%s' Sisendkasti all

en: Can't create the folder `%s'.
et: Ei suuda luua kausta %s.

en: Can't establish IMAP4 session with: %s:%d
et: Ei suuda ühendada IMAP4 serveriga: %s:%d

en: Can't get file size of %s
et: Ei saanud failile %s suurust

en: Can't get part of multipart message
et: Ei saa mitmeosalise kirja osa kätte.

en: Can't get text part
et: Ei saa tekstiosa kätte

en: Can't get the part of multipart message.
et: Ei saa mitmeosalise kirja osa kätte.

en: Can't load the image.
et: Ei suuda lugeda pilti.

en: Can't open mark file.
et: Ei suutnud avada märgi faili.

en: Can't queue the message.
et: Kirja ei õnnestunud järjekorda asetada.

en: Can't read %s.
et: ei suuda lugeda %s-i

en: Can't retrieve newsgroup list.
et: Ei saanud uudistegrupi nimistut.

en: Can't save the file `%s'.
et: Ei suuda faili '%s' salvestada.

en: Can't save the message to outbox.
et: Kirja ei õnnestunud asetada väljunute kausta.

en: Can't save the part of multipart message.
et: Ei saa salvestada seda osa mitmeosalisest kirjast.

en: Can't start TLS session.
et: Ei suuda avada TLS sessiooni.

en: Can't write to file.
et: Ei saa kirjutada faili.

en: Cancelled
et: Katkestatud

en: Cannot find user ID for this key.
et: Ei suuda leida selle võtme jaoks kasutaja ID-d.

en: Case sensitive
et: Tõstutundlik

en: Cc:
et: Koopia:

en: Central European (ISO-8859-2)
et: Kesk Euroopa (ISO-8859-2)

en: Changing window separation type from %d to %d
et: Muudan akna eraldamise tüüpi %d-lt %d-le

en: Check new mail on startup
et: Võta uued kirjad töö alguses

en: Checking for new messages in all folders...
et: Kõigis kaustades otsitakse uusi kirju...

en: Checking signature
et: Allkirja kontroll

en: Chinese (ISO-2022-CN)
et: Hiina (ISO-2022-CN)

en: Clear
et: Kustuta

en: Close receive dialog when finished
et: Sulge vastuvõtmise dialoog kui lõpetatud

en: Collecting info for `%s' ... %c
et: Kogun nfot %s...%c-i jaoks

en: Colon ':' is not allowed in the menu name.
et: Koolonit ':' ei ole lubatud kasutada menüü nimes.

en: Colors
et: Värvid

en: Command
et: Käsklus

en: Command could not be started. Pipe creation failed.
    %s
et: Käsklust ei suudeta käivitada. Toru loomine ebaünnestus.
    %s

en: Command line not set.
et: Käsurida ei ole sisestatud.

en: Command line:
et: Käsurida:

en: Common Preferences
et: Üldised omadused

en: Common address
et: Üldine aadress

en: Common preferences
et: Üldised omaduse

en: Compose
et: Kirjuta

en: Compose new message
et: Kirjuta uus kiri

en: Composing message exists. Really quit?
et: Kirjakirjutamine on pooleli. Tõesti lõpetame?

en: Configuration is saved.
et: Häälestus on salvestatud.

en: Confirm on exit
et: Kontrolli väljumist

en: Connected successfully to server
et: Edukalt ühendatud serveriga

en: Connecting
et: Ühendan

en: Connecting to SMTP server: %s ...
et: Ühendun SMTP serveriga: %s ...

en: Connection failed
et: Ühendus ebaõnnestus

en: Copying message %s%c%d to %s ...
et: Kopeerin kirja %s%c%d kausta %s ...

en: Could not connect to server
et: Ei suutnud saada serveriga ühendust

en: Could not convert address book
    and could not create new address book files.
et: Ei suutnud uuendada aadressiraamatut,
    ja ei suutnud luua uut aadressiraamatu faile.

en: Could not convert address book and could not create new address book files.
et: Ei suutnud uuendada aadressiraamatut ja ei suutnud luua uusi aadressiraamatu faile.

en: Could not convert address book,
    but created empty new address book files.
et: Ei saanud uuendada aadressiraamatut,
    kuid loodi uued ja tühjad aadressiraamatu failid.

en: Could not convert address book,
    could not create new address book files.
et: Ei suutnud uuendada aadressiraamatut,
    ei suutnud luua uusi aadressiraamatu faile.

en: Could not convert address book, but created empty new address book files.
et: Ei suutnud uuendada aadressiraamatut, kuid loodi tühjad ja uued aadressiraamatu failid.

en: Could not convert address book, could not create new address book files.
et: Ei suutnud uuendada aadressiraamatut, ei suutnud luua uusi aadressiraamatu faile.

en: Could not find any key associated with currently selected key id `%s'.
et: Ei suutnud leida ühtki võtit, mis oleks seotud valitud võtmega (id'%s').

en: Could not fork to execute the following command:
    %s
    %s
et: Ei suutnud hargneda, et käivitada järgmist käsklust:
    %s
    %s

en: Could not get message part.
et: Ei suutnud avada teate osa.

en: Could not read Search Base(s) from server - please set manually
et: Ei suutnud lugeda otsingu baase serverist - palu määra käsitsi

en: Could not read address index
et: Ei suutnud lugeda aadresside indeksit

en: Could not read file.
et: Ei suutnud lugeda faili.

en: Creating MIME view...
et: Loon MIME vaate...

en: Creating account edit window...
et: Loon kontode redigeerimisakna...

en: Creating account preferences window...
et: Loon konto omaduste akent...

en: Creating alert panel dialog...
et: *Loon alert paneeli dialoogi...

en: Creating common preferences window...
et: Loon üldiste omaduste akent...

en: Creating compose window...
et: Loon kirjutamise akent...

en: Creating display header setting window...
et: Loon päise näitamise häälestuse dialoogi...

en: Creating folder view...
et: Loon kausta vaate...

en: Creating header view...
et: Loon päise vaadet...

en: Creating image view...
et: Loon pildi vaadet...

en: Creating main window...
et: Loon peamise akna...

en: Creating message view...
et: Loon kirja vaate...

en: Creating progress dialog...
et: Loon progressi dialoogi...

en: Creating source window...
et: Loon lähtekoodi akent...

en: Creating summary column setting window...
et: Loon kirjaloendi tulba seade akna...

en: Creating summary view...
et: Loon kokkuvõtte vaate...

en: Creating text view...
et: Loon tekstivaate...

en: Creation of the mailbox failed.
    Maybe some files already exist, or you don't have the permission to write there.
et: Kirjakasti loomine ebaõnnestus.
    Võibolla mõned failid on olemas, või teil pole õigusi sinna kirjutamiseks.

en: Custom header setting
et: Enda määratud päise häälestus

en: Custom headers
et: Enda määratud päis

en: Cyrillic (ISO-8859-5)
et: Kirillits (ISO-8859-5)

en: Cyrillic (KOI8-R)
et: Kirillits (KOI8-R)

en: Cyrillic (KOI8-U)
et: Kirillits (KOI8-U)

en: Cyrillic (Windows-1251)
et: Kirillits (Windows-1251)

en: Date
et: Kuupäev

en: Date
    From
    Full Name of Sender
    First Name of Sender
    Initial of Sender
    Subject
    To
    Cc
    Newsgroups
    Message-ID
et: Kuupäev
    Kellelt
    Saatja täisnimi
    Saatja eesnimi
    Saatja initsiaal
    Pealkiri
    Kellele
    Koopia
    Uudistegrupp
    Kirja-ID

en: Date format
et: Kuupäeva formaat

en: Default
et: Vaikimisi

en: Default inbox
et: Vaikimisi sisendkast

en: Delete
et: Kustuta

en: Delete IMAP4 account
et: Kustuta IMAP4 konto

en: Delete account
et: Kustuta konto

en: Delete action
et: Kustuta tegevus

en: Delete address(es)
et: Kustuta aadress(id)

en: Delete folder
et: Kustuta kaust

en: Delete header
et: Kustuta päis

en: Delete message(s)
et: Kustuta kirjad

en: Delete news account
et: Kustuta uudistegrupp

en: Delete newsgroup
et: Kustuta uudistegrupp

en: Delete rule
et: Kustuta reegel

en: Delete template
et: Kustuta mall

en: Delete the message
et: Kustuta kiri

en: Deleting duplicated messages...
et: Kustutan duplitseeritud kirju...

en: Deleting message %d
et: Kustutan kirja %d

en: Description
et: Seletus

en: Description of symbols
et: Sümbolite kirjeldus

en: Destination dir:
et: Sihtkataloog:

en: Destination is same as current folder.
et: Sihtpunkt on sama mis aktiivne kaust.

en: Display
et: Ekraan

en: Display Name
et: Ekraani nimi

en: Display header pane above message view
et: Näita kirja päist ülalpool kirja vaadet

en: Display header setting
et: Päise näitamine

en: Display recipient on `From' column if sender is yourself
et: Näita kirja saajat 'Kellelt' tulbas, kui saatja olen mina ise

en: Display short headers on message view
et: Näita päiseid lühidalt

en: Display unread number next to folder name
et: Näita arvu, mitu kirja pole loetud, kausta nime järel

en: Display warning on startup if GnuPG doesn't work
et: Näita stardi ajal hoiatust kui GnuPG ei tööta

en: Displayed Headers
et: Näidatud päised

en: Displayed items
et: Näidatud elemendid

en: Displaying the source of %s ...
et: Näitan %s-i lähtekoodi ...

en: Do you really want to delete message(s) from the trash?
et: Kas te tõesti soovite kirju eemaldada prügikastist?

en: Do you really want to delete this action?
et: Kas te tõesti soovite kustutada seda tegevust?

en: Do you really want to delete this header?
et: Kas te tõesti tahate seda päist kustutada?

en: Do you really want to delete this template?
et: Kas te tõesti tahate seda vormi kustutada?

en: Do you want to apply the template `%s' ?
et: Kas te tahate seda malli lisada '%s'-e ?

en: Don't popup error dialog on receive error
et: Ära tekita vea teadet vastuvõtmise vea korral

en: Don't receive
et: Ära võta vastu

en: Don't use SSL
et: Ära kasuta SSL

en: Done (%d message(s) (%s) received)
et: Valmis (%d kirja (%s)-st võetud)

en: Done (no new messages)
et: Valmis (uusi kirju pole)

en: Done.
et: Tehtud.

en: Down
et: Alla

en: Download all messages on server
et: Võta serverist kõik kirjad

en: Draft
et: Mustand

en: Drafts
et: Mustandid

en: E-Mail Address
et: E-Posti aadress

en: E-Mail address
et: E-Posti aadress

en: EMail Address
et: EPosti Aadress

en: Edit
et: Redigeeri

en: Edit Addressbook
et: Redigeeri aadressiraamatut

en: Edit Group Data
et: Muuda grupi andmeid

en: Edit Group Details
et: Muuda grupi detaile

en: Edit JPilot Entry
et: Redigeeri JPilot sissekannet

en: Edit LDAP - Select Search Base
et: Redigeeri LDAP - Vali otsingu baas

en: Edit LDAP Server
et: Redigeeri LDAP serverit

en: Edit Person Data
et: Muuda persooni andmeid

en: Edit Person Details
et: Muuda persooni detaile

en: Edit accounts
et: Kontode redigeerimine

en: Edit address
et: Redigeeri aadressi

en: Edit folder
et: Redigeeri kausta

en: Edit vCard Entry
et: Redigeeri vCard sissekannet

en: Edit with external editor
et: Redigeeri välise redaktoriga

en: Editor
et: Redaktor

en: Empty trash
et: Tühjenda prügikast

en: Empty trash on exit
et: Tühjenda prügikast

en: Enable coloration of message
et: Kirja värvimine lubatud

en: Encoding
et: Kodeerimine

en: Encrypt message by default
et: Vaikimisi tuleb kiri krüpteerida

en: End of message reached; continue from beginning?
et: Jõudsin kirja lõppu; kas alustan algusest?

en: Enter another user or key ID:
et: Sisesta teine kasutaja või võtme ID:

en: Enter the command line to open file:
    (`%s' will be replaced with file name)
et: Faili avamiseks sisesta käsurida:
    (%s asendatakse failinimega)

en: Error
et: Viga

en: Error creating ssl context
et: Viga ssl konteksti loomisel

en: Error occurred while posting
et: Kirja saatmisel tekkis viga

en: Error occurred while posting the message to %s .
et: Tekkis viga kirja saatmisel %s-le.

en: Error occurred while processing mail.
et: Tekkis viga kirja protsessimisel.

en: Error occurred while sending the message.
et: Kirja saatmisel tekkis viga.

en: Error reading LDIF fields.
et: Viga LDIF faili lugemisel.

en: Error verifying the signature
et: Viga allkirja kontrollimisel

en: Example
et: Näide

en: Execute
et: Käivita

en: Execute immediately when moving or deleting messages
et: Eemalda kohe peale liigutamist või kustutamist

en: Execute marked process
et: Käivita märgitud protsess

en: Exit
et: Välju

en: Exit this program?
et: Lõpetame programmi töö.

en: Expand threads
et: Paisuta teemad

en: Expired after
et: Aegub pärast

en: Export
et: Väljasta

en: Exporting file:
et: Väljastatav fail:

en: Exporting messages from %s into %s...
et: Ekspordime teated %s-ist %s-i ...

en: Extended
et: Laiendatud

en: External commands (%s will be replaced with file name / URI)
et: Välised käsklused (%s asendatakse faili / URI nimega)

en: External editor command line is invalid: `%s'
et: Välise redaktori käsurida on vale: `%s'

en: File
et: Fail

en: File %s doesn't exist
et: Faili %s ei leidu

en: File %s is empty.
et: Fail %s on tühi.

en: File Info
et: Faili-info

en: File Name
et: Faili Nimi

en: File Name :
et: Faili nimi:

en: File `%s' already exists.
    Can't create folder.
et: Fail %s on juba olemas.
    Ei saa kausta luua.

en: File appears to be Ok.
et: Fail paistab olevad korras.

en: File does not appear to be JPilot format.
et: Fail ei paista olevat jPilot formaadis.

en: File does not appear to be a valid address book format.
et: Failid ei paista olevat õiges aadressiraamatu formaadis.

en: File does not appear to be vCard format.
et: Fail ei paista olevat vCard formaadis

en: File doesn't exist or is empty.
et: Faili ei eksisteeri või on see tühi.

en: File imported.
et: Fail imporditud.

en: File name
et: Failinimi

en: Filter messages on receiving
et: Filtreeri saabuvaid kirju

en: Filter on incorporation
et: Filtreeri kirju nende võtmisel

en: Filter setting
et: Filtri sättimine

en: Filtering...
et: Filtreerin...

en: Find groups:
et: Leia grupid:

en: Find in current message
et: Avatud kirjast otsiine

en: Find text:
et: Otsi teksti:

en: Finish
et: Soome

en: Finished (%d new message(s))
et: Lõpetatud (%d uut kirja)

en: Finished (no new messages)
et: Lõpetatud (uusi kirju pole)

en: First Name
et: Eesnii

en: Folder
et: Kaust

en: Folder %s is selected
et: Valitud on kaust %s

en: Forward
et: Edasta

en: Forward format
et: Edasta formaat

en: Forward the message
et: Saada kiri edasi

en: Found %s
et: Leiti %s

en: From
et: Kellelt

en: From:
et: Kellelt:

en: Full name
et: Täisnimi

en: GPGME is copyright 2001 by Werner Koch <dd9jn@gnu.org>
et: GPGME kopiaõigused 2001 on Werner Koch'il <dd9jn@gnu.org>

en: General
et: Üldine

en: Generate Message-ID
et: Loo Kirja-ID

en: Get
et: Võta

en: Get all
et: Võta kõik

en: Getting messages from %s into %s...
et: Võtan kirju %s-st ja panen %s-i...

en: Getting new messages from %s into %s...
et: Võtame uued teated %s-ist %s-i.

en: Getting the number of new messages (LAST)...
et: Võtan uute kirjade arvu (STAT)...

en: Getting the number of new messages (STAT)...
et: Võtan uute kirjade arvu (STAT)...

en: Getting the number of new messages (UIDL)...
et: Võtan uute kirjade arvu (UIDL)...

en: Getting the size of messages (LIST)...
et: Võtan kirjade suuruse (LIST)...

en: GnuPG is not installed properly, or its version is too old.
    OpenPGP support disabled.
et: GnuPG pole installeeritud, või on liialt vana.
    OpenPGP toetus keelustatud.

en: Go to inbox after receiving new mail
et: Ava Sisendkaust peale uute kirjade vastuvõtmist

en: Good signature
et: Hea allkiri

en: Good signature from "%s"
et: "%s"-lt on hea allkiri

en: Grab input while entering a passphrase
et: *Krahma sisendit senikaua kuni parooli sisestatakse

en: Greek (ISO-8859-7)
et: Kreeka (ISO-8859-7)

en: Green
et: Roheline

en: Group
et: Grupp

en: Group Name
et: Grupi nimi

en: Half page
et: Pool lehte

en: Header
et: Päis

en: Header name
et: Päise nimi

en: Header name is not set.
et: Päise nimi ei ole sisestatud.

en: Hidden headers
et: Varjatud päised

en: Hostname
et: Arvuti nimi

en: IMAP server directory
et: IMAP serveri kataloog

en: IMAP4 login failed.
et: IMAP4 sissekirjutus ebaõnnestus.

en: IMAP4 server is not entered.
et: IMAP4 serverit ei ole sisestatud

en: If x is set, displays expr
et: Kui x on seatud, näitab väljendit

en: Import
et: Impordi

en: Import LDIF file into Address Book
et: Impordi LDIF fail aadressiraamatusse

en: Importing file:
et: Faili importimine:

en: Inbox
et: Saabunud

en: Incorporate new mail
et: Võta uued kirjad

en: Incorporate new mail of all accounts
et: Võta kõigilt kontodelt uued kirjad

en: Incorporation cancelled
et: Sissekanne peatatud

en: Input new name for `%s':
et: Sisesta uus nimi %s-le:

en: Input password
et: Sisesta parool

en: Input password for %s on %s:
et: Sisesta parool %s-i jaoks %s-s:

en: Input the name of new folder:
et: Sisesta uue kausta nimi:

en: Input the name of new folder:
    (if you want to create a folder to store subfolders,
     append `/' at the end of the name)
et: Sisest uue kausta nimi:
    (kui soovite luua kausta, millesse saaks teisi kaustu lisada,
     siis lisage / nime lõppu)

en: Input the new name of folder:
et: Sisesta uus nimi või kaust:

en: Insert
et: Lisa

en: Insert automatically
et: Lisa automaatselt

en: Insert file
et: Lisa fail

en: Interface
et: Kasutajaliides

en: Invalid MIME type.
et: Vale MIME tüüp.

en: It's not recommended to use the old style ASCII-armored
    mode for encrypted messages. It doesn't comply with the
    RFC 3156 - MIME Security with OpenPGP.
et: Ei ole soovitav kasutada vanastiilset ASCII-ga varustatud
    krüpteerimise reziimi. See ei sobi RFC 3516 - MIME 
    turvalisusega kasutades OpenPGP-d.

en: JPilot
et: JPiloot

en: Japanese (EUC-JP)
et: Jaapani (EUC-JP)

en: Japanese (ISO-2022-JP)
et: Jaapani (ISO-2022-JP)

en: Japanese (Shift_JIS)
et: Jaapani (Shift_JIS)

en: Key ID
et: Võtme ID

en: Key bindings
et: Klahvi seosed

en: Korean (EUC-KR)
et: Korea (EUC-KR)

en: LDIF Field
et: LDIF Väli

en: LDIF file imported successfully.
et: LDIF fail sisestati edukalt.

en: Last Name
et: Perekonnanimi

en: Last number in dir %s = %d
et: Viimane number kataloogis %s on %d

en: Line space
et: Reavahe

en: Linewrap
et: Reaäär

en: Literal backslash
    Literal question mark
    Literal opening curly brace
    Literal closing curly brace
et: Täht tagasinihe
    Täht küsimärk
    Täht avanev loogeline sulg
    Täht sulgev loogeline sulg

en: Locked
et: Lukustatud

en: Lookup
et: Otsi

en: MIME Type
et: MIME Tüüp

en: MIME type
et: MIME tüüp

en: MIME viewer command line is invalid: `%s'
et: MIME vaataja käsurida pole õige: %s

en: Mail address
et: E-Posti aadress

en: Mail address is not entered.
et: Postiaadressi ei ole sisestatud.

en: Mailbox
et: Kirjakast

en: Mailbox is locked.
et: Kirjakast on lukus.

en: Mailbox setting
et: Kirjakasti seaded

en: MainWindow: color allocation %d failed
et: PeaAken: värvi haldamine %d ebaõnnestus

en: Mark
et: Märk

en: Maximum Entries
et: Sissekannete piirarv

en: Menu name and command are too long.
et: Menüü nimi ja käsklus on liialt pikad.

en: Menu name is not set.
et: Menüü nime ei ole sisestatud.

en: Menu name is too long.
et: Menüü nimi on liialt pikk.

en: Menu name:
et: Menüü nimi:

en: Message
et: Kiri

en: Message %d is marked
et: Kiri %d on märgitud

en: Message %d is marked as being read
et: Kiri %d on märgitud kui läbiloetu

en: Message %d is marked as unread
et: Kiri %d on märgitud kui mitteloetu

en: Message %d is set to copy to %s
et: Kiri %d on määratud kopeerimisele %s-i

en: Message %d is set to move to %s
et: Kiri %d on määratud ülekandmiseks %s-i

en: Message %s/%d is set to delete
et: Kiri %s/%d on määratud kustutamisele

en: Message %s/%d is unmarked
et: Kiri %s/%d pole märgitud

en: Message body
    Quoted message body
    Message body without signature
    Quoted message body without signature
    Literal %
et: Teate keha
    Tsiteeritud teate keha
    Teate keha allkirjata
    Tsiteeritud teate keha allkirjata
    Literaal %

en: Message reply/forward format error.
et: Kirja vasta/edasta formaadi viga.

en: Message: %s
et: Kiri: %s

en: Messages
et: Kirjad

en: Modify
et: Muuda

en: Move Down
et: Liiguta alla

en: Move E-Mail Addresses to or from Group with arrow buttons
et: Nihuta E-Posti aadressid gruppi või grupist kasutades nooleklahve

en: Move Up
et: Liiguta ülesse

en: NNTP connection to %s:%d has been disconnected. Reconnecting...
et: NNTP ühendus %s:%d-ga on katkestatud. Taasühendan...

en: NNTP server is not entered.
et: NNTP serverit ei ole sisestatud.

en: Name
et: Nimi

en: Name of this account
et: Selle konto nimi

en: Name:
et: Nimi:

en: Never
et: Mitte iial

en: New
et: Uus

en: New folder
et: Uus kaust

en: New messages will be checked in this order. Check the boxes
    on the `G' column to enable message retrieval by `Get all'.
et: *Uusi teateid võetakse selles järjekorras. Märgi kastikesed
    'G' tulbas lubamaks kirjade võtmist kasutades 'Võta kõik'.

en: New user, could not save address book files.
et: Uus kasutaja, ei saanud salvestada aadressiraamatu faile.

en: New user, could not save index file.
et: Uus kasutaja, ei saanud salvestada indeksifaili.

en: NewFolder
et: Uus Kaust

en: News
et: Uudised

en: News (NNTP)
et: Uudised (NNTP)

en: News server
et: Uudiste server

en: Newsgroup name
et: Uudistegrupi nimi

en: Newsgroups:
et: Uudistegrupid:

en: Next
et: Järgmine

en: Next unread message
et: Järgmine kiri mida pole loetud

en: Nick Name
et: Hüüdnimi

en: No disk space left.
et: Ketas täis.

en: No labeled message found. Search from the beginning?
et: Rohkem seildiga kirju ei leitud. Kas otsime algusest?

en: No labeled message found. Search from the end?
et: Rohkem sildiga kirju ei leitud. Kas otsime lõpust?

en: No labeled messages.
et: Rohkem sildiga kirju ei ole.

en: No marked message found. Search from the beginning?
et: Märgitud kirju ei leidunud. Kas otsime algusest?

en: No marked message found. Search from the end?
et: Märgitud kirju ei leidunud. Kas otsime lõpust?

en: No marked messages.
et: Märgitud kirju ei ole.

en: No more labeled messages
et: Rohkem sildiga kirju ei ole

en: No more marked messages
et: Pole Rohkem märgitud kirju

en: No more new messages
et: Pole rohkem kirju

en: No more unread messages
et: Pole rohkem kirju, mida pole loetud.

en: No new message found. Go to next folder?
et: Uusi kirju ei leidu. Otsime järgmisest kaustast?

en: No new message found. Search from the end?
et: Pole rohkem uusi kirju. Otsime alates lõpust?

en: No new messages.
et: Uusi kirju ei ole.

en: No public key to verify the signature
et: Pole avalikku võtit allkirja kontrollimiseks

en: No signature found
et: Allkirja ei leidunud

en: No unread message found. Go to next folder?
et: Ei leidunud kirju mida pole loetud. Otsime järgmisest kaustast?

en: No unread message found. Search from the end?
et: Pole rohkem kirju, mida pole loetud. Otsime alates lõpust?

en: No unread messages.
et: Kirju mida pole loetud ei ole.

en: No.
et: Ei.

en: None
et: Mittemiski

en: None (local)
et: Lokaalarvutist

en: Normal
et: Normaalne

en: Notice
et: Märkus

en: Old Sylpheed
et: Vana Sylpheed

en: Old address book converted successfully.
et: Vana aadressiraamat uuendati edukalt.

en: Old address book converted,
    could not save new address index file
et: Vana aadressiraamat uuendati.
    ei saanud salvestada uut aadresside indeksifaili

en: Old address book converted, could not save new address index file
et: Uuendati vana aadressiraamat, kuid ei suudetud salvestada uut indeksifaili

en: On exit
et: Programmist väljumisel

en: Only mark message as read when opened in new window
et: Kiri tuleb uues aknas avades märkida kui loetu

en: Open first unread message when entering a folder
et: Kausta sisenedes ava esimene lugemata kiri

en: Open with
et: Ava kasutades

en: Opening account edit window...
et: Avan kontode redigeerimisakna...

en: Opening account preferences window...
et: Avan konto parameetrite akent...

en: Orange
et: Oranž

en: Organization
et: Ofganisatsioon

en: Other
et: Muud asjad

en: Overwrite
et: Kirjuta üle

en: Overwrite existing file?
et: Kirjutame olemasoleva faili üle?

en: POP3 protocol error
et: POP3 protokolli viga

en: POP3 server is not entered.
et: POP3 serverit ei ole sisestatud.

en: POP3: Deleting expired message %d
et: POP3: Kustutan aegunud kirja %d

en: POP3: Skipping message %d (%d bytes)
et: POP3: Jätan kirja (%d / %d baiti) vahele

en: Passphrase
et: Paroolifraas

en: Password
et: Parool

en: Path
et: Tee

en: Person
et: Persoon

en: Personal address
et: Isiklik aadress

en: Personal information
et: Isiku informatsioon

en: Pick color for URI
et: Vali URI-le värv

en: Pick color for quotation level 1
et: Vali astme 1 tsitaadile värv

en: Pick color for quotation level 2
et: Vali astme 2 tsitaadile värv

en: Pick color for quotation level 3
et: Vali astme 3 tsitaadile värv

en: Pink
et: Roosa

en: Please select a file.
et: Palun valige fail.

en: Please select key for `%s'
et: Palun valige võti %s-i jaoks

en: Please specify address book name and file to import.
et: Palun määra aadressiraamatu nimi ja fail mida importida.

en: Preferences for new account
et: Uue konto omadused

en: Prefs
et: Seaded

en: Prev
et: Eelm

en: Print
et: Trüki

en: Print command line is invalid:
    `%s'
et: Trükkimise käsurida pole õige:
    %s

en: Print command line is invalid: `%s'
et: Trükkimise käsurida on vale: %s

en: Privacy
et: Privaatsus

en: Process mark
et: Protsessi märk

en: Protocol
et: Protokoll

en: Protocol log
et: Protokolli sündmustik

en: Put deleted messages in
et: Pane kustutatud kirjad

en: Put draft messages in
et: Pane mustandi kirjad

en: Put into queue folder and send later
et: Pane järjekorda ja saada hiljem

en: Put sent messages in
et: Pane saadetud kirjad

en: Queue
et: Järjekord

en: Queued message header is broken.
et: Järjekorda seatud kirja päis on katki.

en: Queued messages
et: kirjad järjekorras

en: Quitting
et: Väljun

en: Quitting...
et: Väljun...

en: Quotation mark
et: Tsitaadi märk

en: Quote mark format error.
et: *Tsitaadimärgi formaadi viga.

en: Quote message when replying
et: Kirjale vastamisel tsiteeri seda.

en: Quoted Text - First Level
et: Tsiteeritud tekst - Aste 1

en: Quoted Text - Second Level
et: Tsiteeritud tekst - Aste 2

en: Quoted Text - Third Level
et: Tsiteeritud tekst - Aste 3

en: Reading all config for each account...
et: Loen kõigi kontode seaded...

en: Reading configuration for displaying headers...
et: Loen päise näitamise häälestust...

en: Really delete IMAP4 account `%s'?
et: Kas tõesti kustutada IMAP4 konto %s?

en: Really delete `%s' ?
et: Kas tõesti kustutada `%s' ?

en: Really delete news account `%s'?
et: Kas tõesti kustutda uudistegrupp %s ?

en: Really delete newsgroup `%s'?
et: Kas tõesti soovite kustutada uudistegruppi %s?

en: Really delete the address(es)?
et: Kas te tõesti soovite aadresse kustutada?

en: Really remove the mailbox `%s' ?
    (The messages are NOT deleted from the disk)
et: Kas tõepoolest eemaldada kirjakast %s?
    (Kirju ei kustutata kettalt)

en: Receive
et: Saabuvad kirjad

en: Receive size limit
et: Tõmbamise suuruse limiit

en: Recipient is not specified.
et: Saaja pole määratud.

en: Records :
et: Salvestisi :

en: Recycle quote colors
et: Tsitaadi värvid ringelvad

en: Red
et: Punane

en: Register
et: Registreeri

en: Registered actions
et: Registreeritud tegevused

en: Registered templates
et: Registreeritud mallid

en: Remarks
et: Märkused

en: Remove after
et: Eemalda pärast

en: Remove mailbox
et: Eemalda kirjakst

en: Remove messages on server when received
et: Kustuta kirjad pärast kohalejõudmist serverist

en: Rename folder
et: Nimeta kaust ümber

en: Reply
et: Vasta

en: Reply all
et: Vasta ja

en: Reply button invokes mailing list reply
et: Vasta nupp käivitab vastamise kirjalisti

en: Reply format
et: Vastuse formaat

en: Reply to all
et: Vasta ja saada koopia kõigile, kes said selle kirja

en: Reply to the message
et: Vasta kirjale

en: Reply-To
et: Vastus saata

en: Required APOP timestamp not found in greeting
et: Nõutud APOP'i ajatemplit ei leidunud tervituses

en: Retrieving
et: Tirin

en: Retrieving message (%d / %d) (%s / %s)
et: Võtan kirja (%d /%d) (%s / %s)

en: Retrieving new messages
et: Võtan uusi kirju

en: SMTP AUTH not available
et: SMTP AUTH pole saadav

en: SMTP Authentication (SMTP AUTH)
et: SMTP Autoriseerimine (SMTP AUTH)

en: SMTP server (send)
et: Saatmise server (SMTP)

en: SMTP server is not entered.
et: SMTP serverit ei ole sisestatud.

en: SSL connect failed (%s)
et: Ühendamine SSL-iga ebaõnnestus (%s)

en: SSL connection using %s
et: SSL ühendus kasutab %s-i

en: SSL method not available
et: SSL-i meetodit ei saa kasutada

en: SSLv23 available
et: SSLv23 on kättesaadav

en: SSLv23 not available
et: SSLv23 pole kättesaadav

en: Save as
et: Salvesta kui

en: Save sent messages to outbox
et: Pane saadetud kirjad kausta Saadetud

en: Save to draft folder
et: Salvesta mustandite kausta

en: Scanning folder %s ...
et: Tuhnin kaustas %s ...

en: Scanning folder %s%c%s ...
et: Tuhnin kaustas %s%c%s ...

en: Scanning folder (%s)...
et: Tuhnin kaustas (%s)...

en: Scroll
et: Kerimine

en: Search Base
et: Otsingu baas

en: Search Criteria
et: Otsingu riteerium

en: Search failed
et: Otsimine ebaõnnestus

en: Search finished
et: Otsimine lõpetatud

en: Search messages
et: Otsi kirju

en: Search string not found.
et: Otsitavat sõna ei ole.

en: Select
et: Vali

en: Select "Check signature" to check
et: Selekteeri "Kontrolli signatuuri" kontrollimiseks

en: Select Address Book Folder
et: Vali aadressiraamatu kaust

en: Select JPilot File
et: Vali JPilot Fail

en: Select Keys
et: Vali võtmed

en: Select LDIF File
et: Vali LDIF fail

en: Select and rename LDIF field names to import.
et: Märgi ja nimeta LDIF välja nimed ümber, mida importida.

en: Select exporting file
et: Vali väljastatav fail

en: Select file
et: Määra fail

en: Select folder
et: Vali kaust

en: Select importing file
et: Märgi importiv fail

en: Select items to be displayed on the summary view. You can modify
    the order by using the Up / Down button, or dragging the items.
et: Märgi elemendid, mida näidata kirjaloendis. Te võite järjekorda
    modifitserida kasutades [Üles] ja [Alla] nuppe.

en: Select key by your email address
et: Vali võti elektronposti aadressi juurest

en: Select newsgroups to subscribe.
et: Märgi uudistegrupp kuhu registreeruda.

en: Select vCard File
et: Vali vCard Fail

en: Send
et: Saada

en: Send (SMTP)
et: Saada (SMTP)

en: Send later
et: Hiljem

en: Send message
et: Saada kiri

en: Send queued message(s)
et: Saada kirjad järjekorrast

en: Sending
et: Saadan

en: Sending DATA...
et: Saadan andmed...

en: Sending MAIL FROM...
et: Saadan KIRJA....

en: Sending RCPT TO...
et: Saadan RCPT...

en: Sending message
et: Saadan kirja

en: Sending message (%d / %d bytes)
et: Saadan kirja (%d / %d baiti)

en: Sent
et: Saadetud

en: Server certificate:
et: Serveri srtifikaat:

en: Server for receiving
et: Sissetulevate kirjade server

en: Server information
et: Serveri informatsioon

en: Set as default
et:  Määra vaikimisi kontoks

en: Set message colors
et: Säti kirja värvid

en: Setting folder info...
et: Sean kausta info...

en: Setting folder info...
et: Sean kausta info...

en: Setting summary from message data...
et: Teen kokkuvõtte teadete andmetest...

en: Show all unspecified headers
et: Näita kõiki märkimata päiseid

en: Show receive dialog
et: Näita vastuvõtmise dialoogi

en: Show signature check result in a popup window
et: Näita allkirja kontrolli tulemusi ajutises aknas

en: Show this message next time
et: Näita seda teadet järgmisel korral

en: Sign key
et: Allkirja võti

en: Sign message by default
et: Vaikimisi tuleb kiri allkirjastada

en: Signature
et: Allkiri

en: Signature made at %s
et: Allkiri %s

en: Signature separator
et: Allkirja eraldaja

en: Simplified Chinese (GB2312)
et: Lihtsustatud Hiina (GB2312)

en: Size
et: Suurus

en: Sky blue
et: Taevasinine

en: Smooth scroll
et: Sujuv kerimine

en: Some composing windows are open.
    Please close all the composing windows before editing the accounts.
et: Mõned kirjutusaknad on avatud.
    Palun sulge kõik kirjutusaknad enne kontode redigeerimist.

en: Some errors occurred while getting mail.
et: Tekksiid mõned vead kirjade võtmisel.

en: Some marks are left. Process it?
et: Mõned märgid on jäänud. Protsessime selle?

en: Some unsent messages are queued. Exit now?
et: Mõned saatmata kirjad on järjekooras. Lõpetame?

en: Sorting summary...
et: Sorteerin kirjaloendi...

en: Source dir:
et: Lähte kataloog

en: Source of the message
et: Kirja lähtekood

en: Specifier
et: *Määraja

en: Specify IMAP4 port
et: Määra IMAP4 port

en: Specify NNTP port
et: Määra NNTP port

en: Specify POP3 port
et: Määra POP3 port

en: Specify SMTP port
et: Määra SMTP port

en: Specify domain name
et: Määra domeeni nimi

en: Specify key manually
et: Määra võti käsitsi

en: Specify target folder and mbox file.
et: Määra sihtkaust ja kirjakasti (mbox) fail

en: Specify target mbox file and destination folder.
et: *Märgi võtav mbox fail ja sihtkaust.

en: Standby
et: *Juures

en: Status
et: Staatus

en: Step
et: Samm

en: Store passphrase in memory temporarily
et: Säilita parooli ajutiselt mälus

en: Subject
et: Pealkiri

en: Subject is empty. Send it anyway?
et: Päälkiri on tühi. Kas saadame igal juhul?

en: Subject:
et: Pealkiri:

en: Subscribe to newsgroup
et: Telli uudistegrupp

en: Summary View
et: Kirjaloendi vaade

en: Summary display item setting
et: Kirjaloendi elementide sätted

en: Sylpheed - Folder View
et: Sylpheed - kausta vaade

en: Sylpheed - Message View
et: Sylpheed - kirja vaade

en: TLSv1 available
et: TLSv1 on saadav

en: TLSv1 not available
et: TLSv1 pole saadav

en: Template
et: Vorm

en: Template format error.
et: Malli formaadi viga.

en: Template name
et: Malli nimi

en: Templates
et: Vormid

en: Text
et: Tekst

en: Thai (TIS-620)
et: Tai (TIS-620)

en: Thai (Windows-874)
et: Tai (Windows-874)

en: The command
    %s
    has a syntax error.
et: Käskluses
    %s
    on süntaksiviga.

en: The folder `%s' already exists.
et: Kaust %s on juba olemas.

en: The mailbox `%s' already exists.
et: Kirjakast %s on juba olemas.

en: The selected action cannot be used in the compose window
    because it contains %%f, %%F or %%p.
et: Märgitud tegevust ei saa kasutada kirja kirjutamise aknas,
    sest see sisaldab %%f, %%F või %%p-d.

en: This header is already in the list.
et: See päis juba on nimekirjas.

en: This program is distributed in the hope that it will be useful, but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE. See the GNU General Public License for more details.
et: See programm on teile antud lootuses, et see on teile kasulik, kuid ILMA IGASUGUSE GARANTIITA; isegi ei garanteerita et see programm SOBIB KASUTAMISEKS. Vaata GNU General Public License detailide jaoks.

en: This program is free software; you can redistribute it and/or modify it under the terms of the GNU General Public License as published by the Free Software Foundation; either version 2, or (at your option) any later version.
et: See programm on vaba tarkvara; te võite jagada ja/või muuta seda vastavalt GNU General Public License-le, mis on publitseeritud Free Software Foundation poolt; versiooni 2, või iga hilisema versiooni alusel.

en: This server requires authentication
et: See servar nõuab autoriseerimist

en: Timeout (secs)
et: Ajalimiit (sek)

en: Timestamp syntax error in greeting
et: *Tervituses on ajamärgi süntaksi viga

en: To:
et: Kellele:

en: Traditional Chinese (Big5)
et: Traditsionaalne Hiina (Big5)

en: Traditional Chinese (EUC-TW)
et: Traditsionaalne Hiina (EUC-TW)

en: Trash
et: Prügikast

en: Turkish (ISO-8859-9)
et: Türgi (ISO-8859-9)

en: Type
et: Tüüp

en: URI link
et: URI viide

en: Undo level
et: Meelespeetavaid muudatusi

en: Unicode (UTF-8)
et: Unikood (UTF-8)

en: Unknown SSL method *PROGRAM BUG*
et: ssl.c:94: Tundmatu SSL meetod *PROGRAMMI VIGA*

en: Unread
et: Pole loetud

en: Unthreading...
et: Eemaldan teemad...

en: Untitled
et: Tiitlita

en: Up
et: Üles

en: Update all local folders after incorporation
et: Uuenda kõik lokaalsed kaustad peale kirjade võtmist

en: Usage: %s [OPTION]...
et: Kauta: %s [SEADED]...

en: Use ASCII-armored format for encryption
et: Kasuta ASCII-ga varustatud krüpteerimise formaati

en: Use SSL for IMAP4 connection
et: Kasuta SSL-i IMAP4-ja ühenduse jaoks

en: Use SSL for NNTP connection
et: Kasuta SSL-i NNTP ühenduse loomisel

en: Use SSL for POP3 connection
et: Kasuta SSL-i POP3-e ühenduse jaoks

en: Use SSL for SMTP connection
et: Kasuta SSL-i SMTP ühenduse jaoks

en: Use STARTTLS command to start SSL session
et: Kasuta STARTTLS käsklust et alustada SSL sessiooni

en: Use clear text signature
et: Kasuta seleget teksti allkirja

en: Use default GnuPG key
et: Kasuta algset GnuPG võtit

en: Use external program for incorporation
et: Kasuta välist programmi kirjade võtmiseks

en: Use external program for sending
et: Kasuta saatmisel välist programmi

en: User Attributes
et: Kasutaja atribuudid

en: User ID
et: Kasutajanimi

en: User ID is not entered.
et: Kasutajanime ei ole sisestatud.

en: User or key ID:
et: Kasutaja või võtme ID:

en: Value
et: Väärtus

en: Warn if there are queued messages
et: Hoiata mind, kui järjekorras on kirju

en: Warning
et: Hoiatus

en: Web browser
et: Weebi sirvur

en: Western European (ISO-8859-1)
et: Lääne-Euroopa (ISO-8859-1)

en: Western European (ISO-8859-15)
et: Lääne-Euroopa (ISO-8859-15)

en: Wrap all long lines
et: Murra kõik pikad read

en: Wrap messages at
et: Äärista kirjaread

en: Wrap on input
et: Murra kõik pikad read sisestamisel

en: Wrap quotation
et: Äärista tsitaati

en: Writing configuration for displaying headers...
et: Kirjutan päise näitamise häälestuse...

en: Writing summary cache (%s)...
et: *Kirjutan koondy puvrisse (%s)...

en: You should have received a copy of the GNU General Public License along with this program; if not, write to the Free Software Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307, USA.
et: Teil peaks olema ka koopia GNU General Public License'st koos selle programmiga; kui ei, siis kirjuta: Free Software Foundation, Inc., 59 Temple Place - Suite 330, Boston, MA 02111-1307, USA.

en: [no user id]
et: [pole kasutaja id-t]

en: `%c' can't be included in folder name.
et: Sümbol `%c' ei saa olla lisatud kausta nimele.

en: `Get all' checks for new messages on this account
et: Kui vajutate nuppu 'Võta kõik', siis uusi kirju võetakse ka siia

en: another Sylpheed is already running.
et: üks teine Sylpheed juba töötab.

en: article %d has been already cached.
et: artikkel %d on juba hoidlas.

en: can't append %s to %s
et: ei suuda %s-d lisada %s-i

en: can't change file mode
et: Ei suuda muuta faili omadusi

en: can't copy message %s to %s
et: ei saa kirja kopeerida %s-st %s-i

en: can't create %s
et: ei suuda luua %s

en: can't create lock file %s
et: ei saa luua lukufaili %s

en: can't create mailbox
et: ei suuda luua kirjakasti

en: can't create mailbox: LIST failed
et: ei suuda luua kirjakasti: Nimistu ebaõnnestus

en: can't delete mailbox
et: ei suuda kustutada kirjakasti

en: can't expunge
et: ei suuda väljastada

en: can't fetch message %d
et: ei suuda võtta kirja %d

en: can't find queue folder
et: järjekorra kausta ei leidunud

en: can't get envelope
et: ei suuda võtta ümbrikut

en: can't get namespace
et: ei suutnud leida nime asukohta

en: can't get recipient list.
et: ei leia saajate nimistut.

en: can't get xhdr
et: *ei saa xhdr-i

en: can't get xover
et: *ei saa xover'it

en: can't lock %s
et: ei suuda lukustada %s

en: can't open mark file
et: Ei suuda avada märgifaili

en: can't open temporary file
et: ei saa avada ajutist fili

en: can't parse envelope: %s
et: ei suutnud avada ümbrikut: %s

en: can't post article.
et: ei saanud saata artiklit.

en: can't queue the message
et: Ei suutnud kirja järjekorda asetada

en: can't read article %d
et: ei saanud artiklit %d

en: can't read mbox file.
et: Ei saa lugeda kirjakasti faili.

en: can't remove the old message
et: Ei suuda eemaldada vana kirja

en: can't rename mailbox: %s to %s
et: ei suuda kirjakasti %s-lt ümber nimetada %s-le

en: can't retrieve article %d
et: ei saanud artiklit %d kohale

en: can't select folder: %s
et: ei suuuda valida kausta: %s

en: can't start TLS session
et: ei suutnud käivitada TLS sessiooni

en: can't truncate mailbox to zero.
et: kirjakasti ei saa lõigata nulliks.

en: can't unlock %s
et: ei saa lukku eemaldada %s-lt

en: can't write to temporary file
et: ei suuda kirjutada ajutisse faili

en: characters
et: sümboli laiuseks

en: contains
et: sisaldab

en: creating IMAP4 connection to %s:%d ...
et: loon IMAP4 ühendust %s:%d-ga ...

en: creating NNTP connection to %s:%d ...
et: loon NNTP ühendust %s:%d-ga ...

en: days
et: päeva

en: done.
et: tehtud.

en: either AM or PM
et: kas EL või PL

en: error occurred on authentication
et: autoriseerimisel tekkis viga

en: error occurred while getting envelope.
et: ümbriku võtmisel tekis viga.

en: error occurred while getting xhdr.
et: xhdr-i võtmise käigus tekkis viga.

en: error occurred while getting xover.
et: *xover'i võtmisel tekkis viga

en: error occurred while retrieving data.
et: tekkis viga andmete võtmisel.

en: error while imap command: EXPUNGE
et: imapi käsu täitmisel tekkis viga: EXPUNGE

en: every
et: iga

en: failed to write configuration to file
et: Häälestuse salvestamine ebaõnnestus

en: file %s already exists
et: fail %s on juba olemas

en: filtering...
et: filtreerin...

en: g_thread is not supported by glib.
et: g_thread ei ole glib poolt toetatud.

en: generated Message-ID: %s
et: Loodud Kirja-ID: %s

en: getting article %d...
et: võtan artikli %d...

en: getting new messages of account %s...
et: võtan uued kirjad kontolt %s...

en: getting xover %d - %d in %s...
et: *võtan xover-i %d - %d %s-is

en: iconv cannot convert %s to UTF-7
et: iconv ei suuda konverteerida %s-i UTF-7-ks

en: iconv cannot convert UTF-7 to %s
et: iconv ei suuda konversteerida UTF-7-t %s-ks

en: invalid article range: %d - %d
et: ebasobiv artiklite vahemik: %d - %d

en: invalid lock type
et: vale luku tüüp

en: invalid mbox format: %s
et: sobimatu kirjakasti formaat: %s

en: invalid xover line: %s
et: *vigane xover rida: %s

en: letters
et: tähte

en: mailbox is locked
et: kirjakast on lukus

en: mailbox is owned by another process, waiting...
et: kirjakasti kasutab teine protsess, ootan...

en: malformed mbox: %s
et: paha mbox: %s

en: minute(s)
et: minuti järel

en: minute(s)
et: minuteid

en: moderated
et: mõõdukas

en: no new articles.
et: uusi artikelid pole.

en: none
et: mittemiski

en: pixel(s)
et: pinkti

en: procmime_get_text_content(): Code conversion failed.
et: procmime_get_text_content(): Koodi muundamine ebaõnnestus.

en: protocol error
et: protokolli viga

en: protocol error: %s
et: protokolli viga: %s

en: queueing message...
et: Asetan kirja järjekorda...

en: readonly
et: ainult loetav

en: the abbreviated month name
et: lühendatud kuu nimetus

en: the century number (year/100)
et: sajandi number (aasta/100)

en: the day of the month as a decimal number
et: Kuupäev kümnendnumbrina

en: the day of the week as a decimal number
et: nädalapäev kümnendnumbrina

en: the day of the year as a decimal number
et: päev aastas kui kümnendnumber

en: the full abbreviated weekday name
et: nädalapäeva esitähed

en: the full month name
et: täispikk kuu nimetus

en: the full weekday name
et: täielik nädalapäeva nimi

en: the hour as a decimal number using a 12-hour clock
et: tund kümnendnumbrina kasutades 12-tunnilist kella

en: the hour as a decimal number using a 24-hour clock
et: tund kümnendnumbrina kasutades 24-tunnilist kella

en: the last two digits of a year
et: viimased kaks aasta numbrit

en: the minute as a decimal number
et: minutid kümnendnumbrina

en: the month as a decimal number
et: kuu kui kümnendnumber

en: the preferred date and time for the current locale
et: eelistatud kuupäev ja aeg kasutusel lokaali jaoks

en: the preferred date for the current locale
et: eelistatud kuupäev

en: the second as a decimal number
et: sekundin kümnendnumbrina

en: the src folder is identical to the dest.
et: lähtekaust on identne sihtkaustale.

en: the time zone or name or abbreviation
et: ajatsoon või nimi või lühend

en: the year as a decimal number
et: aasta kümnendnumbrina

en: unescaped From found:
    %s
et: Vabanematuid (kellelt) leitud:
    %s

en: unknown
et: tundmatu

en: use 'flock' instead of 'file' if possible.
et: kasuta 'flock'-i 'file' asemel kui võimalik.

en: vCard
et: V-Kaart

en: writing to %s failed.
et: %s-i kirjutamine ebaõnnestus.
